Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49114 пъти)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #140 -: 04-03-2010, 07:49:59 »

Защо аз не познавам нито едно момиче, което да иска толкова скъпи глупости??
Аз също не познавам.
Титан явно говори за друга прослойка на обществото, която със сигурност я има, но за щастие аз не попадам в нея, а и не познавам нито един неин представител.

По-надолу виждам се засегнала темата София и хората от провинцията. Ами аз мога много да говоря и пиша като една софиянка събрала се с провинциалист  :Content_4 - emotloader: и жертвала добрите отношения с майка ми заради цялата тази работа. Но не ми се занимава по въпроса...

Казано по друг начин, когато един човек се чувства добре в кожата си, привлича и хората, които сам харесва   :heart_2:
Абсолютно!

Ай стига съм редактирала.  :Content_22:
« Последна редакция: 04-03-2010, 07:56:56 от Вери »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #141 -: 04-03-2010, 08:19:47 »

Вери , ти къде живееш ??? В София ли ? Виждам от профила ти , че Монреал , Канада. Нещо не се сещам как би познавала представител на най голямата просойка в нашето общество като живееш в съвсем друго, което си има своите недостатъци , разбира се :)
« Последна редакция: 04-03-2010, 08:23:17 от titan »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #142 -: 04-03-2010, 09:12:21 »

Това че живея в Монреал, не означава, че не съм живяла в България близките поне 10 години. Нали?  :D Или може би нямам право на мнение щом съм извън България.  ;) Недостатъци не виждам. Ако имаше, нямаше да седя тук. Не е важно къде си, а с кого си.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #143 -: 04-03-2010, 09:58:23 »

Няма как да живееш в София и да не познаваш поне един представител на тази прослойка. За Канада можем да си поговорим някой път повече :)  Но си права донякъде ,че е изключително важно с кого си.
Аз бих добавил и на някое по хубаво местенце :0
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #144 -: 04-03-2010, 10:03:54 »

В София живях до лятото на 2004г и не, не познавах таквиЗ екземпляри.  :D После и в други градове. В Бургас има бая натокани мадамки.

За Канада- отваряй тема и да я нищим. Ще ми е интересно. :)

По-хубавите места- животът е пред нас.  ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #145 -: 04-03-2010, 10:07:33 »

Защо аз не познавам нито едно момиче, което да иска толкова скъпи глупости??
Аз също не познавам.
Титан явно говори за друга прослойка на обществото, която със сигурност я има, но за щастие аз не попадам в нея, а и не познавам нито един неин представител.
Вери, за съжаление тая друга прослойка е масово рекламираната, или по-точно казано, доминиращата. За такива момичета става дума по ТВ, вестници, списания. В училището модни са точно тези момичета, дето спят с батковците. Чакат ги долу с лъскавата кола, а съучениците само гледат през прозореца и мечтаят и те така един ден :Content_4 - emotloader: В университета е същото. Лошото е, че последните години това се насажда като морал, едва ли не :-X Всичко яко се изврати. Ето затова Титан написа такива силни думи. Дошло му е до гуша явно. Ако живееш в България и не виждаш тези неща, явно си слепец. Искам да кажа, че навсякъде около нас се прокламира и практикува този пагубен "нов морал". Затова и му писах, че трябва да си изградим кръг, сред който да живеем. А "нормалните" само да ги наблюдаваме и толкоз ;D :)
« Последна редакция: 04-03-2010, 10:09:18 от Petko »
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #146 -: 04-03-2010, 10:21:21 »

Прав си, Петко. :)
Знам каква е действителността и ги виждам нещата. Но това не значи, че обкръжението ми е такова. Мисля, че това и Анджи искаше да каже.
Със сигурност се намират и свестни хора.
А ние не бива да се вторачваме в това, което не ни допада и ни дразни. Тези, които са избрали да летят надолу, нека си летят. Да се надяваме, че като се ударят, ще се осъзнаят и ще поемат нагоре.
 :Content_22:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #147 -: 04-03-2010, 10:56:13 »

