Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Гарвана  (Прочетена 87084 пъти)

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #160 -: 05-04-2012, 21:44:56 »

Добре де,аз нарочно така го написах,за да го запомниш :D,та дори това да звучи и "демонско" ;)
Сега сериозно-Гарван-ще успееш,човек се учи от грешките си и всеки има своите трудни моменти - на мен например захранването не ми е проблем,проблемен ми е първият ден на гладуване,по-точно преодоляването на психологическата бариера,а не самото изпълнение.Не че това,което пиша в момента те топли,но вместо да мисилиш за гевречетата,що не мисилиш за нещо по-така...ако ме разбираш :)шегичка
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

purelove

  • Гост
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #161 -: 05-04-2012, 22:35:23 »

Душа, какви са тези гевреЧЕТА - онези с диаметър на чиния, които се продават по фурните ли (парени , със сусам и какви там още бяха)? Или някаква нова измислица на хранително-вкусовите технологии е заляла пазара, за която не зная?  tooth  Какъв им е грамажа на въпросните? Защото ако са от тези, за които си мисля, верно се подкрепяш като попско дете на задушница  tooth tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #162 -: 05-04-2012, 22:37:55 »

не, определено го запомних това.. усилията при следващото гладуване тотално ще ми бъдат насочени към захранването... и тя работата не е, че не мога да се справя със захранването като цяло... а неща, които леко те подхлъзват да се провалиш... примерно оказва се, че салатата е по-голяма отколкото трябва, ама си я изяждам да не я хвърля... и да речем оттук се почва към друго дребно съгрешенийце и така едно след друго докато стигнем и до гевречетата и другите ми глупости  :Content_22:
мога да се справя при това удивително добре със всякакви такива неща, все пак от малък постя редовно... в даскало съм постил по 40 дни докато край мен са се ядяли всякакви закуски и боклуци, които обожавах и още обожавам като вкус и усещане за натъпкване  tooth
проблема е по-скоро в това, че не съм отчитал достатъчно важността на проблема, ама сега ПуреЛовчето като ми натърти и другите и те като нея ми казаха, че греша се замислих повече и смятам да променя нещата другия път ...всичко е до мотивация, воля, желание и т.н. особено ако си направя план личен мой както Даниела каза и си определя от кое точно и по колко, ще си го спазя точно и няма да имам проблеми :) пък плана ще си го направя по схемата на ПуреЛовчето 3-4 дни по-течни плодове и зеленчуци, после 3-4 другото дето се добавяше и т.н. лошото е, че взе в мен да се появява ново желание за още по-дълго гладуване с правилно захранване за първи път..... пък ужким мислех следващите 3 месеца да няма такова дълго гладуване и не знам и аз какво ще направя... май по-добре да изчакам все пак  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #163 -: 05-04-2012, 22:44:17 »

ПуреЛовче, ако бяха от ония гевреци щеше да е добре... щях да си взема един и да си го ръбам... проблема е, че това е нова измишльотина, която отскоро забелязах - тия ги продават в пакетчета в почти всеки магазин, Тарали (280г) се казват - има 2 вкуса - натурални и лучени... днеска минах пак през магазина да търся натурални, ама имаше само лучени и се отказах да си взема... само дето се бях запасил още от предния път като минах през магазина ..и.... хапнах си малко супа с 2 филийки и реших да си взема 3-4 от малките гевречета да си подсладя, обаче сега като гледам повече от половината опаковка заминала  :angel: :peperudi:
сега пък изгледах един филм романтичен от едно време и мъчех да тъпча салата (ряпа-репички-цвекло), ама накрая се отказах реших по-добре да остане, отколкото да я погълна всичката ...въпреки че не се съмнявам в способността си да омета всичко хранително и не чак толкова появило се пред очите ми  :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #164 -: 05-04-2012, 22:50:34 »

Не знам само ако ми се изпречиш пред погледа какво ще ти се случи . Но ще ти държи дълго време влага в очите  tooth  :Content_4 - emotloader:
P.S. Само хубави неща ти мисля  :flowers2: Целувки
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #165 -: 05-04-2012, 23:00:41 »

 :weight_lift: вече започвам пак да тренирам, така че не ме е страх  :flowers2: е, или може би все пак малко.... че в крайна сметка не знам какво ми мислиш  tooth tooth tooth
утре пак ще ставам рано... обаче така не ми се спи... пуснал съм си някакъв ретро мегамикс от 90те и се кефя тук някакъв, май трябваше да ида в някое диско да хабя енергия, ама пък то сигурно само чалга има  :Confus_3: :Confus_3:
то всъщност още не е късно.... ама туй е, че пък после няма да мога да стана на сутринта, ще си слушам тук докато се поуморя и ми се приспи и така  O0
Активен
"няма грешки, има само уроци"

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #166 -: 06-04-2012, 05:48:37 »

Черен Гарван, пиша ти за моята грешка със захранването, за да не се самообвиняваш и да се опиташ поне да намалиш количествата на храната, която изяждаш в момента.
Имам опит с гладуванията и винаги съм се захранвала правилно, но този януари се издъних и то жестоко. Направих 15-дневно гладуване на вода, захранвах се стриктно 4 дни и после изведнъж апетитът ми се отприщи и няма спиране на преяждането и досега. За суетните - в момента съм с 5 кг.отгоре и продължавам да наддавам.
Много съм си мислила защо се получи така - по принцип съм волеви и разумен човек. Мои познати също споделят, че тези месеци усещат волята си някак отслабена. Знам ли....
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #167 -: 06-04-2012, 07:21:26 »

