Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Няколко въпроса за т.н. "гладуване" на плодове и чай  (Прочетена 340471 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Здравей ,Мегуста
набързо да дам едно мнение. Нещата с които си почнала са добри, дума няма ,но не знам дали са оптимални точно за  Жлъчно каменната болест.
 Ако има камъни в жлъчката, първо трябва да търсиш начин да ги раздробиш и премахнеш ( доста илачи има , надзърни при Малахов),защото могат да не направят, но могат и да направят беля.
 ( На един приятел  "добри" доктори му бяха казали ,че ще си живее нормално с неговия си камък в жлъчката още много време, ама ... ! Една сутрин,явно камъкът се заклещил нейде, човекът направи няколко кълбета от болка,  на следващата пак, докато накрая взеха ,че му я премахнаха. Виж,това те могат доста добре..:))  
Сега  не го боли, но след ходене по голяма нужда, трябва  и комшиите да проветряват няколко часа ,нещо  не е наред с храносмилането )
  
А после вече - четеш,мислиш и си съставяш твоята оздравителна система, за да премахнеш и причината, която ги е образувала тези камъни.  
Затова гледаме да не допускаме болестите,отколкото да ги церим впоследствие :)
« Последна редакция: 11-06-2009, 23:27:47 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123

Бате Бино, благодаря за отговора, но мога ли да те помоля да поясниш.
Имам "Пълна енциклопедия пречистване на организма" и единственото по Малахов е прочистването със зехтин и лимон, което смятам да направя на по-късен етап.
Моля те кажи ми какво имаш предвид като илачи за раздробяване на камъните и от къде да прочета - ако може заглавие на книгата, че съм голям новак в тази област.
Идеята ми беше да направя сокотерапия - първо за 2 а по-късно и за 5 дни. Почнах да захранвам на третия ден с плодове, хареса ми и сега вече 7-ми ден съм на плодове и чай/вода.
Мисля да пробвам дали ще стигна поне 15.
Преди това, когато минах на суровояден режим пиех лимонов сок и зехтин на гладно почти 2 седмици /започнах по интуиция и бях чула това онова - това беше и преди да открия този прекрасен сайт, толкова навреме ви намерих/. В момента в който започнах този нов за мен тип хранене, кризите сряха.
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123

Нещо се обърка и коментара ми не излезе целия /та и с грешки ;D/
Мисля да повторя соколечението след месец-два и този път да стигна 5 дни.
Междувременно ще запазя суровоядството като начин на хранене, поне до колкото мога надявам се на едни 70%.
Преди да предприема пречистване на черния дроб и жлъчните пътища ще направя една ехография и ще предценя според състоянието дали да поема риска.
Междувременно продължавам да търся и да се интересувам.
Друго не ми идва наум за сега. Помагайте, ако имате инфо, щуе съм ви много благодарна!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Здрасти,Мегуста  :)  (  какво значи това именце, много е екзотично :) )
Да ти нахвърлям още материйка ,че няма време.
Тука както виждаш сме се събрали ентусиасти,които действаме на принципа на проба-грешката.  :)   Докато напипаме кое е доброто за отделния индивид..И  за повечето идеята е ПРОФИЛАКТИКА , макар че голяма част са били провокирани от някоя и друга болежка. При теб е нужно май някакво ЛЕЧЕНИЙЦЕ, което е маалко по-различно.  
 Има максима : " За да направиш избор, ти трябват варианти. Но колкото повече варианти имаш - толкова по-трудно ще направиш твоя избор " :))  Това важи с пълна сила и за лечението.
Ако тръгнеш по традиционни доктори - всеки ще ти предложи различни лекарства,схеми на приемане и т.н..Гаранция ,както знаеш - няма . Ако пукнеш от страничните действия на лекарствата
( както го правят около 150 000 души за една година !! само в Америка по официални данни ) никой не е виновен,лекарствата са сертифицирани.Точка.    

