Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77193 пъти)

instinct23

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #240 -: 15-08-2010, 00:21:58 »

Еленко говори и за това да попитаме в банлата откъде взимат парите, които ни заемат.

Ето истината по въпроса:

Money as Debt II Promises Unleashed

Bill Still: The Secret of OZ / Solutions For a Broken Economy - Alex Jones Tv
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #241 -: 20-08-2010, 11:52:30 »

Истината се намира вътре в нас. Не я търсете в разни теории. Както казва Амазонката, така се насищаме със страх, че дори и с гняв донякъде. А това ще ви изяде главата.
Светльо, ти самия правил ли си генетичен анализ на рептилиите? Не си, но им вярваш. Имаш си причини да вярваш, сигурен съм. Но все пак погледни навътре в себе си. Ще узнаеш доста по-полезни неща, отколкото за тези конспирации ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #242 -: 20-08-2010, 12:47:32 »

Петко, мисля си, че едното е неразделна част от другото. Трябва да работим със себе си, обезателно, но трябва да знаем и какво точно става навън, около нас, за да можем да реагираме адекватно.
Много неща се случват в момента, бурно време е!  :police: :D
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #243 -: 20-08-2010, 12:52:13 »

Последно коментирам на тая тема, не ми се спори :)

Много неща се случват в момента, бурно време е!  :police: :D
Бурни са емоциите ти и умът ти не е спокоен. Успокой ги, а не търси външното. Кой ме разбрал - разбрал :whistling2 - emotloader: ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #244 -: 31-08-2010, 15:16:55 »

Бум,Бум..  :Content_4 - emotloader:
Ще е целодневна.Така ще могат да се правят много повече неща,вместо да се чудят децата,какво да правят половин ден.Освен основните предмети,ще се прибавят и разпределят още - йога,бойно изкуство и езда.Ще учат как да оздравяват с помоща на мисълта,както и часове по правилно хранене.За по големите - часове по етикет.Задължително,ще овладеят техниката за скоростно четене.Ще имат специални часове за развитие на първичната си нервна система.Ще развият енергетиката си и най-вече интуицията си.
Как ти се струва до тук?
Кошмар - значи и при твоя световен ред ще трябва да се "хваща гората"!
Йога? Хатха, раджа, крия ... каква йога? И кой ще им преподава?
Езда - защо, след като има далеч по-цивилизовани форми на пътуване, след като могат лесно да се правят астрални пътувания ...
Бойни изкуства? Значи отново ще трябва да се пазим и защитаваме от някого?
Техника за скоростно четене - защо след като има телепатия?
Правилно хранене - значи някой отново ще определя какво е правилно хранене и кое не е! Всички ли ще сме струпани на една географска ширина?
За каква енергетика иде реч, след като ти не вярваш, че има хора бретарианци?
Прочее, благодаря за линка за Никола Тесла, заинтригува ме и тези дни изчетох и изгледах всичко, което можах да намеря за него. Сматат, че може би е причинил Тунгурския "метеорит".
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #245 -: 31-08-2010, 17:10:11 »

Namonaraqnaq, защо не си направиш, една екскурзия до Франция примерно, ама астрално?
За бойните изкуства, явно знаеш малко. Те не се тренират за да се защитаваш(освен ако не е необходимо), а за да се развиваш и каляваш!
Какво общо има телепатията, със скоростното четене?
НЯМА бретарианци. Има само индивиди, който се обявяват за такива!

И тъй като отвори темата, ще кажа, че ще добавя към обучението и приложни изкуства. По едно колело и ще правят керамика.  :weight_lift: :Content_22:

На който не му харесва моят нов ред, да си намери друга градина за по 500-800 лева месечно   :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Ами така де, това пари струва, но пък знаенето и моженето, което ще придобият, са безценни!  :angel:
Активен

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #246 -: 01-09-2010, 13:36:41 »

Namonaraqnaq, защо не си направиш, една екскурзия до Франция примерно, ама астрално?
За бойните изкуства, явно знаеш малко. Те не се тренират за да се защитаваш(освен ако не е необходимо), а за да се развиваш и каляваш!
Какво общо има телепатията, със скоростното четене?
НЯМА бретарианци. Има само индивиди, който се обявяват за такива!

