Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на един начинаещ суровоядец или По пътя към изгубеното здраве-Vasilena  (Прочетена 76920 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Петкоооо,нищо не казваш,сигурно се притесни ???
Няма да идвам,айде.Дано да го прочетеш навреме,че се опасявам, че така както тихомълком се измъкна,си отишъл да пуснеш обява за продажба на апартаментЯ си и да си смениш местожителството :D :D :D.
Такава ше я свършиш ти :D
 ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Споко, аз не бягам от отговорност ;D :D :D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Чудесно ;D
Дограмата вкъщи я боядисах в розово и входната врата също.В смисъл......купи ми и една розова боя тогава,нали трябва да се почувствам като у дома си ;D
Утре ще проверя разписанието на влаковете ;D
Добре,че излезе човек,тц,тц,тц,браво,браво ;D ;D ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

излезе в смисъл...тва не го разбрах? ;D ;D ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ееее, как може, разбра, че аз се нося в розово и веднага да не останеш назад си боядиса дограмата розова, а >:( ;D

да не говорим пък, че ми копирате сериала "Марулка и Светльо", ся вие правите конкурентен "Василена и Петко", а? >:( И сте замесили и деца в интригата да ни биете по рейтинг! :-X :D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Хахаха, ех, Василенче, едно, че копираш тука Марулката, ами и ще се прецакаш с това розово, Петко някъде беше казал, че не обича розово...  ;D :D

Иначе, прекрасна снимка си си сложила!  :-*
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Хаххахахаххахха,абе аз дограмата от миналото лято съм я оправила още.После,той Петито ще направи един компромис със себе си заради мен.И накрая...изобщо не искам да сме им конкуренция на тези.....любовчии,обърнаха го тука на Содом и Гомор :D ;).Говорят си на ушите,не знам още какви работи,добре,че няма как да видим какво им пише в личните,че тогава от срам ще изключим компютрите,кой знае какви чудесии има там ??? :D :D
 ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Да,много сте хубави,малкия е копие на мама :D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Бат benato ;) и  Радулче,благодаря :-*
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Моля ви,кажете как се справяте с ПМС? ??? Много ми се яде хора,много,много,много и постоянно,и от всичко(плодове-в промишлени количества,ядки,зеленчуци,хумуси.... абе "нещо страшно"-).Направо чак ми става кофти,че толкова ми се яде-какъв е този апетит,какво е това чудоВИЩЕ  >:(
Изобщо няма да си пиша менюто,тя доктор Емилова,ако надзърне тук,без обяснения ще ме прибере "на топло"  в санаториума  ;D
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

хапвай си бе душа, къв ти е проблема ;) аз и без ПМС колко ядях, и си отслабвах даже, ся последните дни само дето съм намалила яденето, щото ме гонят други глупости и не се сещам много за кльопачка... ;) каквито и да са количествата, нали е суровичко и хубавко, не се тъпчеш с чипсове и фафли, начи всичко е на 6 ;)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

enterosan

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110

тиквения чипс е невероятен - след 4-5 кръгчета хем си си начесал крастата , хем нещеш да погледнеш повече към него, защото вкуса е доста концентриран
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

все едно че пържиш тиквички, ама вместо това ги слагаш да се изсушат и стават като чипс :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

