Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 276025 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #140 -: 30-01-2012, 18:08:31 »

 Ицо , ако прецениш да отключиш темата при определени условия? Например ако някой наистина има да казва нещо по-конкретно.
Че малко неудобно -аз отключвам, пиша нещо и пак заключвам :)  Но пък  беше важно инфо по темата..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #141 -: 08-10-2012, 11:40:41 »

 За пръв път политик публично признава , че химическите следи не са обикновени следи! И че са реалност , а не конспирация ! И че се състоят от отровна смесица химикали, вируси и тежки метали ( алуминий , барий  идр.)  Това е лидерът на зелената партия в Швеция - Pernilla Hagberg.  Информацията е публикувана в шведския вестник  Katrineholms Kuriren,
Аз попаднах на материала преди малко -  от naturalnews.com
http://www.naturalnews.com/037451_chemtrails_conspiracy_theory_geoengineering.html


 Тук също се разказва за случая,  на фона на сменящи се кадри ( силно въздействащи) с химически следи , както и снимки от редица протестни шествия , за които кой знае защо , ( също ) не сме чули от нашите демократични медии ,претедниращи ,че ни информират, излагайки   "всички гледни точки"..  :)
http://www.youtube.com/watch?v=AykLfHtM_3M&feature=youtu.be

Темата беше заключена от Христо ( и с мое съгласие)  и е редно ако  ще се отключва , това да стане от него. Но понеже и аз си позволих да пиша в нея , (понеже смятам че е наистина нещо конкретно)  , е честно това право да имат и други. Затова с риск да обидя Ицо , я отключвам пробно и за спокойно обсъждане.  Ако вземат да се нажежават пак страстите,  веднага пак я заключваме  :police: 
(Той "мислещият" беше  в основата на дразгите, но нещо не се мярка напоследък, та затова съм спокоен :) )
« Последна редакция: 08-10-2012, 11:56:01 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #142 -: 08-10-2012, 23:44:42 »

От това май няма къде да се скриеш - измислено е гениално.
По отношение на храната и водата все още имаш някакъв избор, както и на средата, в която живееш. Но и на идеално чисто място да си, отгоре винаги могат да ти пуснат нещо за разнообразие на здравословните ти стремежи.
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #143 -: 08-10-2012, 23:59:39 »

Тежките метали и всякакви химикали по този начин могат да бъдат разпръскани, но се чудя за вирусите - биха ли могли да оцелеят до степен на годност за заразяване при тази температура на въздуха, която е на височината на полета -50 до -70 градуса по Целзий? От друга страна изгорелите газове от двигатели са с много висока температура, която не би трябвало да позволява нещо да живее в околовръст.
Добре би било някой по-запознат да се изкаже по въпроса.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #144 -: 09-10-2012, 11:25:58 »

Благословен е интернет ..  :angel: ,открихме информация дори и за такова животно- "стопер на аерозоли"
Аз лично нямам и милиграм компетентност да преценя доколко "стоперът" върши работа.  Но успешно бих могъл да компенсирам, ако  ми кажат с какъв уред би могло да се измерят тези аерозоли "преди" и  "след" инсталирането на стопера.  :)

http://silnibg.blogspot.com/2011/10/blog-post_13.html

Това устройство се базира на Клаудбъстъра на Вилхелм Райх, като използва редица от паралелно поставени медни тръби за канализиране на оргонова енергия на определена местност.Стопера на аерозоли става изключително активен когато се наблюдава дисбаланс на оргоновите полета между атмосферата и земната повърхност и затова е единственото ефективно нещо в борбата против вредните аерозоли!
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:химически следи
« Отговор #145 -: 09-10-2012, 12:28:07 »

Бате Бино, отговори на въпроса ми преди да съм го задала - какво да направим, за да се защитим и себе си и други хора, ако е възможно. И аз често снимам небето над Шумен. Много "мрежи" се плетат и тук. Поставих две клипчета на стената си във фейса, но не отчетох много голяма заинтересованост. Макар, че реално и аз не съм много активна там. Прегледах темата и точно тези, които аз съм качила там не ги видях, може да заинтригуват: http://www.facebook.com/maria.ves.petrova. Много ми се иска да реагираме активно, макар че въпреки протестите за шистов газ в Шумен, в който участвахме се правят проучвания. Идеята е, че не вярвам едниствено протести да спрат това.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #146 -: 09-10-2012, 13:34:30 »

Тоя стопер като гледам се прави с медни тръби. Ако изчезне ще означава, че мургавите събратя са го дали на вторични.
Другия възможен начин е човек да си направи високоволтов (в нета се среща като електростатичен) филтър за улавяне на прах.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:химически следи
« Отговор #147 -: 10-10-2012, 09:04:08 »

Мътна история!  :surpris_23:

