Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Айде! Добро прасе,всичко яде :)  (Прочетена 34343 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #80 -: 04-11-2009, 17:14:07 »

 :kisss:,стискам палци за дънките ;)
С каква музика се занимаваш?
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #81 -: 04-11-2009, 17:44:47 »

Ще успееш,трябва да вярваш. Защо все на тези плодови режими налитате? Ако се яде сурово,пак се отслабва и то за продължителен период. Петко не е гладувал,а виж какви резултати :weight_lift:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #82 -: 04-11-2009, 17:50:25 »

Ами защото бат Бенато,резултатите от плодовия режим се виждат  доста бързо.....затова(при мен поне е така). ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #83 -: 04-11-2009, 17:54:28 »

Два пъти годишно е добре и повече може,но да имаш волята да се захранваш правилно и да не преяждаш после :) :laugh: :Appetit_17: :Appetit_17: Щото става Йо-Йо :bleh
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #84 -: 04-11-2009, 17:57:12 »

Ох,на мен ли го казваш  :D :D :D :D за захранването нямам проблем,ама 2 част от плана понякога я оплесквам ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #85 -: 04-11-2009, 18:04:09 »

Стабилно хранене му е майката,балансирано и редовно :essen: А ти ми се виждаш, от тези дето не качват :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #86 -: 04-11-2009, 18:16:04 »

Ами защото бат Бенато,резултатите от плодовия режим се виждат  доста бързо.....затова(при мен поне е така). ;)
Васе, бързите резултати ги избягвай по-добре ;D ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #87 -: 04-11-2009, 19:17:41 »

класик съм,свиря на ударни инструменти и пиано,занимавам се с класическа музика,опери,оперети,симфонии и за каквото поръча,този дето плаща :) май май и аз за това все на плодове карам,защото ефекта е наистина очевиден в кратък период от време,аз обаче въпреки многото натрупани познания последните две години се държа като невежа и йо-йо-то ми е добре познато,както казва Л. Ковачева всеки може да гладува,а само интелигентния да се захрани,аз още не съм интелигентна,но този път май май ще стане  :Confus_3: :Confus_3: а дънките! хах супер са  :Content_4 - emotloader: за суровото- много пъти съм пробвала месец без проблеми,и въпреки,че зная вредата от животинските храни обичааааам ги!!!! доматче с моцарела или малко гауда с билки и рибка с броколи!!! малеее  :essen: и шоколад!!! това са нещата,от които се лишавам вече два месеца  :thankyou: утре ше пробвам маракуя!!!  :bleh а ябълките са намазани с толкова восък и да ги измия се мазна седи!!!! а вие правили ли сте си среща някога на форума? харесва ми,че тук хората са толерантни,може да и най-голямото прасе,но нокой не те съди,може само да те посъветва,преди време един веган се съдра да ме критикува,с невероятно чувство за превъзходство над останалата част от населението,много ме разочарова,мислех,че всичките сте такива :) аааа сега да имаше едно червено винце  :Content_14: приятна вечер!
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #88 -: 04-11-2009, 21:27:45 »

Обща среща сме нямали още,но сега на 20ти декември има Национална Веге среща в София и нашата варненска група днес(имахме събиране) обсъждахме как ще стане,понеже имаме желание да отидем...та мисля, че ако успеем да се организираме,ще се видим с доста хора от форума ;)
Даже ще се радвам да стане така :-*
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #89 -: 05-11-2009, 06:22:06 »

Аз знаете ли колко пъти си представям, че си идвам в Бг-то само, за да се срещна с вас. Сериозно говоря. Тук сме вече трета година и не сме се прибирали. И скоро май няма да я бъде тая работа.
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #90 -: 05-11-2009, 08:44:25 »

Вери,защо толкова много време не сте се прибирали  :(?
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #91 -: 05-11-2009, 09:39:58 »

Варненската група,да минат и през Пловдив :laugh: Тук сме много  :peperudi: Вери един ден и това ще стане :)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #92 -: 05-11-2009, 11:28:34 »

Бенато, снощи на срещата обсъждахме да направим националната среща в Пловдив. Чесно  :Content_4 - emotloader:
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #93 -: 05-11-2009, 12:50:29 »

  :kisss:Що не я направите в Силистра, бе чеда?Кога иначе ще ми дойдете на гости??? :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #94 -: 05-11-2009, 13:43:10 »

Бабо Мария, то така като е тръгнало, по-добре да не е само една среща, а турне - тамън и до Козлодуй може да стигнете, да видите кораба Радецки и моя милост  ;D
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #95 -: 05-11-2009, 13:57:00 »

Ха,ха,ха  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: Сурово турне ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #96 -: 05-11-2009, 17:31:24 »

Страшен глобус ,бат Бенато ;)
Вчера верно говорихме дали няма вариант да е в Пловдив Срещата.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #97 -: 05-11-2009, 17:38:38 »

Ми хайде де :D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #98 -: 05-11-2009, 17:42:37 »

Цялата работа е ,че не зависи от нас,бат Бенато :(
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Айде! Добро прасе,всичко яде :)
« Отговор #99 -: 05-11-2009, 17:52:10 »

Е,сега да те уча,вие слизате да пиете една вода и оставате на гости :bleh :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 22 запитвания.