Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77234 пъти)

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #200 -: 12-01-2010, 19:46:37 »

И да уточня лекцията, на която бях беше "Как да постигнем щастието" и нещо за визуализациите , ами аз освен омраза и внушаване на страх, друго послание не усетих .....Стоях 1 час и си тръгнах...отрицателната енергия ми дойде в повече...
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #201 -: 12-01-2010, 19:59:30 »

Знаеш ли,в една от лекциите си моя гуру Stewart Swerdlow,каза че доста хора изпитват негативна емоция по време на семинарите му,когато научат какво става всъщност.Но все пак е по-добре да се постреснат малко,като стимул да направят нещо, от колкото да си останат овце.
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #202 -: 12-01-2010, 20:04:33 »

Знаеш ли,в една от лекциите си моя гуру Stewart Swerdlow,каза че доста хора изпитват негативна емоция по време на семинарите му,когато научат какво става всъщност.Но все пак е по-добре да се постреснат малко,като стимул да направят нещо, от колкото да си останат овце.


Ха-ха-ха....Дано гуруто ти да е добър...
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #203 -: 12-01-2010, 20:08:53 »

Не мисля, че трябва да се настройваме един срещу друг. Трябва да спрем да толерираме безмислената омраза! Така че, ако Еленко, направи едно прочистване на тялото, може би ще бъде с една идея по - позитивен!
и аз съм на същото мнение. radosti -  :flowers2:
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #204 -: 12-01-2010, 20:24:25 »

знаете ли от къде си взима информацията за конспирациите другарят Ангелов? Oт тук:
www.bgsviat.narod.ru
сам си го е сложил линка на сайта, на фона на комунистическа песен... :surpris_22:

"носталгия по социализма, или как по-скоро да си го върнем, че беше по-лесно"
« Последна редакция: 12-01-2010, 20:37:25 от canat »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #205 -: 12-01-2010, 20:43:35 »

Прекрасно , че всеки си има мнение ,дами и господа. ( Както и извинение за него :) )
Но много често се случва да изпускаме по някое и друго възклицание , когато разберем ,че сме бъркали по отношение на мнението си..
 Не бъркайте евреите с ционистите , защото говори за непознаване на материята като цяло.   
 А колкото до безсмислената омраза , тя наистина я има ,но е от друга посока.  Ако случайно сте любопитни от къде идва тя , прочетете малко от талмуда (сборник от религиозни книги за обществените традиции ,правила и закони на евреите)  ,ето  линк :

http://vbox7.com/play:dbf4e77c
 
текста е тук : 
http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=161

тук също : http://grigorsimov.blog.bg/politika/2009/02/14/citati-ot-talmuda-nai-sviatata-evreiska-kniga.291156

http://veso1985.log.bg/article.php?article_id=17354
....................................

Ако не ви се слуша,  ето една малка част  и после пак може да поговорим за "безсмислената омраза" .

Какво пише в Талмуда за християните


 

Талмудът поддържа, че само евреите истински човешки същества, а езични­ците са “гоим”, които са на едно ниво с  говедата и другите животни. Шокиращо наистина, но такъв е точният текст в откъси от различните книги на Талмуда:

Санхедрин (Съдилища) 59 a: “Да убиеш гой (езичник) е като да убиеш животно.”

Абода Зара (Идолопоклонство) 26 b:”Най-добрите от езич­ниците трябва да бъдат избити.”

Санхедрин 59 a: “Този гой, който надзърта в закона е виновен за смърт.”

Либре Давид 37: “Да се споделят нещо с гои относно нашата религия би било равнозначно да се убият всички евреи, ако гоите узнаят какво учиме за тях, те незабавно ще ни избият.”

Йебамот (Сестрите в Закона) 11 b: “Сексуалното сношение с малко момиче е разрешено, ако то е навършило три години.”

Санхедрин 105 аb: “Иисус е развратничил с глупаците си.”

Гитин (Книжка на разводите) 57а: “Иисус е в ада и е наказан да бъде варен във врящи изпражнения. Християните също.”

(Забележка: Силната омраза на евреите към Иисус Христос е ясно изразена в Талмуда, където той много силно възхвалява мъчението и разпъването на Иисус. Той добавя, че Христос е заслужил четири вида крайно жестока смърт. В Талмуда се каз­ва, че Иисус заслужава да бъде потопен до мишниците в изпраж­нения и тогава задушен, а в гърлото му да се излее го­рещо олово, за да изгорят Неговите черва, да се пребие с камъни или да се обезглави!)

