Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 11 Вселенски закони  (Прочетена 61998 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #40 -: 29-08-2011, 19:31:26 »

Еми май цялата работа опира до това, че аз виждам само полезното от тези 11 закона и не ми пука особено дали са комерсиални и повърхностни (Да такива са, но имат в себе си истина) Просто не виждам защо да се съсредоточавам върху безполезната част. И да, има много по-задълбочени теории, но това не пречи и тук да има нещо вярно.

Как разбирам дали съм разбрали една книга (примерно) - инкорпорирам полезната информация и я прилагам в живота си. С много неща не съм съгласна, но защо да отричам всичко? Просто подминавам това което не ми харесва и не му обръщам внимание. Последният такъв случай беше с Фройд - не съм съгласна с някои от теориите му, но пък начинът по който тълкува сънищата се оказа доста полезен за мен. Какво ми пука тогава, че е недо***н женомразец  tooth

Така е с всичко - няма само добри/лоши, прави/криви, въпросът е кое избираме да видим.
Активен
Psychonaut

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #41 -: 29-08-2011, 22:20:59 »

бате Бино, искам и алтернативно обръщение, защото БАТЕ не е титла, духовен сан или ценз, а е единствено уважително обръщение към по-голям мъж.В горният си коментар не казвам това за теб и Весо, а за всички писали, включително и Ванко и още няколко милиарда човеци.Аз също  дебна тези качества в себе си и се опитвам да не се давам.Аз се включвам рядко,понеже не ми се натискат бутони за да кажа нещо на другите, което е безинтересно дори на самия мен,както много от коментарите тук.Форумът сега е по-различен,няма го изначалния дух.Или някой намериха себе си или форума намери себе си.По-плашещо от безинтересното през август е безинтересното през септемри, октомври...А темата за цената е дълга и ще се проточи.Скъпоплатените наши певачки(казвам ти на ухо) не струват нищо.
« Последна редакция: 29-08-2011, 22:36:00 от zigzag »
Активен

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #42 -: 30-08-2011, 01:03:22 »

Много съм съгласна с Теодора.И все още ми е трудно да разбера защо възрастните винаги се мислят за по-знаещи и по-мъдри от младите и никога не се вслушват в новото което идва в света.Може да не знаем какво значи дадено нещо,но определено знаем как се живее,нещо което по голяма част от възрастните са забравили,вслушвайки се в по-възрастните от тях.  :bleh
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #43 -: 30-08-2011, 01:52:20 »


Eха, тая тема стана много активна наистина

2.Сумалийчетата. Забелязала съм, че хората имат навика да изпадат в крайности, когато не могат да защитят тезата си. Най-лесно е да кажеш "ами сумалийчетата..." и понеже е общоизвестно, че те нямат избор, дай и ние да не поемаме отговорност за живота си и да се оправдаваме с това как "съдбата ни е прецакала" Аз лично, бих била удовлетворена от живота си, ако един ден погледна назад и мога кажа - "Ето аз тръгнах едва от тук, а направих това и това... "


Teodora, я хвърли още един поглед над поста ми и за да го направя по-лесно за теб го копирам по-долу:

Teodora, според мен човек, за да изглежда зрял няма значение какво говори, а как го поднася. Каквото и да кажеш, ако е подплатено с аргументи, може да изглежда сериозно и зряло.

"Убедена съм, че всеки може да се извади от дупката, в която го е поставила съдбата. Виждала съм го при себе си и при други хора и общото е точно тази лекота и безгрижност и на пръв поглед "затваряне на очите" за нещата които не искаш да са част от живота ти"

Тук също искам да изразя несъгласие. Понеже генерализираш и казваш 'всеки', отново ще ти дам клиширан пример със сумалийските деца, които умират от глад. Като си затварят очите какво ще се промени при тях ? Ти ако беше в тяхната позиция щеше ли да имаш тази вяра, че нещо може да се промени, че да мислиш позитивно ? Много щеше да е хубаво контрола над живота ни да бъде изцяло в нашите ръце, но за съжаление не е. Много са факторите просто извън нашите възможности.


Кажи ми сега къде видя 'теза' в моя пост изобщо. Ако има някаква теза то тя е в твоето изказване, защото изказваш твърдение, а аз го коментирам и задавам въпроси. Така, че в никакви крайности не изпадам, защото няма какво да защитавам. Просто вместо да дадеш отговор на въпросите ти предпочете да нападнеш, нали това беше най-добрата защита.  Ако ми прочетеш внимателно изказването, което подозирам, че не си направила досега, ще си отговориш защо съм използвал този краен пример. И защо да е краен? Че като са сумалийци да не би да не са хора , че да не ги взимаме за пример?