Явно над Шведско пръскат "за здраве".  tooth Над нас - Божа работа ...  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #148 -: 31-10-2012, 23:07:58 »

Ето нещо подобно на стопера: http://vbox7.com/play:5ecb3019&al=2&vid=13723986
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:химически следи
« Отговор #149 -: 03-11-2012, 20:08:26 »

Как искам такова уредче за вкъщи, ще си реша проблема и с влагата през зимата. Колкото до следите, майка ми ходила на някакъв семинар във Варна, където един от лекторите по този повод казал, че и да пръскат нищо не можели да ни направят, тъй като в телата ни имало много повече силиций... Аз пък намерих към коментарите на един филм за химическите следи следната фраза: Emotions are proven to effect genetic structure directly. (fear slows the growth, or upgrading of dna) Some conspiracies are often hard to grasp, but its not so much what other people believe, but its what you choose to believe. It's your life, your decision, and your belief. Много ми се иска да е така.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #150 -: 03-11-2012, 20:38:59 »

Имам една книга, която се казва "Летящият цирк на физиката" от Джърл Уокър. Та в нея е описано как се премахва влагата от зид с помоща на заземена жица, която контактува с него. Ако въпросната книга ми попадне пред очите (защото у дома е пълно с книги и не знам коя къде е) ще го опиша по-подробно.

Само да уточня - става въпрос за почвена влага, която се просмуква нагоре по зида, а не за конденз.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #151 -: 26-11-2012, 11:18:58 »

Това се казва химическа следа !  :surpris_22:
http://www.liveleak.com/view?i=c95_1353790122
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:химически следи
« Отговор #152 -: 26-11-2012, 15:43:24 »

Тези, които не са гледали документалния филм „What in the world are they sparying?”/с какво ни пръскат?/ и се интересуват от темата могат да си го пуснат /с бълг. субтитри/ от тук:
http://www.youtube.com/watch?v=zWHjxE_8cYw
 ???
Активен

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:химически следи
« Отговор #154 -: 08-02-2013, 08:50:47 »

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=69738&format=html

Китайски метеоролози борят сушата с изкуствен сняг




Китайската столица Пекин се покри с необичайно ранен сняг, предаде Франс прес. За първи път от 10 години в столицата вали толкова рано сняг. Снеговалежът продължи почти половин ден, покри всичко с бял пласт и беше съпътстван от постоянни северни ветрове. Температурите не превишиха 2 градуса по Целзий. Китайските метеоролози са се специализирали в предизвикването на дъжд, а сега и на сняг, като част от кампанията за борба срещу сушата в Пекин.
"Не пропускаме повод да предизвикаме снеговалежи и дъждове, откакто Пекин страда от постоянна суша", обясни Чжан Цян, директорът на пекинската Служба за промяна на климата. Китайските метеоролози предизвикват дъждове от години, като "инжектират" химически субстанции в облаците, припомня  Франс прес. Китай е използвал тези техники в миналото, за предотвратяване от валежи по време на церемонията по откриването на Летните олимпийски игри, въпреки че има малко научни доказателства за неговата ефективност. Дори китайските учени признават, че не могат да кажат точно какви са последиците от "инжектирането" на облаците със сребърен йодид, но когато вали сняг - или дъжд - те обират лаврите. Към облаците са били изстреляни 313 ракети, всяка с големината на пура и пълна със сребърен йодид. Бомбардирането на облаците беше наложено от най-голямата суша в района през последните 38 г.
Снеговалежът през тази седмица се оказа примамлив за някои от най-известните туристически места в Пекин. Великата китайска стена е посрещнала два пъти повече туристи.
Снеговалежи имаше и в провинциите Ляонин и Цзилин, в североизточната част на страната, както и в източния пристанищен град Тянцзю. Не се уточнява дали и там снегът е бил предизвикан  изкуствено. Заради студа и вятъра в Пекин,  както и заради снеговалежа, днес имаше закъснения на полетите на пекинското международно летище.

П.С. Информацията е още от  2009година.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=331332
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #155 -: 15-04-2013, 08:54:14 »

 ДА споделя какво видях на небето в събота 13ти април.  Само хора с психиатрична диагноза или по-малки от 7-годишни не биха го нарекли целенасочено пръскане за покриване на максимално големи площи.    Чудя се как все още има индивиди , които да оспорват съществуването на "химическите следи"..
На 13ти тръгнах с колата от  Варна  за Русе ( 220 км).  По целия път,  докъдето ти стига погледа , във всички посоки, се  виждаха безброй химически дири , които обаче не са оставени хаотично, а строго последователно, на точно определена дистанция една от друга   - така че когато се разпръснат в облаци, да покрият цялото небе!! Няма как да имаш друго становище , ако веднъж видиш това! По едно време си мислех, че пръскат само над големите градове.  Не е вярно - покрива се цялата територия на страната явно.  На следващия ден , в неделя, се върнах по същия път - нямаше нито една следа и нито един самолет!  Пръска се в определени дни. В тези дни  има много следи. В другите ( почивните ) дни  - няма нито една!  ( Интересно как в един ден някакви самолети решават да кръстосат цялата страна, а в следващия ден да не излети нито един .. tooth )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:химически следи
« Отговор #156 -: 08-06-2013, 13:00:33 »