Шабуот Хагахот (Клетви) 6 d: “Евреите могат да полагат лъжливи клетви, като използват увъртания при подбора на думите.”

Зохар 1, 160 а: “Евреите винаги трябва да се опитват да измамят християните.”

Хилкхот Акум X, 1: “Не спасявай гоите, изпаднали в смърт­на опасност.”

Хилкхот Акум X, 1: “Не оказвай милост към гоите.”

Хошен Хамишпат 388, 15: “Ако се докаже, че някой е дал па­рите на израе­литяните на акум (звездопок­лонник), то най-благоразумно е той да бъде изчис­тен от лицето на зе­мята.”

Хошен Хам. 266, 1: “Евреинът трябва да задържи за себе си това, което е намерил и принадлежи на акум. Който върне изгубена собственост (на езичниците), греши против Закона като увеличава силата на нарушителите на Закона. Похвално е обаче да се върне изгубена собственост, ако това се прави от почит към името на Бога, а именно, ако така християните ще възхвалятят евреите и ще погледнат на тях като честен народ.”

Хошен Хам. (156, 5 Хагах): “На евреина е позволено да от­пус­ка заеми на акум, да прави сделки с него, за да го измамва и да му взема парите. Богатст­вото на акум се разглежда като обща собственост и принадлежи на този, който пръв успее да го отнеме.”

Сота (Жена, заподозряна в изневяра), 12а: “За истински праведния евреин парите са по-скъпи даже от неговото собствено тяло.”

 

Враговете, избити през празника Пурим

 

В книга Естир от Стария Завет се разказва историята на царица Естир, съпруга на царя на Пер­сия Артаксеркс, която спасила евреите от избиването което им готвел първият ми­нистър Аман. Тога­ва царят дава власт на евреите да обесят неговия пръв министър Аман и десетте му си­нове и да избият 75000 други езичници!

Еврейският празник Пурим е най-значимото еврейско праз­ненство. Всяка година секретните бизнесмени на братството Б’най Б’рит изби­рат двама врагове на евреите, чиито фигури трябва да бъдат закачени на бесилото.

Покрай символичното обесване на “Двама врагове на Цион” евреите правят кукли и курабии, наречени “Аман”. Празнува­щите трошат куклите с чукове и тъпчат тежко върху тях с токове и пищят: “ние изтребваме Аман – врагът на евреите.” Те чупят ръцете и краката на курабиите и ги изяждат, казвайки “ние излапахме Аман”. През цялото това време на съскане и силна шумотевица про­дължително звучи омразното име на Аман, всеки път когато се изрича.

Евреите се молят такава да бъде съдбата на всички врагове на Цион! Те даже порицават членовете на Американския конгрес като “омразните амановци” за тяхното гласуване против помощ за Израел. Може ли някой да си представи такъв “празник на омразата” да съществува в някоя християнската църква? Та­кава злонравна омраза е чужда за всичко, което може да се нарече християнско!

 


Е ,пак ли сме на същото мнение ? :)
« Последна редакция: 12-01-2010, 20:52:40 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #206 -: 12-01-2010, 20:55:36 »

Цитат
Е ,пак ли сме на същото мнение ? :)

ДА


Омразата е омраза...

И ми изглежда загуба на време и енергия, да се обявявам против голямата заплаха "Евреите"...Животът ми тук и сега не зависи от тях...И все пак някой трябва да стои на върха на пирамидата, нали? Поне днешният свят (към  2010г ) е устроен така...

Не познавам еврейските книги, нито еврейските обичаи, за да предизвика реакция нещо от написаното...Може да е манипулация, може да са еврейски секти и разклонения...Много християни извършват същото, без дори да са ги "възпитавали" така...
« Последна редакция: 12-01-2010, 21:04:12 от radosti »
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #207 -: 12-01-2010, 21:11:15 »

... "Не познавам еврейските книги, нито еврейските обичаи, за да предизвика реакция нещо от написаното...Може да е манипулация,"
 Ами запознай се , Радости :)   , хората си дадоха живота за да ни ги разкрият, ние не искаме и да ги прочетем  ..

