Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77217 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #40 -: 23-10-2009, 18:08:28 »

Общо взето,голяма част от историята просто не е вярна.Ако се погледнат нещата от гледна точка на масонството,тогава нещата ще изглеждат съвсем различно.
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #41 -: 23-10-2009, 18:08:51 »

Светльо, продължавай с излагането на плановете cи, много ми е интересно как разсъждаваш.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #42 -: 23-10-2009, 18:51:01 »

Благодаря :D
С плановете за кое да продължавам?
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #43 -: 23-10-2009, 19:05:40 »

за Новия свят и идеалния вариант  :)

Hека и други се включат ако имат желание да споделят тяхното виждане за идеалния свят и  какво конкретно може да се направи/подобри, за да се постигне такъв.
« Последна редакция: 23-10-2009, 19:15:45 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #44 -: 23-10-2009, 19:21:00 »

Ето това е много интересно,обаче трябва бая да отвориш съзнанието си :D
http://xnetbg.com/new/blogs/alienhorus/?p=11

Тъй като си в Щатите,горещо ти прероръчвам да прочетеш книгите на Stewart Swerdlow.Аз,не знам английски,иначе бих си ги поръчал.Толкова неща ще научиш. Разбрал съм малка част от неговите филми и интервюта,освен тези с превод.
« Последна редакция: 23-10-2009, 19:36:06 от Svetlio »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #46 -: 23-10-2009, 19:58:40 »

@Аngie - има една много готина мисъл на Айнщайн: "Don't let school interfere with your education" :D Скоро учените потвърдиха съществуването на т.нар. неосфера около Земята, а именно решетка на колективното човешко съзнание. Всички сме свързани в нея и съм чела, че това е било едно от делата на Исус тук.

А що се отнася до реформата в образованието, тя трябва да е във всички сфери: медицината (познаване на типовете организъм и култура на хранене), физиката и математиката (което е моята специалност и да ви кажа, конвенционалната наука стъпва на много грешни постулати), агрономията (например Анастасия обяснява как ако миеш краката си с отвара от коприва и полееш растенията с нея, те получават информация за теб и в плодовете си ще съберат точно веществата, от които се нуждаеш) и т.н. докато се получи един холистичен подход към природата и човешкото здраве и благосъстояние.
Получава се нещо огромно по обем, но с достатъчно нахъсани хора съм сигурна, че е възможно!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #47 -: 23-10-2009, 20:04:07 »

David Ickе,дава пример в една от неговите лекции,че ако поставиш нещо в съд и после го извадиш,ДНК информацията на предмета остава в съда.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #48 -: 23-10-2009, 20:14:54 »

Светльо, благодаря много за ресурсите!

И да, етерът има памет...честито на прагматиците, за които "око да види, ръка да пипне" е водещо в живота.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #49 -: 23-10-2009, 20:23:55 »

Светльо, аз казах лични и конкретни планове, примерно в твоя град или страна. Kакво може да се промени и защо. Това за клубовете след училище е хубаво и може да се организира. Друго?

Да тръгнем от малкото преди да стигнем до вселенското, щот не сме всеможещи и всевластни.
« Последна редакция: 23-10-2009, 20:28:27 от canat »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #50 -: 23-10-2009, 20:26:36 »

А що се отнася до реформата в физиката и математиката (което е моята специалност и да ви кажа, конвенционалната наука стъпва на много грешни постулати)
beelee, дай пример
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #51 -: 23-10-2009, 20:31:48 »

Конкретните ми планове са,първо аз да се развия и с личен пример да помогна.После може и по училищата да се правят лекции,но трябва да има личен материал :D
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #52 -: 23-10-2009, 20:37:04 »

да се развиеш в какъв аспект? Какъв пример да дадеш? Обикновено първо се постига нещо, тогава се дава пример. Т.е. трябва да направиш нещо реално, нещо видимо. Kакво?

Усещам, че навлизам в лични територии, но го правя умишлено, за да накарам хората да се замислят върху това и да дадат отговор на себе си първо. Kакво конкретно мога да направя, за да направя светa по-хубав? и Как мога да го направя реално?
« Последна редакция: 23-10-2009, 20:46:22 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #53 -: 23-10-2009, 20:52:02 »

да се развиеш в какъв аспект? Какъв пример да дадеш? Обикновено първо се постига нещо, тогава се дава пример.

Точно за това,трябва да изпълня поне част от плана,който съм си начертал.Да натрупам знание и опит,понеже постигането на целите ми е свързано с развитие на интуицията,самовнушение и закона за привличането.
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #54 -: 23-10-2009, 20:56:12 »

Svetlio, ти си смелчага, вярвам в теб  :kisss:
какво е законът на привличането? Можеш ли да кажеш с едно изречение? (че нямам време да чета десетки страници, уча в момента по английски и математиkа)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #55 -: 23-10-2009, 21:02:00 »

Може да се дефинира така:получаваш това,което чувстваш,по отношение на онова,за което мислиш.
Има безброй възможни варианти на дадена ситуация.Ще се материализира тази,на която отдадеш енергията си,чрез мислите и емоциите си.Мисълта е формата,емоцията е пълнежа. ;)
« Последна редакция: 23-10-2009, 21:06:28 от Svetlio »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #56 -: 23-10-2009, 21:10:16 »

тъкмо ми гo разкриха и на мен (от преди 2-3 седмици). Почнах да го ползвам и мисля, че функционира!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #57 -: 23-10-2009, 21:12:55 »

И още как ;D
Какви работи ще стават само... :Content_14: :pensif_29:.....търпение само и правилна настройка.
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #58 -: 23-10-2009, 21:23:21 »

тази теория няма ли нещо общо с "behave like if it was real" , т.е. да се държиш все едно твоите мисли са реалност?
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #59 -: 23-10-2009, 21:30:11 »

Имат,да.Всъщност мислите наистина са материални.Мисълта е вибрация,а вибрацията е звук.Колкото повече активираш дадена мисъл,толкова по-силна става тя и привлича подобни мисли.Тези мисли,рано или късно се превръщат в събития.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.12 секунди с 23 запитвания.