Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семейството на Крисс  (Прочетена 50952 пъти)

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #60 -: 21-11-2009, 22:32:48 »

верно benato, по-сладко е  :D

kriss, и на мен ми се е случвало да имам такива усещания по време на сън и да се събуждам малко преди да падне детето от леглото. Или пък в началото на кърменето, когато Коци спеше в отделно легло и през нощта се събуждаше за кърмене, аз се събуждах почти винаги около минута преди него. Около 5-тия месец вече го взех да спи при нас на леглото
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #61 -: 23-11-2009, 10:07:41 »

 :kisss:Мдаааааааааа, пра-пра-стара тема...
Имам една питанка към Светлин- май е по-навътре в темата...
Какво ми каза моят сън - сънувам, че ме поглъщат плаващи пясъци??? :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #62 -: 23-11-2009, 11:05:33 »

:kisss:Мдаааааааааа, пра-пра-стара тема...
Имам една питанка към Светлин- май е по-навътре в темата...
Какво ми каза моят сън - сънувам, че ме поглъщат плаващи пясъци??? :heart_2:

Бабо Мариииииина ;D,всъщност съм Светослав  :fluretaa:
Не знам,какво означава сънят ти.В предните постове,копирах това,което мисли Кехоу по въпроса.Анализирал съм някои свой сънища,но се е получавало,защото аз дълбоко в себе си,знам какво означават.Знам какви мисли са ме владели преди това,на какви въпроси съм тъсил отговор и т.н.Мисля,че само ти можеш да си разтълкуваш съня,така че да извлечеш от него това,което ти е било необходимо да знаеш и което ти се дава. :peperudi:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #63 -: 23-11-2009, 13:31:20 »

Мисля,че един французин на име Пиер Дако се е занимавал много с тълкуване на сънища. Отнякъде бях сваляла книга, може би от Спиралата.. Това, което мисля, че разбрах от прочетеното от там, беше, че има някакви символи, метафори, например "къщата" си самия ти. Има описани сънища и как той задава въпроси на сънувалия, и в крайна сметка човек сам си разтълкува съня. Дако съветва да си записваме сънищата, и след време ще ни е по-лесно да видим какво се повтаря- най-вероятно определени символи. Аз бях почнала да си записвам, но ми отнема много писане и се отказах...Може би трябваше на компютъра да пише, че по-бързо...отвик да пиша на ръка  :Confus_3:
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #64 -: 14-12-2009, 11:15:00 »

Подмладявам се хора  ;D  Тази събота като се загледах в косата си и гледам белите косъмчета които имах са черни в основата си вече - два сантирметра плътни и черни са станали, а нагоре са си бели .
Веднага започнах да се хваля - имам с какво да се защитавам за начина си нахранене  :love_007:  - благодаря и на вас  :flowers2:  
Така или иначе ми дават 10 години по малко - сега съвсем ще младея   :whistling2 - emotloader:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #65 -: 14-12-2009, 13:33:52 »

 :o браво Крис, искам и аз, а моите са много бели вече  :'(
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #66 -: 14-12-2009, 13:42:12 »

 :flowers2: не тъжи - надали съм някакъв феномен - и  при теб може да се възстановят  :heart_2:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #67 -: 14-12-2009, 21:47:08 »

Подмладявам се хора  ;D  Тази събота като се загледах в косата си и гледам белите косъмчета които имах са черни в основата си вече - два сантирметра плътни и черни са станали, а нагоре са си бели .
Веднага започнах да се хваля - имам с какво да се защитавам за начина си нахранене  :love_007:  - благодаря и на вас  :flowers2:  
Така или иначе ми дават 10 години по малко - сега съвсем ще младея   :whistling2 - emotloader:
Продължавай да практикуваш и ще видиш още по-"невероятни" промени. Няма да ги споменавам сега, че на другите пректикуващи от форума няма да им е интересно да практикуват (все едно да гледат филм дето някой вече им го е разказал)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #68 -: 14-12-2009, 22:32:39 »

 :peperudi: значи има надежда и за мене ...
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #69 -: 14-12-2009, 23:50:49 »

Има надежда ама трабва поне по веднъж дневно пранаяма (на чист въздух) и мудри (не от тия с ръцете).
Димитровград не беше ли от най-мръсните градове - имаше навремето един завод "Вулкан"  за каучук дето бълваше серни съединения и правеше въздуха оранжев.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #70 -: 15-12-2009, 07:52:58 »

и сега го има тоя завод... мисля, че работи по-малко , но си работи ...

Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #71 -: 16-12-2009, 23:18:31 »



намерих това и ми хареса като идея
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #72 -: 17-12-2009, 10:54:10 »

Толкова ми е весело и радостно тези дни, вървя припявам си разни песнички и си танцувам - отвреме на време усещам учудени погледи - какво ли си викат , лудостта ходи по хората. Но ми е толкова празнично и весело - ще посетя близките си за коледа, ще видя любимият си град - надявам се и на някой приятел да попадна .

 Имам идея за клуб в който да се сабират хората за да си общуват ,  искам да споделя всички книги който имам и въобще да общувам и да споделям . / Обаче незнам как бих могла да го финансирам :surpris_23: /
Станала съм като някаква баба - ходя си по улицата и примерно ме среща циганка и ми иска пари за болното си дете за да му купи лекарства - а аз започвам да я разпитвам какво му е и какви симптоми има и как бих постъпила аз като родител .

Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #73 -: 17-12-2009, 12:22:50 »

Браво на теб , Крис! :) Само така, все в този дух да си до края на годината, и след цялата следваща! :)
От кой град си ?
А циганката сигурно не ти иска парите за лекарства, ами за нещо друго, или просто така си иска, защото така е свикнала...
 :Cherries
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #74 -: 17-12-2009, 13:19:06 »

Аз съм от Велико Търново / е израстнах преди да започна училище, на село при баба и дядо /
 Сега живея в Асеновград ,не можах да намеря тук мястото си  и ми е доста трудничко , но пък имаме вила която посещаваме редовно и компенсира. Даже ако имаше вариант там щях да живея , но училище - работа ...   
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #75 -: 05-01-2010, 12:36:31 »

И тази година да се разпиша тук , малко съгрешавах покрай празниците - запалих си и цигара и винце домашно  пийнах / малко кисело и гадно ми стана - даже се зачудих стомаха ми да не е с някакъв проблем /

« Последна редакция: 07-01-2010, 14:42:20 от kriss »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #76 -: 05-01-2010, 13:43:51 »

леле Крис, какви са тия цигари  :pensif_29:
...от както спомена че ти потъмняват белите коси все се проверявам и аз  :Content_4 - emotloader: за сега само забелязах, че имам страшно много нова коса  :Content_22:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #77 -: 05-01-2010, 16:54:06 »

в интерес на истината и аз се позаглеждам дали не ми почернява косата в корените  :Content_4 - emotloader:  но не би  tooth  ще си ставам бабка с лице на тинейджърка и коса на старица  ;)  :Content_4 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #78 -: 05-01-2010, 18:41:24 »

Каква бабка!! На тази снимка, която си си сложила, се чудя ти ли си или това ти е дъщеря  ::)  :flowers2:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #79 -: 06-01-2010, 12:43:43 »

Хе-хееееее! Ако имам пушка сега се пушна един път  :Content_4 - emotloader:
Анджи, много ти благодаря за оценката :) 
Това е то суровоядството. Годините минават, но не ти личат  :whistling2 - emotloader: 
Активен
Намасте :)
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 22 запитвания.