Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49101 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #40 -: 24-02-2010, 10:37:05 »

Ми такива готини хора тук, как да не ги обича човек!  :fluretaa:
Ами Титане, аз често сменям губерниите, ама кой да ми следи статуса  :pensif_29: :bleh
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #41 -: 24-02-2010, 19:42:32 »

Злояд, сега коляното ли ти е виновно tooth те жените не гледат коленете ;D ;)
Няма ли да се възстановиш напълно за 3-4 месеца?
Това състезание ми беше единствената възможност да се срещна наживо с момичета-вегетарианки, защото предварително знам датата, докато за срещите на форума е доста вероятно да са все когато съм на работа.
В Плевен няма млади вегетарианки - все са женени  или разведени повечето , коя с деца, коя с внуци.
Ако не се възстановя напълно за 3-4 месеца не е речено, че трябва да ставам инвалид - и без това сега е годината на тигъра - лоша за запознанство и брак.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #42 -: 24-02-2010, 19:49:44 »

Злояде, много си ми симпатичен  :Content_22: ами ако се влюбиш в момиче месоядно  ;D
...възстановявай се по-бързо :fluretaa:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #43 -: 24-02-2010, 20:02:33 »

Хайде сега,не стига че нямаш особен избор, ами и придиряш ;)Какво им е на разведените вегетарианки?! Аз познавам една, на 24-25 години е. На нея нищо и, ами мъжа и излезе калпав. А това с годината на тигъра си е живо мързеливо извинение  :Confus_3:
Далиелка има право. Ти очакваш някаква, каквато са ти казали. Ама влюбването нещо като че ли го забравяш. А то като те удари кьоравата неделя, бъди сигурен, че тя ще е по-от теб. Като се влюбиш,ти изчезваш,остава най-вече другия, не ти пука спал ли си, ял ли си, живееш само с очакване да го/я видиш,чуеш и т.н. "Ти"  уравнението изчезва..ми как няма другия да е по-добър,по-надарен, по-красив,по-умен,по-всичко.. ;)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #44 -: 24-02-2010, 20:18:55 »

А и съм забелязала, че винаги ни настига това, от което най-много се пазим и ни е страх.  ;)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #45 -: 24-02-2010, 20:42:28 »

Ами те месоядните проявяват евентуално сексуален интерес (или никакъв) към вегетарианците, така, че по-добре да се вардя вместо да си принизявам отношенията до една чисто физическа връзка дето не води на никъде.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #46 -: 24-02-2010, 22:32:04 »

Ми такива готини хора тук, как да не ги обича човек!  :fluretaa:
Ами Титане, аз често сменям губерниите, ама кой да ми следи статуса  :pensif_29: :bleh
Ами ти се обаждай като дойдеш в Софийската губерня :))) Това гаджетата строги вегетарианки са голям проблем , не строги господарки  tooth. Прави ми впечатление ,че повечето вегетарианки,които познавам се хранят изключително вредно. Соеви пастети с мононатриев глутамат , сирене и кашкавал от дехидратирани мазнини и всякакви други нефтени продукти. Не зная дали е редно да развивам темата тук, но моите приятели съмишленици направо са се видели в приключения , а май и аз :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #47 -: 24-02-2010, 23:58:51 »

Аз нали съм си вегетарианка по рождение и не се втилявам чааак толкова, да му мислят които имат за чистене. Е, не ям боклуци де, само шоколад,но признавам, че откакто съм се регистрирала тук го намалих драстично. Млечни продукти ако ям са домашни, но обикновенно ги ям като съм си в България. Не знам как са другите вегетарианки, но аз на моя приятел му казах, че няма да се омъжа за него ако не спре месото, и той го спря. Аз пак няма да се омъжа за него де, ама това е друга тема.
А за Софийската губерния...всеки път обещавам да поостана, и всеки път минавам транзит. Какво да направя, във Велинград все се случва нещо интересно  tooth
Злояде, не съм съгласна, че месоядците проявяват само сексуален интерес. Първо не е вярно, второ-и обратното е вярно, тоест и вегетарианци проявяват такъв  :Content_4 - emotloader:
Както казваше един в един сериал : "ами на тази основа ще градим всичко останало". 
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #48 -: 25-02-2010, 00:30:19 »

"Стъпка по стъпка" наистина е хубав сериал - ама такива неща стават само на кино. Още не съм срещал момиче дето да е склонно дори на незначителни промени, а на всичкото отгоре искат да ме приемат като даденост.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #49 -: 25-02-2010, 00:48:05 »

