Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236741 пъти)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #280 -: 20-09-2010, 21:57:27 »

Активен

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #281 -: 30-09-2010, 11:46:15 »

Vaccination.-.The.Hidden.Truth.(1998)
Има го в мулето.
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #282 -: 30-09-2010, 19:14:37 »

 
Признаха, че детските ваксини могат да причинят аутизъм

http://svetoven.pogled.info/article/15593/Priznaha-che-detskite-vaksini-mogat-da-prichinyat-autizam
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #283 -: 02-10-2010, 11:18:16 »

Ако искат и 100 валентни да си слагат,но на тях.За нас,не благодаря!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #284 -: 02-10-2010, 12:30:58 »

Вчера по новините съобщиха, че САЩ се извинява на Гватемала, че умишлено е заразила стотици хора с гонорея и сифилис, при медицински тестове, преди повече от 60 години.
Както всички знаем, в затворите и лудниците се извършват всевъзможни експерименти и СЕГА!
Много неща ще излизат тепърва. Интересното предстои!
http://www.e-79.com/?news_id=27207
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #285 -: 03-10-2010, 20:53:39 »

Вижте болната извратена логика, на Бил Гейтс, за намаляване на населението чрез подобряване на "здравеопазването"(след 3-тата минута).
 обяснява как на местата където има лошо "здравеопазване", популацията расте(в Африка). /Разбира се, те се грижат да я намалят, чрез редовно ваксиниране!! :police:/
А видите ли, на местата с добро "здравеопазване", популацията намаля! /И как няма, след като ги инжектират с биологично оръжие, наречено "ваксина"/.
http://www.youtube.com/watch?v=x00Kxn5bIkQ

И после, разни малоумни дебили нека ми разправят, колко полезни били ваксините. Идва ми, аз да им ги бия. Ама ще им слагам по няколко на веднъж.

Днес в предаването на 4 очи(последната част), доктор Папазова, отново направи прекрасно представяне.
Каза много точно и ясно, че т.н. "здравна система", не е направена да обслужва пациентите и да ги лекува, а точно обратното. Разбира се, ние знаем това. Гледайте го, ще ви хареса.
Активен

krishala

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #286 -: 17-10-2010, 11:26:23 »

Оле  и след всичко прочетено съм категорично против ваксините· Нашият педиатър е хомеопат , обаче с отговорите си във форума, ми стана ясно ,че много държи на тях, Какво може да се измисли? Ваксините само в имунизационния паспорт на детето ли съществуват или и в тяхните компютри?                                 В момента чета книгата на др Гълъбов и също на др Робърт Мелденсон  , гледам разни материали и все повече се говори по въпроса ,това е хубаво ,но дали ще даде резултат?                                                     Ето и от предаването на Гала ~ Мария Папазова какво казва по въпроса  http://play.novatv.bg/play/231261/
Активен
Здравите хора избират да имат уважение към ритъма на живота и даровете от природата.

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #287 -: 17-10-2010, 11:58:14 »

Нашият педиатър е хомеопат , обаче с отговорите си във форума, ми стана ясно ,че много държи на тях, Какво може да се измисли?
Това означава, че педиатърът ви, е лъже-хомеопат! От тези на Боарон :fun_096:
Те са полуфабрикати на официалната "медицина".
Истинските хомеопати, са класичиските!
Няма нормален човек, които, да е разбрал какво представлява холистичният метод на лечение и да подкрепя ваксинацията.
Това са измамници, обучени от фармацефтичната "медицина", да запълнят нарастващата ниша, на хората търсещи истинско лечение! Както в маркетингът. Виждаш целева група и запълваш с продукта който търсят, ама вашият.
Krishala, намери си класически хомеопат.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #288 -: 17-10-2010, 20:43:41 »

В България имало 20 000 аутисти,казаха в новините.
Колко са били, преди да започне якото ваксиниране ,преди 50 години да речем???  А преди 100 сигурно не са знаели какво е това :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Ама такава статистика няма,естествено.
Може да има статистика за шапа по овцете,но не и такава.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #289 -: 21-10-2010, 11:23:39 »

Преди време се оплаквах, че е задължително при пътуване до Танзания да си сложа ваксина за жълта треска. И си я сложих! Оказва се, че не е задължително! Задължително е, като се обадиш в РИОКОЗ и те наплашват, че на границата като се върнеш ти искат имунизационния паспорт. Дрън-дрън!  Върнах се през Истанбул и после с автомобил до Варна, през Малко Търново. Никой не ми поиска имунизационния паспорт. А в Танзания ни казаха на границата, че не е задължително да имаме такава ваксина, а само препоръчително. Да не говорим, че посетих страната в сухия период и няма популация на комари и други гадини, да не говорим че никъде не ме ядоха комари.... И въобще се натрових с някакви живи бацили заради нашата местна здравна система  :Confus_3:
Хора не се ваксинирайте за жълта треска, ако ви се случи да пътувате в източна Африка! Не е необходимо!!!
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #290 -: 21-10-2010, 14:26:38 »

Аз какво ти казвах Дарби?  ;)

Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #292 -: 09-05-2011, 19:54:53 »

Тази година идва ред на моя набор по имунизационен календар. Каква е процедурата по отказване? Ще се размине ли с едно подписче или да заделям за глоба? Засега планът е да се правя на разсеяна до пето обаждане.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #293 -: 09-05-2011, 21:30:26 »

Просто не отиваш. Аз така съм правила, докато бях в Бг.
Досега не съм чула за глобени.
А и ти си пълнолетна. Щото като някой родител каже, че не иска да ваксинира детето си, го определят за невменяем и застрашаващ живота на детето. Пък то милото нали е малолетно и няма право на глас.  :surpris_23:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #294 -: 09-05-2011, 21:58:57 »

Има много варианти за обяснение защо детето не може да се ваксинира , ако сериозно се интересуваш пиши ми
Активен

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #295 -: 09-05-2011, 22:51:54 »

Да, интересува ме! Отсега съм ги замислила моите бъдещи неродени. Даже събрах от тая тема едно списъче с кой как е успял да се измъкне, та да ми послужи някой ден.

Иначе за себе си сега чета тук, че подлежа на финансова санкция от РИОКОЗ, щото съм представлявала опасност за ваксинираните, нали разбирате.  ^-^
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #296 -: 09-05-2011, 23:02:00 »

Дъщеря ми е на 8, а мен от 2 години ме натискат да направя тази която се прави на 6 години, че след нея имало и друга....
Личната ни прати в ХЕИ-то, но ме посъветваха да не ходя и аз така и не отидох и засега да чукам на дърво пари не са ми искали:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #297 -: 10-05-2011, 16:32:48 »

На мен ми се размина,казах че не искам и сестрата ме отметна за ваксинирана(набор 76).
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #298 -: 09-06-2011, 15:37:43 »

Ето я и нея! Откога я чакахме!
Изнамериха ваксина против влечението към духовното.

http://www.ivanstamenov.com/2011/06/3007/

(Аз се шегувам, но нещата наистина са сериозни.Материалът също.)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #299 -: 09-06-2011, 22:08:38 »

Започнах да чета, но е дълго, утре ще си го дочета .. :(Но за момент наистина се ужасих...
...все се надявам, че до няколко поколения хора без духовни стремежи няма да има на земята, че всички ще имаме чисти и светли мисли...Със сигурност прехода ни няма да бъде лек, аз го усещам по себе си особено силно в последните 10 дни...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 22 запитвания.