Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на злоядия  (Прочетена 50226 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #180 -: 31-07-2012, 10:34:19 »

Да бе , не се излагай, от облъването ще те боли главата , очите , вътрешностите , хемороидите са от друго. Вземай мерки, не си оставяй коня в реката.
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #181 -: 31-07-2012, 11:57:55 »

Отупвам си дневника от прахта, че направих един гаф с храненето и няколко дни се чудя по кой свят ходя.
Предната седмица майка ми купи бамя - много полезно растение, което смазва вътрешностите и ставите, но е нетрайно. И аз започнах всеки ден да си правя картофи с бамя(за да я свърша по-бързо). В началото се чувствах добре - ставите се пооправиха (но разтегнах сухожилие на коляното), хемороидите спряха да кървят...
Но от два дни съм с някакво злобно главоболие - почти като преди земетресение. Бялото на очите ми не е бяло. Имам чувството, че съм слънчасал(а не излизам никъде). Направо е като летен грип.  И това със сигурност е защото ми се сгъсти кръвта от тези лигави неща в бамята. Добре, че утре започват екадаши.

Човече, ако пиеш повечко вода, тези лигави неща няма да имат шанс да ти сгъстят кръвта  :pensif_29: :)

А за хемороидите съм съгласен с Титан  :surpris_23:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #182 -: 31-07-2012, 23:00:34 »

Откакто започнаха да ме облъчват съм удвоил количестово на водата, която изпивам, защото това доста дехидратира.
За хемороидите ако не бях 100% сигурен, че е от облъчването нямаше да го напиша.  Доста години обитавам тялото си и добре го познавам. Досега не съм получавал хемороиди през лятото, а дори и когато започнаха изпражненията ми имаха нормална консистенция. За сметка на това един-два дни преди да ги получа облъчващият сигнал се беше позиционирал върху опашната ми кост докато бях на работата (а това води до доста неприятно усещане) и аз се отместих малко встрани така, че сигнала да минава покрай опашката, но е стигнал до правото черво. И накрая се оказа, че точно в тази част на правото черво се получи хемороид.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #183 -: 01-08-2012, 07:30:55 »

Злояд, нека да обобщим малко ситуацията. Ти твърдиш, че те облъчват, сигурен ли си в това ? Имаш ли неопровержими доказателства ? Аз на твое място бих проверил всичко до най-малка подробност и бих взел мерки, както съм го и правил тук. Ако някой целенасочено те облъчва би следвало да му направиш колумбийска вратовръзка, но преди това да разбереш откъде идва заповедта за това. Ти провери, дай доказателства, пък ние може да дойдем да проверим на място и облъчването ще спре.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #184 -: 01-08-2012, 22:33:35 »

Ти твърдиш, че те облъчват, сигурен ли си в това ? Имаш ли неопровержими доказателства ?
Ако тръгна за неопровержими доказателства работата ще стане като на тези от клипчето: http://vbox7.com/play:2ddbde236c  :pensif_29:
Наистина ли очакваш да излязат наяве подробностите преди това правителство и лобистките му фирми да са се махнали от власт?
Заповедта определено идва от доста високо място. Институцийте се правят, че не знаят за какво става въпрос. Към кого да се обърна за измервателна техника и инструкции как да документирам самото облъчване?
Трябва да се има впредвид, че излъчването може да покрива площ по-малка от монета и вероятноста такъв измервателен уред да попадне точно пред него никак не е голяма. Обхвата на тези неща надхвърля 100 метра а може и от по-далеко да идва - наскоро шефа на ЦРУ беше в България и сигурно е дал достъп до шпионските сателити.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #185 -: 02-08-2012, 07:37:08 »

Облъчването не може да бъде колкото монета, с какво ще те облъчват  и откъде ще знаят къде да облъчват ?  Аз когато имах съмнения предприех всички мерки. Докарах хора с апаратура , отидох и проверих мястото, от което имахме съмнения и след нашата проверка мястото беше напуснато, но така и не отчетохме облъчване, за разлика в съседния квартал, където се доказа,че има "база" на ДС. Посъветвах хората да вземат нещата в свои ръце, но всеки отговаря за себе си. Най-простото нещо е да си облепиш стените, тавана и пода с метално фолио и на прозореца да сложиш ситна мрежа.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #186 -: 02-08-2012, 09:04:34 »

За какво облъчване става дума?  :surpris_22: (извинявам се ако съм пропуснала нещо из темата)
Активен
Psychonaut

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #187 -: 02-08-2012, 18:15:10 »

Тити, върни се по темата с една година назад и ще видиш линк към клипче от vbox7.com
В тази тема също съм писал доста по проблема. Тези които го правят разчитат най-вече на това, че все има някой не разбрал друг не повярвал...

Титан, ако взема да си облепя стаята с такива неща (то и самото изпълнение е трудно, че е пълно с мебели дето не мога да ги мръдна) ще я направя на микровълнова фурна като си включа компа вътре, защото сигнала ще обикаля вътре докато напълно се погълне от тялото ми.
А на работното място със сигурност няма как да направя такова нещо.
Как се разбира къде има база на ДС?
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #188 -: 02-08-2012, 20:27:56 »

Кой сигнал ще поглъщаш ? ти не си ли си екранирал ПиСито ? Лесно се облепя всичко, особено когато се касае за здравето. Ами ние нямаме точна информация къде използват психотронни оръжия , но ако чуем,че хора масово се оплакват с еднакви симптоми - проверяваме. Въобще където има съмнения.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на злоядия
« Отговор #189 -: 02-08-2012, 23:42:55 »

Не съм екранирвал да не вземе да прегрее нещо. Предишния ми компютър издиша преди 2 години а и при тези заплати трудно се отделя за нов. За модема има някаква възможност да го изкарам от стаята ама ще се прескачат кабеляци докато някой се препъне.
Ще трябва по-дискретно да проуча колко от комшиите ми имат оплаквания ама това не става бързо - не мога да питам съвсем директно, защото повечето от симптомите на психотронното оръжие са като на неврологично или "психическо" заболяване. А за местоработата - там всеки си "знае" от какво му е болежката.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.153 секунди с 23 запитвания.