Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49112 пъти)

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #120 -: 01-03-2010, 20:36:06 »

Но общо взето се опитвам да ти кажа, че любовното разочарование не е най-страшното нещо, което може да ти се случи.
Кажи си го де  :Content_14:  Някои правят грешката да се оженят за неподходящия и после цял живот с него  :Confus_3:  :pensif_29:
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #121 -: 01-03-2010, 21:14:40 »

 :Content_4 - emotloader: Аз не си мислех точно за това, но е съвсем правилно. Една жена ми каза така " ти още ли не си се омъжила?"- "не"-"ми какво чакаш? омъжвай се, че да имаш време да се разведеш". Според нея истинския живот и любов почвали след като се разведеш, защото тогава не си търсиш мъж, за който да се омъжиш, а искаш просто любов.
Абе защо ми е толкова слаб ангела! Днес мислех да съм на вода и сок,всичко ок докато не направих нещо като крем супа (пюре по-право) от един вид ряпа и приятеля ми не щя да го яде, и си го ям аз... а колкото и да е пюре..ми разваля диетата...   :Confus_3: май на плодове ми е по-лесно..
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #122 -: 01-03-2010, 21:22:16 »

Аз по темата за любовта никога не съм задълбавала чак толкова, лесно съм се влюбвала, харесва ми тръпката от флирта, ухажването, първа целувка и т.н...  :peperudi:  ....Влюбих се точно в  този, който първоначално не само че не харесах, но и не понасях да ми говори  tooth
Вече 17 години се  обичаме, не е лесно понякога  :love_007:


Анджи, и на мен ми е трудно гладуването, едва издържах два дни на сокове.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #123 -: 01-03-2010, 22:23:45 »

Жени...мъже... всичко е трупане на опит . Аз си мислих ,че много грешки направих в живота си , а всъщност един ден осъзнах,че просто съм натрупал много опит. Злояд , как да се държиш добре с една жена ако не си натрупал опит преди това , макар и с разочарования? Как да можеш да я задържиш при теб ако не си натрупал опит, макар и с разочарования? Ако нямаш опит жените са лабилни и лесно могат да изкривят чертата  tooth . Трупай опит и не се вживявай толкова ..като се появи единствената ще разбереш и тя ще може да те оцени.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #124 -: 01-03-2010, 23:43:38 »

Анджи, не мога да разбера защо някои хора се мъчат да отделят любовта от брака и от секса. Просто смятам да се женя по любов.
Титан, естествено, че ще я задържа - къде ще намери друг при когото ще е на водещо място в ценностната му система (само след йогата с някои компромиси).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #125 -: 02-03-2010, 08:59:39 »

Злояд, явно си много свястно момче и си държиш на своето. Не познавам хора, които разсъждават по този нaчин, но е похвален. Пожелавам ти успех в търсене на момичето на живота ти! И дано не се разочароваш!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #126 -: 02-03-2010, 09:38:41 »

Анджи, не мога да разбера защо някои хора се мъчат да отделят любовта от брака и от секса. Просто смятам да се женя по любов.
Титан, естествено, че ще я задържа - къде ще намери друг при когото ще е на водещо място в ценностната му система (само след йогата с някои компромиси).
Ами много жени няма да могат да те оценят  в тази си възраст, приблизително около 95 % , на всички им се носи Армани, Версаче, Долче, Гес, Йоп и т.н. вози им се в Бентли, Х6, СЛ . Прави ми впечатление, че дори и 30 годишните нямат ценностна система такава , каквато ние имаме. Непрекъснато наблюдавам и анализирам хората около мен и вече почвам сериозно да се плаша и осъзнавам, че не съм за това общество. Така че ако намериш твоята половинка ( в което искрено се надявам да ти се случи) това ще бъде много повече от 6 от 49 при най-големият джакпот. Тогава дръж здраво и я вържи с верига в кухнята  tooth
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #127 -: 02-03-2010, 11:04:37 »