"и понеже е общоизвестно, че те нямат избор, дай и ние да не поемаме отговорност за живота си и да се оправдаваме с това как "съдбата ни е прецакала""

Наистина ли това се разбира, когато казвам, че контрола над живота ни не е изцяло в нашите ръце ?

Единственото нещо, което ме дразни повече от празнословието е умишленото изопачаване на думите. Ти тотално изопачи и обезобрази поста ми и явно доста съм те подразнил с неудобни въпроси, за да го направиш. Но спокойно, оставям те на мира.
Активен

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #44 -: 30-08-2011, 08:34:10 »

Според мен в мнението на Теодора споменаването на сомалийчетата е същото като да споменеш гладните африкански деца 8).., примера няма нищо общо с конкретните хора(!)..., просто наистина примера е клиширан, и то не заради самото клише, такова, че започва нищо да не се влага в споменаването му, а в използването му в говорене, привеждано като доказателство срещу хора, които не са направили нищо за въпросните деца(тук вече се използва конкретика..) Може ли тук някой във форума да посочи в каква *битка* се е включил, или създал :Confus_3:, за да помогне именно на тези хора.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #45 -: 30-08-2011, 08:37:48 »

Весо, за сумалийчетата както виждаш, не съм се обърнала директно към теб по име. В случая обобщих и съжалявам ако не се разбира  :-\ Бате Бино ще излезе прав за това, че трябва да пишеш дълги есета, за да те разберат правилно, а дори и тогава пак не е гаранция. В никакъв случай не мисля, че чааак пък съм ти "обезобразила" поста  :surpris_22: И щом не си съгласен, че живота ни е в наши ръце, вместо да даваш пример със сумалийчетата(щото така е най-лесно и всеки знае), дай пример от твоя живот, може да намериш решението тук  :peperudi: Мисля, че сме се събрали да си помагаме, а не да се обиждаме. Не ти изопачавам думите, просто наистина това разбрах от тях. Това е проблем на комуникацията като цяло. Явно и аз неволно правя тази грешка, щом ти така си прочел моя пост. Радвам се, че го разбрах, защото сега  мога да работя по решаването на този проблем.  :Content_22:

Предлагам, в името на приятната комуникация, да сме по-толерантни към чуждото мнение, да не се нападаме повече, да не съдим, и да се опитаме да извличаме само положителното.  :pensif_29:
Активен
Psychonaut

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #46 -: 30-08-2011, 08:40:27 »

Ptirinha четеш ми мислите, видях ти поста след като пуснах моя    :Confus_3:
Активен
Psychonaut

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #47 -: 30-08-2011, 09:11:47 »

И все още ми е трудно да разбера защо възрастните винаги се мислят за по-знаещи и по-мъдри от младите и никога не се вслушват в новото което идва в света.

Наталия :))) Много време още ще ти е трудно да разбереш много неща. Ти доколкото имам спомен нямаш още 20 . Основен проблем при 99% от хората се оказва фактът, че трябва да преживеят нещо , за да могат да го осъзнаят и разберат. На твоята вързраст много неща не са ти ясни , но почакай тепърва ще има да ги разбираш и след това , когато твоето дете ти каже същото ще ми е много интересно как ще реагираш. Около мен има доста тежки пубери, които си мислят, че знаят и разбират прекрасно света ама основен приоритет им е на по -умните кандидатсването и дискотеките , а на по-глупавите само дискотеките. За вас с Теодорчето съм сигурен, че сте изпреварили връстниците си и наистина ви желая пътя ви в живота да е по-лек. :)
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #48 -: 30-08-2011, 09:34:57 »

titan, не бъди така предубеден, точно това визира и Наталия  :pensif_29: Не познаваш момичето и съдиш по едните години. Не знаеш какво е преживяла. По този повод искам да пусна една историйка  :peperudi:
 
 Две мухи (млада и стара) се блъскали по стълкото на прозорец в отчаян стремеж да излязат. Старата се блъскала с всичка сила на едно и също място, а младата, с мъничките си крилца жужала по територията на целия прозорец и така открила отворен капак. С радост излязла, но и дожаляло за старата си посестрима и се върнала да и помогне:
- Хей, сестро, ела насам, има изход!
А старата муха, жлъчно отговорила:
- Ти ли ще ме учиш? Нямаш уважение, виж си годините! Аз съм на правия път!
..."ПРАСС"...
Активен
Psychonaut

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #49 -: 30-08-2011, 10:18:03 »

Аз предлагам да се отлепим от страничната "млади срещу дърти" дискусия и да се върнем на поп-фолк законите, с които почна темата.  :Content_22:

Споделям мнението на бате Бино донякъде, че тези закони са добре подбрани с известна доза истина, за да изглеждат и звучат мъдро и правдоподобно. Нашата задача е да си изберем умните от тях и да игнорираме останалите. Ето ви хубав урок по разпознаване на манипулация.

