Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на ДарбиМак  (Прочетена 135970 пъти)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #260 -: 15-10-2009, 15:14:45 »

 :bleh  ИМАМ, Я  :bleh  И ТОЧНО ТЯХ НЯМА ДА МАХНА ОТ СЪЗНАНИЕТО СИ  :whistling2 - emotloader: 

Петко, вече си търся работа в Пловдив  :Confus_3:

Анджи, точно днес на обяд излапах една леща  ::)  де да знаех да я щракна  :essen:  непременно ще направя скоро за да я онагледя  :Appetit_17: 
« Последна редакция: 15-10-2009, 15:53:34 от DarbyMac »
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #261 -: 16-10-2009, 05:12:04 »

В този клуб Мареа е много тъпкано и мирише на изпотени крака, но все някакъв компромис ще се прави ... Даже снощи при релакса инструктора като каза сега "усетете аромата в залата и го анализирайте" ми стана много смешно...
Охххх как се смях.  :Content_4 - emotloader:
Радвам се, че ти/ви харесват и допадат рецептите. Имаме още 2-3 нови идеи. В момента даже работя по едната. :)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #262 -: 16-10-2009, 12:57:14 »

хай да ви напиша днеска ко ядах...  смятай ги през два часа :
сабале - шарлана- жабур! жабур!
после - чай от равнец с медец
по-после - чепка грозде
още по после - ябълка със следующия бъркоч: мляко от сусам, овесени ядки, орехови ядки, сушен инператорски плод, медец, лъжица ленено брашънце ; един брой бяла ябълка сочна и много вкусна;
обяда - носех си три кракерчета и в една купичка бобец мунг покълнал с една връзка целина, един настърган морков- туй нещо го изсипах в една чиния салата зеле с моркови от нашия стол ( всички ме гледаха изумени, но аз реших, че и без това ме мислят за луда още една причина няма нито да ми влоши положението нито да го подобри  :Content_4 - emotloader:)
- ей току що в 13,51 си изядох цялата следобедна закуска, която беше "нутела"-та на Марулка.  :surpris_23: Бяха ми нужни ендорфини  :Content_4 - emotloader: (виж темата на Крум за любимата вредна храна)  и се обрекох на глад и мъка в следобедните часове  :Confus_3:
Довечера кво ши ям хич не знам... знам само, че йогата почва от 18,15 а аз няма да мога да отида защото съм на работа до 18, пътя до там ще ми отнеме поне 30 минути. Поради тази причина ще са ми нужни още повече ендорфини, които ще си набавя или със фурми или със секс. Това пък ще реша след като се чуя с любимия, което ми напомня, че трябва да си затварям дневника и да се отдам на уговорки за петъчната вечер.
Хай, сполай ви...
Не ма  мислете хич .... Приемам въпроси и обаждания само ако някой умира или ако Василенка е организирала груповата парна баня...  :bleh
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #263 -: 16-10-2009, 13:36:14 »

Цитат
ендорфини, които ще си набавя или със фурми или със секс
Зарежи ги тези фурми :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #264 -: 16-10-2009, 13:59:44 »

Кви са тия ендофрини, ква е тая групова баня... Василена кога и къде ще организира? Леле, напоследък не следях и съм изпуснала интересното тука ми се види :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #265 -: 16-10-2009, 15:40:05 »

Кой ми завидя на плановете   :pensif_29:  бързо да се засрами и да застане прав до стената   :pensif_29:
В петък вечер обикновено децата ми отиват при баща си. Току що ми се обади синчето да ми каже, че се е скарал с баща си и си отива в къщи. А точно преди това ми се обади дъщеря ми, че една нейна приятелка я изгонили от квартирата й и щяла да дойде у нас с багажа за няколко дни докато си намери друга  :surpris_23: 
Къщурата ми вместо арена на необуздан секс ще се превърне в социален дом с нещатен психолог  :weight_lift: 
Бенато, ще ми трябват много фурми, брато  :Appetit_17:  Тая вечер ще има недостиг на ендорфини в нашето задружно семейство :Confus_3:
Василенке, бате Бино, къде е тая парна баня  :bleh   
Круме, зарежи пекарната, идвай да ми  правиш масаж за релаксация  :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:

Абе днес не е петък тринайсти, нали  :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 16-10-2009, 16:17:52 от DarbyMac »
Активен
Намасте :)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #266 -: 16-10-2009, 16:03:37 »

Вие с любимия уикенда мислихте да се гоните голи из цялата къща ли? То ся времето е студено, децата как мислят за вас, да не се простудите... :Content_4 - emotloader: Като така или иначе няма да правите нищо, да ни беше поканила и нас барем за повече калабалък, хем да пробваме некоя нова сурова манджа (чух, че ше пробваш всички рецепти на Вери) :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #267 -: 16-10-2009, 16:16:41 »

