Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на ДарбиМак  (Прочетена 135980 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #160 -: 03-09-2009, 13:02:50 »

уау, Дарби, толкова си хубава, че на твое място няма да ми трябва повод за тази рокля :love_006 - emotloader: ...носи я по-често, прекрасна си с нея :peperudi:
Активен

escorial

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
    • Escorial's Webblog
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #161 -: 03-09-2009, 15:23:06 »

 :love_007:
Активен
мама на три мишлета

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #162 -: 03-09-2009, 23:21:50 »

WOW :peperudi: :peperudi: :peperudi:
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #163 -: 04-09-2009, 15:57:34 »

Всички сте много мили  :thankyou:
Аз ще забягна за няколко дни. Какво ще ям хич не знам, че освен едни кракери нищо друго не съм си приготвила.
Тия дни не съм яла нещо особено интересно. Традиционните кракери и пресни зеленчуци. Не съм пила смути няколко дни и определено усещам липсата на енергия. Следобяд ми се доспива. Като се върна от горите тилилийски ще започна да си правя пак любимото зелено нектарче. Освен ако не се налага да правя гладолечение, че незнам с какво ще се храня по тия източни Родопи и Странджа. Едва ли някой там мисли за вегетата пък камо ли за суровоядците.
Хаде до скоро  :fluretaa:
 :whistling2 - emotloader: Ясен месец веч изгрява над зелената гора  :whistling2 - emotloader:
 :whistling2 - emotloader: цяла странджа пак запява песен млада юнашка  :whistling2 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #164 -: 04-09-2009, 19:31:25 »

Приятно пътешествие Дарби  :whistling2 - emotloader:
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #165 -: 06-09-2009, 16:32:44 »

 Ех Дарби,Дарби защо така се разминахме днес -аз към 10 часа бях на родовото имение,но вас ви нямаше  :surpris_23: и аз какво дае правя сам -повъртях се ,поговорих с хората и айде обратно откъдето съм дошъл,а така се бях настроил за обикаляне по планините,ама така е то трябваше да си вземем телефоните и да можем да се чуваме ще знам за друг път.Ще трябва да ми се реваншираш подобаващо  :pensif_29: с голямо настроение пътувах сутринта -не мога да кажа същото за обратния път,но здраве да е-интересно ми беше да ги видя тия хора.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #166 -: 06-09-2009, 17:58:59 »

може да са се удавили... като гледам какво е времето тук...  :o как така не сте си сменили телефон, на мен гледам ми е оставила на лично, сега звъннах да видя къде са... начи тя сега е в Кърджали и каза, че е много разочарована от Родовите имения, защото нямало никой, и не знае защо не сте си определили среща в определен час, а така намерки и сте се разминали...  :surpris_23:
« Последна редакция: 06-09-2009, 18:10:23 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #167 -: 06-09-2009, 19:32:21 »

Да,донякъде е моя грешка-трябваше да си вземем тел.малко нехайно е така-уточнихме само деня,явно не е достатъчно.Вярно че не е кой знае какво-5-10 къщи ,само в 2 имаше хора едната къща беше много красива-много своеобразна архитектура с много уютно излъчване,особено отвътре трябваше да я снимам.Между другото ми се зарадваха-питаха ме дали съм запознат с уч. на Анастасия,дали искам да живея по този начин и др.подобни предложиха ми да остана при тях за 1-2 дена,абе гостоприемни са но леко странни,разбираемо е -те живеят доста по -различно от нас "нормалните"Еди от тях ми казва "ти днес получи два знака ,но неси ги прочел,осъэнал-твоите хора ги няма,но намери нас-явно е трябвало да си определиш среща тук ,за да дойдеш на това място" леко се озадачих :surpris_23: дали пък не е така ама като нивото на осъзнатост ми е ниско какво да правя ,сега ме гложди любопитство какъв ли пък беше втория знак забравих да попитам.Абе ако не бях сам можех да остана една вечер ,но сам не ми се оставаше-интнересни хора са .
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #168 -: 07-09-2009, 23:00:38 »

Много ви поздрави от лелчито, те се оказаха в Джебел днес и са видяхме одеве..

ps: Това с Ардино се провали, че такъв дъжд навън...  :surpris_25:
« Последна редакция: 08-09-2009, 17:12:02 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #169 -: 09-09-2009, 19:30:07 »

Силвърсмит, много се извинявам и ужасно съжалявам, че така се разминахме. Наистина няколко дни преди да тръгна ти нищо не писа по форума и аз почти бях сигурна, че си се отказал. Че то ентусиасти много... Още веднъж се извинявам и страшно съжалявам за конфузната ситуация.  :surpris_23:
Аз се завърнах от пътешествието в източните Родопи.   :Content_14: Много ми хареса, но за съжаление  времето не позволи да обиколя навсякъде, където ми се искаше. :surpris_23:  Направи ми впечатление, че не е добре уреден и оранизиран туризма в този край. Няма достатъчно информация, няма указателни табели. Имаше места, където искахме да отидем, но не намерихме пътека или знак. Няма и кой да ти каже. Разбира се не навсякъде беше така.  Както вече знаете, запознахме се с Марулка.  :Content_14: Много е приятно да срещнеш някой виртуален на живо. Марули, дано се случи пак да се видим някъде в живота.  :fluretaa:
По време на пътуването се хренех съвсем правилно, като злоупотребих с боза в Момчилград и с бира в Джебел. Хапвах кракери, елданола, пресни плодове и зеленчуци, ядки, тахан. Не съм наддала, не съм отслабнала. Пълна скука  :Confus_3:
Днес си направих салатката на мегуста. Много е вкусна.  :essen:
сега съм накиснала разни семки да покълват и от утре почвам да бъркам манджите. имам страхотен апетит и .... дръж се манджа, че се завърнах  :essen:
Активен
Намасте :)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #170 -: 09-09-2009, 19:57:41 »

