Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49116 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #220 -: 23-01-2012, 13:13:18 »

Неприятно преживяване, но доста поучително :)  :love_006 - emotloader:
 И аз миналата година минах през нещо подобно  :-[ Отидох на аура камера  tooth За отделените ми 5 минути се установи че имам енергийно въздействие(магия  ;D) и могат да ми направят изчистване, което струва само 150 лв. Но за мен може и за 70  tooth(защото може би аурата ми е кристална, а за хората с индиго аура, кристал и т.н цената е наполовина :Content_4 - emotloader:- така и не разбрах защо е тази дискриминация по аура хахаха :Confus_3:...много добър урок ми беше.
Активен

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #221 -: 05-02-2012, 08:53:19 »

Здравей Анджи,
ако иска диагностика, иди на ирисова диагностика при внука на Петър Димков и той се казва по същия начин. Една моя позната, която не ходи на лекари и имаше някакви болежки, лекуваше се сама с билки, реши че трябва да лекува бъбреци и доста време си пиеше чайчета за бъбреци...Но положението не се оправяше и храненето и беше добро... Накрая отиде на преглед при П. Димков, даде и билки и схема как да ги пие и сподели с мен, че е много доволна и облекчена. Оказа се, че не са бъбреци, а нещо друго.
Това което казваш, че ние сами сме си лечители е вярно и аз съм на това мнение. Но ако човек има съмнения за здравето и не знае точно какво му е как ще насочи вниманието си към проблема? Затова, ако имаш нужда от диагностика, потърси Петър Димков. Ако те интересува, ще попитам моята приятелка за адрес и телефон. При него е със записване.
Лек, приятен и усмихнат ден!  :peperudi:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #222 -: 05-02-2012, 10:37:23 »

Благодаря, Лилка! Ще имам предвид. Добре че ми писа, мисля, че не ми трябва да ходя, но със сигурност ще е полезна информация за други.
Аз имам точно три дена разлика в продължителността на циклите и ще се опитам да коригирам това с хомеопатията и чая, и може би един пост напролет.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #223 -: 05-02-2012, 10:40:24 »


Извод 3:   Лечителят съм аз. Както и учителя и ученика. За съжаление.
 
Превъзходно! :Content_14: :Content_14:...Това е истинско знание.Идва единствено като прозрение ,след огромно разочарование.Като дойде края на една илюзия идва началото на едно знание.Приветсвам от все сърце този блясък за теб,Angie!Ако всички тук вземем поука от случилото се ,ще си спестим много сила! :love_006 - emotloader: :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #224 -: 05-02-2012, 13:36:36 »

:)) Мио, обаче това може и да е малко опасно, защото може да е продиктувано не само от опит, ами и от самочуствие в излишък :) Човек да развие конструктивна самокритичност за мен си е направо висш пилотаж, който аз доста по-успешно упражнявам върху другите, отколкото върху себе си  :Confus_3:
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #225 -: 05-02-2012, 17:20:25 »

 
Привет Анджи,че е опасно-опасно е,но ти не си от плахите хора.Който се бои от мечки не ходи в гората,нали така... tooth tooth.Наблюдавам какво казваш винаги когато засека твой пост.Да речем ,че си усвоила висшич пилотаж  в такава степен, за кочто не допускаш...Казвам го защото съм страничен наблюдател.Намирам ,че по отношение на баланса -обективизъм в преценките за себе си и дригите,си постигнала далеч по реални добри резултати от много съфорумци.Последното казвам напълно отговорно...Не ти правя четки,защото от това  не се печели.Просто те соча за пример,както теб ,така и непредизвиканата ситуация,но най вече извода ти.Той е стойността!хехехехехе...съжалила си ,че така станало...на твое място бих дал мило и драго да става така.Разбира се този тип мислене не е много популярен,защото е придружен с горчивина.но ако накрая съумем волю-неволю да обърнем горчилката в причтен вкус-ей това си струва.Вкуса на мъдростта....нещо което е забележително красиво.Не се самоподценявай,нито дръж надценка-мисля че си твърде близо до това-това виждам. :sorcerer - emotloader: :Appetit_4: :love_026:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #226 -: 05-02-2012, 18:05:06 »

