Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Натурална козметика  (Прочетена 253091 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Натурална козметика
« Отговор #140 -: 31-01-2010, 18:07:01 »

Камъка наистина е много добър,но той няма мирис,по-скоро с него се мажеш преди да се напръскаш с нещо.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Натурална козметика
« Отговор #141 -: 01-02-2010, 00:54:37 »

Васе, то тва е целта - да няма мирис tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Натурална козметика
« Отговор #142 -: 01-02-2010, 03:39:03 »

по принцип всяко антибактериално кремче или лосион би трябвало да действа
когато ми се налага, аз позвам това, в него има спирт:
« Последна редакция: 01-02-2010, 03:55:07 от canat »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Натурална козметика
« Отговор #143 -: 01-02-2010, 10:32:22 »

Уау, Нико е с гадже  :Content_14:  :heart_2:
Канат,  от администрация на университета в който ходя в Англия, ей това нещо са раздали на всички служащи, то хубаво, ама те....за да се предпазват от свински грип  :Content_4 - emotloader:
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Натурална козметика
« Отговор #144 -: 01-02-2010, 15:13:07 »

дам, някои не различава бактерии от вируси
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Натурална козметика
« Отговор #145 -: 01-02-2010, 19:59:04 »

Аз днес си взех камъка и се надявам да има ефект и при мен, и 2 продукта от серията коноп и ливадница която Крис така похвали.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Натурална козметика
« Отговор #146 -: 03-02-2010, 00:28:26 »

Аз също съм ползвала един такъв камък (макар че не изглежда като този на линка на Лейла), и мога да кажа че действа. Обаче напоследък се наблюдавам целенасочено и установих, че всъщност изпускам миризми най-вече когато съм в овулация.  ::)
Активен

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Натурална козметика
« Отговор #147 -: 03-02-2010, 09:57:35 »

Кажете ми някакъв ориентир как да разбера,че розовата вода не е менте.Не съм сигурна, че това,което е в магазините е истинско.Аз в момента си почиствам лицето с тоник с бял чай, обаче нещо не ми допада.Използвам крем "Здраве" с прибавени саморъно витамини А и Е от перлички. Нещо обаче и той не ми действа в последния месец/а го ползвам от 1-2 години/.Не зная дали причината е преминаването ми на суровоядство, но трябва да наблюдавам.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Натурална козметика
« Отговор #148 -: 03-02-2010, 12:01:56 »

Остави тези химии и си мажи лицето с урина. Приятно е, а и много благотворно. Миризмата също е приятна, ако сме добре изчистени вътрешно :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Натурална козметика
« Отговор #149 -: 03-02-2010, 16:14:28 »

Petko,и това съм го мислила, но не мога да чистя грим с нея май. А за крем вече започвам да се чудя с моя май ще се разделям...
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Натурална козметика
« Отговор #150 -: 03-02-2010, 17:05:29 »

Аз също съм ползвала един такъв камък (макар че не изглежда като този на линка на Лейла), и мога да кажа че действа. Обаче напоследък се наблюдавам целенасочено и установих, че всъщност изпускам миризми най-вече когато съм в овулация.  ::)
Естествено,това е заложено в човека,както и при животните,поне няма да ти трябва овулационен календар,когато искаш бебе :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :laugh:
А бе пеца,то с тази урина,човек може да не разбере кое целува,ако си маха грима с нея :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Натурална козметика
« Отговор #151 -: 03-02-2010, 20:27:21 »

Забравих да спомена, че тя(урината) е прекрасен афтършейв ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Натурална козметика
« Отговор #152 -: 03-02-2010, 23:48:52 »

Аз също съм ползвала един такъв камък (макар че не изглежда като този на линка на Лейла), и мога да кажа че действа. Обаче напоследък се наблюдавам целенасочено и установих, че всъщност изпускам миризми най-вече когато съм в овулация.  ::)
Естествено,това е заложено в човека,както и при животните,поне няма да ти трябва овулационен календар,когато искаш бебе :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :laugh:
А бе пеца,то с тази урина,човек може да не разбере кое целува,ако си маха грима с нея :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
хахахаххахахаххахххахахаххахах не не, не мога Бенато ще те цитирам в компания:)))
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Натурална козметика
« Отговор #153 -: 04-02-2010, 09:01:12 »

Добре,де! Защо не подходите малко сериозно.Аз тука такъв проблем имам-трябра да сменям козметика, а вие ми се бъзикате.....Ако тръгна да мажа всичко с урина мъжа ще ме изгони най-малко в другата стая да спя.Или по-добре той да я ползва като афтършейф та да сме си в една стая.Хи-хи-хи. А м/у другото когато децата ми бяха малки смъквах температура с вреварена урина.
И все пак си питам за розовата вода-кой призводител не е менте?
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Натурална козметика
« Отговор #154 -: 04-02-2010, 11:47:01 »

Аз сериозно говорех за урината, но май съм объркал мястото и времето.
Направи си сама розова вода, за да си сигурна, че всичко е точно. Купи си 1 мл розово масло и го разтвори във вода. Истинското розово масло е скъпо(около 20 лв за 1 мл....сега даже гледам в един сайт 18 лв за 0,6 мл масло)), но друга идея нямам :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Натурална козметика
« Отговор #155 -: 04-02-2010, 21:03:37 »

Да ме извиняват дамите, че съм такъв неандерталец и сигурно доста невеж по някои женски въпроси, но все си мисля, че освен гланца за устни дето да ги предпазва от напукване всички други козметични продукти са с цел да поприкрият нещо (я бръчки, я миризма, или блед цвят).
При положение, че повечето сте вегетарианки ми се струва странно да проявявате такъв интерес към такива неща.
Все си мисля, че ако едно момиче ми дойде на първа среща във вид далеч от естествения си (нямам впредвид гола) трудно ще се реша на втора такава.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Натурална козметика
« Отговор #156 -: 05-02-2010, 02:13:03 »

Zloqd  :Content_14: :Content_14: :Content_14: :Content_14: :Content_14: :Content_14:
и аз не ползвам  никакъв грим в ежедневието си ,само като излизам на диско от време на време слагам гланц и спирала
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Натурална козметика
« Отговор #157 -: 05-02-2010, 09:27:30 »

Аз ползвам грим-  сенки, молив, спирала, гланц- не мисля, че е излишен, подчертава някои хубости  :Content_22:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Натурална козметика
« Отговор #158 -: 05-02-2010, 10:21:09 »

Аз съм твърдо ЗА ползването на грим от жените.Харесвам стилно гримирани жени(не нацапотени)!Грима е част от похвата,една жена да изглежда винаги различно,а това ни е нужно на нас мъжете.Доказано е,че за да задържат вниманието на мъжа,жените би било добре да променят нещо мъъъъничко по себе си на всеки 40 дни.Защото какво се създава за 40 дни??  ...  Навик.А какво е навика? ....  Рутина,ежедневие,страстоубиец.
Така че,ползвайте качествен грим и подчертавайте красотата си. :fluretaa:
« Последна редакция: 05-02-2010, 13:35:37 от Svetlio »
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Натурална козметика
« Отговор #159 -: 05-02-2010, 11:47:43 »

Аз ползвам само спирала и розово червило и понякога черен молив и сенки.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 23 запитвания.