Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Няколко въпроса за т.н. "гладуване" на плодове и чай  (Прочетена 340468 пъти)

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

това не е вярно - няма изграждане на резистентност към чесъна от страна на никакъв микроорганизъм!
Бог е мъдър и мъдро е създал всичко!
Ти откъде знаеш Искрена? Всичко според мен опира до въпроса в какъв етап от еволюцията си се намират видовете микроорганизми, обитаваши телата ни. Аз например съм опитвал да се преборя с инфекция с помоща на чесън, но той не ми оказа абсолютно никакво влияние, приеман дори в промишлени количества от по две глави и половина на ден. Да не би да смятате, че всички вируси, инфекции и прочие са вследствие на зараза? Аз смятам, че голяма част от микроорганизмите - причинители на инфекции, винаги са си били в нас, и са изпълнявали полезна функция до определен момент, просто в определен момент са еволюирали и увеличили популациите си, и съответно са започнали да паразититат. Кое създава благоприятна среда за еволюирането на определени групи микроорганизми? Ами това всъщност са най-разнородни и многобройни фактори и понякога може би всичко опира до стечение на независещи от нас обстоятелства. Чесънът може би, дори помага в известна степен на микроорганизмите, като вероятно ги прави резистентни на други по-силни механизми за защита, използвани от страна на тялото.....кой би могъл да знае всъщност? Разбира се Искрена би могла да обясни всичко с понятието Бог. За мен лично обаче, нещата са доста по-сложни.
 
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

Разбира се Искрена би могла да обясни всичко с понятието Бог. За мен лично обаче, нещата са доста по-сложни.
 

остани си тогава с "по- сложните неща", аз предпочитам "простите"   ;D
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

аз казах, че по мъдър начин  е създал всичко, Тихий :)
създанието също е добро, но хората често избират да са глупави, това е избор, не състояние по дефолт  ;D
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

....Кое създава благоприятна среда за еволюирането на определени групи микроорганизми? ....
Според мен, на т.нар. първо ниво, благоприятна среда за бързото и обилно размножаване на всякакви (попаднали) микроорганизми, както в телата ни, така и изобщо, представлява наличие на поне следните условия:
1. Наличие на много храна. В нашите тела това са непреработени и неизхвърлени остатъци от приети през устата/белия дроб/кожата хим. съединения.
2. Отсъствие, в  местообитанията на тези организми, на вредни за тях хим. съединения. Например антибиотици и всякакви други, явяващи се отрова за микроорганизмите.
3. Отсъствие, в местатообитанията... на други вредни за тях въздействия като звукови вибрации с определена продължителност, честота и сила (напр. продължителен камбанен звън от църковните камбани(!)...
4. Отсъствие на външни и вътрешни "светлини", светлинни вълни...
5. Отсъствие на висша цел, силна целеустременост, съзнателна и подсъзнателна - в разглеждания период от време.
6. Най-вероятно и много други, непознати  фактори.

Не е издържано да вземаме от дадена система, или от цяла култура, само 1-2 съставки, да ги пренесем в друга такава, и да очакваме посочения в оригинала ефект. Пример: В един брой на сп. Тайм имаше огромна и подробна статия как жителите на Крит били дълголетни защато ядели ...маслини. И следваха подробни описания на множеството полезни въздействия на маслините (или в нашия случай - на чесъна), върху здравето и продължителноста на живот, без и дума да се каже за безбройните останали физически, химически, духовни и пр. и пр. фактори, отличаващи живота на о-в Крит от този във Вашингтон например...
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Жу, всичката информация е на руски, а не разбрах ползваш ли руския?
 Отг. на Жу: руският ми е пасивен език. Разбирам около 50-60%.
Ето ти и Чингиз Хан: 
https://www.youtube.com/watch?v=P3Wa1Oeb26U   :Appetit_17:

