Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 237088 пъти)

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #340 -: 08-12-2011, 10:17:30 »

Мислех да дам линк към едно видео, относно gardasil простотията, но после видях второ добро, трето, четвърто .... Само това стига...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #341 -: 10-12-2011, 23:08:15 »

Сашо XVisible , благодаря за вниманието. (Бях малко из страната , затова така късно)
Приветствия за твоето включване със силен още първи пост. Късно ни намери , но може пък  да се позадържиш по-дълго :)  Шапки долу пред хора като теб. Разгледах всичко , за което си се трудил. Адмирации!
 Тук преди време за сериозни успехи с тази болест ни разказа една дама от Бургас с ник kerizi.
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1419.msg29565#msg29565
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1419.msg29531#msg29531
Бяхме със Светльо, когато се срещнахме с нея и с мъжа й миналото лято. Заразяваха с оптимизма си и решимостта си . Бяха заложили изцяло на лечебното гладуване, а мъжът й беше махнал хапчетата , с които контролираше кръвната си  захар. Тя вече не пише тук, но наскоро даже се сетих , че й пазя телефона  и се чудих дали да не й звънна.
(А по повод видеото с теб.  Да , явно тези телевизионери и този път са опорочили  цялото начинание , вярвам ти . Аз и затова не гледам. )
« Последна редакция: 10-12-2011, 23:14:51 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #342 -: 11-12-2011, 10:36:20 »

kerizi, предполагам е Керанка. Уваженията ми към нея. За мое съжаление не мога да мина на 100% сурово, защото.... съпруга, навици, родители.... Някой ден ще ми писне и ще премина отново на 100%, както върнах МС. Само да кажа, че всичките лекари, с които имах контакт ме изтриха от скайповете си и не говорят с мен ;)

Защо ли? Сигурно щото съм станал от инвалидна количка и легло с ПЪЛНО отричане на лечението според съвременната медицина! Абсолютни смотаняци са лекарите! Меркантилни (сметкаджии) същества с фикс идея правене на пари. Да, но правенето на парите често е за сметка на добри хорица, които все още им вярват...
Активен

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #343 -: 12-12-2011, 16:14:40 »

Има ли родители във форума, които не са ваксинирали детето/децата си? Надявам се някой да се включи и да сподели.


:)

единствената ваксина на моето дете я сложиха (без да попитат разбира се) в родилното веднага след като се роди - слава богу оцеля !

от там насетне - "антидотиране" при хомеопата ми
и последващ пълен отказ (писмен) пред педиатарката !

да е жива и здрава, че е супер разбрана и отворена и пое риска да напише, че детето е с ваксини за да ни приемат на градина !!!

няма да коментирам супер извратената логика, че моето дете, без ваксините е опасно за другите  и затова няма да го приемат на ясла или градина !!
нали риска е за него да се разболее, а ваксинираните са "защитени"

няма думи просто

поздрави на всички мислещи с главите си
« Последна редакция: 12-12-2011, 16:21:21 от Vik »
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #344 -: 12-12-2011, 22:08:51 »

Охххх, като видя такъв постинг и ми идва да съчиня някои неудобни въпроси към всички защитници на съвременната медицина:

1. Във ваксините има така наречените следи от ЖИВАК. Тези следи понякога са... доста дебели следи. Нещо от сорта на "40 пъти над допустимото"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612301.msg19938111#msg19938111
За мен няма допустимо количество от свръх отрова в организма на човек!

Живакът е най-отровният елемент на земята, или вторият по ред, не знам точно, но няма значение. Лошото е, че се предава през поколенията и са нужни ~7 поколения без имунизации за абсолютно пълното му изчистване! Ако поне беше приет през хранопровода (нормални условия) щеше да бъде далеч по-лесно.

Обаче, когато се абсорбира от мастната тъкан в мозъка... Май все още има спор в медицината дали има или няма такава ли? Да споят колкото си искат. За себе си съм почти уверен, че там е проблемът.
От органичен живак във ваксините (казват ни, че е такъв) той става неорганичен за около ~5 или повече седмици и изчистването му от организма е супер трудна, ако не и невъзможна задача.

