Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на DeNiro  (Прочетена 62689 пъти)

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #200 -: 12-06-2015, 23:12:38 »

Хах, ДеНиро, забавен си,
и имаш забележки към климата тук... също е забавно. Най-много обичам подобен род смешки - аз съм позитивен, ама кат ходя нагърчен никой не ми се усмихва. И кат не ми се усмихва, какво право има да ходи на работа. И защо се прави забележка на невъзпитаното ми дете? Ама то в Англия може да се качи на покрива? Що не му позволявате в България? Ти кога напусна България? Смешки...

А, извинете, че поста не е по темата със здравословното хранене.
Ма то щот има и здравословно мислене.
Не го умееш, брат.
« Последна редакция: 12-06-2015, 23:14:27 от Мими »
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #201 -: 13-06-2015, 15:22:55 »

Хах, ДеНиро, забавен си,
и имаш забележки към климата тук... също е забавно. Най-много обичам подобен род смешки - аз съм позитивен, ама кат ходя нагърчен никой не ми се усмихва. И кат не ми се усмихва, какво право има да ходи на работа. И защо се прави забележка на невъзпитаното ми дете? Ама то в Англия може да се качи на покрива? Що не му позволявате в България? Ти кога напусна България? Смешки...

А, извинете, че поста не е по темата със здравословното хранене.
Ма то щот има и здравословно мислене.
Не го умееш, брат.
  Усещам нотки на ирония и яд в изказването ти, а нямаш причина да изливаш подобни емоции върху ми, защото не съм те засегнал по никакъв начин.
  В предходните ми постове, които визираш с изказването си, аз просто разказах за мои лични преживявания и впечатления по време на престоят ми в България. Никога не съм твърдял, че всички служители или всички хора в България са намръщени или пък "еди какви си". Напротив, аз дори изразих позицията си, че впечатленията ми са субективни, тоест плод на случайността. Тоест, за мен е ясно, че в България има много усмихнати и позитивно настроени хора. За мой лош късмет обаче, почти не срещнах от тях по време на въпросният период.
  Не е правилно и не е възможно да се класифицират и категоризират цели нации, народности и т.н., тъй като всички хора, които ги съставляват са различни. Ето например във въпросният си пост: http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8194.msg75605#msg75605 , ти се изказваш по адрес на американците с думите "тъп народ са те, според мен де". То е ясно, че е според теб. Въпросното ти твърдение обаче е напълно погрешно и няма как да бъде вярно по начало. В САЩ живеят всякакви хора и ти нямаш правото да ги поставяш под общ знаменател с въпросното си твърдение. Никой няма да си изгради мнение за американците, прочитайки думите ти: "тъп народ са те..." но бъди сигурна, че всеки интелигентен човек, който ги е прочел, ше си изгради мнение за автора на подобно твърдение.
С най-добри пожелания
ДеНиро  :flowers2:
 
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #202 -: 13-06-2015, 17:49:40 »

Хах, ДеНиро, забавен си,
и имаш забележки към климата тук... също е забавно. Най-много обичам подобен род смешки - аз съм позитивен, ама кат ходя нагърчен никой не ми се усмихва. И кат не ми се усмихва, какво право има да ходи на работа. И защо се прави забележка на невъзпитаното ми дете? Ама то в Англия може да се качи на покрива? Що не му позволявате в България? Ти кога напусна България? Смешки...

А, извинете, че поста не е по темата със здравословното хранене.
Ма то щот има и здравословно мислене.
Не го умееш, брат.
Искам да те попитам, осъзнаваш ли, че нанасяш обида, твърдейки, че детето ми е невъзпитано? Това, което аз написах по случая бе следното:
"Забелязах, че една от продавачките гледа изнервено детето ми, но не реагирах, защото на практика дъщеря ми не правеше нищо лошо, просто леко барабанеше с обувалките по някакво канапе. В Англия така е научена, да се държи свободно, разбира се, без да прави нищо невъзпитано. Тя е дете, тепърва опознава света и е любопитна към всичко, което я заобикаля."
Къде в горният абзац съм опоменал, че детето ми е невъзпитано?
Активен

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #203 -: 19-06-2015, 15:13:18 »

Здравей, DeNiro!

Не бих искал да те обезсърчавам, но обръщението ти към Мер е глас в пустиня. Можеш сам да се увериш, като влезеш в профила й, че тя не е активна във форума от около две години /всъщност от три, защото публикацията й от 2013г е само една и се изразява в няколко думи за помиряване след поредното "възпаление"/. Дори в сайта "Земя назаем" няма раздвижване от миналото лято. На лични да пишеш също е безнадеждно. Въпрос на приоритети.