Бате Бино, благодаря много за рецептата! Пробвахме я с домати и соево мляко. Черпя паразитите 4-ти ден :essen: със счукан чесън. :) Моят съпруг също започна. За обезмирисяване хапваме карамфил и вземаме често душ. Изкарах днес отново същите модели паразити - 4 броя(като от кожа и слуз). Не се движат, вероятно са мъжки, които след оплождане умират. Най-големият беше около 15 см. Прилича на кобра в главата - да има нещо като "грива". Отново утре отива в микробиологията. Миналата седмица след изследване на всички чрез класическото тиксо върху стъкло, 4г. ми дъщеря има позитивен тест. Изследването показа, че са Oxyuren Enterobius Madenwurm. Според гугъл преводачът е вид нематод. Открих си приблизителни картинки на моите паразити. Не знам дали живеят само в червата или в цялото тяло :o. През това гладуване имах проблеми с дефекацията. Вероятно паразитите са причина? Вчера отново след клизма с кафе (за детоксикация на черният дроб по д-р Герсон) излезе нещо между охлюв и смачкана маслина. ?! Имам чувството, че излизат и метили от черният ми дроб. Видях и детски глист след поредното прочистване. ?! Болката от черният ми дроб може да е от сляпото черво, където е убежището на глистите.
Даа, имам около 3 вида минимум. Дори и не подозирах доскоро за този "тайнствен" свят:).
Решили сме да пием токсичните хапчета. Просто са много големи тези гадове в мен.
Борбата продължава. Уча си урокът.
Брезовият катран как действа?
С пожелания за всичко най-добро!  :)
« Последна редакция: 21-07-2015, 01:00:33 от ЖУ »
Активен

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Привет :Content_22:
За трети път от микробиологичната лаборатория ми казаха, че това не са червеи - 100 %. Надявам докторът (патолог от лабораторията) да е висококвалифициран.
Следователно стават общо около един метър слуз, приличащ на червеи...
Едновременно отркрихме на най-малкото дете глисти.
Лично видях тънко, кафяво и живо червейче от мен... , неизследван в лабораторията вид.
Трудно се откриват кои точно са обитателите в нашето тяло.
След 20 -тина дни с рецептата на Чингиз Хан ще се опитаме да изгоним нежеланите "гости" в телата ни.
До скоро!
 :)
« Последна редакция: 21-07-2015, 14:19:24 от ЖУ »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Жу, какво излиза сега  - не се знае каква е точно находката ?  :surpris_23: Че в микробиологията запознати ли са с паразити? Да не ги бъркат с хламидии ей, това са глисти , отделен клас нашественици .. tooth
Жу, натуралната медицина е много против лекарствата , които убиват паразити. Не знам доколко е вярно , Бутакова разказва в една от лекциите си , че се е стигало дори до цироза на черния дроб след прием на такива лекарства! Много внимателно проучвайте ако ще ги прилагате. А освен това ефективнотстта им далеч не била  100%, нищо, че са тоскични.. Допълнителен проблем при тези лекарства е , че когато умрат гадовете, организмът трябва да ги избута навън, нали?  ;) А дали ще може да ги избута от черния дроб например ? ( това е любимо място за много паразити!)  Тоест - може да се стигне до сериозна интоксикация!

Чесънът трябва да се справи  според мен. А може и катранец да добавите даже. Тогава вече ще им отеснее съвсем   tooth
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Ама от този ли катран дето едно време малките деца са си мацвали на носа за да им мирише цял ден докато си играят?  :Content_4 - emotloader:
   Дайте от него, и аз искам да мажа катран на филия  :Appetit_17:

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

в тази тема стана много апетитно :)
Активен

mike76

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Катрана не се маже на филиѝ,това е брезов катран,пие се по няколко капки в 50мл. топло мляко,аз го пробвах(маѝ бях първия ;D),нямах никакви проблеми само малко си намирисва,ама нали е катран,не съм гледал какво излиза от мене,но със сигурност тормози паразитите.Бате Бино аѝде пускаѝ вече темата за катрана стига лежа по плажа tooth.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Бате Бино навярно е чул че рздават безплатно вит. Д на плажа и сигурно нище да изпусне промоцията..  :Content_22:

   Тези капки, тинктурии и други разредени, "концентрирани" далавери вероятно може да се приемат дълго време и резултата да е пак минимал. Затова и бих обърнал повече внимание на нещо което хем е "по-гъсто", хем не е товар за тялото да се приема в количества мазани на филия :)

mike76, аз не разбрах ти доволен ли си от продукта, от: "..със сигурност тормози паразитите..", не можах да разбера много.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Е значи ще става точно обратното - бате Бино ще се поти да пише темата 1-2 дни ,  докато други ще лежат на плажа  tooth
И като се върнат от плажа , ще я прочетат набързо по диагонал , решавайки (  защото са доста запознати.. ;)  ) че продуктът е "далавера с резултат минимал" ... tooth
Гроу, ако наистина искаш да се запознаеш с продукта , е неразумно да чакаш само на  mike76 , след като в руските сайтове има хиляди отзиви   :whistling2 - emotloader:
Ето ти тук, запознавай се  :kisss:
http://folk-med.ru/berezovyiy-degot-s-molokom.html   1162 поста
 Но, ако ще е само да се  погъбаркаш и осмееш продукта .. това е вече друг въпрос, тогава не ти трябва да четеш  толкова..  tooth ( ти и без информиране  се справяш успешно  tooth )
« Последна редакция: 24-07-2015, 12:29:16 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Сега , има и друг възможен вариант и ако е така - се извинявам.
Понеже доста често правиш  къде изказвания, къде подмятания за методики и препарати, за които не си запознат, е много възможно да имаш някакви свръхсетивни способности  и да ти се спуска информация "отгоре" кое е добро и кое - не е . Без да ти се налага да се запознаваш .
Има такива хора и аз лично ги ценя и  уважавам. Ако случайно и ти си такъв, тогава всички ще сме ти задължени да ни напътстваш в океана от методики и продукти, като ни спестиш излишно време  и  главоболия в проучване, тестване, изследване..
Предполагам, че това ще бъде високо оценено от всички .
« Последна редакция: 24-07-2015, 14:33:33 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Благодарим за линка, ще го прегледам, дано преводача се справи и той  :Confus_34:

