Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Няколко въпроса за т.н. "гладуване" на плодове и чай  (Прочетена 340410 пъти)

mike76

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Здравеѝ,Жу!
Вземи си от бате Бино брезовия катран плюс чесъна яко ще ги притесниш гадинките,като им спреш сладкото,месото и млечните образуващи слуз и те сами ще вземат да те напускат.Още чакаме темата за катрана ама нещо се забави tooth,бате Бино нали каза да ти напомням.За енергия питаѝ го за АСД-2Ф,аз ти препоръчвам и Левзея естествен био стимулатор.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Жу, колко време според д-р Георгиева е необходимо сух глад ?  1 ден ? 10 дни ?  :surpris_23: За глада и ние го знаем, но нямаме практиката. Тя ако има - да споделя, след като е хубав човек :)

2. Естествено, при всяка интоксикация има поражения върху нервната система ! Без значение , дали виновникът са глисти , кандида или друго. Само че това май не се знае от лекарите и психолозите, които , дори да успеят да вдянат, че проблемът на пациента е от нерви, не стигат по-далеч от   " успокоителни, релакс и по-малко стрес"..  ;) ;)  (Както казал Уайлд - "моля не стреляйте по пианиста , той прави каквото може.."   tooth )  
Освен интоксикацията, се пропуска и друг много важен фактор за добра нервна система  ;) Лекарите май забравят, че нервите също се кръвоснабдяват.. И ако ти е лоша кръвта ( гъста ) и микроциркулацията  в капилярите - не чакай добра нервна система..  :whistling2 - emotloader:  Затова великият Залманов  постигаше "невероятни" резултати. Защото оправяше  именно оросяването  ;) Има ли добро оросяване - има  и предпоставка за добро здраве. (И беше установил, че при всяка болест има лошо оросяване.)

 3. За запълнените канали има доста писано. Може да са голям проблем. Това е бетонирана , вечно тлееща инфекция. Но като всяка друга - много е индивидуално, Въпрос на имунитет - при кого  колко и докога ще успява да потиска тази инфекция.  
  А "линиите, които минават през тях" , са всъщност енергийните канали, които си имат строги маршрути в тялото. (Които са установени отдавна) Могат да минат през хипоталамус ( това може да се провери - през кой зъб какъв канал минава и накъде отива) , както и през други органи и да предизвикат проблем
( по-точно "симптоматична картина" ) в тях.
« Последна редакция: 03-08-2015, 10:06:53 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

....
1. При сухо гладуване може ли да се взема чесън?
....
Мисля си, да опитам сухо гладуване + чесън с пелин вечер. Но това ще е моя модификация на гладуването :)

2. Колко време трябва да продължи сухото гладуване? Аз мисля че бих могла да опитам 3 дни или 5 ? НО дали ще успея с 3 деца, които искат грижи от мен...

Жу, тук май се изгубихме в превода. При т.нар. "сухо" или "водно" "гладуване"  участникът НЕ приема храна. Лечебните въздействия на метода почват да се случват СЛЕД като организмът живее няколко дни БЕЗ храна. Това означава и без чесън.
По време на такова чистене участникът, в типичния случай,  не ходи на работа, не се грижи за деца, домакинство, роднини и пр., а само за себе си. Той/тя има потребност от цялостно съсредоточаване вътре в себе си и от известно време.
Никакви паразити не остават в тяло (и съзнание), което не е приемало храна 15-16 дни и нощи...
Та, ако решиш да правиш т.нар. "сухо" "гладуване" предлагам да не добавяш никакъв чесън, пелин и пр и да не продължаваш повече от 3 дни. Причините са няколко, всичките са важни, но главната е, че не знаеш какво ДРУГО не му е наред на дадения организъм (тяло +дух), и какво точно може да се случи... :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

Малко личен опит в подкрепа на Vov. По време на кратко сухо гладуване взимах Тодикамп, за да усиля ефекта и  ускоря нещата. Сега не мога да го взимам  вече вътрешно и го "връщам", колкото и да не ща. Само външно. Грешки, от които да се учим, макар всичко да е индивидуално, правилата са си правила.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

По време на сухо гладуване е приемана настойка от газ.. :Confus_3:, дано крайния резултат си е заслужавал.
Наскоро гледах как някакъв младеж се опитва да ходи по стрелата на кран, ..не се получи. Предполагам някои неща не се "продават" с упътване, човек е добре да знае кога трябва да спре.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Привет мили приятели!  :Confus_3:
Предполагам, че с пълна сила се наслаждавате на лятото ;)
 

брезовия катран плюс чесъна яко ще ги притесниш гадинките...За енергия ти препоръчвам Левзея естествен био стимулатор.
Благодаря за инфото :). Купувам Левзея ми хареса. Има странични ефекти - като окосмяване. Вземал ли си? Суровоядството е решение, но могат ли да се ядат зеленчуци на пара и в какво съотношение сурови към термично обработени. Както и сладки плодове напр. диня, пъпеш и сезонните през есента?