За да тръгна след идеята, че тези закони се фабрикуват, за да се държат масите в покой и да им се внушава, че всички можем да бъдем милиардери, за да си мечтае всеки и да не се бунтува като му вдигат данъците и го третират като добитък, ще ми трябват малко повече материали. Светльо спомена веднъж, че цялото New Age движение в щатите е творение на ЦРУ и/или някой по-лош. Някой има ли линкове за четене по темата?

Аз съм по-склонен да търся по-простите обяснения. Горните закони са просто "вдъхновяващо" подбрани от търговците на щастие зад филма "Тайната" [1], които гледат да изкарат някой милион от луксозни издания на DVD-та, красиво подвързани книжки и скъпи семинари. Да са живи и здрави - то луд е, не този, който яде баницата, а този, който му позволява.

[1] Досега гуглих по темата, само по сайтове и форуми свързани с "Тайната" се появява тази вълшебна единадесеторка.

---
P.S. Не знам защо, но като видя "сомалийчета" съм добре, а от "сумалийчета" ми се насълзяват очите.  :heart_2: :bleh
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #50 -: 30-08-2011, 12:06:51 »

Упс, извинете, кой знае къде съм го прочела с "у" и така ми е останало... Така сме художниците - визуалната памет не винаги е особено избирателна... :Confus_3: Нищо, продължавам да уча полезни неща  :angel:
Нашата задача е да си изберем умните от тях и да игнорираме останалите.
Ето точно това исках да кажа!  :peperudi:
Активен
Psychonaut

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #51 -: 30-08-2011, 12:56:34 »

Интересно формулирани закони. Зачетох се по-подробно, и се възхитих на универсалността им – на практика всеки човек може да намери в тях нещо, което му пасва или което обяснява негови успехи/неуспехи и т.н. :Content_14: Мисля, че е ясно на всеки, че на тези 11 закона с лекота могат да се противопоставят други 11, техни антиподи – не по-малко верни и/или приложими, нали?  :Confus_3: А според мен може да се формулира и друг 12-ти общовалиден закон – Закон за Всеобщата /човешка/ Глупост (ЗВГ), който би имал следния примерен текст: Каквото и да прави човек, рано или късно се създават условия или предпоставки за нещо глупаво от негова страна - действие/бездействие, мисъл (или липса на такава), което да е в остро противоречие с досегашното му /или бъдещо такова/ разумно поведение."  :thankyou:
Логично този ЗВГ следва да се яви предтеча на всички дълбокомислени закони относно човешкото поумняване/помъдряване/осъзнаване и т.н. ментални гимнастики.  tooth На практика трябва да е налице едно състояние на „неосъзната“ глупост/лекомислие/заблуда и прочие, което да позволява такъв интелектуален „ъпгрейд“.  :pensif_29: Този закон по презумпция не важи само за Господ!  :pensif_29:

Споделеното от Теодора леко ме смути, но може би е присъщо за определени категории хора:

... Виждала съм го при себе си и при други хора и общото е точно тази лекота и безгрижност и на пръв поглед "затваряне на очите" за нещата които не искаш да са част от живота ти.

За мен ако с "лекота и безгрижност", пък дори и само на пръв поглед, си затворя очите пред идващия влак, нежелаейки той да е част от живота ми, то това изобщо не променя факта от неизбежното му идване и размазващият му ефект върху скромната ми личност.  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: За да се избегне буквализъм, "идващия влак" може да се замени с всякаква обективна реалност  tooth Но по всяка вероятност цитатът се отнася за влака в другия коловоз, нали?  :Content_4 - emotloader: Абе, ЖП-ейски истории.  :Confus_3:
Според мен е важно каква собствена позиция имаме към дадено събитие или факт, а не да се правим, че то не съществува.  :angel:
Представям си човек, който е станал толкова "скромен" в исканията си за нещата, които да са част от живота му, че накрая да се окаже в един ограничен свой щастлив и безгрижен свят. Повярвайте ми има и такива хора, но поради естеството на мисловните им процеси доста от тях прекарват "щастливия" си живот в специализирани заведения.  :Content_4 - emotloader:

