Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на ДарбиМак  (Прочетена 135964 пъти)

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #400 -: 30-11-2009, 09:18:05 »



,


Darby, да си жива и здрава! И много щастлива!
Калта от ботушките да не отупаш
та сочни морковчета все да хрупаш!

Надявам се, че проблемите са зад гърба ти, мила! (липсва ми емотикон за прегръдка). Ако ли пък не са, скоро ще бъдат - ние момичетата стрелчета действаме със замах! А това тук със сигурност ще те накара да се усмихнеш!

Весел празник, а аз хуквам да черпя в моя дневник!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #401 -: 30-11-2009, 10:58:29 »

леле, в която и тема да влезна и насреща рожденник  :Content_4 - emotloader:   :Content_22: :Content_22: :Content_22:
Дарби и аз теб приготвих кощница плодове, желая ти да намалеят грижите с родата, повече любов и щастливи мигове  :love_026:
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #402 -: 30-11-2009, 11:12:17 »

леле, в която и тема да влезна и насреща рожденник
Дани, ама то е защото Стрелците (и Телците) са най-големите чревоугодници на зодиака. Къде да ни откриеш, ako нe в някой 'вкусен' форум?!
« Последна редакция: 30-11-2009, 11:29:10 от vladi »
Активен

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #403 -: 30-11-2009, 11:13:43 »

Дарби, 4естит рожден ден и от мен!  бъди винаги здрава, усмихната, прекрасна и обичана от хората около теб! :)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #404 -: 30-11-2009, 11:21:56 »

леле, в която и тема да влезна и насреща рожденник 
Дани, ама то е защото Стрелците (и Телците) са най-големите чревоугодници на зодиака. Къде да ни откриеш, освен в някой 'вкусен' форум?!
хехе, вярно е, но обичам стрелците- най-любимите ми хора са стрелци  :heart_2:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #405 -: 30-11-2009, 22:33:05 »

Влади, Дани ! Много благодаря за пожеланията. С вашите пожелания денят приключва ама съвсем щастливо и запълнено.  :Content_22:
За съжаление цял ден нямах време да вляза тук и да си пиша с вас, приятели! Но дните в момента са натоварени.  :Confus_3:   За радост днес само приятни емоции имах :)   
 
Активен
Намасте :)

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #406 -: 01-12-2009, 01:22:48 »

Дарби, честит рожден ден! Всеки ден да ти е изпълнен с  положителни като днешния. :love_006 - emotloader: :peperudi:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #407 -: 09-12-2009, 02:16:35 »

 ДарбиМак , Как си ? ::)
 Какво става с теб ? :whistling2 - emotloader:
 Къде се губиш? :surpris_23:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #408 -: 11-12-2009, 10:53:43 »

Здрасти, банда!
Нямаше ме дълго време. Случките дето ми се случиха напоследък изчерпаха хубавото ми настроение и ентусиазма. Само едно малко  оптимизъмче  ми остана и се чудя кога ще ме върне в моята си кожа. Надявам се, че коледните празници ще ми се отразят положително. Имама нужда от почивка и от усамотяване. Обаче ме чакат много тежки предизвикателства и чак в края на февруари ще изляза от сатурновата дупка. Надявам се с много добри новини.
Марийче, благодаря ти за вниманието :)
На всички във форума и посетителите  пожелавам да са здрави и с празнично настроение   :sorcerer - emotloader:
Активен
Намасте :)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #409 -: 11-12-2009, 10:56:25 »

Дарби  :love_007: пази се, липсваш много тука  :love_006 - emotloader:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #410 -: 11-12-2009, 23:08:52 »

Дарби , тъкмо се чудех къде си? Каква пък е сега тая сатурнова дупка? Успех! И като се върнеш да си изпълнена с много оптимизъмчета :heart_2:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #411 -: 12-12-2009, 00:29:22 »

Дарби,  :-*
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #412 -: 17-12-2009, 17:18:24 »

Ех, банда ...  :Content_22:
Участвам в един филм дето съм главния герой обаче кой пише сценария не мога да разбера  :Confus_3:  Все си мисля, че не съм аз, обаче ще се окаже, че съм аз, а драматергията не ми приляга  :Content_4 - emotloader: историята ми е като за латиноамерикански сериал и хич не е за този форум  :Content_4 - emotloader: и ако не е толкова досадна щеше да е много смешна .
Няма да я разправям.
Като приключи сагата към края на февруари (надявам се) ще напиша във форума три пъти "ура". Без значение как ще приключи, че вече от пет години се мъти това яйце и вече съвсем ми е все тая ще се измъти ли, няма ли.
Туй то.
Ям и готвена храна  :Confus_3: Снощи качамак. В събота шопска салата и ризото със задушени зеленчуци. Да ви кажа готвената храна влошава положението.
Поне ходя редовно на йога. Размърдаха ми се някакви кокали, които знам че ги имам само от анатомията. А вече ги чувствам като част от мен. Това е много хубаво усещане.  :peperudi:
Активен
Намасте :)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #413 -: 17-12-2009, 23:04:13 »