Защо не говорят за живака, който ГО има във ваксините? Връзката му с МС, според мен, е значителна. Има доста голяма вероятност точно микроглия клетките в резултат на това отравяне да са загубили способността си да разпознават свой-чужд и да атакуват от своите си - автоимунно заболяване. Изследвания на тази тема не се правят, защото медицината дори има сметка да НЕ се правят.

Както пее Слави - "Толкова е гнусно, че не ми се коментира"...
ВЪПРОС: ЗАЩО В НЯКОИ ВАКСИНИ ИМА ЖИВАК, А В ДРУГИ НЯМА?
ВЪПРОС: ЗАЩО ВЕЧЕ НЕ ПИШАТ СЪДЪРЖАНИЕТО МУ В ТЯХ?
ВЪПРОС: ЗАЩО НЕ СЕ ПРАВЯТ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ПРИСЪСТВИЕТО НА ЖИВАК И АВТОИМУННИ ЗАБОЛЯВАНИЯ?

2. В почти всички ваксини има АЛУМИНИЙ? Каква е неговата роля там? Според някои той е адювант. Адювант, който ту го има, ту няма във ваксините.
ВЪПРОС: КОЕ ГРАДИ ИМУНИТЕТ? АДЮВАНТЪТ ИЛИ АНТИТЕЛАТА, ИЛИ КОМБИНАЦИЯ МЕЖДУ ДВЕТЕ?
ВЪПРОС: ЗАЩО НЯКЪДЕ ИМА АДЮВАНТ, А ДРУГАДЕ НЯМА?
ВЪПРОС: ЗАЩО АДЮВАНТЪТ ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е НЕВРОТОКСИН?

3. Антитяло - наистина ли това е показател за изграден имунитет и защита от болести?
Трябва доста ограничена мисъл, за да приемеш версията, че има две неща - враг и антивраг! Тяло (чуждо, враждебно) и анти-тяло.
ВЪПРОС: ЗАЩО БОЛНИТЕ ОТ СПИН ИМАТ ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО АНТИТЕЛА И ВЪПРЕКИ ТОВА ТЕ УМИРАТ?

4. Онкоболни и ракови клетки - има ги във ВСЕКИ организъм и имунната система оказва ключов фактор в ограничаване на разпространението им.
ВЪПРОС: ЗАЩО ОНКОБОЛНИТЕ БИВАТ ЛЕКУВАНИ С ОТРОВИ, КОИТО ТРОВЯТ ОРГАНИЗМА И ПОНИЖАВАТ НЕГОВАТА ИМУННА СИСТЕМА?

5. Тежки метали и аутизъм. При всички болни от аутизъм се наблюдава значително количество над нормата живак и други тежки метали.
ВЪПРОС: ЗАЩО НЕ СЕ ПРАВЯТ ИЗСЛЕДВАНИЯ В ТАЗИ ОБЛАСТ?
ВЪПРОС: ЗАЩО БИВА ОТХВЪРЛЯНА ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ТЕЖКИТЕ МЕТАЛИ, В ЧАСТНОСТ ЖИВАКА И АУТИЗМА?
ВЪПРОС: ЩЕ БЪДЕ ЛИ НЯКОГА ПРИЗНАТА ИСТИНСКАТА ПРИЧИНА ЗА АУТИЗЪМ - ОТРАВЯНЕ С ТЕЖКИ МЕТАЛИ?

Стига толкова! Сега е ред да кажа защо детето ми е сред най-здравите деца (всъщност най-здравото) в квартала! Познахте - има ваксините в родилното и нищичко след това, нищичко. На 2 и половина е, но развито колкото 4 годишните, чинно ваксинирани връстници.