Там е ясно, но щом си тук,значи предпочиташ  натуропатията.
За съжаление тук системите и вариантите са  МНОГО-повече..
Коя да избереш -  няма човек на света ,който да ти каже коя система ще свърши най-добра работа ТОЧНО при теб. ( Това значи да е изпробвал всички системи върху всички заболявания, да е изчакал достатъчно дълго време за да анализира резултатите ... това и за няколко живота няма как да стане ! )
Аз български  лекари-натуропати не познавам лично. Има един център "ДАР" в София ,където от доста време трупат практика точно чрез тези методи . Нямам информация как се справят, даже смятах да повдигна въпрос ,някой има ли впечатление.  Докторите-натуропати ,които лично познавам и наобикалям не са у нас. Но и там няма едно мнение.. ... Единия набляга на суровоядство и глад, другия ти прави диагностика на 6 апарата !! - по капка кръв, Кирлиан-диагностика,ирис-диагностика, по Фол ,  ит.н.. за да установи на какви нива са ти причините  за болестта, след което действа или с хомеопатия или ти прави спектрално-вълнова корекция на един специален апарат (няма го у нас),който ти тушира патологиите от разстояние...  третия ще те скъса от клизми ,прочиствания на дроб, антипаразитни прочиствания ,ще ти слага пиявици, ще те пъха в криосауна  ...  Според мен - ВСИЧКИ ТЕ ПОМАГАТ, защото изпълняват основната цел - РЯЗКО  ПОВДИГАНЕ НА ИМУНИТЕТА. Един път засилен, имунитетът сам прави каквото е необходимо да възстанови равновесието на организма.  Затова е безсмислено да се спори дали гладът е по-добър от моржуването ,например,защото и двата метода са много силни.
 А пък ако отидеш при специалисти от сорта  " позитивна психология", които ще открият  като причина за болестите ти , че като дете си била в твърде силна любов с дървеното си конче  и  че причините за болестта нямат нищо общо с това как живееш и какво ядеш.. - мамма мия- обърквацията е тотална..

 Така че как да те посъветвам :))  
Пробвай да влезеш в сайта на Малахов - genesha.ru  и ако знаеш руски, вземай си почивни дни и чети - все някой ще е споделил с какво си е разбил камъните.(НЕГОВИТЕ КАМЪНИ !! :)))  А можеш да зададеш и въпрос там.
Иначе някъде по книгите пишеше, ама къде да търся ,имам 60 негови книги.

Иначе по прочистването на дроба със зехтин, това не е негова авторска методика. Това е древна методика, йогистка , която се практикува успешно (с дребни различия) от доста лечители -  и от Надежда Семенова и от Олга Елисеева, и от Евгени Щадилов и от кой знае още кого... Това е руската школа , а тя е много напред, нищо че средната възраст,която доживяват руснаци и украинци  е  около 55г.

 Кой ти е казал да пиеш зехтин с лимон извън прочистването ?  Няма смисъл - тогава ти ги изяждаш.(Ако ще пиеш някакво масло като хранителна добавка - по-добре ленено или кедрово.)  
Докато иначе мисията им е съвсем различна .
 
 Ехография - да ,направи си да си спокойна, но да не те "обработят "  докторчетата , според тях черен дроб НЕ СЕ ЧИСТИ !  Нищо не се чисти!  ЯДЕШ кебапчета ,пиеш биричка и си живей живота - така ще ти кажат.  Единия доцент където ме види и ме поднася - още ли съм ял трева.. Да му го туря на компетенцията..
Другият доцент-кардиолог ме будалка ,че работата на сърцето нямала нищо общо с движението,спорта или храненето !!  (Варна,дом "Младост") На такъв ако му прибарам дипломата, ще си подлагам с нея крака на кухненската маса.

