Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гневник... на Вики (не много гневна)  (Прочетена 159890 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #160 -: 06-05-2010, 09:07:52 »

С тази разлика, Томи, че при нас по принцип няма такава беда. Напротив - винаги сме се разбирали и дори не сме се карали в истинския смисъл на думата. Бедата идва именно от факта, че постоянно правим някакви компромиси и се опитваме да постигаме баланс, консенсус - дори в отношенията си с други хора, на които, откровено казано, не им е мястото там; и обикновено дори успяваме, но пък сами оставаме пренебрегнати. В стремежа си да сме добри към останалите, понякога не се усещаме как ставаме лоши със себе си :(. В случая аз се опитах за намеря решение за един такъв проблем, който досега (от 3 години вече!) сме решавали "компромисно", но след като не получих подкрепа, предпочетох да си свия перките. Другият вариант беше да се скараме, което аз категорично не искам - нервите ми са достатъчно разклатени, за да ги хабя още, и то по такъв безсмислен начин.
Повярвай ми, знам всичко от А до Я за подобни изследвания и всичките им минуси - сама съм минала по тоя път и се радвам, че вече не ми се налага... В случая беше необходимо да се направи това нещо, пък наистина, дай боже, всичко да е на 6. Ако пък открият нещо, то затова се прави повторно, само че при други специалисти, за да се намали до минимум възможността да е грешка. А никой не може да тръгне да ти го лекува, ако и ти не искаш... Не ми се ще дори да мисля по тая тема :). Пу-пу, да не чуе дявола, да ни на...рат кокошките и зло да ни забрави; ако ми дойде нещо до главата, тогава ще му мисля :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #161 -: 06-05-2010, 10:21:16 »

Вики много е хубаво че постигате баланс във взаимоотношенията си и явно го постигате. Какъв е проблема? Една връзка се гради с компромиси от двете страни. И вие явно го правите.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #162 -: 08-05-2010, 20:24:27 »

Тия дни ми е адски напрегнато - работа има за целия китайски народ, а време - малко... А на мен вече взе да ми писва от всичко. Понякога се чудя защо въобще се старая толкова  ???. Мигар ония, дето не си мръдват пръста и не са прочели и 2 книги през живота си, са зле... Може да не са и прокопсали, но май животът им е като цяло малко по-хубав...
Защо не съм и аз една манекенка? Цомбеста, дупеста, с идеални пропорции, свършено фотогенична... и съвършено тъпа  :Confus_3:. Така, че да съм безкрайно щастлива при всяко посещение на маникюриста или фризьорката, а новите маркови сандалки да осмислят живота ми... Искам да съм простааа  :surpris_25:... И да работя кат` фолк певачка! :surpris_25:

За една песньовка Цура
десет бона получава.
И не мисля, че е щура -
щур е който й ги дава!

Иначе менюто днес беше: 6.00 - мюсли с мед; 10.00 - две ябълки; 12.00 - зелена салата с маслини и лук; 16 - една "Болярка" (знам, че не е желателно, но е нещо като традиция тук, по това време  :whistling2 - emotloader:); 18 - 1 банан и 1 портокал. Течности - сто литра планинска вода (плюс бирата  :D). Спорт - 12 часа навън, 10 от които - в движение, по горите  :peperudi:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #163 -: 08-05-2010, 20:37:28 »

Вики, аз постоянно си ги задавам тия въпроси и стигам до задънена улица. Наистина, познавам една такава с две книги (буквално, тя се хвалеше), но като я гледам хич не е прокопсала и то от собствената си тъпотия и незрялост. Като погледнеш, не сме кой знае колко за оплакване - нямаме семейства, деца, отговорности. Едно учене, едно депресиране за нещата от живота и това е. Бели кахъри в очите на повечето. Все ще намерим и някаква работа за мизерна заплата, колкото да си купуваме семената tooth
Вече прекаленото мислене за екзистенциалните проблеми и устройството на света си е наш личен избор и не можем да виним обществото защо не е като нас, нито да сравняваме техните проблеми с нашите.