Чувствам се по-добре, дори вчера много домакинска работа отхвърлих, но дишах като риба на сухо.  Правя си клизма с кафе и пелин. Това е моя измислица, но се чувствам по-добре. Ставам по-активна. След това чакам няколко часа и отново ми се налагат промивки около около 2ч. през ноща, тогава се активизират, само с вода и тогава "труповете" илизат. Снощи около 3ч. нещо много силно ме хапа орвътре под черният дроб. Аз с ръка с масажи се опитвах да го изгоня. Това го чувах как издава звуци, както при колики. Много е огладнпло и беше много напористо. Вече се чудя дали не е тения ??? Днес бях решила да захранвам, но продължих, след бодежите снощи.
 
[quote author=ЖУ link=topic=129.msg76039#msg76039 date=1438386013

Та, ако решиш да правиш т.нар. "сухо" "гладуване" предлагам да не добавяш никакъв чесън, пелин и пр и да не продължаваш повече от 3 дни.
Вов, първо да ти благодаря за съветите и за усилието, че си ми отговорил! :) Казваш, че човек дори не трябва да се къпе. Но аз се къпех. Пия пелин от 4-ия ден. Според Молахов.
Вов, според теб кога е добре да захранвам, като на 14-ти пътувам и ще бъда в голям стрес, както и след това ще съм само в движение. Ти казваш за 15-16 дневно гладуване с цел очистване. Но при мен най-много още 3 дни. След 7-ия ден организмът минава на ендогенно хранене както при плодове с чай, как е при водното гладуване?

човек е добре да знае кога трябва да спре.
Кога се спира - сега нямам глад, но изпитанието идва после. Аз няма да имам времето и спокойствието за захранвам добре. Може би периодично гладуване с добавки и народни лекове.
Жу, колко време според д-р Георгиева е необходимо сух глад ?  1 ден ? 10 дни ? 
  А "линиите, които минават през тях" , са всъщност енергийните канали, които си имат строги маршрути в тялото. (Които са установени отдавна)
Бате Бино, благодаря ти за ценните и компетентни съвети  :). Докторката е в отпуска, ще ви информирам допълнително. Купувам  - просто съм експериментатор. Бих пробвала с удоволствие тези лекове. За деца стават ли?
Много бих искала да ви отговоря по-бързо, но за сега имам ограничени ресурси.
Лека нощ! :)

Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Жу, разбирам, че "изведнъж" нещата са се посгъстили при теб и, както всички останали, отначало се опитваш да решиш въпросите с минималните възможни усилия, време, ресурси... За съжаление всички (!) досегашни такива опити са били неуспешни. Всяко състояние на всеки човек, със своите безброй лични особености, изисква съответно приспособена последователност от действия и мислене, време, за да има желаните резултати.
Сега конкретно:
1. Дори не съм си и помислял, че е полезно или безвредно, човек да не отмива изхвърлените с толкова труд боклуци от/през кожата... Обратно - при моите действия хората се къпят поне по 2 пъти на денонощие.
2. Може да приемаш зеленчуци на пара. Но те не съдържат ензими, а витамини - колкото са останали... За разлика от суровите такива или от техните сокове. Несмилаемите части в плодовете и зеленчуците забърсват огромната повърхност на нашите черва и така забавят значително тяхното затлачване...
3. Да, добре е да се захранваш - плавно, така, че когато пътуваш и нямаш голям избор, да няма никакви скокове и неподготвености на храносмилателната ти система...
4. Всеки човешки организъм минава на вътрешно (ендогенно) хранене [ако приемем, че е правилно проведено(!)] между 4 и 12 ден от началото на въздържането от храна и с пиене на вода... При непиене на вода се случват съвсем други неща, част от тях - много неприятни, дори могат да са ужасни.
5. Категорично е необходимо да се знаят, предварително, повече от един ясни критерии за прекратяване на въздържането от храна. Ако не се знаят, провеждането е самонадеяно и може да е много опасно също.
6. ... ;)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Здравейте,
след много време пиша какво вероятно има в моето тяло:
(едни по-нормални резултати от биорезонас)

Herpes Simplex 2 ,
Ascariden,
Entamöba coli ,
Ancylostoma can. ,            
Clonorchis sinensis                
Enterobius vermicularis            
Oxyuren
Salmonelly paratyphi                
Taenia pisiformis
Typhinum.

Вируси:
Herpes Labialis                        
Herpes Typ VI
Cytomegalie най-много.