Ти защо мислиш че ябълката и марулката са по-добри за теб от сланината , млякото и чипса?   Ами ако е манипулация ?  :)
« Последна редакция: 12-01-2010, 21:13:19 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #208 -: 12-01-2010, 21:19:51 »

... "Не познавам еврейските книги, нито еврейските обичаи, за да предизвика реакция нещо от написаното...Може да е манипулация,"
 Ами запознай се , Радости :)   , хората си дадоха живота за да ни ги разкрият, ние не искаме и да ги прочетем  ..

Ти защо мислиш че ябълката и марулката са по-добри за теб от сланината , млякото и чипса?   Ами ако е манипулация ?  :)

Няма да се уплаша, каквотото и да прочета...защото не смятам да повеждам война с някаква общност...С определен морал- ДА, с определени политически решения- ДА, но да обобщавам и стереотипизирам- НЕ...

Хубав въпрос за ябълката и марулката- така го чувствам и се доверявам на себе си...така и с евреите;)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #209 -: 12-01-2010, 21:24:24 »

както винаги обвиняваме другите, че са ни виновни за всичко.
както винаги не си запрятаме ръкавите да променим нещата по свои вкус и разбиране.
както винаги чакаме някой друг да ни оправи.
както винаги така и сега, така и за в бъдеще, освен ако...
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #210 -: 12-01-2010, 21:33:43 »

както винаги обвиняваме другите, че са ни виновни за всичко.
както винаги не си запрятаме ръкавите да променим нещата по свои вкус и разбиране.
както винаги чакаме някой друг да ни оправи.
както винаги така и сега, така и за в бъдеще, освен ако...

:flowers2:

Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #211 -: 13-01-2010, 02:21:27 »

Радости , благороден жест да подариш цветя , само че не се разбира по какъв случай :)  Защото  изказването на canat не е във връзка с   идейната линия, която върви. А тя не е обвинението .( някой пак не е разбрал нещо.. )
  Тя е за омразата, която Радости усетила на някаква лекция.  ( Ама да не си помислите ,че омраза има някъде другаде по света.. Ама моля ви се, не ,разбира се.. Тя е САМО  от страна на лектора , защото Радости е присъствала там и се е убедила лично.Там ,където Радости не е присъствала, най-вероятно става въпрос за манипулация .. :)  )  :)
  Ако намеквате за мен - аз никого не обвинявам за нищо.  Повдигнах една завеса , зад която е достатъчно видно това ,което собственикът на поне едно око може да види. ( Е, ако и с него недовижда ,тогава ще се наложи някой да му разкаже :)   )   
   Просто ми беше интересно от психологическа гледна точка, как е удобно на хората да виждат нещата (в случая омразата ) само  там ,където те искат . :)  
 Доста поучително всъщност.  Като се замисля, проста човешка реакция - реагираме само на това ,до което сме се докоснали, което сме видяли с очите си,  което пряко ни засяга. Ако някъде изтребват хиляди невинни хора - чудо голямо ! Но ако на домашния ни любимец му се спука хемороида  - олеле мале, какво нещастие ни сполетя, горкият, как ли се мъчи ..  
« Последна редакция: 13-01-2010, 02:34:51 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #212 -: 13-01-2010, 10:08:57 »

И аз ще си кажа мнението, защото като гледам нещата вървят все в една посока - да се спори
Ако бях дипломатичен, трябва сега да балансирам малко нещата. Ама не съм tooth tooth tooth
Много добре разбирам за какво говори Радости! За блажената връзка с природата, която веднъж установиш ли, синхронизираш ли се с нея, започнеш ли да трептиш на същата чистота, и се превръщаш в един щастлив и позитивен човек :peperudi: Покоят наистина идва отвътре навън.
......логото на масоните ни пречи, плочките на площада били турски, а те ни били клали навремето,  блока ни е построен неправилно, спрямо енергиите.... и т.н и т.н. Тези неща не бива да се игнорират, но бива ли да се влияем от тях и да ни развалят вътрешния мир. Ние променяме каквото можем. Важното е да сме полезни и да си тежим на мястото. С какво аз ще помогна на хората, ако прочета и изуча Талмуда???!!!??? Ами с нищо!
Това, че преди години изучих с подробности личността на граф Имре Тьокьоли, който има адски много общо с нас българите, прави ли ме по-успешен в някаква сфера и нужно ли ми е това знание??? НЕ!
Има много неща, които цял живот няма да ни стигне да ги изучаваме и анализираме. И питам аз, къде е практиката в целата схема???!?? Няма я!
Ако всеки път, когато човек се почувства щастлив, ние му напомняме за негативното, за трагедии, докъде ще я докараме?!?
Моля Ви, нека не спорим за такива неща, които нямат общо с храненето(евреите и аз яденето ни ли вече носят вина tooth )!