И на мен ми се събират по една-две бири на седмица - не е болка за умиране ;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #164 -: 10-05-2010, 07:39:51 »

Както онзи ден бях гневна на ен-та степен, така вчерашният ден ми беше щастлив извън мярка  :peperudi:.
Като се има предвид, че съм станала по нощите да гоня влак, пътувала съм половината ден и времето в цяла България беше отвратително, това си е постижение  tooth.
Минах през Варна, свърших си там неотложните задачи, видях се с една приятелка и имах честта да се запозная с Бате Бино  :). За деня ми се събраха почти цели две кафета (страшно много за мен напоследък) - едно ирландско от автомат, и едно капучино, което пих по време на срещата. За мой ужас забелязвам, че откакто спрях кафето, вече и една малка доза ми действа като наркотик - буквално 10 минути след това за половин-един час съм като надрусана  :surpris_22:. Неква еуфория ме обхваща, един прилив на енергия, едно чудо... Това леко ме тревожи, че като се знам, ще взема да правя бели с това  :-\. Явно трябва да внимавам... Иначе за деня менюто ми беше горе-долу 2 ябълки и 1 банан + 5 сушени фурми по влака; една салата домати, краставици и масллини, 3 парченца черен шоколад, с който приятелката ми ме черпи и към 50 гр орехи (обратно по влака) - кажи-речи целият ден бях в движение и нямах много-много време да мисля какво и как да ям, пак че успях  tooth. Течности - само 1 л вода и два чая, освен кафетата - слаба работа, ама пък ако трябваше постоянно да търся тоалетна в непознат град, сложна работа  :whistling2 - emotloader:. Спорт - ходенето и упражненията вечерта вкъщи. Учене - за няколкото часа по бдж-то прочетох 20-тина страници и нищо не вдянах  :Content_4 - emotloader:. Е, и днеска (утре) е ден, няма да `умрем!
Сега се оправям набързо и пак излизам - хем да използвам хубавото време, хем да си попрочета още малко от материала за контролното в четвъртък, барем съм `фанала тройката tooth. Поздрави и до скоро на всички!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #165 -: 10-05-2010, 09:56:41 »

Аз пък от сега уча за държавните tooth tooth tooth :bleh :peperudi:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #166 -: 10-05-2010, 11:13:08 »

Вики, защо не се обади и на мен да се видим? Аз тези почивни дни издивях сама в апартамента.
Иначе и аз започнах да уча за моите изпити през юни.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #167 -: 10-05-2010, 16:08:37 »

Деси, много ми се искаше, но ме хвана срам да звъня и да ви карам да излизате в такова отвратително време - и Бате Бино доста се зачудих дали да го тормозя така, ама с него отдавна се бяхме разбрали... То отгоре на всичко киснахме в мола (малкия), щото другаде навън просто нямаше как. Егати късмета наистина!  :-\ Но мисля, че скоро пак ще ми се отвори идване, та ако си там, с удоволствие  :). Ти кога и за колко време заминаваше?
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #168 -: 10-05-2010, 16:43:33 »

Пак съм гневна, бе да му се невиди  >:(. Тия идиоти от така наречената комисия в така наречения университет още не са ми пратили ни вест, ни кост относно проекта, за който се потрудих толкова - ще го бъде ли, няма ли... Уж трябваше да се вземе решение (а и да ми връчат премийката, заради която главно се бъхтих  :whistling2 - emotloader:) до края на април, а сега е средата на май. Уфф! Е такова нещо май само в България е очаквано  >:(. Ако човек няма щастието да има кой да го издържа при това положение, ами разчита на тия пари, просто ще пукне, преди да ги види наяве - ако въобще се стигне дотам  :(.

Менюто днес - 3 л вода и три чая с по 1 с.л. мед. Изобщо не ми се яде - днес ще постя в знак на протест  tooth. Айде, ставам сега, че имам да уча  :(.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #169 -: 11-05-2010, 10:18:20 »

Вики, заминавам в четвъртък.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #170 -: 13-05-2010, 17:16:02 »

Ами, Деси, по-нататък ще се видим - все ще измислим нещо, стига да има желание  ;).

Днес имах адски тежко контролно, но мисля, че се справих - при всички случаи писах, докато си изписах писалото, пък каквото съм направила - направила  tooth. Ох, остават още 5 работни дни - нямам търпение да се приключи!
Много ми се ядат череши  :Appetit_17:. Вече виждам тук и там по пазарите, но ме съмнява да са особено хубави по това време на годината... Онзи ден си взех от Кауфланд хубав на вид резен диня, ама нямаше абсолютно никакъв вкус, та изядох съвсем малко, а останалото го направих на фреш...
Пак оттам си купих и кокосов орех. Течността му беше добра на вкус, но вътре половината беше мухлясал  :-\. Язък! >:(
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #171 -: 13-05-2010, 17:24:04 »

