Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49079 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #80 -: 26-02-2010, 17:43:25 »

И аз си мисля, че едно момиче, което е здраво и си мисли, че се храни правилно, много трудно би се отказало от всички животински продукти и от вредните си навици като цигари и алкохол. Нямам дори познати вегани.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #81 -: 26-02-2010, 17:47:23 »

Добре де , признавам си , леко на провокацийка го ударих  tooth . Ама за да разбера мнението ви по въпроса.
Разбира се не всички момичета са самоувреждащи се , но си трябва привличане. Анджи , сложна работа е тая с вегетарианската любов, пред теб прави мили очички и добро поведение , а зад гърба ти набива луканка с ГМО над 5%. Утре ще идеш командировка за 3 дни някъде и ще му обясни на детето колко е вкусно кюфтето с мононатриев глутамат :))) А иначе добро момиче ... знам ги тия . За нас са жизнено необходими момичета със същите цели и помисли :)
Сега по-сериозно... около мен винаги е имало много жени , но рядко съм попадал на такава , която е в час и знае какво иска.Тогава обикновено няма привличане.

И аз си мисля, че едно момиче, което е здраво и си мисли, че се храни правилно, много трудно би се отказало от всички животински продукти и от вредните си навици като цигари и алкохол. Нямам дори познати вегани.

Ето ти вече си го осъзнала . Интересното ,е че около на 30 -35 макс жените, които не спазват някакви здравословни навици започват да се скапват екстремно и чак тогава почват да се осъзнават леко по леко, но дали могат да се поправят ?
« Последна редакция: 26-02-2010, 18:27:47 от titan »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #82 -: 26-02-2010, 18:10:50 »

Ами затова ви разправям да се съберете ергените и момите от форума, имате общи интереси и цели. Цяла зима имахте време да събирате пари за влак до София или Пловдив.
Никога не знаеш кой всъщност ти забива нож в гърба. У нас баща ми е първия вегетарианец. Неговата сестра ми е давала да хапна парче салам, докато родителите на майка ми особено като бях още малка, месо на масата гледаха да не сложат,за да не кажа аз че е имало месо, и зетя да си помисли, че са ми давали да ям и да не ме пусне повече при тях. Тук някои от момичетата се оплакват от липса на разбиране и уважение от страна и на едните, и на другите роднини..при нас "другите" роднини се държаха по-войнишки в това отношение. Тъй че я майка ти, я жена ти ще даде на детето месо...ама жената ще е крива, щото е майка и щото не ти е роднина. Много отдалеч ги мислиш нещата.Ето, на Бенато жена му му се е доверила за промяната на начина на хранене, и добре че, знаеш ли какво хубаво семейство са и децата им какви са хубави ;) Ако си беше мислила..ами той дали ще остане на тоз акъл или ще си яде пак месо..щеше да изтърве хубавото момче.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #83 -: 26-02-2010, 19:02:33 »

Цитат
Ето ти вече си го осъзнала . Интересното ,е че около на 30 -35 макс жените, които не спазват някакви здравословни навици започват да се скапват екстремно и чак тогава почват да се осъзнават леко по леко, но дали могат да се поправят ?

Аз бях такова момиче на 20 години, че и доста след това- всяка вечер излизане и рок до зори  ;D, алкохол и цигари  :Confus_3: След като родих постепенно започнаха промените при мен...

Мисля, че в любовта няма място такъв подбор какъвто правите  ;D
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #84 -: 27-02-2010, 01:14:33 »

:) както и да е ... всеки я разбира по различен начин :)







 
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #85 -: 27-02-2010, 04:15:46 »

Аз срещнах жена ми... И то в интернет...та си писахме и чувахме три месеца преди да се видим на живо
Аз го казвам за 1000-ен път, ама нищо. :) Същата история сме и ние с Милен.  :love_007:

Ето ви място за сбирка, бях пуснала линка и в друга тема:

http://www.facebook.com/event.php?eid=340912287472&ref=mf
Там е по-вероятно да срещнете еко и зелена половинка. :)
« Последна редакция: 27-02-2010, 04:21:06 от Вери »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #86 -: 27-02-2010, 09:48:48 »