Ах, колко е хубав живота и колко съм щастлив! :peperudi: :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Травъл

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #213 -: 13-01-2010, 12:34:02 »

Марули, марули, марули -
безкрайно зелено поле.
В средата седи и се пули
едно възхитено теле.
Хапни си, теленце, хапни си
марули и свежа роса.
Ах, как ми се иска до тебе
да клекна и аз да паса.

Трендафил Акациев
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #214 -: 13-01-2010, 12:45:37 »

Петко, тя цялата тема от самото начало е спам. Няма връзка с  "нашите си работи ". Ама продължават да пишат по нея, както виждаш - това е вече 12-та страница. Темата започна beelee ,веднага вторият пост беше мой ,където още тогава направих забележка , както и сега казвам все същото : неприсъща тема!
Нещата ,които аз и някои други постваме , са ТОЧНО по темата, която е НОВ СВЕТОВЕН РЕД !! , и НЕ Е за храненето , за покоят отвътре ,за това как да се чувстваш щастлив   или за практиките !! Но самата тема не е за тук. Схващате ли?.
( Тоест - оказва се ,че пак аз съм прав ,/ съзнавам че на някои това им омръзна :) / просто се включвам по тема, която е оставена да съществува ! :) :)   И имам право да продължа да пиша , ДОКАТО темата си съществува нали ? :)  Само че в нея се включват хора , незапознати с  материята ( Радости сама казва : " не познавам еврейските книги" ! ), хора, които искат да я обвържат и ПРЕЧУПЯТ на база идеите на сайта. А не бива, защото темата не е обвързана.  ТОВА ВЕЧЕ БИ БИЛА ОТДЕЛНА ТЕМА или подтема , например :  Доколко НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД  може да ни притеснява  и доколко има връзка с храненето и практиките.
 
Така че незапознатите с НОВ СВЕТОВЕН РЕД ,масонски символи и прочие спамят по темата ,поради липса на познания в областта . ( "Всички сме невежи ,но в различни области " )  Дискусии винаги се разгарят, когато някой нагази в  такава област.  Знам, човешко е да ни се иска да имаме мнение по всички въпроси , ама без подготовка  няма как.Само от логика и от добро сърце не става. Иначе ще станем като циганина, дето го питали : " Можеш ли да свириш на акордеон?"  И той казал: " Може и да мога , трябва да пробвам "    :)
  Запей, но първо научи нотите.  Аз пиша ,защото съм прочел и осмислил поне 40 книги по темата, която е -  пак да напомня - Е.Ангелов и НОВ СВЕТОВЕН РЕД и не е за вътрешния мир !!!

Ако не искате да изясняваме  странични неща и да спамим ( като разграничаваме СПАМ ПО ТЕМАТА от ТЕМА-СПАМ )  , модераторите премахнете няколкото подобни теми,  по които хора, незапознати с материята  да провокират излишни дискусии и да стават смешни в очите на запознатите по темата.
Моето мнение го знаете отдавна - да останат  темите, по които нямаме разминавания , теми ,които ни обединяват и карат да се чувстваме уютно заедно.
(Аз поне така се чувствам :)   благодарение на всички вас )
« Последна редакция: 13-01-2010, 13:22:36 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #215 -: 13-01-2010, 14:05:38 »

Нека да не махаме вече създадени теми. Който иска, нека пише. Но нека не делим така нещата. Радости ясно каза, че била на лекция на Ангелов и той внушавал омраза и отрицателни емоции. Тя дори и да не знае какво значи думата евреин или масон, пак е наясно кой каква енергия излъчва....доста по-наясно от начетените по темата и прилежно подготвените за лекцията му. Както децата познават и винаги си дават невинното мнение за нещо, така и тя може много ясно да долови настроенията. Тя това написа. След което се опитахте да я захапите и сдъвчете. На мен това не ми хареса. Иначе за другото си прав :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #216 -: 13-01-2010, 14:24:24 »

И имам право да продължа да пиша , ДОКАТО темата си съществува нали ?   Само че в нея се включват хора , незапознати с  материята ( Радости сама казва : " не познавам еврейските книги" ! ),

бате Бино и ти не познаваш тези книги, дори и да си чел...Сектански ли са, религиозни разклонения ли са, официални са...Ти ги приемаш за истина- без да знаеш КОЙ СТОИ ЗАД ТЯХ... И в християнството има много секти, движения, отделни църкви и тълкуване  на Библията...