Имам чувството, че в Кауфланд само някакви боклуци продават. То като се замисля няма магазин , в който да има винаги качествена храна.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #172 -: 13-05-2010, 17:33:37 »

Вики, оня ден си взех череши за 5 лв/кг и са учудващо добри. Малки са, сбръчкани са, но като за ранозрейки стават.
Каквото съм взела от Кауфланд е било калпаво, особено намалените неща.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #173 -: 14-05-2010, 10:36:28 »

Днес на борсата в Птрвенец видях супер хрущялки,ама 8 кинта ми се видя много,защото трябва да се взима на касетки.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #174 -: 14-05-2010, 11:46:53 »

Днес на борсата в Птрвенец видях супер хрущялки,ама 8 кинта ми се видя много,защото трябва да се взима на касетки.
На кварталния пазар хрущялките бяха по 10, казаха че са гръцки. Купих едни уж български за 4 лв и са доста прилични като за ранни. Странно, но вече има кайсии и нектарини - турски за 7 лв/кг. Не са ли доста несезонни?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #175 -: 14-05-2010, 19:36:51 »

Благодаря за идеята, Томи - взех си череши днес и наистина бяха вкусни  :Cherries :essen:. Ягодите също - но само българските. Вносните обаче са си парникови, изглежда  :(.

Писна ми от всичко и с нищо не ми се занимава... Не ща да ходя ни на абсолвентски балове, ни на официално връчване на награди и всякакви подобни простотии, изобщо нищо не ми се прави. Искам само да си пътувам, да се махна от София и да си се готвя как да е за разни изпити на спокойствие и сред природата  :peperudi:. Горките ми родители, как ме търпят да им мрънкам постоянно, не знам  :surpris_25: ::).
Абе, с една дума - писн`а ми бееее! tooth >:(
Менюто днес - фреш грейпфрут, череши и някаква блендирана смес от лъжица мед, лъжица какао и парче кокос. Айде, сега излизам да потичам до уни-то, белкин се успокоя... И да си попсувам по пътя тихичко, че да`н чуят съседите.
На всички - поздрави, целувки, али-бали-портокали, и успешен петък (и уикенд след него)! :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #176 -: 14-05-2010, 19:41:09 »

Днес работите минаха учудващо добре - отхвърлям тежките задачи една по една  :).
До вторник само по 5 предмета имам да уча  tooth. Времето за тия три дни го дават дъждовно, но аз пак ще си се разхождам в знак на протест :Content_4 - emotloader:.
Сега пак ще си хапна ягоди и череши - хубави, родни  :Cherries :peperudi:. За кайсиите и другите прекрасности, които вече наистина са налице (дини, пъпеши) не мога да кажа, но и на мен ми се струва рано за тях и предпочитам да не рискувам  :surpris_23:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #177 -: 15-05-2010, 16:42:27 »