Изобщо не искам да споменавам и едно дете, за което ми се къса сърцето - малко по-голямо от нас, но с развитие на една годинка Да, ваксините са виновни за това. Всички родени преди 80та година да се чувстват късметлии, защото точно след това ваксинациите станаха доста агресивни!

Няма как иначе да е, докато учат и набиват в главата на всички лекари, че това което виждат не е това, което си мислят. "Това черното дето го виждате всъщност е бяло!" или някаква друга такава глупост. Та поне детето ми искам да има това, което баща му няма - ЗДРАВЕ! Поне то да основе основата на 7 поколения без ваксини. Хубавото е, че не е единствена.

Все повече майки раждат у тях, пропускайки супер ненужните интервенции в болницата. Все повече майки избират да не имунизират с тежки метали (алуминий, живак(о, да, има го напук на твърденията на лекарите)) и откровени отрови (фенол, феноксиетанол, формалдехид) децата си, като по този начин се доближават до съвършено здраве ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #345 -: 13-12-2011, 19:18:25 »

XVisible , поотпуснал си си душичката, добре се е получило. :)
Някои малки корекцийки и допълненийца само бих могъл да направя.
 - по т.3 . Имаме тема за СПИН, ако искаш надзърни. За посветените отдавна е ясно , че СПИН няма връзка с HIV . Тоест - не е заразен. Не случайно и никой никога не е виждал самият вирус HIV. Навсякъде , където има негова картинка, то това е рисунка , а не снимка. Интересен феномен - (почти) цялата академична и велика медицина воюва с вирус, който вече 30г не успява да изолира и фотографира :)
Самият "откривател" Гало беше детрониран и обявен за мошеник, защото не е видял никакъв вирус.( Хем не го видял, хем решил , че води до СПИН  :pensif_29: )
- по т.4  Ти имаш ппредвид отровите , използвани от "хуманната" медицина - химиотерапия и облъчване вероятно. Те са ясни. ( Ако оцелееш от самите тях, трябва на дърво да чукнеш :) )
Но в групата "отрови" влизат почти всички "алтернативни" препарати за лечение на рака. Това са най-вече растителни (фитоотрови) - кукуряк, петнист бучиниш, синя самакитка, настойка от тютюн. и т.н. Но има и други - например газта. С тяхна помощ различни лечители и медици преодоляват това, което "хуманната"  не иска да цери. И както казва руският д-р  Сергей Иванович Цветков ( лекуващ рака с отровни растения) -    " Трябва постоянно да лавирате на границата на отравянето, като се стараете да не правите почивки"  

А сега тук нещо наистина интересно . От големия учен и човек д-р Марк Яковлевич Жолондз.
1.Имунната система на организма не може да защити човека от израждане и ракови клетки.Това е свързано с факта , че имунитетът изпълнява съвсем други функции. Той защитава от вируси, микроби, гъбички,  но не и от израждане на клетките. Грешка е да се надявате на цялостното повишаване на имунната защита при онкологично заболяване.
  Организмът на човека има противоракова защита, която в 85% в случаите работи успешно. Но човечеството не знае какво представлява тази защита. Имунната система има второстепенна роля и допълнително помага.
2. Раковите клетки с нищо не се отличават от останалите клетки на организма, освен с един фактор - те имат много повишено ниво на обмяна на веществата. С други думи, раковите клетки са много лакоми. И ето тук следва гениалния ход - ако нахраним организма на човека със специална ( далеч не всяка) клетъчна отрова в много малко количество , какво се случва? Лакомите ракови клетки ще хапнат по-голямо количество, в сравнение с нормалните клетки,  и ще се отровят. Те ще загинат!
[/i]

Тоест, както казал ( не чак толкова) великият Айнщайн - "За да направиш откритие, трябва да виждаш това , което всички виждат, но да мислиш така , както никой не е мислил" :)
« Последна редакция: 13-12-2011, 19:21:44 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #346 -: 13-12-2011, 22:43:08 »