Благодаря, Мио!  :flowers2: Аз понякога искам да ме хвалят, ама като ме похвалят, ме досрамява. :)
По този повод искам да споделя нещо, което като пубер прочетох в един сборник "Древнокитайски мислители", и ме е впечатлило, щом и досега го помня, и искам да ми кажеш, а и други, които отвреме навреме наминават тук, какво мислите:
"Истинският човек седи като мъртъв, движи се като вързан; не знае защо седи, не знае и защо не седи; не знае защо се движи, не знае и защо не се движи. Чуствата и външността му не се променят под погледите на тълпата; чуствата и външността му не се променят и при липса на погледите на тълпата. Той сам тръгва и сам се връща, сам влиза, сам излиза, и кой би могъл да му попречи?"  Това е целия цитат, мен ме впечатли средата.
А по темата за самочуствието... моят любим се сприятели с едно момче-будистки монах, и беше за малко при него да се учи на будизъм и медитация. И като си тръгна, на монаха му беше кофти, че губи такъв добър ученик. А аз си мислех: "глупаци! ученика не си ти, а той! Ти си учителя!" Но той нещо не ще да чуе вътрешния ми глас, кой знае защо...може би защото е... истински човек...
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #227 -: 05-02-2012, 18:58:52 »

Благодаря, Мио!  :flowers2: Аз понякога искам да ме хвалят, ама като ме похвалят, ме досрамява. :)
По този повод искам да споделя нещо, което като пубер прочетох в един сборник "Древнокитайски мислители", и ме е впечатлило, щом и досега го помня, и искам да ми кажеш, а и други, които отвреме навреме наминават тук, какво мислите:
"Истинският човек седи като мъртъв, движи се като вързан; не знае защо седи, не знае и защо не седи; не знае защо се движи, не знае и защо не се движи. Чуствата и външността му не се променят под погледите на тълпата; чуствата и външността му не се променят и при липса на погледите на тълпата. Той сам тръгва и сам се връща, сам влиза, сам излиза, и кой би могъл да му попречи?"  Това е целия цитат, мен ме впечатли средата.
А по темата за самочуствието... моят любим се сприятели с едно момче-будистки монах, и беше за малко при него да се учи на будизъм и медитация. И като си тръгна, на монаха му беше кофти, че губи такъв добър ученик. А аз си мислех: "глупаци! ученика не си ти, а той! Ти си учителя!" Но той нещо не ще да чуе вътрешния ми глас, кой знае защо...може би защото е... истински човек...
Анджи-за цитата мисля следното:изключително точно описание на човек със свободен дух!!!Не влияещ се от  средата,съществувайки в същата тази среда.Това значи, че този човек има дом.Но отвътре.И отива там -у дома.А у дома никой не може да го безпокои.Затова и погледите на тълпата или тяхната липса не могат да са фактор за него.Мисля и още  неща по този премер,но това е достатъчно,защото ти разбираш добре мисълта ми.
 А що се отнася до случката с твоя любим,смятам че много точно си видяла как седят нещата.Точно така е.Само накрая малко ми се различава мнението за преценката ти:"Но той нещо не ще да чуе вътрешния ми глас, кой знае защо...може би защото е... истински човек...".И това мнение  е :не иска да чуе вътрешния ти глас ,защото просто не може,тъй като чува своя вътрешен глас.Обикновенно ученика не чува лесно гласа на учителя си,макар ученика да е както казваш ти-истински човек.Ученика е твоя любим ,а неговия учител си ти самата.И ако имаш мнение, че ученика ти е истински човек,това е много хубаво,защото само един истински човек може да се учи,де съзнателно ,де не-но важното е да следва указанията.А тях ги даваш ти.Така мисля.Това виждам странично. :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #228 -: 05-02-2012, 19:52:34 »

"Ученика е твоя любим ,а неговия учител си ти самата".
Аз си мисля, че ние и двамата сме си един на друг и учител и ученик, а което е по-важно, е че изглежда си намерих майстора  :Confus_3:
Понеже се занимавам с образование, интересно защо ли :), в крайна сметка ми се затвърди мнението, че учителя може само да те заведе до реката. Но като ожаднееш, и да няма кой да те заведе до реката, сам ще я намериш. Ама пък е толкова по-хубаво да си имаш компания :)
« Последна редакция: 05-02-2012, 19:55:46 от Angie »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 24 запитвания.