И тъй като отвори темата, ще кажа, че ще добавя към обучението и приложни изкуства. По едно колело и ще правят керамика.  :weight_lift: :Content_22:
Ако можеше да знаеш, щеше да знаеш, че Франция не е интересна дестинация. ИМА астрални пътувания.
Телепатията е по-добър и бърз начин за предаване на знания от четенто. ИМА телепатия.
ИМА бретарианци, ИМА и хора, които не могат да надскочат стереотипното си мислене.
До преди малко повече от 100 години хората не са знаели нищо за микробите например, не са знаели и за електричеството, за толкова много неща, които ние днес приемаме за нещо естествено.
Именно заради това, фактът че не вярваш или нямаш обяснение за някакъв феномен на еволюционното ниво, на което се намираш, не означава, че последният трябва да се отхвърли като невъзможен или да му се търси някакво плиткоумно обяснение.
ИМА ментални зарази, които се предават по полов път и презервативите не помагат.

Относно бойните изкуства - "начинаещия се познава по ентусиама, напредналия - по удара, майстора - по походката!" Съдейки по ентусиазмът ти има още доста да учиш.

Идеята за керамиката обаче ми допадна.

И един приятелски съвет - включи в диетата си и хляб или повече хляб!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #247 -: 01-09-2010, 13:51:16 »

Ако прочетеш повече от постовете ми, ще разбереш, че аз съм много далеч, от стереотипното мислене!!
Никой не отрича, че има астрално пътуване и телепатия.
Не давай съвети, ако не са ти поискани!
Айде със здраве  :love_028:
Активен

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #248 -: 01-09-2010, 14:58:54 »

Ако прочетеш повече от постовете ми, ще разбереш, че аз съм много далеч, от стереотипното мислене!!
Никой не отрича, че има астрално пътуване и телепатия.
Не давай съвети, ако не са ти поискани!
Айде със здраве  :love_028:
Прощавай, че си позволих да те съветвам в такъв случай!
Нямам достатъчно време да прочета всичките ти постове, но от тези, които прочетох ми се натапи това категоричността ти и доброто самочувствие.
Категоричността ти ме подразни, защото според мен няма човек, чието мнение е меродавно. Няма човек, който е непогрешим. Всеки е уникален, впрочем както всички останали; всеки се променя, развива се, усъвършенства се, следвайки своята уникална еволюция и никой не е по-добър от останалите.
За бретарианците, например - добре, кажи - "Аз смятам, че такива няма, че е невъзможно и по всяка вероятност онези, които са обявяват за такива, са шарлатани!". Така, в случай че грешиш, колкото и малка да е тази вероятност, ти няма да обидиш бретарианците, които четат това.
Както впрочем се случи с бойните изкуства, за които явно знам малко :) само защото в представата ми за прекрасен свят, няма да има нужда от бойни изкуства, защото има безброй други начини за трениране на тялото и далеч по-добри техники за медитация, от тези които са ми предлагали примерно моите учителите.
Не съм майстор, разбира се, но бойните изкуства са ми страст, при това в лошия смисъл на думата, навремето имах амбицията да стана най-добрият майстор в страната, няма да споменавам за кое бойно изкуство иде реч, всъщност - минах през няколко. Онова, което ми харесва в тях беше не толкова идеологията (не съм имала добри учители идеолози), а адреналина, биеше ми се, представях си, че се бия непрекъснато и си предизвиках няколко схватки наистина, преди да се вразумя. И до ден днешен гледам всички срещи на ММА, вече малко от друг ъгъл, но ги гледам. Избягвам да говоря за това обаче, както и да правя демонстрации (обикновено стане ли дума, хората проявяват интерес и искат демонстрация).
Баща ми има черен колан, единият от братята ми, когото тренират от бебе - също, аз нямам.
Това имах предвид - не съди за другите по себе си и обратно! Това, че за теб едно бойно изкуство е средство за медитация и поддържане на добра телесна кондиция, не означава, че за друг няма да се превърне в средство за надмощие или подобряване на самочувствието или нещо още по-лошо. Опасно е.
Ако искаш, може да се спрем на компромисен вариант - тай чи!