   С 3-4то изречение на предх. ми пост изказвам мнение, моето мнение по отношение на разредените субстанции, били купечки или домашни, сравнени с по-концентрираните им варианти - предшестващи ги.
   Ето линк към един филм за неандерталците Neanderthals Decoded(full documentary)HD  14:30мин, където показват как са добивали смолата от бреза преди 250 000г., с процес който наричат суха дестилация - не са ли били големи..

   Аз в моите способности не се съмнявам, ако някой може да се "възползва" от метафората която ползвам понякога - "да му е сладко".

   Не съм изключение, и аз се интересувам от работещи методики и субстанции, било то и заради спорта, не заради нещо друго.

   Ако държиш да го пробвам тоз катран, прати ми и на мен- безплатна мостра, ще си дам мнението, да бъде всичко както си му е реда: Когато се прави ревю на книга, получаваш безплатна мостра, прочиташ я и си написваш след това "компетентното" мнение  :Content_22:

   
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Добра нощ! :)

Паразититте не ме оставят на мира.  :(. Имам лични фотографии. Предполагам, че имам и метили, както и други слузести плоски и къдрави прозрачни паразити. Днес отново изкарах наколко по-малки от тези, които от лаборатарията казваха, че са слуз или кожа (след сухо гладуване). Които като, че ли сами искаха да напуснат. Не се мърдат, но са идентични с тези, които закарах в лабораторията. После с клизма отново множество по малки от същия тип.
Глистите ги лекувахме по химически път. Дъщеря ми имаше сериозни оплаквания. Трябваше да се действа веднага и едновременно всички да се лекуваме.
Сега имам херпес - отново в ляво горе на устата. Имах и херпес на главата в косата отново от ляво. Реакция от чесновата инвазия. Снощи много ме боля главата, усещах плъзгания зад лявото ухо, плъзгания и болки в лявата част нагоре и надолу. На 7-ия ден от приемането на чесънът по рецептата на Чингиз Хан ми изтече нещо от лявото око, беше залепнало като от конюнктивит. После неще малко изтече от лявото ухо...
Други усещания: на местото на изваден мъдрец горе в ляво имах болка, подобна на такава, причинена от удар. Този зъб е изваден от преди 15 години. Сега болката отшумя. И забелязвам по краката странни синини по вените, които са болезнени и после изчезват. Ушите отвреме на време напористо ме сърбят.
Др. В. Георгиева ми откри стафилкококова инфекция преди 6 години. Дълбоко в главата. Имах проблеми при смяна на сезоните. Преди 3 години отново със скенер с боди-сензитив откри, че имам блокиран хипоталамус и диагноза дефицит на енергия. Точно това место започнах да наблюдавам. Сега чудя дали имам там паразит(и) или не ??? Имам страхова невроза от 2-3 години, анемия, постянна умора. И много стрес.

Имам два въпроса:

1. При сухо гладуване може ли да се взема чесън?
Поради това, че остават още 2 седмици за да довърша рецептата на ЧХ.
Молахов казва да се пие 3 чаши пелин по време на гладуване с цел обезпаразитяване.
Мисля си, да опитам сухо гладуване + чесън с пелин вечер. Но това ще е моя модификация на гладуването :)

2. Колко време трябва да продължи сухото гладуване? Аз мисля че бих могла да опитам 3 дни или 5 ? НО дали ще успея с 3 деца, които искат грижи от мен...

Мисля да си купя и запер. Изглежда ми логично паразитите да имат уловима честота щом са живи.

