Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Семейството на Крисс  (Прочетена 50940 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #80 -: 06-01-2010, 13:27:20 »

Това е то суровоядството. Годините минават, но не ти личат  :whistling2 - emotloader: 
Просто часовниците ни започват да се движат наобратно и ставаме все по-млади :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #81 -: 07-01-2010, 12:30:40 »

На мен едва сега след година нормално хранене ми се появиха - а и в книжката която Radosti / Поправих се извинявай  :flowers2: не исках да ти омаловажавам труда / преведе мисля , прочетох , че зависи колко имаш да се чистиш и самолекуваш . Ако не е много става бързо - но после процеса на стареене пак си продължавал - ама аз чета Чопра как да променим мисленето си за стареенето за да не остаряваме и може и това да е спомогнало  ;D  
Днес започвам и четвъртата книга на Владимир Мегре и ми е много интересно - иска ми се да си ги купя , че ми е много неудобно да ги чета на компютъра - незнам защо , а като се лепна за някоя книга си я нося с мен и в тоалетната и навсякаде като се шматкам с малките

За цигарите - много ми е тъпо , но като ме изкушават много, си позволявам за запаля - ама някакви тежки или пуретка примерно, че да ми се отврати после за по дълго  tooth  Аз не съм нито дългогодишна страстна пушачка - имам доста дълги периоди от живота си в който не се сещам и се отвръщавам тотално от тях и в един момент незнам какво ми прищраква и ми се допушва - така година ме изкушават и после пак пълно отвращение - като се замсиля не съм била никога пушачка дори - просто покрай всички пушачи и някак все едно ти предават жаждата ... смяха ми се, че от много чист въздух и пречиствания тялото си искало своето  :Content_4 - emotloader:


« Последна редакция: 07-01-2010, 14:43:57 от kriss »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #82 -: 07-01-2010, 12:42:15 »

просто покрай всички пушачи и някак все едно ти предават жаждата ...
Това е много интересно за наблюдение.В книгите на Дмитрий Верищагин - ДЕИР - е описан много точно този процес,както и причините за него.
Ето книгите: http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%C2%E5%F0%E5%F9%E0%E3%E8%ED
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #83 -: 07-01-2010, 13:53:51 »

а и в книжката която Вери преведе мисля
Нищо не съм превеждала. :)
Може би имаш предвид Радости и Raw success.
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #84 -: 07-01-2010, 14:39:20 »

О много се извинявам на Радости -иначе да за нея говорех /  :Confus_3: как можах така да ви объркам /

Ще прочета книжките благодаря ти Svetlio
« Последна редакция: 07-01-2010, 14:41:15 от kriss »
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #85 -: 13-01-2010, 15:16:44 »

Днес си правя схема за пречистванията който планувам - мисля от утре да започна седмица с орехова настойка за да се подготвя за чернодробно пречистване . Чудя се дали мога да комбинирам със соковете или да изчакам следващата седмица за да започна .
Не съм си правила досега но мисля , че вече имам увереността , а и малките мога вече да оставя при баба им за да ми е по спокойно в самият ден.
След това съм планувала да изкарам житния режим .
« Последна редакция: 13-01-2010, 15:19:37 от kriss »
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #86 -: 13-01-2010, 15:17:44 »

 Покрай всички празници толкова много се изкушавах а й преяждах , че съм качила 2 кила и как личат само все едно са 10 :surpris_22: тежат ми и сечувствам доста дискомфортно.
Смених си дрешките имам някакво весело настроение и ми се искаше да си личи и по визията ми - взела съм си пепел от рози - розови и лилави дрешки и ботички / нося 35 номер и от детската номерация много яки си загледах- първо ме досрамя да ги премеря ама като се замсилих и се върнах и си ги купих  tooth /
« Последна редакция: 13-01-2010, 15:20:13 от kriss »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #87 -: 13-01-2010, 16:42:45 »

 :Content_4 - emotloader: Крис и аз съм 35 номер  ;D След тебе и аз ще направя най-после това чернодробно пречистване, за сега ми предстои шанката и отказа на кафето  ;D
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #88 -: 14-01-2010, 14:57:52 »

