Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на един начинаещ суровоядец или По пътя към изгубеното здраве-Vasilena  (Прочетена 76898 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Бъде,Бъде,ама как да напиша, Марулке,че днес изядох половин тава с гранола барове ::) ::) ::)...Срам ме хвана чак и затова реших да замълча тактично по въпроса с дневното меню....нали разбираш!? ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

хаха, ми аз всеки ден по половин тава кракери обръщам, тия сурови "манджи" все едни вкусни, как да им устоиш ;D

аз па си помислих да не си изяла половин тава мръвки пак :D ти зарад тия гранола барове ли си решила да разтоварваш?

тряяше да пуснеш менюто, таман Петко щеше да ти го одобри веднъж ;) макар, че е по-вероятно да каже, че си яла еднообразно и е трябвало повече ;D
« Последна редакция: 13-06-2009, 22:51:42 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Хахаххахаха,не ,защото ми е топло-затова ;)
Не знам има ли логика,ама аз така го чувствам ;D
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

15.06.09г.
От вчера насам съм на плодово-чаен режим.Чувствам се нормално,езикът ми днес беше доста обложен и затова си направих пречистване с олио.Вчера вечерта ме заболя главата,но аз съм свикнала с тези "специални ефекти"(първите 3 дни).Не съм решила точно колко ще продължа,но няма да е по-малко от 5дни,най-много 10-само мисля да не взема да отслабна много....ама няма страшно,мога още към 3 кг. да сваля,то свалянето на килограми и без това е неизбежно по време на режима.Друго,друго......вчера ходих на йога,все пак отидох на йога ;D ;D ;D,не мога да отрека,че се ми беше супер спокойно и добре на връщане.В йогата само едно нещо ми е странно.....някой от асаните ми се струват много....неестетични,ама така брутално могат да се усукват само много добри йогини-при мен няма такава опасност ;D ;D ;D ;D.
Ми...това е :-*
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486

Василенче, да не си сбъркала йогата с нещо друго? Какви са тези неестетични пози? :)
Успех с разтоварването! Аз като на шега изкарах няколко дни със зелени нектари и плодове.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Василенке, позите които правиш на йога и позите които правиш с някой йога са две различни неща... Ама айде няма нужда да влизаш в подробности де си ходила вчера :D

Как ви се гладува не знам... Аз ям за всички ви взети заедно явно... Като почнат дините ще си направя един режим като всяко лято, преди това не виждам смисъл :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486

Василенке, позите които правиш на йога и позите които правиш с някой йога са две различни неща...
  Марулчееее :D :D :D

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Марулке,само дебнеш да заспя и почваш да пишеш тука  ;D ;D ;D,ако не е менюто,нещо друго ще е ;D.vladi,хич не ѝ се води  ,че е  страшна Кума Лисана ;)
Аз говорех за йогата по принцип,не за там,където ходих хахаххахахахха,там не правеха толкова сложни неща,май беше за начинаеши :D.
Пък за гладуването....не ми се гладува,как ше ми се гладува.Ама вчера нещо сърцето ми почна да скача и аз взимам мерки,така или иначе бях решила,че лятото ще имам едни 5-10(наааай-много дни).
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Василена, трябва да си ядеш пълноценна и разнообразна сурова храна дълго време и тогава с времето ще спрат проблемите със сърцето ;)
Йогата хареса ли ти? Смяташ ли 2-ри път да стъпиш в залата? ;D
Ако да - ходи най-редовно...важно е за тоя проблем...даже сподели на инструктора ти за него :)
Ако йогата не е твоето занимание, тогава си намери нещо друго, на което да се отдадеш системно.
Ако сега не се погрижиш за проблема си, за в бъдеще, ако не се задълбочи, то поне ще се натрупа, ще се наслои един вид напрежение. Само суровоядство не стига :) Опичайте си акъла ;D

П.П. Кои са тези неестествените пози?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Петко,благодаря ти за съвета :-* :-* :-*(аз съм наясно с всичко това)
4 години се занимавам с това и се боря-на прав път съм вече.Ще ти пиша на лични за йогата.
 ;)
Активен

Talita

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • Give me the key to set your heart and spirit free

Vasilena ти беше от Варна ако не се лъжа нали? Искам да те питам къде ходиш на йога и дали си доволна от инструктора? Аз съм ходила преди няколко години, в залата на черно море, но нещо не ми допадна инструктура. Много арогантен ми се стори и не ни обращаше много много внимание на по-скромничките начинаещи (а все пак не можем всички от веднъж да се огънем :)). След известно време и на самоучение си  навехнах глезена и това беше краят на йогистката ми кариера. Много ми се иска пак започна, но не съм чувала за добри инструктори във Варна.
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Talita,аз съм ходила няколко пъти в "Черно море" при Рени и при Димо, и съм с добри впечатления....Пък сега ходих в йога клуб "Мареа,тоест съм ходила само веднъж,но ми хареса,в сряда вечер пак ще се присъединя към групата.С две думи доволна съм.Занятията се провеждат .......ох,ако знаеш как обяснявам....виж къде е http://www.yogaclubmarea.org/content/view/8/40/lang,bg/.Освен това,това място го препоръча на Петко инструктора,така че...мисля,че е добър клуб.Пък и ми се струва(освен,ако не съм се заблудила),че повечето хора не изпълняват някакви сложни неща(в сравнение при Димо какво видях :o)....И така...Ако решиш да дойдеш може да се запознаем тъкмо ;)
Активен

Talita

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • Give me the key to set your heart and spirit free

Да аз от Димо тъкмо не бях много доволна. В моята книга за йога се казва да не се насилваме, а той все ни юркаше все едно се готвим за маратон. Но ще се радвам да пробвам друг клуб, даже много и се иска. Дали не трябва обаче да поотслабна още мъничко, че сега съм доста пухкава и незнам дали ще мога да го вдигам тежкото дупе :) Какво пък - ще дойда да пробвам  ;D
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Абе аз Димо го харесвам,обаче при него ходят доста напреднали и групата е голяма,и  е нормално той да няма как да ти стой на главата нон-стоп и да ти обяснява елементарни неща...и затова реших и на друго място да пробвам.В тази група не те натискат,ако това те притеснява ;)Пък кво те притеснява,дупето -я стига.Като ходих в "Черно море" и тъкмо бях родила и едно момиче си мислеше,че съм бременна,смятай ква "фиданка" съм била.Споко.Надявам се да те позная от снимката,ако ти първа ме познаеш се обади ;)
Активен

Talita

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • Give me the key to set your heart and spirit free

Ще се постарая да те позная ама каквато съм завеяна  ;D... преди да доида ще ти погледна пак снимката  ;D ;D ;D ;D ::)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ми едната да апне чесън преди да идете на йога и ше ви разпознаят всички :D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

хахахахахаххахаххахахаахха,Малулкееееее :-*
Нема нужда от чесънЯ,и без това ще ухая на ацетон от гладуването ;D ;D ;D.Тъй,че Talita,ако видиш едно ефирно създание в цикламен клин и синя тениска,което само кима с глава,без да си отваря устата-това съм аз-Василена ;D ;D ;D ;D
Активен

Talita

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • Give me the key to set your heart and spirit free

Толкова се разсмях, че сестра ми дойде през 2 стаи да ме види какво ми става - окончателно ли откачих ;D ;D ;D
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155

еха....да ме няма за малко и какви неща стават по тези фороми......браво....случаино някои да знае добър инструктор по иога в люлин....нали знаете това е голям град които се намира блиско до софия.....хехехеххехехеххехехех.....наи накрая реших и аз барабан петко с жените... ::)
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 22 запитвания.