Деси, Титане, благодаря ви за подкрепата  :thankyou:   Най-после някой да ме разбере.
Вероятноста да има такова момиче наистина е малка, но след като съм я чакал до сега, какво друго ми остава освен да продължа да я търся. Няма да се откажа точно на финалната права.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #128 -: 02-03-2010, 11:27:49 »

Титане, аз наистина се отчайвам в какъв свят живееш! Защо аз не познавам нито едно момиче, което да иска толкова скъпи глупости?? Нормалната жена, особено след определена възраст, си избира партньор,който да и дава някаква стабилност! а не разкош,защото интелигентната жена на днешно време сама може да си позволи много неща, и освен това има ценностна система, в която разкоша дори и да присъства,не е водещ. Интелигентната жена е малко вероятно да се омъжи за някой който не знае да прави нищо и който си гледа само своя кеф-с такъв мъж и децата знаят,че не може да се завъди семейство. Злояде,не си прав, че има малка вероятност да съществува такова момиче- аз познавам само такива момичета. Имам точно две познати, едната  ми се вижда че обича да се показва, а другата също си купува сравнително скъпи дрехи, ама не от тези,които изброи Титан, но трябва да ти кажа, че и двете могат да си позволят това,защото те самите изкарват добри пари. Но не са фльорци с които да не можеш да сикажеш приказката- просто са си надвили на масрафа, предполагам че и аз на тяхно място нямаше да ходя с един чифт панталони.
За любовта, секса и брака: друг път ще пиша,че днес много задачки.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #129 -: 02-03-2010, 14:00:04 »

Аз също не мисля,че може да се слагат под общ знаменател всички или повечето момичета,както и момчета.
Злояд,вероятноста да срещнеш хубаво момиче с което да споделяш хубаво и лошо е много голяма и те дебне от всеки ъгъл,във всеки магазин или сайт. ;) :laugh:
Опитвай,търси,не се страхувай или да се пазиш. Също така ,трябва и да поживеете малко заедно,да общувате на всякаво ниво,интелектуално,сексуално и каквото се сетиш.
Колко хубави и скромни момичета има,само трябва да се оглеждаш и да си настоятелен,а ако ти хареса някое гадже не се отказвай лесно,все ще поддаде,поне да излезете.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #130 -: 02-03-2010, 14:30:46 »

Титане, аз наистина се отчайвам в какъв свят живееш! Защо аз не познавам нито едно момиче, което да иска толкова скъпи глупости??
София се казва тоя свят, в който живея, като дойдат момичетата от провинцията тук и като малко им се отворят очите за някои неща няма да ти обяснявам ( не е мястото тук ) какви чудеса са способни да извършат само някой да ги забележи и да имат някой и друг по-лъскав парцал. За историите от Студентския град мога книга да напиша в няколко тома и пак нямат свършване. Казвам момичета от провинцията , защото кореняци от София почти не намирам, камо ли момичета със сходни на моите интереси.
Няма да е зле да ни запознаеш с твоите приятелки , мен от чисто любопитство , но за колегите може да има истинска полза.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #131 -: 02-03-2010, 14:43:56 »

Те моите приятелки повечето вече са заети.. Ами излизай извън София тогава, на една Витоша да идеш ще срещнеш свястни момичета ;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #132 -: 02-03-2010, 14:47:36 »

Да, но лятото , по това време само сърни и гарги има на Витоша , даже за сърните не съм сигурен, мутрите ги избиха май.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #133 -: 02-03-2010, 17:31:10 »

Титане, Злояд, всеки живее в света, които сам си е изградил. Правилно казваш за тези момичета...."амбициозните" tooth Пълно е с тях. Но такава е модата. Така си поддържат стандарта. Техен избор. Да, гадно е, уродливо е, недостойно, отвратително е! Това ни заобикаля за съжаление. Но изходът е в това, ние сами да си изградим кръг с познати....дали ще са йоги, вегетарианци(те организират често срещи), суровояди, и всякакви други инакомислещи. Това е начинът. За останалите, т. нар. обикновени, трябва да бъдем само наблюдатели. Без да участваме, само ги наблюдаваме. Няма смисъл да се дразним. Не можем да променим съседката, която докато аз ставам рано(в 4:00), си изкарва все още парите за новото палто. Нейна воля :-\
Нали знаеш за лотоса! Расте в мръсните застояли води на блатата, но то самото е толкова чисто, че е символ на безсмъртието :love_028: Така трябва да живеем и ние. Всеки хули държавата, но България енергийно, духовно, климатично и всякак, е най-доброто място за живеене от целия свят! :pensif_29:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #134 -: 02-03-2010, 17:40:34 »