Ето ни вчерашната вечеря - салатка магданоз и авокадо , малко накиснати ядчици и варено жито имаше и ангелска супа / аз я хапвам със мнооого лимон и зехтин  едно към едно супа и лимон  ;D/  , зеленце морковче , червено цвекло и малко изкиснати маслини каламон / по този повод да ви питам има ли начин да се обезсолят съвсем , много сол много нещо един ден ги изкисвам - даже и прорез им правя за да се отсолят и от вътре - и пак много солени ми се струват /
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #89 -: 14-01-2010, 16:55:41 »

Каламон или каламата? :laugh: Купувай си безсолни или леко солени,заливаш ги с топла вода и седят поне денонощие в нея :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #90 -: 14-01-2010, 18:33:08 »

 tooth май каламата бяха - аз от скоро си копувам, преди това мама ми правеше домашни - точно по моят вкус . Като се сетя преяждала съм с маслини само - ама тя едни приятно киселки и с някави подправки ги прави  :Appetit_17:
Не се сетих за топла вода аз в студена ги кисна.
И майка ми казва , че за да се изкисне горчилката на маслината трябва да е нарязана - да знаете по какъв начин премахват горчивината в целите маслини който продават ?
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #91 -: 14-01-2010, 23:45:31 »

tooth май каламата бяха
Точно на най-солените си се натресла tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #92 -: 18-01-2010, 13:06:52 »

Днес имах приятно занимание - роних сминдух и чубрица която дядо ми даде. Имам и един буркан червен пипер от него който много бързо си отива - с хляб зехтин и чубрица / даже катми като направих на малките ги ядоха със червен пипер поръсени обилно  tooth / .Толкова е ароматен като стимулант ми действа  ;D

Съгрешавахме и с буркан смокиново сладко от дядо - не бях яла сладко мнооого отдавна - но имам чувство, че само като знам че дядо се е грижил за дворчето и трудил за да го направи това бурканче и ми става още по вкусно  :Appetit_17:

За маслините питам вече кой са най малко солени и мио дадоха някакви слонски немного солени - обачекато съм свикнала да си хапвам по светлички и тези не ме изкушават още
Каламон или каламата? :laugh: Купувай си безсолни или леко солени,заливаш ги с топла вода и седят поне денонощие в нея :surpris_23:

 това са един и същ вид маслини - попитах защо са с две имена но неможаха да ми отговорят
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #93 -: 19-01-2010, 18:14:01 »

Как качвате ваши снимки тук ... фейсбука не дава да кача тук - голяма гадост
« Последна редакция: 19-01-2010, 18:16:14 от kriss »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #94 -: 20-01-2010, 13:37:44 »

Криси, аз ги качвам първо в snimka .bg и тогава от там тук  ;)
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #95 -: 21-01-2010, 10:51:51 »



Проба - мислех че не може и от там да се копират - ама ето че стана . Тук сме на любимото ни място - естествени мостове - наоколо много красиви поляни и дъбови гори, и мнооого змии обаче  ;D .
Спомних си ,че само ми правеха забележка бабите - виждал ми се корема , грехота било бременна да си показва корема  :Confus_3:
« Последна редакция: 21-01-2010, 10:56:54 от kriss »
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #96 -: 21-01-2010, 11:01:09 »

 Някой стари мой картинки с молив




и коледни картички рисувани за  базар на ДБМ

- малката ми художничка
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #97 -: 21-01-2010, 11:22:59 »

Привет Крис, много хубаво рисуваш, а детеце е голяма красавица! Браво!
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #98 -: 21-01-2010, 11:29:19 »

 :thankyou:  благодаря, благодаря  tooth не рисувам лошо - но много неправилно  :Confus_3: винаги греша переспективите като рисувам на лист / може би практика ми липсва пък може и талант / - а странното е че като правя скулптури ми се получават направо перфектни  :whistling2 - emotloader:
« Последна редакция: 21-01-2010, 11:31:04 от kriss »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Семейството на Крисс
« Отговор #99 -: 21-01-2010, 14:53:03 »

Wow! :Content_14: Kriss, pисунките са супер! Я да видим и скулптурите
Зимната картина е страхотна! Бих си я закачила на стената  :fluretaa:
« Последна редакция: 21-01-2010, 14:54:47 от canat »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 22 запитвания.