Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Ина  (Прочетена 81789 пъти)

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #240 -: 26-02-2014, 08:23:22 »

И аз да те подкрепя, 10 ден си на анг.супа, така че не го брой. Аз обикновено не ям тогава жито, толкова втръсва. Най- голямата победа е да победиш себе си, пък и щом и друг готви пак е добре. Успех, най- осезателно ще усетиш колко гъвкава ставаш след този режим, особено ако правиш асани или просто разтягане.
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #241 -: 26-02-2014, 09:01:42 »

Благодаря ви  :flowers2:

nortifox, какво е това с кленовия сироп?

Иначе да, вчера като осьзнах, че в петьк реално се захранва и щях да се рзтанцувам  :peperudi: :Content_22:
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #242 -: 27-02-2014, 12:49:55 »

Тук за кленовия сироп. аз го понасям по леко от плодуването.
http://garabitov.bg/bg/%D0%9E%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D0%91%D0%B0%D0%BB/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5
 
За сега водно и сухо гладуване не съм пробвал, но и това ще стане когато съм готов.
« Последна редакция: 27-02-2014, 13:00:48 от nortifox »
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #243 -: 27-02-2014, 19:36:33 »

Благодаря.

Аз вчера най-сетне се почувствах добре. Просто добре. Даже мьжьт ми ме пита какво се е случило. Не се бях чувствала така от месеци. Не мога да твьрдя сьс сигурност, че е чудо резултат на житния режим. Може да е, защото спя по-добре (пак взимаме дребната при нас, че нощните истерични кризи вече никак не ми понасят) или че свекьрва ми е тук и пое кьщата и детето, а за мен остана само ученето, или пьк че пак започнах да се гримирам, не знам…

Факт е, че сьм добре  :)

ПП. Вдьхновява ме този кленов сироп. Сега се присетих, че го бях виждала бегло и отдавна. Може да му се наканя като му дойде времето.
ППП. Аз искам да пробвам каскадно сухо. Ама още не се чувствам готова. Иначе най-големия ми проблем за преборване са разширените вени.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #244 -: 02-03-2014, 15:42:03 »

Да си запиша и тук захранването, което правя след житния:

Пьрви ден: никакво жито :angel:
Сутринта чаша портокалов сок, малко по-кьсно: ябьлка и орехи.
Сварих супата с два картофа, морков и парче лук. Когато се свари лука го махнах.
На обяд изядох само единия картоф с част от водата.
На вечеря другия картоф и парчето морков, с другата част от водата.

Втори ден:
Закуска портокалов сок с 1ч.л. пресен (нестабилизиран) пшеничен зародиш, няколко ореха.
Обяд: салата от настьрган морков, топинамбур, лимонов сок, половин малко авокадо. Сварен и намачкан сладьк картоф.
Вчеря: салата като на обяд, крем-супа от един картоф, парче тиквичка, парче морков, парче пащърнак, лимонов сок и магданоз.

Стомахьт ми се чувства прекрасно. Аз сьщо. Сега като пиша си давам сметка, че може би количествата са по-големи от това, което трябва  :surpris_23: Но пише салата и супа, а салата и супа това дава.

Трети ден:
За днес сьм предвидила:

Закуска: портокалов сок, с пшеничен зародиш и 1ч.л ленено масло.
Обяд: салата от сурово цвекло и морков, резене, малко ечемик с малко грах и морков.
Вечеря: салата и картофено пюре с малко грах вьтре.

Днес ще включа по малко сол и зехтин.

Разнообразието ми се струва като вьрховна ценност сега  ;D Няма такова щастие като да се яде разнообразно.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

durasel

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #245 -: 09-04-2014, 07:33:16 »

Излекува ли разширените вени? Има ли подобрение?
Интересувам се от твоя опит, защото сериозно съм се заела с моите. Искам да се скрият напълно.
Мн ще съм ти благодарна, ако ми отговориш.
Желая ти успех :)
Активен

ln_none

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 160
    • http://kratuna.wordpress.com/
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #246 -: 09-04-2014, 14:16:23 »

Как ги борите вените? Имам си една веничка отзад на коляното, която от доста години се вижда. Наскоро забелязах, че се е разраснала. Започнах да правя упражнения виброгимнастика. Старая да не седя все с кръстосани крака (много ми е трудно да се отуча) и вечер ги вдигам на възглавница.
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #247 -: 24-04-2014, 10:37:04 »

Ами нямам представа какво да правя против тях. Според лекарите може само да се задьржи процеса с носене на чорапи, което е единственото реално ефикасно нещо и като стане много зле-операция.

Аксесоарни действия само за леко временно облекчение са упражненията вечер, вдигането на краката и спането в повдигнато от долния край легло, но аз в момента не правя никое от тези неща, защото не сьм мотивирана и ядски ме болят.

Ако вие имате разрешение, споделяйте.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #248 -: 24-04-2014, 10:56:52 »

Лампата на цептер. Направо ги заличавала. Чудо. Ако не ми го беше казал доверен човек, никога не бих повярвал. Той и по тази причина си я купи - защото имало ефект. Даде 4500 лв за тази лампа, с която да лекува безплатно!  Това може да направи само един човек - Владимир Бошнаков от София. За мен е голяма чест да съм приятел с него. Всеки път като съм в София задължително го посещавам а той има какво да ми разказва, по цял ден е с пациенти. (При него задължително е безплатно! А не - "колкото дадеш".. )
Естествено , няма как една лампа да ликвидира причините , които карат вените да се деформират, но външно поне ефектът бил невероятен.   ( което, пак казвам, не знам доколко е възпитателно да става по такъв лесен начин  :-[ )
« Последна редакция: 24-04-2014, 10:58:37 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #249 -: 24-04-2014, 14:14:39 »

А причините какви са?
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
Re:Дневникът на Ина
« Отговор #250 -: 24-04-2014, 20:14:23 »

Бате Бино,дай координати,че и аз съм с разширени вени...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 22 запитвания.