Аааа, няма проблеми! Всеки който иска да смени обстановката да се чувства поканен.
Аз рецептите на Верито всичките почти съм ги пробвала... Някои съм видоизменила.
Марулке, ти ся не ма успокоявай, за дет ми са размина хубавата работа. То по време на еротически купон не се настива  :Content_22:
Активен
Намасте :)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #268 -: 16-10-2009, 17:28:25 »

Дарби днес за първи път ходих на йога в Палах и много ми хареса! Сега ще ти напиша часовете кога каква йога има:
Йога
понеделник,сряда и петък-11.00-12.30
вторник и четвъртък-8.00-9.30
                             18.00-19.30
събота-8.00-9.30

ФБ Йога/fat burning yoga/
понеделник, сряда и петък-18.30-20.00
събота-15.30-17.00
неделя-14.00-15.30
Надявам се че съм помогнала! :)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #269 -: 16-10-2009, 17:55:15 »

Дарби,друг път няма да се каниш така ::) Мълчиш си и дейставш,то някой ти завидя :surpris_23: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:Не съм аз, :laugh: нищо,че скоро,поне месец,този филм го нямам по моето ТВ :surpris_25:
Като се възтанови жената и започвам пак сериозно йога,схванал съм се като дърво :Confus_3:
Накрая една среща ви правим с Пловдивската група :weight_lift: :weight_lift: :weight_lift: :weight_lift: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #270 -: 16-10-2009, 19:08:31 »

Значи викате да се залавям със секса, за да забравя готвенко и шоколад/сладко?  :Content_4 - emotloader:
Кексът верно напоследък куца, куца... ;)
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #271 -: 17-10-2009, 00:37:07 »

То по време на еротически купон не се настива  :Content_22:
ти шъ каиш...сутринта едвам си мърдах врата... :-\
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #272 -: 17-10-2009, 01:04:17 »

е, ай стига де... тя лелчито верно тряя ни сбере да ни проведе психо сеанс, че не мое само на фурми да я караме :Confus_3:

canat, намествай се по-удобно като правиш френска любов, евентуално няма да те боли врата другия път :Content_4 - emotloader:

Дарби, друг път няма да се каниш така ::) Мълчиш си и дейставш,то някой ти завидя :surpris_23: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:Не съм аз, :laugh: нищо,че скоро,поне месец,този филм го нямам по моето ТВ :surpris_25:
benato, аз пък подозирам, че точно ти си завидял... то гузен негонен бяга... нали веднъж писа, че хич не можеш да ядеш фурми, че ти били твърде сладки... :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #273 -: 17-10-2009, 08:03:27 »

Марулкеее,мяма да ма издаваш така,ша са караме :pensif_29: аз съм невинен :)
« Последна редакция: 17-10-2009, 08:05:54 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #274 -: 17-10-2009, 15:52:57 »

тя марулката всички издаде  :peperudi:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #275 -: 17-10-2009, 16:20:17 »

иска и се на марулката, иска и се... :-[
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #276 -: 17-10-2009, 18:50:18 »

Ти пък ся не може да се оплакваш,толкова време те нямаше и не си стояла така (на морето),не си будала я ;D ;D ;D ;D Леля,горката,една седмица се е надявала и ...егати и късмета :surpris_23: :surpris_25:.Ако бях аз,по крив човек нямаше да има :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #277 -: 17-10-2009, 18:57:16 »

По много пишете всички и не мога да се вклуча(къде да търся ИУ,буквата ИУ-хахаххахахах,нали разбирате коя,че преинсталираха компутара хаххаха и не знам сега къде е :Confus_3:) когато трябва.
Лелче,това,което се е случило  в петък вечер във вас си е жив провал на забавата :D.
Пък парната баня,бате Бино ще каже къде е,ако не каже,отиваме на Топлата вода ;D ;D ;D
Току що го намерих Ю-тоооо, хахаххаххахахахха,yes   :D
« Последна редакция: 17-10-2009, 19:01:30 от vasilena »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #278 -: 17-10-2009, 19:02:56 »

Вижте ,там,подгответе нещата,като ви дойдем на гости януари,да не ни закарате на плаж ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #279 -: 17-10-2009, 19:03:18 »

Васке, не е лесна твойта.. Буквата ИУ се намира най-горе вляво, под бутон ESC... Макар, че според зависи, какво са ти инсталирали, може да е някъде другаде...

Бенато, на морето добре, ама ся тука питаш ли ме в тоя студ... И си нямам кой да ме топли нощем :surpris_25:

пс: я, тя Васка се е оправила и сама, да не повярваш... толкоз бързо хем  :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.