Навремето имах едно гадже - и двамата й родители бяха доктори от класа. Когато вечерях един път у тях и специално си бях купил пълнозърнест хляб (тъкмо се беше появил тоя хляб, годината беше 93-а )  тогава баща й като ме вижда  с този хляб- гледа ме като чели се готвя да ям гипс-картон..,и ми слага ръка на челото -  мери ми  температурата ..
След няколко години подпитах моята бивша приятелка дяволито: " Абе ,  Миме, как е баща ти ? "    
"Ауу ,много е зле ,изкара инсулт, откриха му диабет ,а има и простатит - пие билки и ЯДЕ ЧЕРЕН ХЛЯБ !  "   Както се казва - коментарът е излишен !
 
Това от мен, чети,дерзай и споделяй .. :))
« Последна редакция: 13-06-2009, 19:31:15 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 не знам къде да пиша, но искам да ви споделя ,че днес скачах с бънджи и беше невероятно изживяването, това беше добавка към моя нов живот... по-здравословен и по-красив :)))))
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

Супер:)))) Искам и аз да скочаааааа:)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Супер  ;D ;D ;) и аз имам намерение да се пробвам при първа  възможност ;)
Браво,irida ;)
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123

Бате Бино, много благодаря!

Страхотен пост! Определено конвенционалното лечение в случая не мисля, че ще ми помогне.
За Дар и аз се опитвам да намеря информация, ако някой знае нека сподели.
Има един лекар, който практикува в Русия /не съм сигурна дали не е някоя република/ и лятото идва в България - диагностика по Фол, хомеопат е по принцип - Влахов, само съм го чувала за сега. Знаеш ли нещо за него, мисля да си направя консултация.

Иначе, гладуването ми върви много добре за сега, днес е 10-и ден, отслабнах видимо, чувствам се прекрасно, косата ми спря да пада, кожата на лицето ми е супер и имам енергия за трима, забравих за болките в кръста и гърба.
Обещавам си много да внимавам в захранването и от тук нататък.

Голямо четене ме чака, дано имам търпение и време за това. Но смятам, че това е пътя и дано сме повече и да си помагаме.


Активен

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !

За здравния център " Дар " научих преди около 2 години от един приятел. Той беше водил майка си, защото е била доста болна и там са й помогнали. А миналата година имах малко здравословни проблеми и отидох да ми направят ирисова диагностика. Прегледа ме д-р Коевска и останах много доволна. Като цяло нещата, които ми каза ги знаех, но тя ги систематизира и така лечението стана по-пълно и добро. Главно лечението се състоеше в това да си приготвям билкови комбинации - чайове, сиропчета и други неща направени от билки, комбинация от мед, пчелно млечице и пчелен прашец ( която и преди си бях правила ), даде ми и един комплекс физически упражнения. Освен на първия преглед, ходих и на още 2 консултации. А тази година майка ми ходи на масаж с мед при същата лекарка и много й хареса.
Д-р Коевска ми обясни, че освен билки, лекуват и чрез хомеопатия, а също препоръчва да се направят и няколко масажа ( предлагат доста интересни ), за да се засили оздравителния процес в организма и да се подобрят функциите му.
А ирисовата диагностика при първия преглед се прави като се заснемат ирисите и след това снимките се разглеждат подробно от екрана на компютъра. Ако желаете може да ви изпратят снимките на пощата ( аз мойте снимки още си ги пазя и наблюдавам промените, които от тогава са настъпили ). При някой от следващите прегледи се прави наблюдение на ирисите ръчно ( т.е. д-р наблюдава с лупа ирисите и не се прави снимка ).
Ако се сетя още нещо за кабинета, ще ви пиша пак  :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Мегуста, за тоя доктор Влахов не съм чувал. Ако е някакъв фактор, ще има нещичко за него в интернет .  За съжаление и хомеопатията и компютърната диагностика  са дейности, които няма как да прецениш дали са добре усвоени от съответния доктор. Аз по тая причина избягвам хомеопатията,защото малък процент от имащите кетап за това , са кадърни. Да кажем -1%.
 ( Най-големият световен авторитет в тая област - Георгиус Витулкас , казва : " До 10 години практика, хомеопатът е още ученик.. ! " Иначе като методика  си е един път !
 А и не харесвам терапии,които не изискват да променяш нищо по себе си - " ти си я карай ,както си знаеш, обичай  си вредните навици, пък ние ще се пробваме да те церим..може пък и да можем...( В тази група са и всички методики от рода "позитивна психология"  - да, вярваме им, но ги приемаме само като част от цялата оздравителна програма. Трябва и ние да помагаме на оздравителния процес, а не само да си представяме ,че сме здрави.   
 Ето ти вече споделяш за позитивни промени !
  
