Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Трябва ли бате Бино и бате Бенато да се снимат с кожуси за аватара?

Да, по-дебел кожух, че зима иде.
Да, но само в естествения им "кожух".
Не, искам ги по бански.
Не, искам ги само по вратовръзка.
Да слагат квот щат за снимка, не им гледам аватарите.
Кои са тия двамата, аджеба?

Автор Тема: Тема-чесалка 1  (Прочетена 161750 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #740 -: 23-03-2010, 16:25:46 »

Какво ще кажета за такава кухня,а  :heart_2: :Content_22:
http://greentech-bg.net/?p=3399
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #741 -: 24-03-2010, 13:28:02 »

 :kisss:Аз съм категооооооорично против!!!!Ай, сега оди да видиш моята на фейсбука...http://www.facebook.com/group.php?gid=290610157877&ref=nf]#!/profile.php?v=photos&ref=profile&id=1777284534 :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #742 -: 25-03-2010, 14:16:29 »

 :kisss:Светльо, що бе баба, що не щеш да ми я видиш...градинката, бе градинката... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #743 -: 25-03-2010, 15:57:28 »

Не че не искам,ами трябва да се регистрирам,а не ми се занимава.Иначе сигурно е прекрасна.Аз сега чета в bgmama,темичката за екологичното градинарство и се замислям къде да си посадя.Един приятел сега вика,нямало смисъл...много работааа...малко се вадилоооо...много скъпо идвало да си произвидеее....а аз съм на точно обратното мнение.Вероятно неговият опит е такъв.Всички които пишат,казват че с малки изключения са много доволни от продукцията си,като количество и качество.
Ето тук чета
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=411053.390

Тук също
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=284226.0
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #744 -: 25-03-2010, 16:45:55 »

Ама то във фейса разбира ли се кой кога какво гледа? По принцип си питам, любопитна съм. :)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #745 -: 26-03-2010, 09:07:44 »

Не че не искам,ами трябва да се регистрирам,а не ми се занимава.Иначе сигурно е прекрасна.Аз сега чета в bgmama,темичката за екологичното градинарство и се замислям къде да си посадя.Един приятел сега вика,нямало смисъл...много работааа...малко се вадилоооо...много скъпо идвало да си произвидеее....а аз съм на точно обратното мнение.Вероятно неговият опит е такъв.Всички които пишат,казват че с малки изключения са много доволни от продукцията си,като количество и качество.
Ето тук чета
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=411053.390

Тук също
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=284226.0

 :kisss:Ти имаш ли си местенце, където да правиш агрофитнес...е, ако си имаш,малко съвет от мене.Сей билки,особенно ако имаш диворастящи наблизо:риган, маточина, мащерка.От семе можеш да си насееш лавандула, от корен - салвия.Не искат грижи- гледат се сами.Глухарчето със сигурност ще го имаш в изобилие,лайка -също.Лапад,ако няма можеш да насееш веднаж и си расте -многогодишно.Спанак -също.Киселец-също.
     От овошките най-издръжливи са сливите- ония - джанките.Има  и едни ябълки-месетн сорт -синапки, плододават през година ,но плодовете са много издръжливи- до м. март.Вземат се от издънки, около младо 10-г. дърво.
     Засега толкова.Ако проявиш интерес - ще продължа.Регистрацията във фейсбука , е както във повечето форуми- никнейм и парола.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #746 -: 26-03-2010, 11:32:49 »

Бабо Марийке,с местенцето е малко сложно,защото не е мое,но може да се уреди при добро желание.Въпросът е,че съм много гол в агрофитнеса  :D Сега чета,чета...ама то практика си трябва.Дали ще се справя,ако мога да ходя само привечер за час-два?Освен това с поливането как седят нещата?Да не се одрускам сумати пари за вода и накрая нищо.
Общо взето трябва да науча,кое до кое се сее.Обичащи вода,по-малко обичащи и т.н.Различните видове се пазят взаимно,ама кои точно...?Например цвеклото засадено между реда краставици пази корените им с листата си и така не изсъхват и се пести вода(така прочетох).Кой сорт,до кога и как точно се сее.На разсад ли или направо в земята....Ехеее имам да уча много.
Та това правя сега...чета и преценям дали ще се справя.
На който му е интересно,предлагам да продължим тук.
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1059.0#new

Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #747 -: 30-03-2010, 19:31:02 »

Eй,напиках се да се смея с този :Content_4 - emotloader:
Харесах си това чопърче и търсих инфо за него...оказа се боклук.
http://www.youtube.com/watch?v=w2r5gxQhcfI
« Последна редакция: 30-03-2010, 20:33:20 от Svetlio »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #748 -: 31-03-2010, 15:50:51 »

Много ми пасна едно пасажче от книгата на д-р Робърт Менделсон "Признанията на един лекар-еретик" :

"Ако ви предстои да вземете решение относно някаква медицинска процедура - търсете човека , на чиято мъдрост разчитате и се съветвайте с него. Някога в далечното минало лекарите били културни и образовани хора. Те разбирали от литература и изкуство и били белязани с печата на далновидността и благоразумието. Сега това не е така. Сега вие трябва да търсите съвет от хора, имащи същия опит, който и вие, същите симптоми и същите заболявания. Каквото и да говори вашият лекар, обсъдете своя проблем с приятели, със съседи, със семейството. Разберете какво мислят техните лекари по подобни проблеми.
   Лекарите обаче няма да ви посъветват да слушате какво ще ви разкажат в месарския магазин, в бакалията, във фризьорския салон. Няма да ви препоръчат да се обръщате към приятели и роднини. Как мислите , защо? Ами защото пазят своята свещенна власт. Така че веднага щом забележите появата на симптоми, посъветвайте се с хора , на които се доверявате.
И навярно ще откриете ,че ще можете да минете и без лекар. "
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #749 -: 17-04-2010, 07:01:37 »

Приятелчета, снощи ходих на кино и гледах българската комедия "Мисия Лондон". Препоръчвам ви го! Много интересен сценарий! :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #750 -: 20-04-2010, 14:13:46 »

Нов имбецил на хоризонта :
http://www.blitz.bg/article/17703
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #751 -: 20-04-2010, 17:39:09 »

Бино,къде ги намираш такива? :Content_14: tooth
То просто не е за коментар. :surpris_23:

Пропуснали са въпроса:
-"А сока с опаковката ли е по полезен или е вредна  ?
-"Опаковката е хартиена,значи растителна,няма как да навреди,хапвайте я и нея.."

Тези бисери трябва да си ги запишем. :Content_4 - emotloader:
Цитат
Какви са предимствата на редовните физически упражнения?
- Моята философия е такава: ако нямате болки, не правете нищо. Вие сте добре.

- Фитнесът например има явно положително влияние върху физическото здраве, помага да се свалят излишните килограми?
- Любителските занимания със спорт не оказват влияние върху здравето. Професионалният спорт може да го увреди, а упражненията за мускулите допринасят само за увеличаване на размера им, което няма нищо общо със здравето.

- Ами пържените храни? Вредни ли са?
- Храна, която се пържи в растителни масла, се насища с тях. Как може да ви навреди повече растителна храна?

- Шоколадът вреден ли е?
- Какво представлява шоколадът? - Шоколадът е какао. Друг представител на растителната храна. Добра храна, за щастие. Животът в никакъв случай не трябва да е пътуване към гроба с намерението да стигнете до него в добро здраве, с привлекателно и добре запазено тяло. Най-добрият начин да започнете пътя си с бира в едната ръка и сандвич в другата и да го завършите с напълно уморено, изтощено, използвано до край тяло, викайки: Ура! Благодаря! Струваше си цената! Прекрасно пътуване!