Толкова от мен.

Активен

brijita66

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #249 -: 05-11-2010, 11:33:53 »


мислишли че някой вярва истински в това
АЗ ДА ЗАЩОТО ГИ ПРЕЖИВЯВАМ ТЕЗИ НЕЩТА
ВСИЧКО Е ИСТИНА
МНОГО Е ТРУДНО КОГАТО СИ САМ И НЕТИ ВЯРВАТ НАЛИ
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #250 -: 05-11-2010, 13:45:28 »

Brijita66, трудното е да обясниш на приятелите си, че едни "хора", не искат ти да си жив и за това ти дават ваксина, тъпчат храната ти с химикали и хормони, карат те да учиш лъжлива история, физика, биология. Те не могат да разберат, защо някой би искал да им навреди ??? Липсва им пълната картинка! :Confus_34:
Активен

brijita66

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #251 -: 05-11-2010, 14:15:59 »

Brijita66, трудното е да обясниш на приятелите си, че едни "хора", не искат ти да си жив и за това ти дават ваксина, тъпчат храната ти с химикали и хормони, карат те да учиш лъжлива история, физика, биология. Те не могат да разберат, защо някой би искал да им навреди ??? Липсва им пълната картинка! :Confus_34:
Brijita66, трудното е да обясниш на приятелите си, че едни "хора", не искат ти да си жив и за това ти дават ваксина, тъпчат храната ти с химикали и хормони, карат те да учиш лъжлива история, физика, биология. Те не могат да разберат, защо някой би искал да им навреди ??? Липсва им пълната картинка! :Confus_34:
NOVIA SVIAT PROMIVANE NA MOZACI
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #252 -: 10-01-2011, 16:20:11 »

Ето това е много интересно,обаче трябва бая да отвориш съзнанието си :D
http://xnetbg.com/new/blogs/alienhorus/?p=11

Тъй като си в Щатите,горещо ти прероръчвам да прочетеш книгите на Stewart Swerdlow.Аз,не знам английски,иначе бих си ги поръчал.Толкова неща ще научиш. Разбрал съм малка част от неговите филми и интервюта,освен тези с превод.
Tова е невероятно интересно, и преди съм чела подобни неща, но това е доста по изчерпателно, благодаря Светльо  :thankyou:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #253 -: 10-01-2011, 16:29:19 »

Пак заповядай, Месечке!
Ако знаеш английски чети тук, за да можеш да си обясниш ежедневните събития. Повярвай, много са!
http://expansions.com/category/in-the-news/
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #254 -: 10-01-2011, 16:51:33 »

Пак заповядай, Месечке!
Ако знаеш английски чети тук, за да можеш да си обясниш ежедневните събития. Повярвай, много са!
http://expansions.com/category/in-the-news/

Ще го погледна и това :), ето и от мен един линк, ако не си го гледал, много е депресиращо  :surpris_25:, дори не успях да стигна до последната 9-та част, но доста нагледно и конкретно са показани нещата:

http://www.youtube.com/watch?v=ms4C0LPNPpI
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #255 -: 04-07-2011, 07:48:50 »

Хайде малко да посъживя темата, с едно много смешно интервю с Доналд Ръмсфелд.
Единият от водещите е комик и задава въпрос (от аудиторията) на Доналд, дали е гущер който яде Мексикански бебета и друга човешка плът! (Рептилите-шейпшифтъри го правят, за да поддържат човешкото си ДНК - по същата причина е създадено свинското ;D). Интересното е, че Ръмсфелд не отрече, а просто дрънкаше нещо.  :surpris_23:
Интервюто наистина е изключително смешно.

http://www.youtube.com/watch?v=dK8Y2nO_8TM&feature=player_embedded
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #256 -: 04-10-2011, 12:58:23 »

А, последен пак аз съм писал. ;D Преглеждах тук-там и като изгледах това видео, просто не можех да не го пусна и тук. Уникален символизъм на сатанински жертвен ритуал. Такива ще гледаме много около олимпиадата. - http://www.davidicke.com/headlines/52009-london-2012-77-olympics-sacrifice-ritual
« Последна редакция: 04-10-2011, 13:00:12 от Svetlio »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.