Единствената възможност да се докопаш до връзка с нея е да научиш как се прави това от други, поддържащи такава. Дали ще получиш зелена светлина от тях, а и впоследствие от самата Мер, само можем да гадаем.

Поздрави!
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #204 -: 21-06-2015, 11:45:18 »

Здравей, приятелю Евгени,
какво да ти отговоря се чудя. Не е моя работя да издирвам контакти с Мер и да всявам интриги по този начин. Все си мисля, че на нея форума и харесва такъв, какъвто си е, иначе тя едва ли би го оставила в този му вид.
  Напоследък лично аз черпя повече негативни, отколкото позитивни емоции покрай дискутирането на определени теми от личният ми дневник"Дневникът на ДеНиро". В случаят, не ми е приятно някой да ме напада и обижда грубо, без никакво основание. От друга страна не мога и да отговоря със същият тон на подобно отношение, просто защото не ми е присъщо да се държа просташки. Ето защо, вземам решение да прекратя участието си в във форума.
 Пожелавам на всички съфорумци, щастие и обич.  :flowers2:
 ДеНиро
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #205 -: 22-06-2015, 15:45:45 »

Здравей, приятелю Евгени,
какво да ти отговоря се чудя. Не е моя работя да издирвам контакти с Мер и да всявам интриги по този начин. Все си мисля, че на нея форума и харесва такъв, какъвто си е, иначе тя едва ли би го оставила в този му вид.
  Напоследък лично аз черпя повече негативни, отколкото позитивни емоции покрай дискутирането на определени теми от личният ми дневник"Дневникът на ДеНиро". В случаят, не ми е приятно някой да ме напада и обижда грубо, без никакво основание. От друга страна не мога и да отговоря със същият тон на подобно отношение, просто защото не ми е присъщо да се държа просташки. Ето защо, вземам решение да прекратя участието си в във форума.
 Пожелавам на всички съфорумци, щастие и обич.  :flowers2:
 ДеНиро                Молбата ми е да размислиш.Аз поне имам нужда от теб ДеНиро,както и от останалите съфорумици.
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #206 -: 22-06-2015, 17:34:39 »

Хайде сега, глупости.
Какво ви става, хора?! Защо се обиждате за щяло и нещяло? ДеНиро, не се впрягай за всичко на всеки. В нета може да пише кой каквото си иска. Не трябва да се сърдиш на някакъв анонимен виртуален участник. Не давай толкова лесен достъп до чувствата си.
Общувай само с тази част, която ти е приятна от участниците във форума, другите ги игнорирай. Гуш :)
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #207 -: 22-06-2015, 21:01:38 »

Хайде сега, глупости.
Какво ви става, хора?! Защо се обиждате за щяло и нещяло? ДеНиро, не се впрягай за всичко на всеки. В нета може да пише кой каквото си иска. Не трябва да се сърдиш на някакъв анонимен виртуален участник. Не давай толкова лесен достъп до чувствата си.
Общувай само с тази част, която ти е приятна от участниците във форума, другите ги игнорирай. Гуш :)
:Content_14: :Content_14:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Janeto

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Дневникът на DeNiro
« Отговор #208 -: 24-08-2015, 23:26:22 »

Както знаят някои от вас аз съм съвсем "прясна" тук...
Изчетох цялата тема - дневник на ДеНиро. Доста непостоянно хранене...Нервите не са оправдание да се приемат вредни храни (макар че и аз съм го правила), напротив, те би трябвало да са стимул за здравословно хранене и оттам и силен дух! А пък неустоимото желание, то е може би най-силното робство, както някой беше казал... За гладуванията браво!  :flowers2:

Доста интересни теми сте обсъждали тук и разнообразни бих казала.
Интересно четиво беше тази тема за мен.
А защо издребнявате и се заяждате един с друг?
Изглеждате ми всички зрели и интелигентни хора с много опит.
Един се разсърдил, напуснал, друг нещо бил обиден? Да не сме в детската градина?
Не очаквах в суров форум да срещна негативизъм и то толкова примитивен при това.

Надявам се, да не срещам такива неща, защото иначе основите на теорията за извисяването на духа, когато съзнателно търси как да се излекува и как да се храни най-добре, помагайки си и на ментално, и на физическо ниво, ще бъдат сериозно разклатени.  :surpris_22:

Или пък, дори и на слънце само да се храни човек години наред, или с въздух само дори, злобната му нишка пак така ще чака с глупости да се захрани?  :Confus_3:

Поздрави!  :peperudi: :Content_22:
Активен
"Мисли преди да дъвчеш."
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.