а, добре дошла :flower:

хах, аз лелито я хванах в крачка с биричката в ръка, ама викам да не казвам у форума да не я излагам пред суровоядското общество :whistling2 - emotloader: па тя сама си признала гледам...

снимки?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #171 -: 10-09-2009, 07:32:44 »

ето снимки от каменните гъби, крепостта Устра, гроба на Орфей,Перперикон

Искам да чуя мнението ви:
тази година ми било ред да се имунизирам за тетанус. дали да се дам или да не се давам да ме боцнат. направо се чудя  ???  досега винаги са ме имунизирали за всичко, което министерството на здравеопазването е определило  :surpris_23: обаче сега при новите ми разбирания за здравето направо се чудя ???
« Последна редакция: 10-09-2009, 07:34:16 от DarbyMac »
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #172 -: 10-09-2009, 10:00:04 »

 :kisss:И гъбата си я бива, ама теб НАЙ- си те бива!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #173 -: 10-09-2009, 15:14:42 »

На ваксина не бих отишла. Всъщност аз съм против тях. Ясен не е имунизиран с нищо, каката е, но с ваксините до 2 годинки. Не че са малко, де. Все пак решението си е твое.
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #174 -: 10-09-2009, 17:26:25 »

Здравейте! :peperudi:
ДарбиМак, тва да не тази за всички които са на  набор  на 4 -64,74,84 и т.н :surpris_23: .Аз също съм пулучила В БГ писмо.Ама ще послушам Вери. :Content_22:
не че съм се засилила за БГ заради една имунизация :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #175 -: 10-09-2009, 22:40:26 »

То и без това с имунизация или без, като отиде човек да го превържатслед някой подвиг дежурно те боцкат пак с ваксинка за тетанус. Така че аз не виждам смисъл.
 
:thankyou: Благодаря за признанието, много ценно за мен от такъв признат от нас кулинар. :kisss:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #176 -: 11-09-2009, 00:01:39 »

Може и да не те боцнат след подвига, ако откажеш.  ;)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #177 -: 13-09-2009, 20:09:07 »

Хех, позагубих се малко  :Confus_3:
Прави ми впечатление, че постовете във форума намаляват  :surpris_22: защо така  :surpris_22: да не са се отказали суровоядците от суровоядството  :Confus_3: или сезона е напрегнат заради промяна на сезона  :Confus_3: да не говорим за тези, които имат ученици  :weight_lift: 
аз самата трудно се организирам, че съм в отпуска и времето ми е много разпиляно тия дни  :Confus_3: колкото съм по-заета, толкова съм по-организирана  :whistling2 - emotloader:
Все пак се храня:
7,00  - мляко от сусам
10.00 - грозде
12.00 - задушен зелен боб с дресинг от чесън, сол, зехтин, магданоз ; салата от домати и краставици НАТЮР  :P
16,00 - бананов крем - размразни банани с брашно от кашу,есенция ром
20,00 - кюфтенца от леща, един домат

това е менютоза ден :)
а вчера ходихна един дълъг поход - около 15 км. маршрута минаваше през гори и вилни места. ядох  дренки, глого, капини, смокини, орехи, грозде, ябълка,пих изворна вода. всичкото това без часове и без правила. което когато ми се изпречи пред погледа. вечерта си зарадвах душата с 5-6 трюфелчета  :Appetit_17:

а днес никаква физическа активност  :Confus_3: цял ден прецеждам разни билкови масла, които си седяха  на слънце от известно време, мелихябълк и напълних един съд за да си спретна ябълков оцет  :whistling2 - emotloader: за първи път прравя такова нещо и дано се получи, че разбрах колко е полузно за ставите, а тазобедрената става много ме боли напоследък  ??? ходих даже на лекар  :Confus_3: защо ли си загубих времето там  :Confus_3: някакъв доктор ме посъветва да обедвижа ставата и да вземам аналгетици  :surpris_22: за какво са учили тия докторя  ??? пак добре, че можеше да ми предложи да ми я смени  :fun_096: 
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #178 -: 13-09-2009, 20:42:27 »

Вчерашният ти ден в гората най-ме изкефи. :)
Дааам, форумът замря. Не знам защо така. И на мен последните 10-на дни ми дойде малко нагорно, но не ви забравям. Всеки ден надничам тук. :)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на ДарбиМак
« Отговор #179 -: 13-09-2009, 23:20:36 »

прави сте си... аз ще гледам да почна да пиша редовно пак, ама като се сетя кво тряя да разправям, не ми се почва... :surpris_25: само лоши работи, аман...

иначе си надничам редовно у форума... най-малкото за да трия офертите за лекарства дето спамят всеки ден... намерили у кой форум лекарства да предлагат :laugh:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 24 запитвания.