Титане, Злояд, всеки живее в света, които сам си е изградил. Правилно казваш за тези момичета...."амбициозните" tooth Пълно е с тях. Но такава е модата. Така си поддържат стандарта. Техен избор. Да, гадно е, уродливо е, недостойно, отвратително е! Това ни заобикаля за съжаление. Но изходът е в това, ние сами да си изградим кръг с познати....дали ще са йоги, вегетарианци(те организират често срещи), суровояди, и всякакви други инакомислещи. Това е начинът. За останалите, т. нар. обикновени, трябва да бъдем само наблюдатели. Без да участваме, само ги наблюдаваме. Няма смисъл да се дразним. Не можем да променим съседката, която докато аз ставам рано(в 4:00), си изкарва все още парите за новото палто. Нейна воля :-\
Нали знаеш за лотоса! Расте в мръсните застояли води на блатата, но то самото е толкова чисто, че е символ на безсмъртието :love_028: Така трябва да живеем и ние. Всеки хули държавата, но България енергийно, духовно, климатично и всякак, е най-доброто място за живеене от целия свят! :pensif_29:

споделям напълно! всеки сам гради около себе си свят
 за България - сигурно е така, за теб абсолютно ще е така, но може и на наднационално ниво да се гледат нещата  :)
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #135 -: 02-03-2010, 18:18:21 »

Да, любовта дебне на всеки ъгъл, стига да не сме invisible!
Казано по друг начин, когато един човек се чувства добре в кожата си, привлича и хората, които сам харесва   :heart_2:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #136 -: 02-03-2010, 22:40:01 »

Анджи, не мога да разбера защо някои хора се мъчат да отделят любовта от брака и от секса. Просто смятам да се женя по любов.
Титан, естествено, че ще я задържа - къде ще намери друг при когото ще е на водещо място в ценностната му система (само след йогата с някои компромиси).
:Content_14: :Content_14: :flowers2:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #137 -: 02-03-2010, 23:23:33 »

Никаква дисциплина от моя страна :( Добре че поне ям ядки,морков и кълнове ..Утре смятам да изпия зелката с морковче (успешна комбинация която тушира силния натрапчив вкус на пресен зелев сок). И след това като ходим на ски и другите ще ядат навън, аз как ще седя и ще ги гледам..ама любовта изисква жертви, и най-вече, крайно време е да си върна що-годе манекенските размери, защото напоследък се усещам, че само в погледа ми е останало нещо детско. Странно нещо са това хормоните..преди няколко дена бях в овулация и се чуствах като цъфтящо цвете, а сега едва се удържам да не изпадна в отчаяние от себе си.. :( Добре че имам един допълнителен стимул напоследък... :whistling2 - emotloader:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #138 -: 03-03-2010, 09:40:08 »

другите ще ядат навън, аз как ще седя и ще ги гледам..ама любовта изисква жертви
Какви жертви?? Нагъваш салатки и се кефиш! Какъв е проблемът? :surpris_23: tooth

Странно нещо са това хормоните..преди няколко дена бях в овулация и се чуствах като цъфтящо цвете, а сега едва се удържам да не изпадна в отчаяние от себе си.. :(
Почни с йога и хормоните ще спрат да ти влияят ;) Може да ти звучи пресилено, но е точно така. Хормоналната система се пренастрояйва в друг режим, ако навлезем в редовна йога практика. Понятия като климактериум и менопауза са напълно непознати за йогите :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #139 -: 03-03-2010, 10:37:48 »

А, Петко, предпочитам да съм по-често в състоянието на цъфтящо цвете. С йога почнах по малко да се занимавам, крайно време беше  :whistling2 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.146 секунди с 22 запитвания.