Ех,аз пък от последното гладуване през февруари се мъча да кача някое килце,за да имам сили за по-дълго,ама нейсе.... >:(.Първо хич нищо не ми се яде и второ колкото и плодове,зеленчуци и ядки да изям колограмите не мърдат.Явно трябва да се ядат повечко пицки, дюнерчета, гевречета.....а защо не и саламчета.Така ли е,Черен гарван? :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #168 -: 06-04-2012, 13:24:15 »

RoJe, това почти всеки път ми се случва.. но най-вече първите 2 пъти като карах на плодово-чаената диета ..след която захранвах добре, обаче като почна да ям всичко - месо, сирене... и набързо озверявах, пак казвам 2 големи дюнера ми бяха малко и оставах още гладен... просто трябваше огромни количества храна и много бързо да бъдат погълнати, иначе направо откачах  :whistling2 - emotloader:
сега не знам защо ми е по-лесно - дали, защото ям растителна храна само... дали, защото гладувах на вода :) просто ако салатите и другите неща ми бяха по-малки порции, щях да се засищам  без да се напъвам да си доизяждам храната да не остава... щото така си разширявам сам стомаха :) затова другия път сам ще си правя програма като Даниела кога и колко и какво да ям :))) между другото много жалко е, че така си се отпуснала.... в смисъл, че аз като се отпусках така след гладуване по половин година ме държеше не можех дори и да си помисля за здравословно хранене, ама дано с теб да не се получи както с мен  :surpris_23:

Калиа, не е само до качеството, а и до количеството... аз си вземах по 5 пици и си ги изяждах на 1 път понякога  tooth докато са горещи знаеш ли как яко влизат в стомаха и залепват там, може да пробваш... ако това не помогне пробвай 2 големи дюнера за вечеря, след като на обяд си хапнала 5 пици  :whistling2 - emotloader: и може задължително 1 шоколад след това да си подсладиш... за 1 месец ти гарантирам, че ще качиш поне 2 кг  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #169 -: 06-04-2012, 14:23:57 »

Ами как да ги ям тези неща, като не ми се ядат.И аз се чудя за теб как ти се хапват точно тези мазнотийки,като след гладуване на човек му се променят вкусовите възприятия. :surpris_23:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #170 -: 13-04-2012, 23:11:45 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Ето на това попаднах докато преглеждах клиповете от седмицата -  http://www.youtube.com/watch?v=qV51ZTlPrWA&feature=player_embedded
Добре дошли из дебрите на тайните на Гарвана  tooth tooth Га- га -ааа  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #171 -: 13-04-2012, 23:26:36 »

докато преглеждала клиповете за седмицата.... чалгаджийка такава  tooth
ми, известен съм - и във песните присъствам - нищо ново под слънцето... хубаво е, че хората ме възпяват  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #172 -: 13-04-2012, 23:29:41 »

То няма лошо, ама съм от оня другия тип чалга generation :Confus_3:  :Confus_3: tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #173 -: 14-04-2012, 00:19:05 »

аааа, не знам... ти си чалгаджийката, нищо не разбирам от чалга генерации аз  tooth
единствено им позволявам да ме вмъкват в клиповете, за да съм известен...  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #174 -: 14-04-2012, 19:06:46 »

Гарванчо, я кажи какво изяде днес?  :bleh
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #175 -: 14-04-2012, 19:18:56 »

тъпках топла лещичка и хляб общо взето, че ме боли гърлото  tooth tooth tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #176 -: 15-04-2012, 03:14:47 »

Христос воскресе! да сте живи и здрави :)
аз вече съм напред с пилешко, козунак, кашкавал и шоколад  :thankyou:
 :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #177 -: 15-04-2012, 18:21:22 »

Воистина Воскресе.

Вкусно, а?  :essen:

П.П. И ти е тежко на стомахчето сега...  :pensif_29:
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #178 -: 15-04-2012, 23:32:24 »

Воистинну воскресе!

Абе Гарване, аз след поста хапвам съвсем малко козунак, едно яйце и малко айран - като за начало и то чак към обяд. А за вечеря ядох салата с малко обезсолено козе сирене и пак едно яйце. Като за празника отворих бутилка био вино (подариха ми оригинално френско, заслужава си!) - една чаша с малко качествено мезе и ... толкова за Пасха. По-добре постепенно, че съм го правил този номер преди години с много неща накуп и опитът показа лоши резултати. Определено постепенният преход е по-добър и по-правилен - няма такъв стрес за организма. Сега вече е половин час след полунощ, но въпреки малкото сън през изминалото денонощие, с по-лека храна се чувствам по-бодър и свеж, отколкото ако се бях нахвърлил на храната отведнъж, както съм правил преди. :)
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневник на Гарвана
« Отговор #179 -: 16-04-2012, 07:49:01 »

Воистинну воскресе!

Абе Гарване, аз след поста хапвам съвсем малко козунак, едно яйце и малко айран - като за начало и то чак към обяд. А за вечеря ядох салата с малко обезсолено козе сирене и пак едно яйце. Като за празника отворих бутилка био вино (подариха ми оригинално френско, заслужава си!) - една чаша с малко качествено мезе и ... толкова за Пасха.

Чудесно звучи  :Content_14:.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 24 запитвания.