Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Гарвана  (Прочетена 87082 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #200 -: 26-06-2012, 22:12:36 »

чудно, искам и аз да опитам...така ще ми е по-лесно, че няма дълги захранвания..  ;D
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #201 -: 26-06-2012, 23:10:55 »

ами да, и това е вярно ...но аз всъщност го правя, защото съм вата и са ми трудни дългите гладувания поне засега, направих едно 9 дни и бях почти неподвижен и въпреки това умората ми идваше супер много, а сега съм активен и ако направя пак така не издържам :) само не ми е ясно дали организма продължава да гладува и докато се захранва между гладуванията ...или само дните на гладуването се броят ...т.е. дали може да се каже, че съм гладувал 10 дни без прекъсване по тоя начин или всяко гладуване си е само по себе си и не могат да се задействат механизмите както при дългото гладуване, но както и да е.. все тая, и без това нямам голям друг избор  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #202 -: 27-06-2012, 08:14:53 »

Здрасти Гарване,
всяко гладуване си е строго индивидуално,може два пъти да си гладувал по един и същи начин за един и същ период и понасянето или кризите да се усещат по различен начин. / това зависи от много неща - емоционално състояние,фазите на луната,твоята вътрешна нагласа и други /
Да по време на захранване организма продължава да гладува докато не включиш мазнини и сол,тогава се спира изхвърлянето на токсините.
А за каскадното гладуване знам ,че се прави по следния начин - 3дни вода,3дни чай с мед и 3дни на плод с чай и после се повтаря още 2 пъти. Твоето е малко по омекотена  форма ,но давай смело после може да опиташ и този вариант . Хубавите неща стават бавно с постоянство .УСПЕХ.... :Content_14: :pensif_29:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #203 -: 30-06-2012, 20:25:50 »

Гарванчо, май си на път да намериш баланса с тези крайности :) .
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #204 -: 30-06-2012, 22:02:22 »

замалко наистина да го направя ...ми понеже утре ще ходим на кану каяк и може да има барбекюта и разни такива ...та, затова се изсилих малко със захранването, днеска направих някои простотии и сега 1 час не мога да изляза от кенефа  :thankyou: дано до утре да ми мине преди да тръгна, че инак не ми се мисли  :Confus_34:
абе, след илинден съм решил вече нещата да са наистина сериозни, сега още правя глупости както винаги си правя  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #205 -: 01-07-2012, 16:39:10 »

Кога ще се научиш, че гевреците не са за захранване  :bleh .
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #206 -: 01-07-2012, 18:07:36 »

уф, остави се ...то да бяха гевречетата, ами на обед ме изкуши шкембе чорбицата и кебабченцата ... а след малко за финала пак ще има разни месарлаци ....така че по-добре май нищо да не казвам, че някой от форума може да ме пречука ...примерно пуреловчето ако е в добро настроение  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #207 -: 02-07-2012, 08:21:41 »

Гарване, поне след гладуванията, карай известно време на вегератианство, иначе какъв е смисъла от всичко което правиш...даже е много по-зле...защото вкарваш мръсотии в пречистено тяло... :pensif_29:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #208 -: 02-07-2012, 12:38:43 »

смисъла е в това, че все повече и повече свиквам с този начин на хранене и на живот ...все още си позволявам отпускания верно е ...вчера ползвах за оправдание, че цял ден гребах с каяка и някак искаше ми се да си хапна нещо забранено да ми се услади повече, пък и като цяло толкоз добре ми беше, че и за финала на европейското се пренесоха нещата ...до към края на месеца няма да се изсилвам, защото знам какво ми предстои ...обаче другия месец вече няма да има какво да ме затормозява и да ме спре да съм по-сериозен ...оказва се, че като включвам гладуванията доста по-лесно се справям с храненето, отколкото ако просто искам да си сменя храненето без да гладувам... така че може и да е вярно, че лека-полека почвам да намирам баланса си  :Content_22:
« Последна редакция: 02-07-2012, 12:41:37 от черен гарван »
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #209 -: 02-07-2012, 15:15:22 »

Това твоето ми прилича на  как гарджето стана певец , в случая вегетарианец :)
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #210 -: 02-07-2012, 15:45:47 »

ех, поне Гарвана си признава всичко тук :) Гевречета, кебапченцааа  :Content_4 - emotloader: Все пак човека не е спрял да се опитва tooth Ще го докараш скоро ми се струва, всичко е в главата. Аз имах "проблем" със сладоледа, което е едно от малкото неща от животински и купешки произход, който ям и на последък си мисля как е отвратителен и въобще не ми се яде  :whistling2 - emotloader: или поне така си втълпявам :) Правя си замразени плодове, за да се залъгвам. Ти можеш да пробваш с тези бургери
http://moonbites.net/osnovno/vege-burger
Не е баш най- суровоядското, ама по-добре от кебапчета :) Хайде успех  :essen:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #211 -: 03-07-2012, 07:55:27 »