До нови срещи  :)!
« Последна редакция: 01-08-2015, 01:50:23 от ЖУ »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Браво за  усилията ти. Големият въпрос който стои пред теб е не дали и колко да гладуваш, а как да живееш в останалото време. Защото колкото и да се чистиш сега, като отидеш на ресторант и изядеш едно листо неизмита добре зелена салата и си пак с паразити. Не пълното им изтребление е целта, а поддържане на предимно алкална среда в организма. Успех.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Благодаря за подкрепата!
Наистина излизам вече от темата за гладолечението и започна да се отваря нова тема за паразитите.
Трудни са за нас простосмъртните тези неща да овладеем познанието, опитът и да намерим сами решение.
Когато се срещнах с др. Георгиева бях ужасно скептична. Имах много въпроси и я гледах много подозрително:). НО така да се каже, тя ме излекува, подкрепи и ми отоври вратата за здравословното хранене и живот.
Доктор Георгиева е по-старша от твоята докторка така да се каже, тя е от по-старата генераця. Но е била от екипа на Лидия Ковачева. Има хидяди излекувани пациенти. Има научна степен от БАН, говори перфектно руски и английски. Разбира от билки, защото е и доктор-фитотерапевт. На мен ми взе много пари, но това е една от най-успешните ми инвестиции в живота. До сега - 6 години след тези пари за преглед ме консултира безплатно по телефона или на живо. Тя не е от най-добрите мениджъри и е много разсеяна, но има енциклопедични познания в медицината, храната и микроелементите. Повярвай ми има на какво да се научиш от нея. Ако така е прозвучла диагнозата ми, то и аз не мога много да се изразявам. Нямам дар слово. Едно казвам друго излиза. Тя е минала тези новоначални състояния има доста опит. И за съжаление това недоверие към нея или холистичната медицина и носи огромни разочарования. Тя не е крайна. Умее да дава любов на пациентите си. С това най-много ме е спечелила. Тя ме подготви да родя в зряла възраст 3-тото си дете. И родих уникално успешно. Дори моето 3-то дете малко прилича на нея, толкова много любов ми даде тази жена. И най-важното няма перфектни хора. Тя е човек като нас. Тук в Австрия докторите са много уважавани - имат къщи с басейни, огромни ординации с много техника и персонал. Имат план график за месеци напред. Такива като др. Георгиева са с ранг на професори, тя е и доктор и директно би могла да си има клиника. В Бг защо да не се развие този туризъм - здравословният? Минерални води, море, планини, хубава храна и билки и традиционно гладолечение по Лидия Ковачева. Идват от запад, лекуват се и си заминават доволни. Един доктор би трябвало да заеме своето заслужено място в обществото. 130 лв. струва всичко бодисдкенер диагностика – консултация с д-р Георгиева и хранителна програма. Здравната каса още не е дорасла за да поеме здравето на пациентите си чрез докторите, който лекуват с медицината на 21-ви век. Синът ми си излекува астма с
само за 10 дни от хранителната прогрма на др. Гайдурков. 4 години само бронхити и лекарства преди това.

До скоро! :) 


« Последна редакция: 01-08-2015, 16:41:58 от ЖУ »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист


Да поясня първо, че отговорът на ЖУ е всъщност на този ми пост. (Докато го редактирах, тя е пуснала нейният, затова така си размениха местата )

Какво е това  стълпотворение от нашественици  при вас, Жу ?
Да вземеш да закачиш някоя снимка , че е възможно за мнозина всичко това да звучи като измислица.
( Вероятно и затова не вземат отношение  :surpris_23: )

2. Добре , нали използвахте химически препарати, те не се ли представиха добре, след като се налага долекуване след тях?  Какво казаха паразитолозите?

Прочети този пост, мисля, че ще ти бъде полезен:
 http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2264.msg38711#msg38711

3. Мой съвет - не ги възвеличавай много тези машинарийки, компютърни, нелинейни,  и прочие диагностики - някои от тях са с достоверност не повече от 30 % ! Както и "операторите" им  tooth
Аз съм в потрес  как един лекар, който се пише за натуропат, може да изръси , че пациента имал  стафилококова инфекция, но "само в главата"..  ???
Или пък- "блокиран хипоталамус"  ??? ??? Това да не е блокиран двигател, може ли доктор да говори така?
Да не говорим пък за " ДИАГНОЗА - дефицит на енергия"  ??? Каква диагноза може да бъде липсата на енергия.. ? Това е симптом за нещо, което трябва да се установява. ( В устата на един натуропат думата "диагноза" стои доста неадекватно.. Ако е истински натуропат , ще знае, че няма "болести" и "диагнози" . Има състояния. ПРи които ВИНАГИ боледува целият организъм, а не отделен негов орган ! Много съм разочарован от д-р  Георгиева , ако наистина се е изразила така. Но иначе взима по 200 лв за диагностика де ..  tooth  ПРепоръчвам ти д-р Пенева от biokabinet.com . Сама ще направиш разликата. Освен че е добра като натуропат,  и  че е супер сърдечна, за 3-4 часа преглед и разговор взима само 50 лв )