А колкото до диагностиката , питай го оня Влахов какъв модел му е точно апарата. Ако не е на фирма "Имедис" ,  зарежи го. Купил си е някаква евтиния и заработва мъжката..  Дори и да е на "Имедис" , по Фол изследванията са малко специфични,зависят много от моментното състояние, тоест ,ако след два дни повториш, може да ти даде съвсем друг резултат. Иначе то и тука си има разни апаратченца - Оберон,Метатрон,Сензитив..  Сензитив е най-добре от  тукашните. Има един-два модела,дето са по-верни , но не съм чул да ги има у нас. ( Струват колкото чисто нов мерцедес) а пък и засега не искам да ги казвам :)
« Последна редакция: 15-06-2009, 22:47:05 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Бате Бино, не съм съгласна с теб по повод хомеопатията. Точно при нея, ако ти самия не се промениш, няма какво да те промени. Капките/"лекарствата", които се приемат, са само катализатор, който да подпомогне промяната. Да ни насочи към това, което трябва да променим и най-често това е нещо в под/съзнанието ни.

Преди години, чрез хомеопатия си излекувах гастрита. Беше кофти положението, даже доста, а личната ми лекарка каза, че за това нещо лек няма. Реших, че не мога да се примиря и че този отговор не ме задоволява и добре, че не спрях дотам. Сега щях да съм сигурно на хапчета и нямаше да мога да ям никакви плодове...

Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Хубаво,Радулче ,че си го преборила. Радвам се от сърце.  Би могла също и с още 50 -60 други нетрадиционни способа.
Твоята лекарка е твърде "традиционна" меко казано, а по разговорному - жив зян като почти всички представители на " официалната" . Гастрит !?   От това нещо страдат почти две трети от населението..Даже и на мен ми намериха след като приключих с казармата.  Това ,че тя не е чувала  за други способи,не значи ,че такива няма :))  ... То и за язвата уж няма , ама около мен двама човека приключиха с нея с обикновен глад на вода( разказъл съм го някъде ) От мен да знаете :  ВИНАГИ ,КОГАТО ТРАДИЦИОННИТЕ ДОКТОРИ КАЖАТ : ТОВА НЕ СЕ ЛЕКУВА, ПОДРАЗБИРАЙТЕ : ТРАДИЦИОННАТА МЕДИЦИНА НЕ ГО ЛЕКУВА !  ....А някоя симпатична бабичка-билкарка може да го излекува за нула време.
 
Запознат съм много добре с хомеопатията ,(препоръчвам ти и ти да запълниш пукнатините,например с
" Хомеопатия -науката на новото хилядолетие от  Георгос Витулкас " )
и както казах и по-рано - това е доста различна наука,защото не работи по шаблон,  трябва  не само пипе, но  и талант . В това отношение прилича на мениджмънта - можеш да завършиш два пъти Харвард, но ако нямаш интуицията и "да ти идва отвътре" , не става както трябва ..В този смисъл е рисковано , едва ли ще уцелим "подходящия " хомеопат. За цяла Варна се спряга само едно име ! Аз съм ходил при трима, ама резултатът :  само дето си поприказвахме приятно :)  

