Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Трябва ли бате Бино и бате Бенато да се снимат с кожуси за аватара?

Да, по-дебел кожух, че зима иде.
Да, но само в естествения им "кожух".
Не, искам ги по бански.
Не, искам ги само по вратовръзка.
Да слагат квот щат за снимка, не им гледам аватарите.
Кои са тия двамата, аджеба?

Автор Тема: Тема-чесалка 1  (Прочетена 161778 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #680 -: 16-02-2010, 22:46:34 »

Марулке, един любим мой човек тръгна в неделя от Велинград за Истанбул, но няма телефон и се притеснявам как и докъде е стигнал...Капитан Андреево е затворено..а, казах ли че той пътува с колело? Та затуй.
Ти кога се завърна?
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #681 -: 17-02-2010, 01:35:59 »

преди няколко дена си дойдох... и вече нямам търпение да замина и оттук... не, че това ще промени нещо по принцип... във Фауст май казваха, райът е едно място, а адът е навсякъде, не можеш да избягаш от него...

твоят познат с кой акъл е тръгнал в тоя студ и при тия наводнения в Одрин и къде още беше...? ауу, искам да съм толкова откачена и аз :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #682 -: 17-02-2010, 12:05:43 »

По новините казаха  - започва информационна кампания за НУЖДАТА от ваксиниране срещу свински грип!
Ей,тея гадове продължават да промиват мозъците на хората. :pensif_29:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #683 -: 17-02-2010, 12:47:38 »

 >:( Така е, в нито едно предаване не съм видяла да се говори против ...
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #684 -: 17-02-2010, 14:25:16 »

останали са им ваксини и си мислят, че може да ги пробутат в някоя страна от третия свят където хората все още вярват на телевизията... предполагам ще имат успех в Б-я :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #685 -: 17-02-2010, 14:35:19 »

Българинът е доста тъп ( проверено )  tooth  Няма как да не му продадат някоя и друга ваксина :)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #686 -: 17-02-2010, 14:43:05 »

Не е само българина, навсякъде има шарани :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #687 -: 17-02-2010, 14:50:36 »

Е , да прав си , като се замислим и поогледаме американците  tooth
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #688 -: 17-02-2010, 17:24:46 »

Казват, че нямало много бройки.... стотина хиляди....така че да се запишем навреме :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #689 -: 17-02-2010, 18:34:34 »

То да беше свинския грип само....
Отново плашат народа с епидемия от морбили. Ама то народа си е виновен, че не се научи да не се плаши. Някои просто обичат да се страхуват и да живеят в постоянен страх.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #690 -: 17-02-2010, 19:30:21 »

Като каза постоянен страх, се сетих за най-дразнещата за мен кампания - за ХИВ!!!
Гнусната манипулативна реклама,в която разни хора ти втълпяват,че няма как да знаеш дали не си инфектиран.Въпросът е от какво обаче,след като е доказано че ХИВ вирус никога не е бил изолиран и че не това е причината за СПИН!

Ами другата гнусна кампания за ваксиниране против рак на гърдата.Отново втълпяват,че ако не се ваксинираш,ще се разболееш.Дават майки,които внушават на децата си,че искат най-доброто за тях и то е ваксината.
Имаше реклами и за хепатит.
Мисля си,че всичко това е като вирус,който трябва да победим.Както знаем обаче това става само като засилим имунната си система,а именно да се събудим като общество и да узнаем истината.Може да звучи не добре,но човек които не полага грижа за здравето си и не желае за разбере истината,макар тя да е под носа му,заслужава ли да живее?!
Спомням си,че Норбеков в първите си опити да направи група която да се лекува,от извиканите около 600 човека,болни в последен стадии на рак с психологически похвати направил така,че да остана само тези,които наистина искат да живеят.Останали 15 човека.Останалите си намерили оправдание да си тръгнат.Я грубото отношение(съвсем умишлено),я нещо друго и накрая цената,която била колкото 2 кофички сметана.На везната е живота и сметаната.15 души избрали живота и наистина оздравели напълно след месеци,а останалите избрали(символично разбира се)сметаната.
Така че, мисля че всичко това ни е необходимо, за да се събудим и раздвижим като общество и разберем истината.Само тя ще ни спаси и освободи.
« Последна редакция: 17-02-2010, 19:35:28 от Svetlio »
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #691 -: 17-02-2010, 19:43:42 »

Рака от рекламата е на маточната шийка - за гърдата май още не са изкарали нищо на пазара / и аз със всичкият си преди години - още като излезе се набоцках  :Confus_3:/

Важното е обаче да се покаже, че има и друг път по който да се предпазваме и лекуваме - а и още по важно е да се спре с всяването на страх с цел печалба ... какво ли бръщолевя ... дано има повече прогледнали , откъснали се от системата - скоро си мислех колко прилича живота на съвременните хора на матрица... толкова нереален , далечен .
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #692 -: 17-02-2010, 20:51:28 »

Сега ми кажете, че няма смисъл от презервативи, освен против забременяване, и ви убих, задето сте мълчали досега!  tooth
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #693 -: 18-02-2010, 09:46:37 »

Че за какво са ти???Направи като мен ожени се и спри да правиш секс....мини на по високо ниво. :bleh
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #694 -: 18-02-2010, 11:10:01 »

