Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 275887 пъти)

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #160 -: 04-07-2013, 11:33:27 »


Хубаво е да вършим повече полезни работи и да избягваме неполезните и вредните, нали? Ето ти пример, с който се сблъсквам почти всеки ден. Виждаш някой дебел и/или болен човек, твой приятел или познат. Почваш ли да му се присмиваш, че е дебел и яде боклуци и затова е на тоя хал? Нали така ще го отблъснеш и той/тя ще спре да те слуша за каквото и да било и ще си остане в същото лошо положение?


никога не бих се подиграла на дебел или болен човек.
даже когато някой се спъва и пада, когато повечето се хилят като идиоти, на мен не ми е бивало смешно!

само че, мисля, в случая този пример не беше адекватен по две причини - първо, не виждам да е имало подигравка, а само отвращение от затъмнението, в което се намира този човек и второ - да си болен и дебел не винаги е въпрос на избор, докато да си стоиш в немислене като "Мислещия" си е!

поздрави и успешно излизане от сухото гладуване!
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:химически следи
« Отговор #161 -: 04-07-2013, 12:26:51 »

...не виждам да е имало подигравка, а само отвращение от затъмнението, в което се намира този човек и второ - да си болен и дебел не винаги е въпрос на избор, докато да си стоиш в немислене като "Мислещия" си е!

Така де, аз не го мислех като подигравка. Въпросът е как ще го възприеме отсрещният човек. Понякога хората използват силни думи, като се отвратят, но често резултатите са тъкмо обратните. Поздрави и на теб!
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #162 -: 04-07-2013, 12:57:28 »


Но наистина е детински наивно да се използва думата "наука" като нарицателно за нещо безпрекословно авторитетно.
 
то, "нАуката" е богът на люде като "Мислещия", кот каже тя, тва е!
нищо, че днес отрича неща, дет преди години категорично е обявявала за абсолютни величини, а последните е заменила с други абсолюти, незнайно за какъв период от време преди да отрече и тях... пфу, гадост!


 Та .. има наука и наука, както има "мислещи" и "мислещи" ( трябва да призная, че молецът в кухнята ми също умее да мисли - винаги е скрит в такова забутано местенце  ,че да не мога да го видя и цапардосам ) :)  
да, както казва мъдрата китайска поговорка  - за всеки мислещ си има нАука!   tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #163 -: 04-07-2013, 14:53:39 »

Интуицията е функция на фипофизата. Тя е директната ни връзка с най-висшето ни ниво - свръхдушата ни.

това за свръхдуши и тем подобни са разни източни бози.

човекът е дух, душа и тяло / според Словото на Бога, а Той, като Създател,  най - добре знае какво точно е човек /, а интуицията е част от духовната област на човека и доколкото духът на неповярвалите в Йешуа, Божия Син и Помазаник, се намира в някакво латентно състояние, полузаспало / ако мога да се изразя така /, то дотолкова и интуицията им е недобре развита / има и изключния, предполагам /.

духът на човек е връзката му с Бога, Който също е Дух / но разбира се е Личност, а не само някаква си сила, макар и да се нарича Господ на Силите /.
оттам  и знанието, което човек може да получи на интуитивно ниво е много по- сигурно   и достоверно, ако и понякога  всичко в естествената област да говори за обратното.

а оттам и хора, следващи интуицията си, а не чистата човешка логика / която сама по себе си не е нещо лошо /, когато двете са в противоречие, са по- успешни от неследващите я.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #164 -: 04-07-2013, 15:27:19 »


Въпросът е да се установи ОБЕКТИВНАТА истина, което значи, която е валидна за всички - и за хората със свръхдуши и висши енергийни центрове и за нормалните светлинни кентаври като мен.

интересно, кое ли кара Пишманмислещия да смята, че като се установи обективната истина по даден въпрос, то той и другите кентаври ще могат да я съзрат?!   :surpris_23:
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #165 -: 04-07-2013, 16:01:37 »


от мен: Нека приемем,че нищо не разбирам от самолети. Обаче тъй като разбирам от задаване на въпроси , искам някой знаещ или мислещ  да ми отговори:
1. Тези следи каквито и да са , не се оставят от гражданска авиация. Интересно е какво толкова имат да вършат военни (или селскостопански) самолети в мирно време , по цяла Европа и Америка ! , та през ден да извършват многобройни полети по начин точно определен и винаги един и същ - да покриват цялото небе , от край до край, над градовете.