 Вероятно се бъркаш, имам три книги по хомеопатия ( които съм чел) и никъде не се говори кой какво да променя по себе си. Търси се подходящото лекарство!!  Отговорността на пациента е САМО да бъде търпелив, да наблюдава симптомите ,да избягва кафе и още едно-две неща..
Тоест - може да дъвчиш денонощно чипс  и сланина и тортичка пред телевизора- това на хомеопатията не й пречи. Това имах предвид.
« Последна редакция: 15-06-2009, 23:32:15 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Вече разбирам какво имаш предвид :)

Със сигурност аз не съм толкова наясно, но просто не ме влече да задълбавам в хомеопатията. Просто си спомням, когато приемах лекарството, толкова се анализирах, мислих, къде греша, какви са ми мисловните модели, как да се променя и т.н и т.н... Тогава четях за нея. И си мислех, че пациента има огромна роля в лечението. Хаха, но си признавам, не ми е минавало през ум да променя чисто физическите си навици. Тогава си бях вегетарианка, не пиех и не пушех, ходих редовно на йога, но си ядях и сладки работи, и други вредни неща. Но постоянно бях и на диети, все пак бях на 16-17...

Както и да е, де. Сега, ако ми се случи нещо, не бих отишла на хомеопат, въпреки че жената, при която ходех ми е много добра позната и си я уважавам много. Но, приключих с хомеопатията.

Напълно съм съгласна с всичко, което си писал :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Бате Бино,аз съм от Варна и съм много доволна от хомеопатката при,която ходя,а така като гледам какво става пред кабинета и други хора са много доволни ;).Миналата година тя оправи малкия ми син-тъкмо излязохме двамата от болницата-(беше направил бронхопневмония)...той дори в деня на изписването имаше температура 37 градуса,уж се беше излекувал,пък 2 дни преди да ни изпишат започна да вдига пак и никой не можеше да обясни защо.Даже една сестра ме посъветва да излизаме от болницата,за да не пипнел нещо друго....Та като ни изписаха не стига температурата,ами на другия ден отново започна да кашля :o.И аз не знаех какво да го правя,пък бях чувала за тази жена-хомеопатката(казва се доктор Хаджиева), обадих ѝ се,поговорихме и отидох.Категорично казвам,че тя го оправи.Никога не се е случвало да водя малкия или големия си син и да не ги оправи,каквото и да им е имало.Дори аз ходя при нея,заради екстрасистолоте си.Та искам и аз да кажа,че съм "ЗА" хомеопатията,но и аз мисля,че от хомеопат до хомеопат има разлика,някой от тях май не са много "в час".Една друга жена например е хомеопатка,но не отрича антибиотиците-в краен случай ???-странна работа.
 
 ;)
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123

И аз съм съгласна, че хомеопатията не е съвършенна, че добри хомеопати има много малко и повечето работят на принципа проба-грешка.
Но има и друго - когато нямаш алтернатива наблизо и на разположение постоянно /така е, в България натуропатите не са толкова силни като присъствие/ и когато имаш дете и виждаш, че педиатрите си отглеждат болестите му с любов, хомеопатията е досто добро решение.
Аз съм щастлива, че ние с дъщеря ми попаднахме на хомеопат и за сега този метод на лечение не ме е разочаровал.