Като попремине тръпката от любовната еуфория и започнеш да забелязваш по-обстойно що за човек е човека, тогава трябва да прецениш можеш ли да живееш с недостатъците му. Но това аз не знам дали е любов. Преценка за съжителство по-скоро. После, като живееш с някой, ти неминуемо се променяш, без понякога да забележиш. Другия е една друга вселена от схеми, разбирания, чуства, поведение...няма как при допир нещо да не се промени, и то двупосочно. А това дали ще те приемат като даденост или ще се борят за теб,си зависи най-вече от теб, как ще се поставиш, как ще си играеш картите. Ние сме много склонни да приемаме постоянството на другия за даденост, докато в един момент на него/нея не му/и писне и тогава виждаме дебелото на тоягата... Такъв е живота. Аз си мисля, че най-спокойно би ни било, ако не очакваме нищо,и от всичко случващо ни се си плетем мрежа от разбирания.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #50 -: 25-02-2010, 13:19:49 »

Веднъж написах, че човек е като отворена книга - само да можеш да четеш. Това, че никога не съм излизал на среща с момиче не значи че не виждам какви недостатъци може да има.
Трябва поне да проявява разбиране към начина ми на живот иначе 2-3 месеца ще и е интересно да гледа как практикувам а след това сигурно ще ми каже да използвам това време за нещо "по-ползотворно". Няма как да разбереш ползата от йогата ако не си практикувал поне половин година а молко хора има това търпение.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #51 -: 25-02-2010, 14:28:18 »

Освен ,че ще ти даде по-полезни предписания да практикуваш нещо по-полезно , ще пренареди всичко у вас , така че нищо после да не можеш да си намериш :)))
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #52 -: 25-02-2010, 14:47:54 »

Мда,трябва си специална грамотност,за да можеш да четеш човека като отворена книга. А също и добър слух и възприятие, за да чуваш и разбираш какво ти казва :) Не сме всичките жени изроди, които само гледат да се докопат до скъпоценностите ви- дом, портфейл, и другите неща.. Абсолютно съм сигурна, че една подредена жена може да оцени подредеността на един мъж. Също така, жените не сме машини за секс..абе за какви хора говорим всъщност?! Все пак един уважаващ себе си човек, особено след определен житейски опит, не се бухва на първата фльорца безмозъчна..вие нали си търсите поне средно интелигентни приятелки..допуснете, че и те като вас имат свои интереси и ритуали, и търсения. Даже допуснете, че те самите могат да са по-интересни от вас.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #53 -: 25-02-2010, 17:48:24 »

аз съм допуснал , но не съм попднал досега  tooth , не че не искам
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #54 -: 25-02-2010, 18:42:39 »

Е не може да не си срещал! Да не би да си недогледал?
Извън темата за връзките и любовта,да се оплача, че от време на време, през може би 2-3 месеца,  ми става тежко в червата, все отдясно. А не ям кой знае какво..От ядките ли е- вчера и онзи ден хапнах кашу, или от живовляка (установих че ми действа задръстващо ако го пия сутрин, що ли го пих снощи  :Confus_3:). Днес съм пила 5-6 чаши чай, без вода карам напоследък, тука от десетина дена хем през Брита, не ми харесва вкуса или ми е студено, и пия чай, водата едва сигурно докарвам 500 гр. някои дни. И това постоянно седене пред компа :( няма как да не се отразява, ето сега ме боли повече, а днес нищо не съм яла, току-що хапнах сушени сливи и ябълка.  Някой има ли подобни тежести в червата след консумиране на определени храни? 
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #55 -: 25-02-2010, 19:01:44 »

Аз писах и преди, че моят мъж също се задръсти от живовляка. Хем задължително изпиваше още една чаша вода след тази, където беше разтворен.

Аз не съм забелязала да имам проблеми с червата.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #56 -: 25-02-2010, 19:23:41 »

Като говорим за задръстване и тежест в стомаха, по колко пъти на ден ходите по голяма нужда?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #57 -: 25-02-2010, 19:32:27 »

Ами ходя, и преди като ми е било така пак съм ходила. Днес към 4-5 пъти. И е доста странно че все пак чуствам тежестна едно определено място.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #58 -: 25-02-2010, 19:51:34 »

4-5 пъти е доста добре. Щото 1 път на ден си е чист запек :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #59 -: 25-02-2010, 20:45:36 »

Петко,недей така,моля те! :surpris_25: Така бях доволна,че ходя в тоалетната всеки ден,преди се е случвало да не ходя по няколко дена.4-5 пъти не е ли много? ???
Активен
 

Страницата е създадена за 0.163 секунди с 22 запитвания.