Евала,баце,доктор започва да звучи все по гордо!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #752 -: 20-04-2010, 20:13:41 »

Пращат ми ги , Бенато, вероятно за бъзик :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #753 -: 25-04-2010, 23:44:06 »

Аз ви казвам ама вие не ми вярвате. Вече нищо не е такова ,каквото го представят.
(Това долу и за мен беше изненада)

Не забелязахте ли нещо странно когато четяхте и гледахте новините за вулкана в Исландия? Ако сте внимавали няма начин да не ви е направило впечатление, че за разлика от многото репортажи от мястото на събитието, нито една медия не даде реални спътникови снимки на вулканичния облак. Защо така? Не че ни липсват спътници и не че те всички са се развалили в едно и също време и са престанали да изпращат картинките на Земята. Не, не е това причината. Снимки има и те са с прекрасно качество, но това което се вижда на тях никак не се връзва с това, което ни разказваха медиите и със затварянето на въздушното пространство над цяла Европа.............Остава да виси със страшна сила въпросът защо беше необходим този сценарии?
Защо непосредствено след истерията по повод „смъртоносния” Свински грип, ни сервират без пауза нов театър?
Кой ще плати милиардите загуби на въздушните компании?В крайна сметка кои хора и организации стоят зад тези непрекъснати манипулации и лъжи с планетарен мащаб? Защо го правят и какво искат от нас?


http://vhod.awardspace.com/news.php?lng=bg
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #754 -: 26-04-2010, 08:15:50 »

Честно казано,аз найстина си зададох подобни въпроси и естествено нямам отговор на тях.Мислите ми бяха насочени към това,дали изригването не е изкуствено предизвикано и каква е целта!?Какво се прави в това време,докато ни откланят вниманието?Тренировка за какъв бъдещ сценарий на ужасите е това???
В денят в който американското правителство взрви кулите,имаше учение на военните с цел дезориентация.При избухванете на бомбите в лондонското метро,пак имаше учение,точно за такива случай.
Вчера пропуснах да гледам,понеже забравих кое точно предаване беше онзи политологът Андрей Райчев май се казваше.В рекламата на предаването човека съвсем открито си приказваше за световното правителство и новият световен ред.
Така че,моментът приближава с бясна скорост!С проект "син лъч" имитират извънземно нашествие,чрез холограми на летящи чинии нападащи земята.От тях слиза Исус Христос и те ще докажат това с ДНК тест на кръвта,която ще съвпадне с тази на плащеницата.От Ватикана обявиха официално,че извънземните са братя на Христа!Тогава излиза на яве новият ред и си въвеждат новата световна религия.Ние вече имаме световна банка и световна армия.
А,чиповеде да...къде без тях  :laugh:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #755 -: 26-04-2010, 08:26:20 »

Бате Бино, аз работя в института по метеорология и естествено още като се чу за вулканичния облак погледнах спътниковите снимки. Взетите мерки бяха основателни.
Виж тука какво се получава като се лети през облак от вулканична пепел и сравни загубите от някоялко дни спиране на полетите спрямо загубите от няколко дни или седмици спиране на полетите заради скъпоструващ цялостен ремонт на самолета или най-лошия сценарий - самолетите продължават да летят докато вземата да падат като круши за да не нарушат графика и тогава хем без самолет хем ще се плаща на адвокати и ищци ако спечелят делата
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #756 -: 07-05-2010, 22:26:23 »

Утре вечер при Карбовски ще дават 78 годишна баба, която практикува йога. За повече инфо http://tv.dir.bg/2010/05/07/news6346209.html
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #757 -: 07-05-2010, 22:33:23 »

Да и аз чакам да я гледам.Ще е интересно.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #758 -: 07-05-2010, 23:02:27 »

Ами това е леля Лазаринка , тя е от нашата зала , Делфинче , прочухме се :)) Наистина прави асани , които аз не мога ди си помисля да опитам дори :)
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #759 -: 07-05-2010, 23:49:48 »

Ехееееее, супер. Кака Лазаринка е жестока!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 25 запитвания.