Активен

Valia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

В последно време доста рядко се включвам в дискусиите и със сигурност съм пропуснала доста теми,но ще си наваксам пропуснатото...! :) Щеше ми се да ви питам нещо.Във връзка с хипер функцията на щитовидната ми жлеза направих 10 дневно гладуване на плодове и чай с мед,след това 10 дена захранване,е...последните два дни не спазих точно захранването,хапнах няколко вафли.За това време общо 17 дни отслабнах около 7 кг. и за последните 3 дни от захранването съм качила 3 кг.-ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА-само за 3 дни да кача цели 3 кг.-не мога да разбера на какво се дължи това....,ако някой знае нещо по въпроса,нека сподели.Не ме притеснява това че съм качила,даже има как още да кача/бях 47кг.,а сега съм 50кг./притеснява ме самия факт,а не съм нагъвала като невидяла храна,ядох нормално, бях повече на салати.Даже през тези 3 дни бях на гости в В.Търново и там не съм се спряла-само на Царевец обикаляхме 3часа...! И още нещо в неделя си пътувахме до Смолян и вечерта грезените ми бяха много подути,толкова много до сега не беше ми се случвало да ми се подуват,така бях и вчера,а днес отока е доста по- малък,мисля че това е от заболяването ми.Ще се радвам да ме просветлите по въпросите които ме вълнуват в момента  :) .
Активен
НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Валя, струва ми се съвсем нормално да качиш 3 кила и за 1 ден ако си яла повече и си консумирала храни, богати на натрий, който е отговорен за задържането на вода в организма. Плодовете са богати на калий, който действа нещо като противоположно и изхвърля течността от организма (което е добре за чистенето), тоест един вид си била като "обезводнена" когато си се мерила преди 3 дена, а сега вече си "нормална", човек задържа доста течност в себе си. Не бива да те притеснява изобщо, то е ясно, че тия 7 кг дето се свалят са главно вода.

Междудругото се учудвам, че толкова много си свалила за 10-дневно гладуване, предвид, че си тежала толкова малко когато си го почнала. Аз тежа значително повече и за 9 дена пълно гладуване само 6кг, от които като се захраних близо 3кг се върнаха още по-бързо от твоите, а после продължих да качвам леко почти 2 седмици, което ме ужаси понеже аз искам да свалям... :-X Чак сега като взех да ям по повече нещата се нормализираха и взех да свалям кг пак както преди (преди свалях всяка седмица по малко).

Та мисълта ми е при едно гладуване организмът работи под друг режим и е нормално да се случват неприсъщи ни иначе неща при преходът от единия на другия режим. Вероятно на това се дължи и подуването на краката ти. Не бива да се извършва много тежка физическа дейност по време на тези режими... Мен ми се наложи да качвам няколко чувала с багаж до четвъртия етаж последния ден, имах чувството, че тия стълби ще са ми лобното място, толкова зле се чувствах, също ме гонеше някаква нечовешка жажда, на всяко качване излочвах огромно количество вода и след малко все едно съм пресъхнала напълно и пак отивах да се налоча... Което е още едно доказателство, че се обезводняваме почти до крайна степен по време на тези режими...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Подуването е от храната 100%,точно отоци по краката се получават! Значи храната е в повече или е неправилна!
Един пример ще ти дам,
Изпрала си един снежно бял чаршав,ухае на пролет от омекотитела,свети от силното пролетно слънце. И хоп, изпускаш го в локвата от сутрешния дъжд! Ех, пак трябва да се пере,все едно ,че нищо не си направила.
Това се е случило с твоя чист след гладуването организъм, с вафлите! Просто нищо не си излекувала за съжаление ::) ::) ::) :-[ :-[
 А за качването е нормално,даже ако е бил много слаб човека,може да качи двойно от това което е свалил. Но здрава нова тъкан!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

абе Бенато, ако слънцето е било толкова силно, локвата от събалян щеше да е пресъхнала вече :D

тя каза, че чак накрая на захранването е хапнала вафлите, а предвид, че захранването за 10-дневен режим се очаква да е 5 дена (примерно), тя е изкарала 10 дена захранване и вафлите са чак на 8мия ден доколкото разбирам... тоест тя в този момент един вид се е била захранила вече ???
« Последна редакция: 16-06-2009, 13:51:01 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

И ако салатите са били със сол- тя задържа водата...След гладуване бързо се връщат кг., ако човек не се захранва правилно и по-малко...Направи разтоварване с плодове за 3 дена, дори и да са над 800 гр. пак ще има ефект...
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.