Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 275886 пъти)

чико

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:химически следи
« Отговор #240 -: 06-12-2014, 21:27:05 »

Ами ,нека малко да ви изтормозя Бояне ,аджиба какво ли ще иска да ни каже тоя .
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #241 -: 06-12-2014, 21:30:32 »

Ти някаква квота ли събираш , че да изплюеш камъчето? :)

хахахаха   :Content_4 - emotloader:
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #242 -: 06-12-2014, 21:38:37 »

Ами ,нека малко да ви изтормозя Бояне ,аджиба какво ли ще иска да ни каже тоя .


давай, разкрий ни завихрянията на шишарковидните тела   ;D
че кемтрейлите са сериозно нещо   ;D
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #243 -: 07-12-2014, 07:48:47 »

 
  Другият шанс на човечеството е нещо, като HAARP да успее да забави защитните реакции на планетата, но дълбоко се съмнявам, че същите са способни на подобни вълшебства.

а къде е разумът в това нещо?
значи планетата страда, а ние, като умни и разумни хора, гледаме не да решим проблема, а да тушираме симптома, смотвайки го нанякъде и използваме за тази цел ХААРП....  е, много мъдро решение, наистина   :pensif_29: :pensif_29:

бравос за такава логика! 


Разбирам, че ти се струва неразумно според библейските ти разбирания за света, но всичко е доста по-сложно Искрена. Планетарният разум е различен от човешкият, именно за това доста често не можем да намерим причина и обяснение за природните бедствия и катаклизми. Доста често природата ни се струва сурова и безкомпромисна. Както казват във филма the world war Z "майката природа е най-добрият сериен убиец". Конфликта Земя-човек вече е стартиран. За да се прекрати този конфликт, човечеството трябва коренно да промени светогледа си, а това е нещо невъзможно според мен. Твърде късно е. Често си мисля, че планетата ще ни издуха без да и мигне окото, подобно на цунами - индонезийски плажен чадър, ако е осъзнала, че именно човечеството изсмуква жизнено необходимите и вещества или на практика всичко онова, което наричаме " полезни изкопаеми" или/и че именно ние сме причинителите на глобалното затопляне. Въпросът е дали планетарният разум знае за съществуването ни при положение, че ние сме толкова малки, а сме осъзнали голяма част от микро живота в телата ни. Остава ни да разчитаме само на факта, че размерът на материята в природата не винаги е съизмерим с нивото на разума.
Относно HAARP наистина вярвам, че е научна програма на Сащ и Великобритания. Убеден съм, че всичко изписано в онлайн пространството за тези химически следи просто не е вярно.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #244 -: 07-12-2014, 10:05:46 »

Е обясни ми,  ако обичаш, как така си "убеден" ,  Де Ниро, след като от най високо равнище признаха , че се пръска ?  tooth tooth (например Ал Гор по американската телевизия. Ти знаеш ли кой беше Ал Гор? :) )
 Прегледай из постовете ми по-горе, има линкове.
 
Естествено , той няма да ни каже за какво точно се пръска, смутолеви , че било заради климата..
( Интересно.. Сащ изведнъж се закахърили за климата и за екологията, след като бяха единствените , които не подписаха протокола от Киото от 1997 , който беше насочен точно срещу климатичните промени  tooth . И които са много наясно какво допринася за затоплянето - метанът! Който се отделя от дупченето на земята за нефт, от животновъдството и от други дейности, които обаче носят  добри парички и там не  се пипа tooth )

Има и друго , което е най-интересното!
Ако наистина се пръска "заради климата" , защо се пръска само над страните членки на НАТО?  
                         

Нямаше ли и останалите държави да поканят пръскалките да пръскат и в техните небета, след като е за нещо добро? Още повече , че ще им пръскат безплатно?