личи си, че разбираш от задаване на въпроси! 


Случайностите ( ако просто си прелитаха) винаги са асиметрични. Когато имаме симетрия и геометрия обаче (летят така , че да направят решетка чрез следите си ), значи целта не е само да стигнат от точка А до точка Б.    [/u] Поне да казваха ,че ръсят против молци :)


хахах, явно си им бая набрал на молците, че се справят добре с мисленето къде да се скрият в шкафа, че да не ги стигне справедливия ти бан оттам!   tooth
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #166 -: 04-07-2013, 19:57:16 »

Правилно :)  Понеже държа всякакви аромати по малките шкафчета в кухнята - билки и хр. продукти във всякакви пликчета , и е жива напаст  с тези молци. Тази година е по-добре ,защото съм разчистил и всичко държа в хладилника, затова  издавам само по десетина смъртни присъди  на ден  :)  Тия молци сякаш се материализирват в бурканите ми - сложено е жито, да кажем преди няколко месеца. Забравено е в буркана , херметически затворен. И в един момент виждам , как вътре си живеят и си летят безгрижно няколко молеца. Значи те са в храните, още като ги купуваме. Че и не съм проучвал какво се случва като употребяваш точно такова мезе :)  
( Мислещият по принцип се изявява в "От Извора" , там като че ли по се справя по отнесените антропософски дълги беседи,  където можеш да се изказваш сравнитено успешно и без логика и познаване на материята)  
« Последна редакция: 04-07-2013, 20:02:25 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #167 -: 04-07-2013, 20:45:33 »

И аз съм стигнал до извода, че молци и други подобни твари са си в храните. Имаше при мен един пакет семе от метла (помага при цироза). Стоя при мен няколко месеца, докато успея да го изпратя на човека в Канада, за когото беше предназначено. Понеже беше добре опаковано в плик, в торбичката, в която беше оставен плика, там се завъдиха молците и то в края на зимата, когато няма как да дойдат отвън (а и имам добри комарници на прозорците, които не ги свалям и зимата).
Активен

djordji

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:химически следи
« Отговор #168 -: 07-07-2013, 15:18:40 »

През последните дни ми прави впечатление многото пожълтели,побелели и изсъхнали листа на различни растения,плодове и зеленчуци...на малини,череши,ябълки,фасул,касис и много други.Дали това е резултат от упоритата няколкогодишна дейност в нашето небе на безбройните "приятелски" самолети ?  :surpris_23:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:химически следи
« Отговор #169 -: 19-07-2013, 14:14:34 »

Малко "забавление" с новия филм на Дисни:

Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:химически следи
« Отговор #170 -: 21-07-2013, 08:43:16 »

Всички знаем, че chemtrails са само теория на конспирацията и плод на болните мозъци на някои хора. Нищо подобно няма в действителност и никога не е имало, нали?   :whistling2 - emotloader:

Обръщам ви внимание върху дисертацията на Лиза Мартино-Тейлър, която описва как американската армия весело е пръскала с различна химия, включително и с радиоактивни частици над град Сейнт Луис в период от 25 години (1945-1970 г.).

THE MANHATTAN-ROCHESTER COALITION, RESEARCH ON THE HEALTH EFFECTS OF RADIOACTIVE MATERIALS, AND TESTS ON VULNERABLE POPULATIONS WITHOUT CONSENT IN ST. LOUIS, 1945-1970.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

tyjno

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:химически следи
« Отговор #171 -: 21-07-2013, 12:30:50 »

Много интересна дискусия. :flowers2:

А какво мислите за тази статия?
Активен

djordji

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:химически следи
« Отговор #172 -: 21-07-2013, 13:41:46 »

Вижте небето през тези два месеца - юли и август...почти няма да видите дълги "опашки" на самолетите.( Нищо
че има влага,и че е по-хладно през някои от дните.) И после през септември,ще видите че са се " появили" дългоопашати самолети...Защо така...,някой може ли да обясни,въпреки  разни научни статии... :P
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #173 -: 02-08-2013, 22:31:45 »

Този клип е толкова добре заснет, че който го гледа не би трябвало повече да си задава въпроса "пръскат ли самолетите или не пръскат?"
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:химически следи
« Отговор #174 -: 03-08-2013, 08:37:20 »

Ясно е , че ни тровят , но какво можем реално да предприемем против тях. Аз освен оръжие от нов тип за сваляне на тези самолети не виждам друго решение. И разбира се жестоки наказания за политиците позволили това да се случва.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #175 -: 21-08-2013, 11:42:41 »

в момента в небето над София е една свинщина...
чак па толкоз широки и разлати  кемтрейли...