Направих си капсули по Хулда Кларк, пия ЦДС. Преди това всичко пробвах, което вие ми казахте и отново са се размножили моите "гости".

Търся си запер,  имате ли мнение за Longevity Zapper. Нов модел е без дръжки, продава го Дейвид Уолф.
http://www.longevitywarehouse.com/longevity-zapper-2-3

Оптах се да кача 1 снимка, но била голяма. Комресирана ли да бъде информацията за снимката?

До скоро приятели:)                        
 
« Последна редакция: 20-11-2015, 12:27:49 от ЖУ »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Заперът е  слаба ракия, не върши работа, говорили сме го отдавна. Нужен е генератор ,на който да се задават различните честоти и да работи на 18 волта. ( а не на 4 или дори на 12 волта , и  на една честота само)
Лесно е да се произведе и затова доста хора го предлагат и у нас. За около 250-300 лв мога да препратя към човек, който го произвежда , а и има и опита в използването му. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ваня Иванова

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, на 7-ми ден гладолечение съм с подове и чай. Искам да попитам някой който е правил тази диета. Нормално ли е да ми къркорят червата и да имам болки в корема вече 3-4 ден?
Активен

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

Може би да се получава някаква ферментация, която ти действа зле. Дали не е по-добре да продължиш само на чай и вода, без плодове. Разбира се не знаем причината, поради която си предприела това пречистване и е добре да ни запознаеш с повече история, ако не е тайна. :Content_22:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

Здравейте, на 7-ми ден гладолечение съм с подове и чай. Искам да попитам някой който е правил тази диета. Нормално ли е да ми къркорят червата и да имам болки в корема вече 3-4 ден?

Да нормално е, подобен тип глад нанася повече вреди от колкото ползи.
Ако сте решили да пречистите организма си, минете на зеленчукови сокове, по приятно е и няма странични ефекти.
Активен

ЖУ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Бате Бино, благодаря за мнението за запера. Няма да си купя.
Четох за лечение с генератор и синхрометър. Това би бил един добър вариант за вкъщи за честа диагностика за нови “гости“ в семейството. Би ли ми дал контакт с този производител? Цената е поносима.
В момента пия капсулите с пелин, карамфил, но сега нямам 3-та съставка - настойка от зелени/черни орехи. Чудя се, ако започна отново с чесън по ЧХ какво ще се получи?! Направо всички паразити пощуряха - днес ми е 4-ия ден, пия успокоителен чай. От доста време съм на вегански режим и без глутен. Пия ММС/ЦДС. Не ми се гладува. Поради умората, която имам, но назрява моментът за поредното гладуване. Имам цитомегаловирус най-много в мен според биорезонса. Той е основна причина и за постянната ми умора. В момента ми е тежко и много нервно. Схемата по която пия капсулите е: 3*1, 1-ви 2-ри ден. 3*2 следващите 2 дни, докато се достигне до 3*7. За ефекта от това се пие карамфил, пелин и настойка от зелени орехи. Тези "гостите" ги усещам по главата, по лицето как се движат.
Мисля, че Др. Хулда Кларк е един изключителен човек. Тя има право за този невидим свят. Наблюдавах си чревното съдържимо..., доста модели видях. Имам аскариди също, надявам се да не са големи вече колкото от юли месец.
Никога досега не съм правила прочистване за паразити. Слава Богу, че имам шансът да се пая от сега на татък и все още съм на крака. Малката ми дъщеря също има подобни буби. Или с времето сме си ги предавали всички с които сме имали контакт... Дълга тема... Тук като, че ли не ми е мястото да споделям тази тема, защото е по-специфична от гладуването. Но е пак проблем на чревоугодието:))..
Брезовият катран вероятно се пие не 1 път на ден а 3 пъти на ден по схема.
Трудност представлява идентифицирането.
Биорезонансната диагностика тук се плаща частно и на час. Др. Хоол взема 100 евро за 30 мин. Аз открих натуропат, който на всеки започнати 20 мин. взема по 25 евро. Той не можа да ми каже къде е тенията. Вероятно др. Хоол може, но аз не разполагам с толоква пари. Навита сум да дойда до Бг и да се лекувам у нас. Сега знам, че след гладуването от юни/юли съм изхвърлила парчета тения, но тогава дори и не разбирах, че имаме паразити в телата си   ???
Хайде стига съм говорила, сега вие сте наред :)




Активен

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

Жу, методите които споменавате са доста добри и успешни, но не е хубаво че прилагате толкова много неща наведнъж - мое мнение.
Също така липсващата ви съставка, черният орех е най-важната, като иде реч за паразити.
Не е задължително да е настойка, на прах / под формата на капсули действа също.

