Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семейството на Крисс  (Прочетена 50944 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #100 -: 21-01-2010, 15:12:57 »

браво Криси, имаш много хубав усет за цветовете  :Content_14:, а перспективата не е до талант, а до практика  ;D ... мен ме грабна картината с пеперудата  :peperudi:

Това място не е ли по пътя за Кръстова гора, познато ми е...
« Последна редакция: 21-01-2010, 15:15:28 от Даниела »
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #101 -: 21-01-2010, 16:08:06 »

Крисс, страхотно! И на мен много ми хареса зимния пейзаж. Поздравления!
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #102 -: 21-01-2010, 18:16:58 »

Крис, как можа да кажеш, че нямаш талант? Картините са много хубави. Браво!

За голия бременен корем- в България повечето възрастни / в работата и майка ми / изпадаха в потрес. Било срамно. На работа не съм ходила оголена, но с някоя блузка по мен. Не можело така, имало си дрехи за бременни.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #103 -: 22-01-2010, 13:54:39 »

Браво, Крис!!! Талант си! На мен пък любима ми е тази със селските къщи и полето в далечината....сантимент :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #104 -: 22-01-2010, 14:16:09 »

УАУУУ, Крис!! Пленителни картини - удивително рисуваш!!! А малката е кукла отвсякъде!  :kisss: :heart_2:

П.С. И мен тази с пеперудата най-силно ме грабва!
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #105 -: 22-01-2010, 14:59:03 »

Крис, пишеш, че това са старите ти картини.  Я нащракай новите да ги  :Content_22:видим и тях
Активен
Намасте :)

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #106 -: 25-01-2010, 15:37:59 »

 :love_026:  Благодаря на всички за милите думи - извадих дес някой неща и снимах . Сядайки рисувае с малките и повечето случай са общи рисунките - понякога ме оставят и самостоятелно да си драскам  но пак е с подръчни материали който ползват децата - пастели, фолумастери , пластелин .



Ето това е на стената в спалнята - но идеята е на малката ми дъщеря , беше изхабила цяло червило по стената и като не можах да го изтрия ми дойде наум да го замаскирам така  :Content_4 - emotloader:






  - това е с размерите на две кибритени кутийки  ;D голяма играчка падна - но го забравих на слънце и стана на пихтия  :surpris_22:
Имам и други неща от глина - но са заминали отдавна - я дядо коледовци без глави или разни малки медалъончета. Общо взето се забалвяваме с децата и правим каквото ни хрумне.
Нали ви казах че прекарваме седмици на вилата и все трябва нещо да се прави - събираме разни дървенийки който ни харесат примерно и шишарки и сухи треви и после с пистолет за горещо лепило лепим кавото ни хрумне - даже съм си ги снимала ама мнооого снимки много нещо- чак се губи човек / трябва да взема да си ги подредя май /.

Незнам каде са тези места гледала съм ги от някаде  снимка - картичка нямам спомен дори . Примерно като родих каката си бях взела картички репродукции на Шишкин и нарисувах местата / е не като него  tooth /  Помня едно самотно дърво ми беше любимо или скалист морски бряг с житни ниви и в далечината планини с езеро ... След като се разведохме имах много кофти период и изхвърлих всичко - снимки картини - винаги се опитвам да избягам от проблемите и да ги забравя все си мислех че може да се започва наново , но вече разбрах че трябва да се опитваш и да се бориш и да подредиш сам живота си....   
« Последна редакция: 25-01-2010, 18:42:39 от kriss »
Активен

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #107 -: 25-01-2010, 15:59:19 »

Уау, имаме си художничка :Content_22: Не подценявай таланта си! :pensif_29:
Благородно ти завиждам. Да можех и аз да рисувам-щях да се развихря в детската стая, а аз не мога още да реша в какви цветове да са стените :love_007:Приемам съвети :flower:
Активен
С желание всичко се постига!

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #108 -: 25-01-2010, 16:08:55 »

Аз за детската се допитвам до децата  ;D - спалнята я исках в пепел от рози - но мъжа надделя с жълтеникаво някакво   :-X ама пък виж как децата разбрано ми направиха услуга,. че да драсна някой по приемлив за мен цвят  tooth
  Преди 6  години направихме детската със зелено и жълто , като си играхме да лепим контури по ъглите с тиксо и после тях ги запълнихме с бяло - получи се ефект като кубченце - и дограмата ни беше стара и я боядисахме пак зелено и жълто, сега е в розово -жълто  по поръчка на малките - но пък мебелите в цялата къща са заоблени безопасни , даже на мен ного ми допада така все едно и на мен ми стана по спокойно
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #109 -: 25-01-2010, 16:31:25 »