За сега не виждам как ще стане без секс :surpris_23: Когато си лягаш с хубава жена и има чувства между вас,далече съм от тези висоти още. tooth tooth tooth tooth Презервативи мразя! :Appetit_4:
Поне го ограничих,не е всеки ден,както преди йогата,пазя кундалини все пак :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #695 -: 20-02-2010, 13:58:17 »

Поздравявам всички съфорумци с тази песен http://www.youtube.com/watch?v=ipLVGkqafZc  :kisss:. Приятен уикенд!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #696 -: 20-02-2010, 15:43:28 »

Охххххх,на щерката и предстои ваксина на две години(след десетина дни).Само като си помисля,ме втриса,незнам как да я избегна,защото ходи на ясли.Едно време за сина ми съм ревала с часове като го набодат,сякаш съм усещала нещо без да имам информация.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #697 -: 20-02-2010, 17:54:22 »

Вземи си болничен, кажи че детето е настинало и няма да я пуснеш на градина, изчакай така... моята съседка така правеше..като идваше време за ваксина се обаждаше на педиатъра че детето е настинало и просто не я водеше.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #698 -: 20-02-2010, 19:46:42 »

Темата вече изветря , драги симпатични дами ( и джентълмени),  достатъчно я подмятахме  . .  

Това ,което ме вълнуваше докато ви четях постовете беше следното:  Без значение дали хомо, моно,стерео ,или би-  и прочие вариации. ..    ще се моля  всички вие (Рибки, Викита, и другите... ) да не изтичате по чужбина , а да останете в България   и да допринасяте   ( както и досега) за отрезвяването, интелектуално и духовно  обогатяване и  обновляване на тази общност от хора, която скоро няма да можем да наречем  дори и народ.. , а  само заслужили потребители на Макдоналдс ,чалга, силикон, сериали и простащина . (А,  и билбордове с цици ,както казва Вики)  
.......................
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!  

бате Бино (бате ли си, или съм кака  :: не знам)
по твоя въпрос и аз често се замислям, но не дали правилно избрах, това го усещах и знаех още преди да замина, знаех си че е моят избор и затова е точният за мен, защото беше стъпка от пътя ми
в началото следвах детски мечти станали увлечение, без да подозирам че след години ще падат стени и граници. На 15 г се влюбих в Микеланджело, четох му една биография и така жестоко се влюбих в него, Флоренция, Венеция, че с 300 зора намерих начин да ме пуснат в един вечерен курс по италиански за възрастни, архитекти инженери и т.н. та и аз  8), така се получи, следвайки музиката на езика започнах да се свързвам от разстояние с Италия и после се оказа възможно да реализирам мечти.
Затова не изключвам да мога по някакъв магичен начин да успея да не губя връзката с България; сигурно е доста егоистично, но предпочитам да имам два мои езика, две страни, където се чувствам у дома; и децата да могат, ако решат, да черпят от две култури и традиции;

а ти как го избра тоз подпис поетичен?  :Content_14:

« Последна редакция: 20-02-2010, 19:56:18 от ribkata »
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #699 -: 21-02-2010, 20:41:00 »

бате Бино (бате ли си, или съм кака  :: не знам)
по твоя въпрос и аз често се замислям, но не дали правилно избрах, това го усещах и знаех още преди да замина, знаех си че е моят избор и затова е точният за мен, защото беше стъпка от пътя ми
в началото следвах детски мечти станали увлечение, без да подозирам че след години ще падат стени и граници. На 15 г се влюбих в Микеланджело, четох му една биография и така жестоко се влюбих в него, Флоренция, Венеция, че с 300 зора намерих начин да ме пуснат в един вечерен курс по италиански за възрастни, архитекти инженери и т.н. та и аз  8), така се получи, следвайки музиката на езика започнах да се свързвам от разстояние с Италия и после се оказа възможно да реализирам мечти.
Затова не изключвам да мога по някакъв магичен начин да успея да не губя връзката с България; сигурно е доста егоистично, но предпочитам да имам два мои езика, две страни, където се чувствам у дома; и децата да могат, ако решат, да черпят от две култури и традиции;

а ти как го избра тоз подпис поетичен?  :Content_14:


Рибке, това е адски интересно... :)
Аз в момента пестя за магистратура в чужбина някъде. Още не съм решила 100% къде да бъде и как да стане (само знам, че предпочитам в Европа), но имам огромно желание да се обогатя, да видя нещо различно, дори да е само за малко. Това не значи непременно, че там ще остана, но за мен е важно човек да види нещата и от друго място, с друг поглед, за да има обективна преценка и представа за нещата... Общо взето, оглеждам и обмислям различни варианти и разчитам, че когато се появи най-оптималният, ще го разбера веднага  :D.
Интересно ми е как стои въпросът с ксенофобията  :surpris_23:. Това май е един от основните проблеми в Европа (в Америка и Австралия, например, не чак толкова, но там пък ми идва твърде далече  :-\). Особено в условия на криза май става още по-неприятно... Би ли споделила лични наблюдения? :flowers2:
« Последна редакция: 21-02-2010, 22:15:24 от Buku »
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 25 запитвания.