Така е , Де Ниро. Факти ако търсиш за всичко - няма да намериш . Обаче ако си задаваш правилните въпроси, факти няма да ти трябват
« Последна редакция: 07-12-2014, 10:45:22 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

чико

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:химически следи
« Отговор #245 -: 07-12-2014, 10:23:47 »

Спокойно  Де Ниро,открит е и е патентован реактор за студен ядрен синтез колкото една химикалка.Произвеждат се вече и първите електромобили които с най модерна кондензаторна батерия колкото акумулатор, могат да минат с едно зареждане 500 км.Нещата полека започват да се обръщат въпреки монополите.Ще се нагласят така че горивата да не са управляващ фактор и покрай тях ще намалеят  войните и замърсяванията и тогава на планетата ще има място за всички .HAARP ще изчезне като ненужна на никой.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #246 -: 07-12-2014, 10:54:06 »

Гледах филма на Ал Гор веднага след като се появи в онлайн пространството. Човекът си търси гласоподаватели сред еко защитниците и може би казва неща, които гласоподавателите му очакват да чуят. В този смисъл директно ти казвам, че не вярвам на политици. Всичко в живота опира до търсене и предлагане, особено в политическите среди. Относно пръскалките мога да ти кажа, че не съм виждал самолет с пръскалки, а доста самолети съм видял докато бях на служба във ВВВУ. Вовата по-добре може да обясни по въпроса, какви са тия пръскалки и къде са монтирани, ако въпросните съществуват. Друг е въпросът, че може би пръскат с някаква изследователска цел. Но аз питам отново, ако всичко е толкова законспирирано, защо биха пръскали над градовете и медиите, като могат да си пръскат необезпокоявано над някоя пустиня или джунгла например или над северният полюс, морета, океани и над което се сетиш още безлюдно място?
Чико например твърди, че военните управлявали HAARP. Посещавал съм лично компанията BAE SYSTEMS около стотина пъти и не съм видял нито един униформен в пределите и.
« Последна редакция: 07-12-2014, 11:45:40 от DeNiro »
Активен

milenski

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:химически следи
« Отговор #247 -: 07-12-2014, 16:12:08 »

Видеото, в което Ал Гор уж признавал за кемтрейлс и което така усърдно се цитира по форумите, не съдържа нито дума за нещо подобно, като изключим манипулативното заглавие, с което е пуснато в YouTube.
В него става дума за идеи и предложения за изкуствено запрашаване на атмосферата с цел намаляване на слънчевото греене, достигащо до земната повърхност. Никъде Ал Гор не казва, че тези идеи са в процес на осъществяване, нито как биха могли да бъдат осъществени. Никъде дори не се споменава за кемтрейлс.
Пускам линк към въпросното видео. Нека ако някой чуе нещо подобно в него, да пише тук точно в коя минута е така нареченото признание, за да го чуем всички, вместо само да цитираме голословно.

https://www.youtube.com/watch?v=2GqeTmTaodo
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #248 -: 07-12-2014, 20:13:08 »


Разбирам, че ти се струва неразумно според библейските ти разбирания за света, но всичко е доста по-сложно Искрена. Планетарният разум е различен от човешкият, именно за това доста често не можем да намерим причина и обяснение за природните бедствия и катаклизми. Доста често природата ни се струва сурова и безкомпромисна. Както казват във филма the world war Z "майката природа е най-добрият сериен убиец". Конфликта Земя-човек вече е стартиран. За да се прекрати този конфликт, човечеството трябва коренно да промени светогледа си, а това е нещо невъзможно според мен. Твърде късно е. Често си мисля, че планетата ще ни издуха без да и мигне окото, подобно на цунами - индонезийски плажен чадър, ако е осъзнала, че именно човечеството изсмуква жизнено необходимите и вещества или на практика всичко онова, което наричаме " полезни изкопаеми" или/и че именно ние сме причинителите на глобалното затопляне. Въпросът е дали планетарният разум знае за съществуването ни при положение, че ние сме толкова малки, а сме осъзнали голяма част от микро живота в телата ни. Остава ни да разчитаме само на факта, че размерът на материята в природата не винаги е съизмерим с нивото на разума.
Относно HAARP наистина вярвам, че е научна програма на Сащ и Великобритания. Убеден съм, че всичко изписано в онлайн пространството за тези химически следи просто не е вярно.

е, Робърт, защо намесваш библейските ми разбирания, а не погледнеш какви нелогичности си написал от чисто човешка гледна точка?!
значи, хем е късно, според теб, в смисъл - толкова сме нагазили лука, хем искаш още по- далеч да идем в това нагазване, използвайки една от най - тежките ни познати досега артилерии...  вместо просто да се върнем назад и да видим отде сме изпаднали или просто да се кротнем малко...

друга твоя нелепост - значи, ние сме мизерни и нищожни, ма знаем за планетарния ти разум, а видиш ли той /явно толкоз е огромен, че се самозабравил  tooth  или просто е заспал / не знае за нас...