enterosan

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110

аха, аз миналия ден нали си купих сушилня и сега пробвам разни неща ;D
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Да се отчета и аз ;).
Храня се суровоядно и се чувствам ОК.Позволявам си по някоя и друга варена царевица от време на време,но само това.Не си публикувам менюто понеже се храня ужасно разпокъсано и да си призная.....малко ме мързи.Вървя ужасно много почти всеки ден.Днес например вървях от Мола-големия(тези,които са от Варна разбират за какво говоря ;)) до Винса,от там през центъра,Колхозния пазар и пак до МолЯ ;)(аз живея близо до него).Абе с 2 думи -много вървяне не знам даже колко километра са това.Като минах през центъра,минах през новото здравословно магазинче и се запознах с Илка-много е сладка ;).
Валя  ме страхотен дъжд,даже бях с малкия(големия де) с колелото,т.е. валя ни двамата,ама на мен ми беше голям кеф ;D,шляпах през ловките,кефих се като 5 годишна.Даже едни момчета като ме видяха такава мокра се притесниха явно и ме поканиха да съм се изкъпела с тях хаххаххахха :D,значи викам сигур ;) съм започнала да влизам във форма след раждането,щом пак почнаха да искат няк'ви неща.Преди като бях още хипопотам,не ме оферираха :D :D :D......Ииии така добре съм.
Само ме притеснява,че нещо  ми подпира на върха на щитовидната жлеза,като пудутинка го усещам и малко ме наболява,надявам се да мине от самосебе си и да не е нещо кофти.
 :-*
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Ох,много съм зле-lilka,исках да кажа,не Илка,за 2 път я прекръствам днес >:(
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Да се отчета и аз ;).
Храня се суровоядно и се чувствам ОК.Позволявам си по някоя и друга варена царевица от време на време,но само това.Не си публикувам менюто понеже се храня ужасно разпокъсано и да си призная.....малко ме мързи.Вървя ужасно много почти всеки ден.Днес например вървях от Мола-големия(тези,които са от Варна разбират за какво говоря ;)) до Винса,от там през центъра,Колхозния пазар и пак до МолЯ ;)(аз живея близо до него).Абе с 2 думи -много вървяне не знам даже колко километра са това.Като минах през центъра,минах през новото здравословно магазинче и се запознах с Илка-много е сладка ;).
Валя  ме страхотен дъжд,даже бях с малкия(големия де) с колелото,т.е. валя ни двамата,ама на мен ми беше голям кеф ;D,шляпах през ловките,кефих се като 5 годишна.Даже едни момчета като ме видяха такава мокра се притесниха явно и ме поканиха да съм се изкъпела с тях хаххаххахха :D,значи викам сигур ;) съм започнала да влизам във форма след раждането,щом пак почнаха да искат няк'ви неща.Преди като бях още хипопотам,не ме оферираха :D :D :D......Ииии така добре съм.
Само ме притеснява,че нещо  ми подпира на върха на щитовидната жлеза,като пудутинка го усещам и малко ме наболява,надявам се да мине от самосебе си и да не е нещо кофти.
 :-*


 :)Еййййййййй, здравей, здравейййййййй - май с тебе най-си приличаме и много,много да шетаме не обичаме...Аз най- обичам в росната си градинка сутрин да тичам- с роса лицето да мия и да хапна каквото ми очите открият...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Да се отчета и аз ;).
Храня се суровоядно и се чувствам ОК.Позволявам си по някоя и друга варена царевица от време на време,но само това.Не си публикувам менюто понеже се храня ужасно разпокъсано и да си призная.....малко ме мързи.Вървя ужасно много почти всеки ден.Днес например вървях от Мола-големия(тези,които са от Варна разбират за какво говоря ;)) до Винса,от там през центъра,Колхозния пазар и пак до МолЯ ;)(аз живея близо до него).Абе с 2 думи -много вървяне не знам даже колко километра са това.Като минах през центъра,минах през новото здравословно магазинче и се запознах с Илка-много е сладка ;).
Валя  ме страхотен дъжд,даже бях с малкия(големия де) с колелото,т.е. валя ни двамата,ама на мен ми беше голям кеф ;D,шляпах през ловките,кефих се като 5 годишна.Даже едни момчета като ме видяха такава мокра се притесниха явно и ме поканиха да съм се изкъпела с тях хаххаххахха :D,значи викам сигур ;) съм започнала да влизам във форма след раждането,щом пак почнаха да искат няк'ви неща.Преди като бях още хипопотам,не ме оферираха :D :D :D......Ииии така добре съм.
Само ме притеснява,че нещо  ми подпира на върха на щитовидната жлеза,като пудутинка го усещам и малко ме наболява,надявам се да мине от самосебе си и да не е нещо кофти.
 :-*
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Бабо Марийке,така е и моята стихия не е шетането(но го правя ;)).Сродни души сме значи :D ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.165 секунди с 23 запитвания.