Айде, досада №1 пак е на линия  ;D.
Времето както бързо се развали, така се и оправи май... хайде, дано да е за дълго! Остава ми само една работна седмица от семестъра - 4 дни по-точно, после е вече сесията. Честно казано, огромно облекчение за мен. Винаги сесията ми е била доста по-приятно време за учене от самия семестър - ставам много по-организирана, не си губя времето с ходене до тъпата сграда, нито нервите с разни колеги и/или преподаватели, сама си разпределям времето - кога да почивам и да правя каквото там правя, и кога да уча, и изобщо, всичко си е наред. Докато през семестъра има още десет хиляди фактора, които ми объркват всичко от - до. И самата сграда на уни-то е толкова мрачна и неуютна, че не може да става и дума за кой знае какво душевно спокойствие... щом изляза от часове навън, почти винаги ме боли главата и нямам никаква енергия  :Dormir_13 - emotloader:. Ще си почина поне известно време от нея (след средата на юли, надявам се, и за постоянно  :whistling2 - emotloader:).
Подготовката за разните изпити ще си я карам в Горна, но сама, в пълно спокойствие  :love_028:. Мисля да проведа пак едно водно гладуване през това време - нещо от порядъка на 15-20 дена. Не се стряскайте, моля ви, отдавна мисля по този въпрос и съм взела предвид всички евентуални фалове и пречки, които могат да се случат ;). Причини - причини много:
1. При усилена (и не особена приятна) умствена дейност, естествено, концентрацията е решаващ фактор, а вече съм се убедила колко помага гладуването в такава ситуация. Само първите дни е трудно, но после паметта се изостря - лично аз почвам да запомням всичко още на първи прочит, като гъба съм  :Confus_34:.
2. За икономия - и на пари, и на време  tooth. Но най-вече второто - когато се храня редовно и по точно определен режим, също нямам проблем с концентрацията, не ми се доспива, имам доста силици, но това предполага ставане на определени интервали, в точно определен час, прекъсвания за поне 50-60 минути (понеже аз дъвча бавно и не ям надве-натри) и т.н., а при особено гадни учебни дисциплини това невинаги е от полза - точно съм набрала инерция и съм почнала да разбирам материала и - хайдеее, трябва да обядвам, щото е вече 1 и стомахът ми стърже  tooth.
3. Почти е лято вече и това прави цялата процедура доста по-лесна, отколкото през студените месеци. Дори само да се наливаш с вода, вече ти е достатъчно да си в добра кондиция.
4. Ще съм на спокойствие и сред природа, а не в мръсната столица, което също е доста добре - всеки път като ми писне на феса, мога да изляза, да поседя в парка, да направя една обиколка из градинките, или кратка разходка в планината и вече съм по-заредена, отколкото след психотерапия, или масаж  :) :peperudi:.
5. Последна, но не на последно място по важност цел, разбира се, е пречистването. Знам, мнозина ще кажат, "Не е ли прекалено?" и "Какво толкова имаш да чистиш?"... Не, не е прекалено, щом имаш нагласата, че го искаш, и че това е добре за теб. А за чистене винаги има какво - белите дробове (от въздуха на ауспусите), кръвта и храносмилателната система (най-малкото от нитрати, пестициди и всякакви евентуални химии, които, щем - не щем, поемаме дори само с плодовете и зеленчуците - по този въпрос във форума се е изписало немалко), ума и нервната система (от всички възможни стресове, които са по-опасни за здравето и от всички вредности на продуктите, описани в този форум, взети заедно), и не на последно място, кожата, косата и ноктите (по правило при гладуване всякакви епидермални проблеми - акне, алергии и пр. - както и чупливи нокти и накъсващи се коси, се оправят като с магическа пръчка  :sorcerer - emotloader:).
Та това е... Още не съм сигурна кога да почна. Тази седмица (от вторник до петък) ми е напрегната и това евентуално може да ми попречи (или много да се изтощя, или да не издържа и сама да прекъсна процеса), но ако не утре, то най-късно другата събота мисля да почна. А дотогава може би ще се възползвам от хубавите ягоди и череши в района  :Cherries :essen:.
Чао, до скив, засега, отивам да уча (уж  :whistling2 - emotloader: tooth).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #178 -: 15-05-2010, 17:57:20 »

Пречистването можеше да го почнеш тия дни - беше Новолуние.
Мен също ме наболява глава тия дни - от времето е явно. Виж колко е променливо. Днес се намокрих като кокошка, а после ме пече слънце...Неприятна работа, но Май месец винаги е такъв.

Знам, че имаш опит с гладувания, но не мислиш ли, че ги правиш прекалено често? Можеш да си мислиш, че имаш нужда от тях, а всъщност да се е превърнало в навик. Храната не е толкова лошо нещо, нито организмите ни са толкова беззащитни към външните замърсявания. Спазваш ли режим чести гладувания не са нужни, особено в такива големи периоди, поне според мен. Можеш да пробваш да си правиш разтоварвания всяка седмица по един ден, например, ако толкова се чувстваш замърсена.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #179 -: 15-05-2010, 21:57:51 »

Съгласна съм, разбира се, само че този път идеята ми е по-скоро за концентрация покрай умствените маратони - да мога да се съсредоточа изцяло върху това (просто защото в последно време толкова лесно се разсейвам от всичко, че наистина трябва да постегна юздите, за да не стане като с власите накрай Дунава  tooth). Иначе наистина, един разтоварващ ден седмично (по системата на Брег) е супер, но досега все не успявам да го направя (особено когато съм в София), главно щото или съм натоварена, или нервна, или уморена, или просто не ми е до това... Тъпо, наистина, ама  :(. Така или иначе няма голям смисъл от пречиствания, когато си уморен или напрегнат, защото нагласата е най-важна. Ако не ти се занимава в даден момент, по-добре е да не се заемаш... А в случая, сега ми е паднало и всички фактори са благоприятни - та, защо не? :)
А Новолунието не е ли подходящо за захранване? :surpris_23: Така поне пишеше Малахов...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.