ако има всемогъщ разум / а то има, ама не е просто една безлична мъгла както излиза според твоите мъгливи предположения /, не мислиш ли, че е редно да знае за човека, колкото и малък да е, особено пък като прави неща, дето хич нямат малки последици??!

какво да ти кажа, човек, явно имаш нужда от шишарковидните завихряния на Чико   tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #249 -: 07-12-2014, 20:20:30 »

Спокойно  Де Ниро,открит е и е патентован реактор за студен ядрен синтез колкото една химикалка.Произвеждат се вече и първите електромобили които с най модерна кондензаторна батерия колкото акумулатор, могат да минат с едно зареждане 500 км.Нещата полека започват да се обръщат въпреки монополите.Ще се нагласят така че горивата да не са управляващ фактор и покрай тях ще намалеят  войните и замърсяванията и тогава на планетата ще има място за всички .HAARP ще изчезне като ненужна на никой.

розови фантазийки и бленувания, разчитащи, че науката, дето сте я превърнали в бог, ще снабди желания ви мир и комфорт... е, това няма да стане, така или иначе, с ХААРП или без него.
и всички измислици на човечеството няма да му помогнат, напротив - малко или много, рано или късно  се обръщат против него.

така че, фантазирай си, но знай, че няма радост и мир в този твой нАучен, технозавихрил се рай!
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:химически следи
« Отговор #250 -: 07-12-2014, 20:47:23 »

Ох, Искрена много проповеди, много поучения.Малко смирение е нужно и спокойствие. Неразумно е да се изказваш за всичко като последна инстанция. Дразниш
Активен

чико

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:химически следи
« Отговор #251 -: 07-12-2014, 22:09:14 »

iskrena след като патентоваха реактора започна да се срива цената на петрола .Мой приятел беше в завода за електромобили  и каза че е попаднал в друг свят,за който не можел да си представи че го има.С едно малко двигателче на вид, електромобила  има мощност 500 коня и се ускорява като автомобили от формула едно. В момента е с голяма батерия на цялото дъно , но ще се пуска с малка като акумулатор и моя човек  е имал възможността да се докосне до нея.Каза че здраво са го притискали собственика на завода ,но той е бил много богат евреин милиардер и се е заел здраво да покори света  и хич не му пукало .Какво има лошо в това да караме  коли и да се топлим без да се отделят вредни емисии ,или не ти се вярва.Нашия създател продължава да ни изпраща пратеници да променят положението .Нищо не е случайно.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #252 -: 07-12-2014, 22:11:09 »

Спокойно  Де Ниро,открит е и е патентован реактор за студен ядрен синтез колкото една химикалка.Произвеждат се вече и първите електромобили които с най модерна кондензаторна батерия колкото акумулатор, могат да минат с едно зареждане 500 км.Нещата полека започват да се обръщат въпреки монополите.Ще се нагласят така че горивата да не са управляващ фактор и покрай тях ще намалеят  войните и замърсяванията и тогава на планетата ще има място за всички .HAARP ще изчезне като ненужна на никой.
Ако трябва да сме коректни въпросните 17.8 сантиметра са диаметър на сферата на фюзора, а не дължина на цилиндрично тяло.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #253 -: 07-12-2014, 23:16:32 »

Ох, Искрена много проповеди, много поучения.Малко смирение е нужно и спокойствие. Неразумно е да се изказваш за всичко като последна инстанция. Дразниш

е, Сис, не знам къде видя проповеди и поучения, щото така погледнато би следвало да кажеш това на повечето участници тук. :)
какво да правя като наистина знам нещата от неопровержим източник?   ;D
като се дразниш чак толкоз не знам защо ме четеш  ;D

п.с. като ми казваш, че се изказвам като последна инстанция, нима не се явяваш точно ти в това положение, изказвайки се с дадено мнение върху моите изказвания?  :)
аз се изказвам както и всички други.
ако някой не се счита за прав, за какво пише тогава?
ако видя, обаче, че някой има солидни аргументи против изказванията ми, аз с радост променям виждането си, защото истината е по - важна от това да съм права.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:химически следи
« Отговор #254 -: 07-12-2014, 23:31:15 »

Какво има лошо в това да караме  коли и да се топлим без да се отделят вредни емисии ,или не ти се вярва.Нашия създател продължава да ни изпраща пратеници да променят положението .Нищо не е случайно.

 няма нищо лошо в това, а и не това е важното - дали е лошо или добро.
важното е на кого или на какво полагаш упованието си, а в случая ти и подобни на теб уповавате на нАуката, която съвсем "научно" е доказала колко може да й се вярва за повечето неща.