викам на децата - и ние ще се прочистваме и внимаваме какво ядем...
а тази отрова, дето нямаш контрол над нея???
« Последна редакция: 21-08-2013, 11:45:32 от iskrena »
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #176 -: 22-09-2013, 19:41:28 »

какви мерки вземате срещу вредата от кемтрейлите?
в кои райони на Бг пръскат най малко?
какво ще правим след няколко години като почне да вирее само Гмо заради алуминия в почвата?
« Последна редакция: 22-09-2013, 19:43:48 от iskrena »
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:химически следи
« Отговор #177 -: 22-09-2013, 23:23:24 »

И какво можеш да направиш? А и нужно ли е? Все пак човек се приспособява в някаква степен. То преди 30 години не е имало и GSM-и (никой не е бил подготвен за вредното им влияние), но въпреки излъчването хората се приспособяват и далеч не всички, които ги използват или са подложени на вредата от тях са се разболели от рак. Да, определено положението се влошава, но от това не можем да избягаме окончателно - рано или късно никъде и нищо няма да е чисто и незасегнато от всевъзможните отрицателни въздействия.
Преди време гледах един филм за Чернобил. Най-интересно ми стана това, че главният инженер, който е бил дежурен в нощта на взрива и поел огромна доза радиация - толкова, че не би трябвало да е жив до сутринта - умира години по-късно и то не в агония, предизвикана от радиацията (не помня вече подробностите). В друг филм по темата имаше интервю с една баба и един дядо, живеещи на десет километра от централата, които не са се евакуирали никога от това място. Повече от двайсет години по-късно и двамата са живи и здрави и дори казват, че не вярват в радиацията  :surpris_22:. През цялото това време си гледат животни, които също са здрави, пият млякото им, обработват земята и си живият все едно нищо не е станало. Да, може да се изключения, но все пак.
За себе си съм стигнал до извода, че не бива да се вманиачавам в нищо - идеално стерилна среда няма и няма да има. Бате Бино беше писал, вече не помня в кои теми, че при добър имунитет и най-опасните неща могат да се преодолеят без съществени или дори без никакви поражения. От лекар съм го чувал, че ако имаш здрава и силна имунна система и се сблъскаш с вируса на едрата шарка (вариола) няма да се разболееш. Отделен въпрос е в днешно време колко хора имат толкова добър имунитет.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #178 -: 22-09-2013, 23:30:31 »

да, ама нали за да имаш силен имунитет ти трябва чиста среда, а кемтрейлите  супер опасно замърсяват всичко, така че...
не вярвам човек да може безкрайно да продължава да се адаптира към все по - нарастващата токсичност на околната среда.

а за бабата, дето си живяла все едно не е имало авария и аз бях гледала, само нямам спомен за дядо :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #179 -: 23-09-2013, 08:29:38 »

За Чернобил също нещата са по-различни май от официалната версия и там .. tooth
Наскоро в "строго секретно" имаше цяла статия.Ето, даже са я качили  :)
http://strogosekretno.com/index.php?p=issue&id=218&aid=20
Оказва се , че реактор е технологично невъзможно да се взриви сам ! Никак - нито ядрено , нито обикновено :) Ядрен взрив може да има само от ядрено оръжие, внесено отвън..Затова са и странностите по радиационното заразяване.
(А че не е случайност  и че е  диверсия с определена цел, беше ясно отдавна ..:) )

Жалко , че на облъчените не им е бил препоръчан Тодикамп.. :'(
В Казахстан това е един от препаратите , препоръчани от правителството за профилактика от ядрено замърсяване. ( На тяхна територия е бил полигонът , където са тествали навремето ядрените бомби)  
http://todikamp.blogspot.com/2012/06/blog-post_29.html
http://www.dan.kz/otechestvo/stat/2906/semipal.html
« Последна редакция: 23-09-2013, 08:31:22 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.