Прочетох цялата тема за да се уверя, че не повтарям някого, и всъщност се учудих, че филмчето от сайта на xvisible не е коментирано:
http://www.youtube.com/watch?v=m86j6PogrMc

Стори ми се като някаква страшна научна фантастика, или по-точно ми се иска да е научна фантастика. Значи, имплантирането на чипове, което се споменава и в началото на тази тема, изобщо няма да е нужно, пусканите от небето наночастици рано или късно ще се заселят във всеки човек, ще контролират емоциите и действията му, тоест ще се постигне така желаният "отгоре" контрол над човечеството.

Предполагам, ако това е истина, е много удобно цялата конспирация около "химическите следи" да се върти около идеята, че те просто влияят на времето и пускат вируси на грип и такива тривиални неща...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #157 -: 04-07-2013, 01:21:52 »

Мислещ: Да се позоваваш на НАСА и специализираните списания за метеорология, е същото като да търсиш истината за рака, в специализираните списания по медицина!
Разликата между вярата и знанието е, че при второто липсва съмнение. Аз знам че съм прав, което означава че всички които мислят като теб, грешат. Просто е.
За разлика от абсурдните ти източници за набавяне на информация, аз се информирам от доста по-достоверни източници. На правителствени агенции не може да се вярва, още повече, след като години наред са били паравани за други дейности, които такива като теб (от мислещите) отново отричат. Просто не можете да видите голямата картинка, това е. Кой пръска, защо пръска и т.н.

Преди година ли беше, когато от небето паднаха изведнът цели ята птици. Твоите източници, излязоха с абсурдната версия, че това било вирус ??? Всъщност, това беше поредното изпробване на електромагнитно импулсно оръжие. Нали няма да отречеш, че има такава технология и тя се използва?
Както казах, безмислено е да се води диалог, защото каквото и да кажем, вие си знаете едно и също.
Просто не можеш да си представиш, колко абсурдно и донякъде смешно ми е да споря с някой, който се позовава на НАСА. Какво знаеш изобщо за тази организация?

Учени...ама от кои? Какъв процент от световните учени са независими?
Просто ти помагам да разбереш, защо едни хора с уредена работа, добра заплата, 2 ипотеки, 3 коли и 56 кредитни карти, твърдят едно, а други, работещи независимо от голямата "наука", твърдят друго.

Препоръка: Сменете си източниците. Може да научите нещо...истината например. Но, тогава трябва да се поеме отговорност. Дали това не е истинската причина, поради която отричате?

 :Content_14:

браво, мога само да аплодирам това и другите изказвания на Светльо!
дано е внесъл поне малко светлина в мисълта на  " Мислещ", макар да се съмнявам, че на хора от тоя тип това би помогнало!




« Последна редакция: 04-07-2013, 01:23:44 от iskrena »
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #158 -: 04-07-2013, 01:29:35 »

Искам да ви напомня, че етикети като "зомбита", "глупаци", "заблудени" не помагат на никого. Никой няма да се зарови в четене и да разбере какво искаме да му кажем като му се присмеем.

хаха, а къде е казано, че етикетите непременно трябва да помогнат на някого?   tooth
те просто  често отразяват реалността!   tooth
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:химически следи
« Отговор #159 -: 04-07-2013, 03:18:41 »

(Днес излизам от едно сухо гладуване, сънувам вода като гладна кокошка - просо и се будя по никое време през нощта.  :surpris_23:)

Искам да ви напомня, че етикети като "зомбита", "глупаци", "заблудени" не помагат на никого. Никой няма да се зарови в четене и да разбере какво искаме да му кажем като му се присмеем.

хаха, а къде е казано, че етикетите непременно трябва да помогнат на някого?   tooth
те просто  често отразяват реалността!   tooth

Хубаво е да вършим повече полезни работи и да избягваме неполезните и вредните, нали? Ето ти пример, с който се сблъсквам почти всеки ден. Виждаш някой дебел и/или болен човек, твой приятел или познат. Почваш ли да му се присмиваш, че е дебел и яде боклуци и затова е на тоя хал? Нали така ще го отблъснеш и той/тя ще спре да те слуша за каквото и да било и ще си остане в същото лошо положение?

Иначе по chemtrails темата преди 2 седмици гледах What in the world are they spraying. Препоръчвам го горещо. Мисля, че го има в колибката или из торент тракерите.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.