а Нашият Създател праща пратеници не за да се промени положението, а да се променим ние, самите, преди да се върне Синът Му втори път на земята и да съди живите и мъртвите според делата им, които са вършили в тялото си на този свят.
а дали автомобилът ти е летял във висините и си се отоплявал без отделяне на вредни емисии, всичко това няма особено да ти помогне във времето на съда пред Големия Бял Престол.
и  да, наистина няма нищо случайно на тоя свят!   :)
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #255 -: 08-12-2014, 04:21:07 »

Честно казано Искрена не се интересувам от пропитите ти с негативизъм изказвания. В началото се забавлявах с религиозните ти бръщолевения, но вече по-скоро изпитвам съжаление, когато те чета. Поради тази причина често подминавам изказванията ти. Просто не мога да отговоря на тонът ти.
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:химически следи
« Отговор #256 -: 08-12-2014, 07:03:07 »

Да, права си Искрена, няма да те чета, но заради теб напуснаха форума страшно качествени хора като
Purelove и се опасявам, че други ще я последват, а от това губят всички влезли да четат този форум. Затова
ме дразнят мненията ти. В някой религиозен форум ще си на мястото си.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:химически следи
« Отговор #257 -: 08-12-2014, 10:53:22 »

Защо нападате без причина тази читателка  Искрена.Ето какво пише в Библията :" Безумецът каза в сърцето си " Няма Бог " , развратиха се човеците, извършиха гнусни дела, няма кой да прави добро.
Господ от небесата с внимание погледна към синовете човешки, за да види има ли кой да разбира , да търси Бога ".
В моето семейство са извършени вече поредица от чудеса именно със силни молитви и силна вяра.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #258 -: 08-12-2014, 13:11:47 »

 От житейският си опит съм се убедил, че елементарният и интелигентният човек никога не се разбират и никога не са на една вълна. Скоро бях на интервю за работа и не получих работата именно, защото човекът, който провеждаше "интервюто" беше на ниво простак и не се получи никаква комуникация. Само два часа по-късно получих работа за която почти не смеех да мечтая преди това и честно казано бях предубеден, че ще се проваля на интервюто. Но хората в тази компания бяха интелигентни, разбрахме се веднага с няколко изречения и усмивки и получих работата въпреки, че не притежавах никакъв опит за конкретната позиция, а основното им  изискване беше кандидата да притежава необходимият опит.
 Ето например на кого пречеше една Виолета(purelove) питам аз? Истината е че голяма част от дамите, които се обърнаха срещу нея в онзи мометн, просто не можеха да преглътнат факта, че Виолета е с хиляди нива над тях и всички знаем, че това е така. Не разбирам при положение, че има толкова много форуми в България в които махленското ниво е еталон, какво кара същите тези дами да посещават "Земя на заем"? Добре е все пак, че повечето от тах се усетиха и спряха да досаждат, но някой уви останаха.
Искрена, може би ще е по-добре, ако потърсиш съмишленици в някой религиозен чат.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:химически следи
« Отговор #259 -: 08-12-2014, 15:18:32 »

Защо нападате без причина тази читателка  Искрена.Ето какво пише в Библията :" Безумецът каза в сърцето си " Няма Бог " , развратиха се човеците, извършиха гнусни дела, няма кой да прави добро.
Господ от небесата с внимание погледна към синовете човешки, за да види има ли кой да разбира , да търси Бога ".
В моето семейство са извършени вече поредица от чудеса именно със силни молитви и силна вяра.

Аз не отричам Бог, а отричам само религиозните представи за Бога, тоест отричам библейският Бог.
Когато имам да казвам нещо на Бог просто намирам уединение и си казвам, каквото чувствам. Не вярвам на религиозни бестселъри като библията, не вярвам в нито един светец в нито една икона, в нито една религиозна измислица била тя плод на православна, католическа, ислямска, будизъм или която и да е друга вяра. Не ми е нужна нито църква, нито доктрина, нито книга за да открия Бог, нито брадати попове, които да играят роля на посредническа агенция. Знам, че Бог е нещо толкова всеобхватно, че не може да бъде побрано в нито една рамка, книга, икона.... За мен Бог е усещане, което мога да открия единствено в душата си.
« Последна редакция: 08-12-2014, 15:40:41 от DeNiro »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 22 запитвания.