.. и да, едно въздържание само на вода, действа доста пречистващо и освежаващо.  :)
Активен

Ваня Иванова

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Реших да мина на този режим за да изчистя организма си от вредните токсини,иначе нямам някакъв пробем и все пак знаете се годините колко отрова се натрупва в организма ни. Според описаното на самия режим не може да се прескача от плодове на зеленчуци веднага. Вие запозната ли сте?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Бре, голямо струпване на нашественици , Жу  :surpris_23:
Обаче тука гледам, че много хора, даже - всички, които са ходили на биорезонансна диагностика , приемат резултатите за 100% достоверни. Бацили и паразити не могат да се хванат дори с къде къде по-точните лабораторни анализи, а какво остава до тези машинарийки,  с които се наводни напоследък.
- Синхрометър не ти трябва. Не е точен достатъчно. Точност -30 % по думите на човека, който ги сглобява по схемите на Кларк. ( и ги продава! Евала за честността му, можеше да каже че е 95% :) бях се засилил да си купувам и аз )
 - За катрана нали ти пратих схеми? Има най-различни варианти,  дозировката варира от 8 капки на ден при "класическия" вариант, до 3х30 капки на ден.  :surpris_23:

Шангрила , в центровете на Надежда Семенова, където съм бил 2 пъти ( разказвал съм подробно в по-ранните си постове)  се пият  много много повече неща от изброеното от Жу :) През 20 мин трябва да поемаш нещо  tooth Но всичко е натурални продукти, билки. Няма лекарства.  Семенова е всепризнат спец натуропат по паразитите  . Ако беше американка, щеше да бъде много по-известна и от Кларк :)  
При това,  Семенова ( и Елисеева , и Свищева , че и други има от Руската школа )  са много по-напреднали от Кларк, защото разглеждат проблема с паразитите  далеч извън материята.. Кларк е само дотам.   А отвъд има толкова много за изследване - енерго-информационни връзки, дух, праведност,карма..
 Давам пак линка към един от важните ми постове:
 
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2264.msg38711#msg38711
« Последна редакция: 22-11-2015, 23:18:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

Ваня, не съм правила прескачане от единият вид пречистване към другият и да си призная нямам идея как ще ви се отрази.
На ваше място бих си направила захранването сега, така като вече сте раздразнила стомаха и изчакала малко да се успокоят нещата.
Ако се чувствате добре след това, може да си правите дни или цели курсове на смутита и сокчета от зеленчуци.
 :)
Активен

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

бате Бино, ако дадено лечение се прави по-един метод съм съгласна, както споменаваш с билки и тинктури, но ако се намесят билки, кристали, соли и прочие става мазано.
..и като допълнение, билките са наистина един от най-добрите методи, но искат предварително почистване на организма преди това.
Активен

Amarilis

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте!
Аз съм пълен новак и вече не знам откъде да започна... Тъй като съм правила гласувания и преди, смятам да се пробвам с 20 дни плодове и чай. Имам няколко въпроса, но първо малко инфо за мен...
На 33 години съм, майка на 3 деца... От няколко години имам проблем с косопад, който вече се задълбочи много (остана ми 1/4 от косата на главата), имах киста на челюстта, която оперирам 2011 година, но след 2-3 месеца се появи нова, имат съмнение за тумор... От лутане по лекари времето си минава и все още те е оперирана... Преди година претърпях автомобилна катастрофа и 4 счупвания на таза... Казаха ми, че нищо няма да е както преди, но благодарение на Господ и ината ми, вече съм пълноценен човек! Като ми правеха скенер след катастрофата, ми откриха и 3 см. киста на единия бъбрек... След катастрофата се преместихме да живеем в Южна Америка, качих 10 кг, появиха се и болки в гърдите, много нередовен цикъл, а никога не съм имала хормона ли проблеми...
въпросите са ми следните:
В момента бягам всяка сутрин по 1 час - 9 км, мога ли да продължа през тези 20 дни или да заменя бягането с ходене?
Ако съм само на диня, какво количество трябва да приемам на ден?
Колко чай мога да пия?

Благодаря ви предварително! Радвам се, че ви има! :-)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Шангрила, противопаразитните "гонения" не се явяват  "лечение"  ;) Надявам се , разбираш разликата :)
Цели се мощно комплексно въздействие, защото врагът е много упорит.  
Тук се работи на принципа "колкото повече - толкова по-добре" . Който принцип , разбира се , е рискован ако става дума за лечение на болни. Но  дори и тогава опитният лечител трябва да знае кое с кое може да се комбинира за да се допълват а не да си пречат различните въздействия.   
« Последна редакция: 23-11-2015, 08:43:43 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 21 запитвания.