Поне ходя редовно на йога. Размърдаха ми се някакви кокали, които знам че ги имам само от анатомията. А вече ги чувствам като част от мен. Това е много хубаво усещане:peperudi:
Радвам се за теб! И това е само началото ;) :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #414 -: 03-01-2010, 18:46:20 »

Хайде да е честита Новата Година   :Content_22:
Нова Година - нов късмет! Пожелавам го на всички  :Content_22:
Новият ми късмет е парата. Пона това показа баницата. За да се изпълни късмета съгреших и изядох парчето баница, което ми го донесе. Не умрях. Значи и парите дето ще ме затрупат няма да ме уморят.
Съгреших и с едно парче торта от традиционната семейна торта на родителите ми. Всъщност пърчето беше съвсем мъничко. Тези два гряха компенсирах с изтощителни кросове. Вчера и днес. А на 1-ви направих едно дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъълго каране на колело. 
Признат грях не е грях   tooth
От утре тръгвам на йога пак. Имахме йогинска ваканция. Поне три пъти през тази ваканция правих в къщи асани. Даже се справих съвсем успешно.
Няма да си пиша сега менюто. С изключение на тия няколко прегрешения по празниците хапвам сурово.
 :bleh
Активен
Намасте :)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #415 -: 03-01-2010, 19:20:43 »

Нека е по-щастлива новата година Дарби и за теб  :Content_22:
И аз си изядох парчето от новогодшната баница(моя късмет беше Младостта  ;D) и малко от тортата с мюсли и кисело мляко, но през  новата година повече млечни няма да хапна  :)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #416 -: 05-01-2010, 11:33:38 »

Дани, много хубав късмет си изтеглила  :sorcerer - emotloader: 
Ти вече си на пътя на вечната  младост  :sorcerer - emotloader:

Аз вече ходя на работа както преди празниците. Само дето не съм натоварена толкова много.
Менюто ми вчера:
7,00 жабурене с  шарлан
7,30 - билков чай с мед
10,00 - портокал, ябълка
12,00 - салата: маруля, краставица, червена пиперка, лук, магданоз, кълнове от елда и слънчоглед; две филийки пълнозърнест хляб
16.00 - сурова тиква с орехи, мед, канела, лимон, лъжица ленено брашно, лъжица сусамено брашно
19.00 - йога
21.00 - салата: бяла ряпа с морков, магзаноз, кълнове от елда, люцерна; две филийки пълнозърнест хляб; половин чашка сусамов тахан с лъжичка мед.

Менюто ми днес:
до сега, 11,30 ч., съм само на два чая. Сутринта ходих на зъболекар и така и не ми остана време да ям. Понеже не съм си приготвила нищо за хапване  се чудя как ще я карам. Сигурно ще си остана на чайове. Нося си един портокал, който ще  оправи положението за малко.
Туй то.

Не съм се похвалила, но имам един чувал с прясно хубаво жито. Не мога го изям за една година.  Незнам дали и за две мога да го изям. Обаче покълва лесно. И много ме радва защото е от селото на любимия и отгледано от комшията. Химическите му обработки са минимални.
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #417 -: 05-01-2010, 13:20:10 »

Ако беше по близо,бих ти помогнал с житото :Appetit_17: ;D
Аз си имам  винаги семки на разположение(тиквени,слънчогледови,кедрови) и ядки.Иначе пригладнявам и се изнервям :surpris_23:
Успешна и здрава година!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #418 -: 05-01-2010, 16:48:32 »

Бенато и аз обикновено имам, но тази година още не съм заредила офиса. А тази сутрин бързах страшно много, че се позамотах, а се оказа, че колата трябва да се размразява  :Confus_3:
... и ако беше наблизо с удоволствие щях да разделя житото с теб  :Appetit_17:
Активен
Намасте :)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #419 -: 06-01-2010, 12:56:47 »

Меню за днес:
7,00 - чай с мед
8.00 - портокал, 2 бр. киви
10,00 - чай с мед
12,00 - зеле с моркови, две филийки пълнозърнест хляб "Вита", 1 банан
16,00 - сурова тиква с мед, канела, орехи, ленено и сусамено брашно, лимонов сок
19,00 - йога
20,30 - домати, чушка,авокадо,  песто, червен лук, магданоз, кълнове от елда
22,00 - тахан с мед
Много наблягам на тахана с мед  :Confus_3: всяка вечер по половин чашка  :Appetit_17: 

Йога много добре ми се отразява. :whistling2 - emotloader: Направо чудо! :sorcerer - emotloader:
Хора, не се колебайте! Занимавайте се с йога! Това ще промени живота ви!

Активен
Намасте :)
 

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 25 запитвания.