Що се отнася до младостта и преживените неща от някои съфорумци: Според мен на 20 години наистина могат да се преживеят доста неща. Но дори и да сме били свидетели на Големия взрив, на Йехова и/или на други библейски чудесии, то това не ни прави по-умни и/или по-мъдри, а само по-препатили, дай Боже и със спомени от преживяното.  :Confus_3:
За мен мъдростта е едновременна съвкупност от няколко неща:1. Достатъчно наличие на обективни знания за заобикалящия ни свят (Реалността, пък дори породена само от мисълта - виж Закон 1) ; 2. Активна субективна интерпретация на факти и събития на които сме били свидетели или са ни станали достояние; 3. Анализ и осъзнаване на грешките, собствени или чужди, във връзка със събитията и/или фактите от т.2 и формулиране на изводи за оптимално верния Път/начин за действие в една или друга аналогична ситуация; 4. Всичко от горното пречупено през опита и времето; 5. Способност за споделяне на мъдростта  :pensif_29:

Може и да греша, но накратко според мен това е минимума изисквания за "Мъдрост"  tooth

Вселената е доста сложничко място май...  :Confus_3:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #52 -: 30-08-2011, 13:07:17 »

Весо, за сумалийчетата както виждаш, не съм се обърнала директно към теб по име. В случая обобщих и съжалявам ако не се разбира  :-\ Бате Бино ще излезе прав за това, че трябва да пишеш дълги есета, за да те разберат правилно, а дори и тогава пак не е гаранция. В никакъв случай не мисля, че чааак пък съм ти "обезобразила" поста  :surpris_22: И щом не си съгласен, че живота ни е в наши ръце, вместо да даваш пример със сумалийчетата(щото така е най-лесно и всеки знае), дай пример от твоя живот, може да намериш решението тук  :peperudi: Мисля, че сме се събрали да си помагаме, а не да се обиждаме. Не ти изопачавам думите, просто наистина това разбрах от тях. Това е проблем на комуникацията като цяло. Явно и аз неволно правя тази грешка, щом ти така си прочел моя пост. Радвам се, че го разбрах, защото сега  мога да работя по решаването на този проблем.  :Content_22:

Предлагам, в името на приятната комуникация, да сме по-толерантни към чуждото мнение, да не се нападаме повече, да не съдим, и да се опитаме да извличаме само положителното.  :pensif_29:

За сУмалийчетата, вероятно си се подвела по мен, понеже аз го написах първи така. Явно ще трябва да помисля да използвам текстов редактор за в бъдеще.

Сега по същество.
Теодора, аз затова започвам постовете с името ти, за да е ясно че към теб е насочено съобщението. А като сложиш пред абзаца 'сомалийчетата', при положение, че само аз съм ги използвал като пример, на кого да си помисля, че говориш? Невероятна способност имаш да извърташ нещата в твоя изгода, сигурно не го чуваш за първи път. Да ми кажеш, че не си го била разбрала по този начин съобщение, което по просто и ясно няма как да го напиша и то с пълни обяснение защо, кое и как използвам.

Знам защо ви е трън в очите този клиширан пример със сомалийчетата на теб и Ptirinha . Защото няма какво да кажете, за да го оборите. То просто е факт. Освен ако не докажете, че тези деца по тяхно желание са в тази ситуация. Много е лесно да философстваме като жители на Европа с достъп до интернет и т.н.

Сега ще ти обясня и защо не дадох личен пример, ами дадох точно този, пък дано ме разбереш този път.
Незнам дали си учила социални науки, но като чета какво пишеш мисля, че не си. (Понеже естеството на въпроса е социален) Но при социалните науки, пък и не само, личния пример няма никаква тежест в аргументите. Ако аз напиша в есето си, че едно нещо е така, защото така ми се струва или защото съм се сблъскал с това в живота си и личните ми наблюдения са такива , както ти се изразяваш в този пример,

'Убедена съм, че всеки може да се извади от дупката, в която го е поставила съдбата. Виждала съм го при себе си и при други хора и общото е точно тази лекота и безгрижност и на пръв поглед "затваряне на очите" за нещата които не искаш да са част от живота ти.'

то определено освен гръмък смях от страна на оценяващия, едва ли бих могъл нещо повече да постигна.