Много интересна сбирка, и ми е съвсем наблизо.  :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #87 -: 27-02-2010, 09:57:18 »

Посети я вместо мен и ако има нещо интересно свиркай  tooth
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #88 -: 27-02-2010, 11:18:32 »

Има нещо като виц за каква жена иска мъжа на 30,40 и 50г. Спомням си само че не 50 иска просто да е жена и да го обича. Умните сте, правете си изводите  ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #89 -: 27-02-2010, 13:37:14 »

Посети я вместо мен и ако има нещо интересно свиркай  tooth
То стана като виц,верно ;D ;D Ако има нещо хубаво,да го пробвам и да се обадя :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #90 -: 27-02-2010, 19:19:04 »

Този линк във фейсбука ми иска регистрация (ще си направя когато имам снимка). Като гледам, че на Даниела и е на близо значи на мен ми е далеко. Засега спирам да си насилвам късмета.
Анджи, никога не съм си променял критериите за момичето, което търся, но според това, което ми е предсказано тя ще ме намери, а не аз нея.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #91 -: 27-02-2010, 21:32:08 »

Злояде, търсенето не е насилване на късмета, според мен. А запознаването с нови хора не вреди..в крайна сметка тя няма да дойде да ти потропа на вратата, все някъде ще трябва да я срещнеш.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #92 -: 27-02-2010, 23:54:51 »

Аз не страня от хората и използвам всяка възможност да се запознавам с такива дето имаме някакви сходни интереси, но не мога да ходя навсякъде  :Confus_3:
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #93 -: 28-02-2010, 09:09:01 »

Да наистина трябва да излизаш повече! Не е задължително да срещнеш любовта на живота си от първия път. Малко опит няма да ти е излишен преди това за да направиш сравнение.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #94 -: 28-02-2010, 11:28:42 »

Аз пак правя сравнения на база външност - за това дори не се налага да разговарям с момичето (не всички са общителни). Като води здравословен живот и има позитивна нагласа ще изглежда добре.
Не съм привърженик на идеи от сорта "я да зарежа това момиче за да видя как ще е с другото" - става въпрос за хора а не предмети. И на мен няма да ми е приятно да ме сравняват.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #95 -: 28-02-2010, 11:53:20 »

Всеки ти дава нещо различно. Понякога просто няма какво с какво да се сравнява..и все пак правим някакъв избор..или не правим и си караме така докато може...
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #96 -: 28-02-2010, 13:33:34 »

Зависи от това какво влагаш във връзката. Много момичета започват връзка с предварителната нагласа, че не трябва да се влюбват. Аз имам чувството, че ако имам връзка и момичето си тръгне след това живота ми ще е по-празен отколкото преди да съм я срещнал - затова не започнах връзка като ученик - не бях сигурен дали ще ме дочака от казармата, а момичето наистина си заслужаваше.
От друга страна като съжителстваш с някой се настройваш към неговите навици и начин на живот и като идеш при друг се чудиш защо не можеш да му угодиш. Няма двама души с еднакви навици. Затова старателно спазвам дистанция по отношение на момичета, за които знам със сигурност, че поне веднъж са си променяли навиците заради някой.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #97 -: 28-02-2010, 17:48:55 »

до titan: Много философски пак  :Confus_3:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #98 -: 28-02-2010, 17:49:58 »

Да ти кажа, понеже от твоята гледна точка аз съм си променяла навиците..не е съвсем така..понякога промяната на навиците е толкова трудна, че хората се разделят..не в моя случай де..Но мога да ти кажа, че бих скочила в нова връзка стига да знам, че другия наистина ме обича и да знам,че мога да му вярвам. Промяната не винаги е нещо лошо, все пак една връзка е един урок, за който може да учи.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #99 -: 28-02-2010, 18:08:09 »

Докато я чакам също научавам интересни неща, които щяха да ми убягнат ако бях в състояние на непрекъснати връзки. В случая опознавам себе си - иначе щях да се опитвам да опозная човека до себе си. Можеш ли да кажеш, че го познаваш до момента в който реши да си тръгне от живота ти?
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.