Вери искаше да каже в предния си пост, че всъщност не познава такива хора от нейното обкръжение , а не по принцип  tooth Ето сега казва,че знае каква е действителността , въпреки че е напуснала Сф преди 6 години. Но от едно изречение целящо друго докъде се стигна. Петко аз съм напълно съгласен с теб,че ние трябва да участваме само в нашият живот а за останалото да сме наблюдатели.Който иска да влезе с добри намерения в нашия живот е добре дошъл :)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #148 -: 04-03-2010, 11:07:02 »

Напуснах София преди 6 / ако може да се говори за напускане  :D /, а България- преди 3 години. виж България вече май напуснах.  ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #149 -: 04-03-2010, 11:07:20 »

Да, така е. Опитах се само да поясня ;D ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #150 -: 04-03-2010, 13:30:11 »

Ами Вери може да не е в БГ, но е софиянка. И ако не е видяла нито един от тази широко разпространена група екземпляри, може да означава само две неща. Или че на Вери и изневерява паметта, което силно ме съмнява или, момчета, че тази група екземпляри изобщо не е чак толкова широко разпространена    tooth :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 04-03-2010, 13:35:31 от rima »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #151 -: 04-03-2010, 13:37:49 »

Стига сме спамили дневника на Анджи :))Да и говорим за любов, за пролет , за нещо приятно :) за да може леко да и върви режима
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #152 -: 04-03-2010, 13:39:51 »

Ами, айде де. И аз това казвам  tooth

Анджи,  :flowers2:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #153 -: 04-03-2010, 18:07:54 »

Споко бе хора, спамете ми дневника колкото си искате! Може и малко подкрепа да ми окажете днес да не взема за вечеря да се излъжа да ям нещо друго освен плод (е може би малко домат). Деня ми мина в каране на ски и малка дрямка в кафето, докато момчетата излюскаха по две греяни вина. После ми обясняваха че  е трябвало и аз да пия, за да ми се отпуснат мускулите.  Утре мисля да се пробвам малко ски бягане, че с каране не ми се струва че голя достатъчно калогии... :police:
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #154 -: 04-03-2010, 18:35:55 »

Анджи,четох някъде,че домата е плод.Потърси информация,ако е така,можеш да си го ядеш спокойно.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #155 -: 04-03-2010, 19:17:48 »

Плод е, да,макар че заменезеленчук. Аз изядох вече половина.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #156 -: 05-03-2010, 17:30:34 »

Аз все пак огладнях и ядох, салатка и още нещо. Днес обаче физическата ми активност беше само 2 часа обиколки тип ски-бягане (тип, защото не се знам отстрани колко смешно съм изглеждала)- за мен това беше добро натоварване. Днес не знам дали ще готвя за цялата сурия народ която ще се изсипе и какво ще устискам,но определено през деня нямам нужда от ядене..само вечер ми се дъвче и то зеленчук. Утре и в неделя се очертава яко ски. Ако в понеделник като си измеря обиколките не съм свалила поне сант, ще си правя ето така  :Confus_3:
Някой от вас да е ходил в Кападокия, да раздуе каква е хавата там? Благодарско!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #157 -: 05-03-2010, 20:04:18 »

 :Content_14: Супер звучи това ски бягане, аз никога не съм пробвала, и тая година се разминах  :'(
Активен

Светла

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #158 -: 07-03-2010, 07:39:28 »

ей какъв хубав дневник, колко любов се е събрала тук - човек само да чете и да му се усмихва сърчицето  :love_007: . Анджи, извинявай че и аз спамирам, но това момче Злояд... ми толкова чисти идеи и виждания имаш Злояде, пусни малко повече инфо за теб щом търсиш - виж колко жени сме събрали тук, дори и омъжените имаме поне по една-две свестни необвързани приятелки, ще помагаме да намериш своята половинка  tooth.
Активен
„И плътта на убитите животни в човешкото тяло ще стане негов собствен гроб. Защото истина ви казвам, който убива, убива себе си и който яде от плътта на убити животни, яде от плътта на смъртта."

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #159 -: 07-03-2010, 11:49:20 »

Какво съм пропуснал да напиша за себе си   :surpris_23:  освен материалната страна на нещата (почти липсва при мен  tooth   :whistling2 - emotloader: ). То и да имаш нещо къде е гаранцията, че на утрешния ден няма да си смени собственика  :pensif_29: .
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 23 запитвания.