Крис, всичко много ми хареса. Графиката най-вече.
Браво!  :flower:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #110 -: 25-01-2010, 16:36:46 »

 :Content_14: а  на мен  къщичката ми харесва много, имаш талант Криси  :Content_22:
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #111 -: 25-01-2010, 18:28:12 »

Аз да споделя колко приятно прекарахме с мъжа ми този уикенд - взехме си бабата с нас на вилата да гледа децата и ние  голямото хайманосване . Ходихме с моторни шейни до  Перелик и връх Свобода. Така се намръзнах , че още първият ден си мислех че няма повече да се кача - обаче на другият ден айде пак  ;D - сега съм с такава мускулна треска - но си заслужаваше.
Падна голям смях - развързах си ботите да си разтрия краката и като ми замръзнаха връзките прави немога да ги завържа .
Излизахме и вечер - стана ми много приятно да попадна на обикновенни селски хорица с запазени ценности - просто отдавна не бях срещала жена която да не ми обеснява какви обувки примерно си е харесала или каде какво е харесала и колко струва едикое си ... а  едни обикновенни жени - много топли лъчезарни гостоприемни... почувствах се уютно .
Установихме че повечето хора имаме любимо място в планината - слушайки как споделят колко добре се чувстват отивайки там си помислих  че може би това е специално енергийно място... там точно видях два грамадни елена .
Есента си виех с един вълк - и сякаш ми отговаряше постоянно  ;D много ми стана жално - все едно плачеше и като завих и аз започна да ми отговаря и така нито аз спирам нито той  tooth  - бяхме с мъжа и децата и за жалост ме заюркаха да си ходим иначе нямаше да спра сигурно  :Confus_3:

Посрещаме слънцето с децата - а мъжа ми е започнал или да става романтичен или ми се води по акъла защото ме завежда на километри за да видим най красивият залез всички  :heart_2:  няма студ нама вятър ... все съм си мислила че е токова земен и материален , че няма шанс да погледне нагоре , но тези дни ми даде поводи да се замислям.
Не бяхме прекарвали много време заедно - уж вечер се прибира но покрай телевизора компютъра - я някой филм си гледа - почти нищо не си споделяме или това което си кажем преминава във спор...

« Последна редакция: 26-01-2010, 12:12:33 от kriss »
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #112 -: 25-01-2010, 18:50:32 »

И последно за днес хапване






- и другото слънце
« Последна редакция: 25-01-2010, 18:52:21 от kriss »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #113 -: 25-01-2010, 19:11:50 »

Посрещаме слънцето с децата - а мъжа ми е започнал или да става романтичен или ми се води по акъла защото ме завежда на километри за да видим най красивият залез всички
kriss, това е страхотно! Това няма цена, защото ти дава храна за душата и ти оцветява дните и настроението  :kisss:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #114 -: 25-01-2010, 20:25:18 »

"Другото слънце" е като ангелче.  :Content_22:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #115 -: 25-01-2010, 20:28:41 »

 :peperudi: ех, хубав уикенд сте си направили  :peperudi:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #116 -: 26-01-2010, 09:28:14 »

Крисс, страхотна галерия! Много ми харесаха всички картини, най-много къщичката. Имаш талант и така приятно украси форума с творенията си  :kisss:
Много се радвам за вълешебния уикенд, който се изкарали със семейството. Такива дни зареждат за много време напред. Пожелавам ти много, много романтични мигове  :Content_22:
Активен
Намасте :)

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #117 -: 26-01-2010, 12:17:32 »

"Другото слънце" е като ангелче.  :Content_22:

Много се харесва рошава - само да я посреша и верднага започва разтриване за да е като слънцето  tooth 
Активен

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #118 -: 26-01-2010, 15:44:21 »

Ех, че красивооо, kriss!.. И рисунките, и слънцата, и уикенда! Вдъхновяващо!   :Content_22:
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #119 -: 26-01-2010, 16:17:35 »


Не бяхме прекарвали много време заедно - уж вечер се прибира но покрай телевизора компютъра - я някой филм си гледа - почти нищо не си споделяме или това което си кажем преминава във спор...


Все едно описваш моето семейство. ;)Значи все пак има надежда някой ден и моя да се съфиряса.. :peperudi: :Content_4 - emotloader:
Аз за детската се допитвам до децата   
 
Значи ще е розова - голямата е влюбена в розовото, а малката още не може да говори ;D
Хм, сега като се замисля това с тиксото не е лоша идея. Ако боядисаме тавана и ъглите в светло синьо, а стените в розово, сякаш ще се получи нали?
Активен
С желание всичко се постига!
 

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 23 запитвания.