Та, колкото и на човек да му се струва незначителен даден аргумент, ако няма какво да извади срещу него, то просто по-добре да не продължава спора, защото става по-зле положението. Давам ти интересен пример от науките, които се опитват да обяснят какво е това да си мъж или да си жена. Как се получава ? Хормони? Гени ? Общество ? Ами още няма наука, която сама да обясни и да предвиди кой как ще си живее живота, като мъж или като жена. По принципип, биологията има най-близко обяснение, но и то не е пълно и достатъчно. Просто гледайки половите органи на някой  , не е достатъчно да кажеш какъв е, нали? Както и androgen insensitivity syndrom (AIS), при който дори и при нормални хормонни проби в кръвта, прсото при тези хора (около 1 на 20,000 ) липсват рецептори, които да се повлияят от наличността на хормона.

Мога да разгърна и гледните точки на психологията, но ще стане много дълго, пък и това не е фокусът на темата.

По твоята логика, някой би казал, е 1:20000 голяма работа, нали повечето са нормални. Но науката е строга и щом има изключения, тя се съобразява с тях незавимо колко незначителни или не особено важни ни изглеждат.
« Последна редакция: 30-08-2011, 13:20:36 от Veso »
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #53 -: 30-08-2011, 13:36:03 »

Eula, сега като казваш за универсалните закони, започна да ме съмнява дане би да има грешка в превода на думата 'Universal', както знаем тя може да значи и универсални и вселенски :) Трябва да попитаме владеещите 'Тайната' какво са имали предвид.
Ние знаме ли какво е вселената, че и закони направихме, че пък и 11 :D
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #54 -: 30-08-2011, 14:28:35 »

Весо, като каза английски и се разрових пак. Сега ги открих! Bob Proctor е човекът, който генерира законите и продава инструкциите за ползване. Странното е, че на английски са the eleven forgotten laws. Това с универсалната част явно е "подарък" от българския преводач.

Цитат
I am 100% confident that this ENTIRE package for only $97 is everything you need to make the Law of Attraction an automatic success in your life!


Виждам и курсче за $297 освен материалите за $97. Но пък виждаме щастливи хора да разказват как са си утроили заплатите или са спечелили милиони. Как да не им дадеш ~400 долара?

Мисля хипотезата ми се оказа вярна. Хората, които се интересуват от това нещо ще ги посъветвам да проверят торентите - материалите ги има безплатно там (част от закона за успеха, предполагам). Ако държите все пак да дадете пари, дайте ги на някое дете, което има нужда.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #55 -: 30-08-2011, 14:42:16 »

Е, определено не бих им дала и стотинка.  tooth Купуват си ги  посредствени хора, които търсят "мързеливия" начин да помъдреят. Т.е. очакват, че като изгледат 1 ДВД и някой ще им набута с лъжица вселенските закони, докато си стоят на дивана.  Няма нужда дори да се гледат пиратските копия...Самите закони си ги има в нета и са фрий!
Активен
Psychonaut

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #56 -: 30-08-2011, 14:53:10 »

То пък едно помъдряване се получава като ги прочетеш..(фрий)!! :surpris_25:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #57 -: 30-08-2011, 15:05:00 »

...
Купуват си ги  посредствени хора, които търсят "мързеливия" начин да помъдреят.
...

Може да не са посредствени, а просто заблудени, бедни и отчаяни. За мен този тип бизнес е сив, да не кажа направо мръсен, и се успокоявам, че законът за отплащането, ще се задейства за тарикатите, които се възползват от човешкото нещастие.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #58 -: 30-08-2011, 15:05:31 »

Е, сега, както казах вече, ако си човек, който никога не се е интересувал от ... по-задълбочен поглед над живота, това е едно добро начало. Естествено само начало... Много по-вероятно е, на средностатистическия "вегетативен тип" да му попадне "тайната", от колкото Ошо примерно. Въпросът е, че след като му просветне, той може да поиска да задълбочи познанията си.

П.С. Това, че са заблудени, бедни и отчаяни не променя факта, че явно търсят мъдростта да им дойде отвън, а не като вътрешно израстване. В такъв случай, те са си виновни за неправилно похарчениете 400 долара
« Последна редакция: 30-08-2011, 15:09:10 от Theodora »
Активен
Psychonaut

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:11 Вселенски закони
« Отговор #59 -: 30-08-2011, 15:22:06 »

Търсенето определя предлагането! Докато има хора, готови да купят такива неща, ще има и продавачи на щастие/надежда и пр. Както се казва - за всеки влак си има пътници.  :)
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!
 

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 22 запитвания.