бате Бино, мой човек си ти!
И да те питам дали някога си мислил в тази посока - http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/18/leading-vaccine-doctor-states-cancer-linked-to-polio-vaccine.aspx  :whistling2 - emotloader:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #347 -: 14-12-2011, 07:37:44 »

бате Бино, мой човек си ти!
И да те питам дали някога си мислил в тази посока - http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/18/leading-vaccine-doctor-states-cancer-linked-to-polio-vaccine.aspx  :whistling2 - emotloader:

ако наистина го имаш за твой човек, тогава би трябвало да знаеш, че не е добре да го караш да си напряга главата с езици, различни от български и руски  :Confus_3:  :whistling2 - emotloader: :Confus_3: :whistling2 - emotloader:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #348 -: 14-12-2011, 10:17:23 »

Искрено съжалявам :(
Мога да предложа само това, тъй като не съм се заел да го преведа и разпространя... не и него.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #349 -: 14-12-2011, 11:50:19 »

Бойко ( бпа ) май обича да отговаря вместо другите :)  Така ли са те учили в училище?  :pensif_29:
Чета и се оправям добре на 4 езика. Освен изброените от теб, съм с немска гимназия , а в Лондон бях на крачка от "Кембридж Сертификат", просто не ми трябваше за нищо и затова не го покрих.  Хващам и 35% холандски.  А за теб и останалите , които си мислят ,че владеят английския, съм готов веднага да пусна няколко гатанки и да погледам сеир :)

А  както се вижда, по-голямата част от българите не могат да се оправят  дори и с българския , защото все се налага да поясняват какво са имали предвид. Или пък да го казват с 25 изречения , след като могат
   (би могло! :)  )  да го кажат и с едно.

Естествено , усещам, че се гъбаркаш с  руснаците , но ако имаш поне мъничко пипенце , ще знаеш, че не заради тях сме на това дередже. Само стой и гледай какво ще се случи следващите години , дошло ни от по-различна от тяхната посока :)
« Последна редакция: 14-12-2011, 12:04:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #350 -: 14-12-2011, 13:38:07 »


...Само стой и гледай какво ще се случи следващите години , дошло ни от по-различна от тяхната посока :)

е то само на неродените не е станало ясно , че света е тръгнал на ебем ти посока
и както всяка самоуважаваща се цивилизация - ще се самоунищожим  или глобален катаклизам ще ни затрие !!!

толкова изчекнат света никога не е бил
природата не търпи такива извращения дълго време !

кой оцелее ще е добре
другите RIP
 
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #351 -: 16-12-2011, 06:56:20 »

Я стига с този песимизам.Инвестираите в земя и калашници и няма  да имате проблеми в бъдещето непредведимо....Само искам да споделя че и аз съм кардинално против ваксините.Колкото до това дали ваксинирам няма да ви кажа защото МЗ има навика да чета по тези фороми и после да привиква хора от тях за справка.Нали знаете че живеем в една химера.Капиталистически социализам..... :pensif_29: :pensif_29:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #352 -: 16-12-2011, 12:31:40 »

Я стига с този песимизЪм. ИнвестираЙте в земя и калашници и няма да имате проблеми в бъдещето не предвИдимо....Само искам да споделя, че и аз съм кардинално против ваксините. Колкото до това дали ваксинирам няма да ви кажа, защото МЗ има навика да чета по тези форУми и после да привиква хора от тях за справка. Нали знаете, че живеем в една химера. Капиталистически социализЪм.....
Приятел, нали не възразяваш, че поправих малко правописни и граматически грешки в цитираното от мен ;)

Искам обаче сериозно да допълня нещо!!! Лекарите губят и те го виждат ;)
Губят доверието на все повече хора и ЩЕ губят много повече! Но това е неизбежно и аз едва ли имам някаква заслуга за него.