 4. Готови рецепти за гладуването не е добре да се използват. Твърде много са индивидуалните различия и факторите. На първо място е собствената ти ЖИЗНЕНА ЕНЕРГИЯ. ( И смелост, но ти я имаш :)  )
Например, болшинството начинаещи "водногладуващи", на 3-ия ден вече нямат сила да се усмихнат , но има и такива , като моя приятел Цецо, при които ресурсът е съвсем друг и всичко протича съвсем по друг начин.  При първото си водно гладуване от 7 дни , на 6-ия ден забеляза,  че "май" силата му понамаляла, защото по-трудно вдигал същите щанги в залата!  tooth ( Тогава беше на 42 ) Оттогава понякога пак си гладува , но не спира да вдига щанги в залата.  
Така стоят нещата , тоест - доста различно.  За мен всякакви биоритми и други закономерности ( вкл. и  Аюрведа! ) са на втори план. На първи план е  в каква форма си в конкретният период. Ако пращиш от енергия - ще се справиш , въпреки неподходящ сезон или друг кахър..
 Ако симаш лош период обаче - нищо не бива да се прави, дори да са изпълнени всички най-подходящи условия за мероприятието.
« Последна редакция: 01-08-2015, 16:49:03 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Добре, ЖУ, щом си доволна от лекарката, ще се има предвид и от нас.
А тя какво конкретно препоръча по отношение на паразитите, говорихте ли за това?

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Здравейте отново мои прекрасни приятели  :)!

Бате Бино, др. Георгиева каза, че паразитите могат да излязат със сухо гладуване.
Думата "диагноза" да не те смущава, приеми я, като моя интерпретация на изследване от преди 3г. Тогава имах малък подарък от безплатен бодискенер от др. Георгиева, като резултатите не успях лично да ги взема. Прочетох бележки дефицит на енергия, анемия и др.
За блокираният хипоталамус можем да и се доверим, поради това, че тя 20 години е изследвала човешкия мозък, за което има и научна степен. Имам склоност да вярвам, но е дълга история - сега не му е времето да ви занимавам.
Преди 3 години още кърмех. Системно изтощение и стрес. изучаване на чужд език. След физическо и психическо изнамогване получих травма на кръстът. Така 2 месеца бях и на легло, дори не можех да си накърмя детето. Сега имам сколиоза. Тук https://www.youtube.com/watch?v=mHkLPB-X30Aима интересн поглед на влияниеот на травмите от грубначният сълб върху нервната система.
Четох в http://filonov.net/statji/protivoparazitarnoe-lechenie - "Нервозность. Отходы обмена веществ и токсины паразитов могут очень серьезно влиять на нервную систему. Беспокойство, нервозность, депрессивное состояние могут быть следствием систематического отравления." това съвпада с моето състояние., дето направих грешка за думата диагноза.
Тази година си направих изследвания на хормоните и на кръвта. Докторите ми казаха, че съм здрава. Постоянно съм уморена. Мускулната ми маса трябва да се подобри, как спорт, храна и по-добро здраве.

Евентуално съм под влияние на паразити, но от колко време и къде се намират точно и какви видове сега тепърва ми предстои да разбера.
Малко за рецептата на ЧХ (Чингиз Хан):
Сега между L4 /L5 усетих на 10-ия ден от ЧХ, че нещо лази. Да, като че ли имаше паразит. Събуждам се и ме гъделичка :).
Установих с рецептата не ЧХ, че би могло да има връзка със стари травми: като дете ме беше блъснал мотор  - спукана глава в лявата част отзад и точно на тази фрактура на черепа имам болки от време на време. Нещо лазеше и там. Имам и постоянно усещане от 8-ми, 6-ти и 2-ри горе в ляво зъби, които са без нерви. Защо го казвам, защото като се спуснат линии - подобни на меридиани - от тези зъби, пресечната точка е около хипоталамусът. Още не съм наясно колко са отровни запълнените канали, проявявам интерес към тази тема.
Една добра новина:
Снощи изкарах на 3 пъти след промивки със силна струя вода, цели шепи от тези плазмодии. Имам снимки.
Ще публикувам снимките по нататък, като стана по-силна.
Лека нощ! и Успешна нова седмица!

« Последна редакция: 02-08-2015, 22:09:46 от ЖУ »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 23 запитвания.