 Аз пиша ,защото съм прочел и осмислил поне 40 книги по темата, която е -  пак да напомня - Е.Ангелов и НОВ СВЕТОВЕН РЕД и не е за вътрешния мир !!!

Именно аз бях на лекция на относно  Щастието и визуализирането с лектор Еленко Ангелов...и за какво говори той:  за масонството, каза че евреите са виновни за всичко и че тяхните символи ни изсмуквали енергията и затова нашите визуализации нямали ефект  tooth ... и заяви най- важното в лекцията му ЦИТИРАМ е "Майната му на всичко"....

И да поясня- гледала съм "Зайтгайст: Духът на времето" и др. и знам за евреите и масонството... Но не мисля, че това е основният проблем на човека и че те са отговорни за личните несполуки,както се опита да внуши Еленко Ангелов... И за съжаление много хора му повярваха и приеха много навътре информацията и думите на Еленко и се чуваха реплики от рода "Оу...Евреите са дяволът...Какво да правим?"" - вместо да погледнат навътре в себе си...и да открият покоят там...
« Последна редакция: 13-01-2010, 14:29:52 от radosti »
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #217 -: 13-01-2010, 14:36:59 »

Мдааа,темата е спам,но и психолозите на големите пари яко работят на подсъзнателно ниво,неоспорим факт. :surpris_23: Подсъзнанието е много мощен инструмент за влияние,аз също съм коментирал с насмешка,преди да се запозная по-подробно.
Даже сега съм решил да пробвам да си подобря английския,докато спя,а на сутринта пак се чува същото ,за затвърдяване.
Има много тънкости в тези игри,един най прост пример:
Правете Йога ,;;;;;;;;;;;;;;;;
тук се говори за здравословно хранене::::::::
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::Йогата ще ви излекува!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ЛЛЛЛ:::::::::::::::::::::::::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Пак се говори за здравословен живот::::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 .....................................
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

                          Йогата е решението на вашите проблеми!



Започва се с посланието,в средата се напомня и завършва с утвръждение.   Пълнежа не е от голямо значение,важно е да има сходство с темата. ;)

Темата е за здравословното хранене,но идеята е да започнете Йога :bleh
 
Петко,това е просто пример,нямам лоши мисли спрямо Йога,даже съм Пристрастен към нея tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #218 -: 13-01-2010, 14:54:17 »

Интересна дискусия се е заформила. Аз не съм присъствала на лекции на Ангелов, нито съм го виждала и усещала наживо. Радости, той и в книгата си е описал някои символи на София, които излъчват негативна енергия към целия град. Но не съм съгласна, че евреите са виновни за всичко - те са нормален народ или поне аз имам такива впечатления от престоя си там. Не може да се слага под общ знаменател цял народ, заради действията на някакви затворени общества. От друга страна, цитатите на Бате Бино са доста стряскащи - на мен ми изглежда, че те наистина се имат за миропомазани и "по-равни" от другите и сякаш техния свят се върти около материалното.
Не бях с такива впечатления до сега, но явно си трябва по-сериозно проучване на Талмуд и другите ресурси. Истината сигурно е някъде по средата, както обикновено...
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Еленко Ангелов & Нов Световен Ред
« Отговор #219 -: 13-01-2010, 14:54:35 »

Петко,това е просто пример,нямам лоши мисли спрямо Йога,даже съм Пристрастен към нея tooth
В теб не бих се усъмнил ;) :)

Но не мисля, че това е основният проблем на човека и че те са отговорни за личните несполуки,както се опита да внуши Еленко Ангелов... И за съжаление много хора му повярваха и приеха много навътре информацията и думите на Еленко и се чуваха реплики от рода "Оу...Евреите са дяволът...Какво да правим?"" - вместо да погледнат навътре в себе си...и да открият покоят там...
Пък и за тоя лекор е по-лесно да вземе една насъбрана злоба и да я насочи само по този начин....с други думи - да насъска кучетата.
Както каза Канат, все някой друг ни е виновен tooth .... то не е за смях, де....
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.131 секунди с 24 запитвания.