Досега не съм чул МЗ да подадат оплакване въз основа на прочетено във форум. По-скоро ще ти спрат детето от детска ясла/градина, което за повечето хора си е сериозен проблем. Освен това ще се лишиш от детски надбавки, които, колкото и да са малко, са важни за някои хора...
Активен

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #353 -: 16-12-2011, 13:24:38 »


 ... По-скоро ще ти спрат детето от детска ясла/градина, което за повечето хора си е сериозен проблем. Освен това ще се лишиш от детски надбавки, които, колкото и да са малко, са важни за някои хора...

моментално попадат по ударите на комисията за защита от дискриминация !!!!

но който се сети да ги сезира - моя братовчедка така направи и оставиха детето и в градината !
 

 
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #354 -: 16-12-2011, 19:59:17 »

Бойко ( бпа ) май обича да отговаря вместо другите :)  Така ли са те учили в училище?  :pensif_29:
Чета и се оправям добре на 4 езика. Освен изброените от теб, съм с немска гимназия , а в Лондон бях на крачка от "Кембридж Сертификат", просто не ми трябваше за нищо и затова не го покрих.  Хващам и 35% холандски.  А за теб и останалите , които си мислят ,че владеят английския, съм готов веднага да пусна няколко гатанки и да погледам сеир :)

А  както се вижда, по-голямата част от българите не могат да се оправят  дори и с българския , защото все се налага да поясняват какво са имали предвид. Или пък да го казват с 25 изречения , след като могат
   (би могло! :)  )  да го кажат и с едно.

Естествено , усещам, че се гъбаркаш с  руснаците , но ако имаш поне мъничко пипенце , ще знаеш, че не заради тях сме на това дередже. Само стой и гледай какво ще се случи следващите години , дошло ни от по-различна от тяхната посока :)

Не, съвсем не, както се казва... знам, че твоя отговор рано или късно ще дойде, а и все пак бях мярнал на поне 2 места твое мнение, в което гълчиш автора, че не си е направил труда да преведе английскоезична статия  :whistling2 - emotloader:
та затова си позволих тази фриволност  :whistling2 - emotloader:

колкото по темата - поддържам твоето становище, макар и да рискувам да си помислиш, че не си прав  :whistling2 - emotloader: :whistling2 - emotloader:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #355 -: 16-12-2011, 20:15:11 »

Вместо бате Бино и bpa да се дърпат и си мерят каквото имат за мерене да споделят мнение за тази простотия..
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #356 -: 16-12-2011, 20:18:13 »

Лично мен доста ме подразни "Тук, в Съединените щати бившият президент Джими Картър беше видян по телевизията да предлага безплатни билети за концерт на Майкъл Джексън на родителите, които се съгласят да ваксинират децата си. В Мичиган на децата се обещаваха „безплатни картофки”"  >:(
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #357 -: 16-12-2011, 21:46:53 »

Почна се....ок...аз доколкото си спомням имам офицеално разрешение от Мер ,Петко и съвета на стареишините да си пиша както мога....хъхъххъхъхъх.Отдавна сме минали етапа на поправките.Както и да е.Ще се поправя.Докторчетата завършили образованието си с отличен имат навика да преравят таквис саитове и после да мътят водите.Разбра ли ме вече???Колкото до ваксините според моите скромни наблюдения не ваксинираните имат по ускорено физическо и психическо развитие от останалите.Само съжелявам че не водя дневник с налюдения ама с моят правопис това ще си е жива мъка....хъхъххъхъхъххъхъ.
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #358 -: 16-12-2011, 22:08:36 »

axim, пиши, както искаш приятелю... ;)
Моите наблюдения за не ваксинираните са същите. Съдя по моето дете и други чинно ваксинирани. Включително и едно на 2 години и половина, а с развитие на 7-8 месечно (разбира се надупчено с всичко) :(  >:(
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #359 -: 17-12-2011, 16:20:00 »

 Децата на всичките ни приятели са ваксинирани, но нито едно не е със забавено развитие. Да, децата на които обръщат повече внимание ( вместо да го оставят пред ТВ за да мълчи) са по- будни. Малко крайно ми се видя това изказване, простете.  :pensif_29:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 23 запитвания.