А къде отиде религията? Нали Господ беше казал месо да не се яде ? Ти в крайна сметка религиозен ли си или само на такъв се правиш ..лицемерстваш ?
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #212 -: 03-07-2012, 10:06:23 »

бухаххаха, ако лицемерствах като някои други ....сигурно щях да излъжа, че не ям месо ...така че е просто смешно това дето казваш  tooth
и месо не се забранява да се яде, така че не виждам къде е проблема ...другото са си някакви твои разбирания и тълкувания  :surpris_23:
и ако реша да не ям месо няма да е защото на теб или на някой друг му се иска, или защото религията или нещо ми го налага ...а защото така съм решил, като не ми се спори може да се съгласявам със всеки и за всичко колкото да не ме занимават, но винаги правя и мисля това, което аз съм преценил за себе си, така че общо взето не ми е проблем да се боря сам срещу целия свят за убежденията си ..дори и всемогъщия titan  да е на друго мнение  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #213 -: 03-07-2012, 14:03:11 »

така че по-добре май нищо да не казвам, че някой от форума може да ме пречука ...примерно пуреловчето ако е в добро настроение  :police:
:Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
нямам подобни амбиции да те правя труден за рисуване :pensif_29:  tooth tooth Просто не бих нарекла навиците ти перфектната програма за оптимално здраве ... Дано някой не реши да прави кавър-версия на твоята рафинирана лакомия и ги ползва като идеалната "подложка" за последващи оздравителни мероприятия по-късно  tooth :Content_14: Доброто ми желание беше да те накарам да се замислиш дали старанието ти всеки път не продапада, усилията - унищожават, а умението и трупането на опит ( които ползваш за извинение...) - са всъщност не крачка напред, а две назад ! Но в крайна сметка всеки има свободата и пълните права да прави с тялото си каквото сметне за добре  :surpris_23:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #214 -: 04-07-2012, 09:16:22 »

Моето мнение няма значение, просто исках да разбера до каква степен си религиозен и как се отнасяш със себе си в здравословна посока. И ако прочетеш внимателно старият завет ще откриеш пасажа , в който изрично се споменава какво трябва да яде човек :)
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #215 -: 04-07-2012, 10:23:14 »

@пуреловче, това е според теб, че правя 2 крачки назад ....ама дори и така да е, след тия 2 крачки назад съм готов да направя 8 напред вместо само 1  :bleh така че и две крачки незад не са чак толкова фатални, ще видиш ....освен това аз съм си поставил за цел да гладувам повече от теб, така че ще видим докога ще ми даваш съвети  :thankyou:

@титан - кой е тоя пасаж за който ми говориш? :) иначе то много пасажи има в стария завет, за да се затварям само в един ...на мен ми харесва един друг - "за чистия всичко е чисто" както и - "всичко е позволено, но не всичко е полезно" ....до полезното стигаш след грешки и опит и израстване ...дори и да пише някъде, че не трябва да ям месо ...няма да спра само поради тази причина и това си е  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #216 -: 04-07-2012, 13:40:40 »

@пуреловче, това е според теб, че правя 2 крачки назад ....ама дори и така да е, след тия 2 крачки назад съм готов да направя 8 напред вместо само 1  :bleh така че и две крачки незад не са чак толкова фатални, .....

Гарванчо, от теб би станал добър адвокат.  tooth


@пуреловче, .................................. ще видиш ....освен това аз съм си поставил за цел да гладувам повече от теб, така че ще видим докога ще ми даваш съвети  :thankyou:
        tooth     

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #217 -: 04-07-2012, 14:40:53 »

Гарванчо, я не слушай съфорумците,ами ми метни бързо една рецепта за свинска кавармичка в гювечета,че имам тука едни тлъсти свински пържолки, душа берат вече завалиите. tooth tooth tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #218 -: 04-07-2012, 17:16:10 »

подигравайте се вие ....но най-добре се смее последния  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #219 -: 04-07-2012, 21:11:33 »

 ;D  tooth никой не се подиграва, това е съвсем добронамерен хумор..всеки си върви по своя път... :Content_22: ...аз пък съм на каскадното гладуване и днес ми е първи ден от втория ден на вода..ужасно съм гладна днес  >:( нямам търпение да мине и утре и  да ям два дни салати  :essen:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.