Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гневник... на Вики (не много гневна)  (Прочетена 159900 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #220 -: 26-05-2010, 08:48:31 »

Здравейте всички!
Причината за внезапното ми изчезване беше също така внезапното пре...цакване  :whistling2 - emotloader: на компютъра ми. И после който ще да ми разправя, че нямало сатурнови дупки! Само в такъв период може да ми се случи в рамките само на 1 седмица: да се издъня на изпит; да ми гръмне компютъра; да получа няколко новини - до една неприятни; да се спъна и да падна 7 пъти точно, и то по равното (обикновено и по планински терен не ми се случва) и изобщо, планове да ми се провалят по всячески начини  tooth. Е, поне един повод да си чакам рождения ден с нетърпение (въпреки че Злоядия ме уплаши, че продължавало и 1 месец след това, се надявам, че поне няма да е толкова мощно  :sorcerer - emotloader:).
Иначе - 5ти ден на вода, засега се чувствам отлично. Уча, пиша и псувам много старателно (и много тихо, за да не чуят съседите  :angel:). Днес ми е първият по-сериозен изпит, надявам се всичко да мине ОК и да има с какво да се похваля после.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #221 -: 26-05-2010, 10:34:32 »

Стискам палци, да имаш повече късмет на тоя изпит  :peperudi:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #222 -: 26-05-2010, 17:39:18 »

Успех! :flowers2:
Това с псувните ми е изключително познато. Особено ако си гладен tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #223 -: 26-05-2010, 21:18:39 »

Вики, ти не беше ли скоро на вода? Аз  съм от досадните и правя забележки.  :Confus_3: Не трябва да се прекалява както с храненето така и с гладуването  :pensif_29:
Активен
Намасте :)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #224 -: 27-05-2010, 18:59:30 »

Мисля, че не беше много скоро - има поне 3 месеца  ::). Правя го главно за концентрация, а и да пестя време - и без друго не ми се яде, когато съм напрегната  :surpris_23:. При всички случаи засега се чувствам добре, но мога да прекъсна в първия момент, когато ми дойде много  :).
Първата хубава новина е, че лаптопът ми ще живее - до 3 дена вече ще е на линия  :sorcerer - emotloader:.
Изпитите (вчера и днес) минаха завидно добре (днес - 6; вчера - писмен, та още не се знае, но при всички случаи няма да е 2). Почти съм спокойна вече - остават само още 2... Плюс държавния... Плюс само някакви си 10-тина кур(с)ови ( :whistling2 - emotloader:) работи, които трябва да приключа до 5-ти юни... Мда, нищо работа  ;D :D. А, и във вторник една кръгла маса, на която трябва да присъствам, колкото и да не ми се иска...
Офф... Ами, това е положението, Минке, дето се казва по нашенско. По понятни причини ще се наложи да разредя посещенията във форума, но не съм ви забравила и духом съм с вас  :kisss:. Ще се хващам за работа и ще гледам да не се гневя много. Хайде, лека вечер!

Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #225 -: 28-05-2010, 15:15:44 »

Браво Вики за изпитите! Моите тепърва престоят.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #226 -: 28-05-2010, 15:24:11 »

Благодаря, Деси, но както поясних по-горе, драмата далеч не е свършила още :D. Все пак гледам да не се панирам и да мисля за предстоящата почивка после - блажени са верующите  :angel:. Успех и на теб! :kisss:
Напоследък лявата ръка ми се схваща и ме боли много неприятно - особено след седене на компютъра, може и да е от държането на мишката (левичарка съм)  :-\. Мазах с Фастумгел - обикновено помага при схващания или мускулна треска, но засега нещо няма кой знае какъв ефект  :(. Някой да знае нещо ефективно за такива случаи? Фастумът и другите подобни все пак са химии, а може би има и натурални средства...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #227 -: 28-05-2010, 15:45:54 »

Абе Вики,защо не правиш упражненията по системата,а питаш за странични неща(не че е лошо).Направи един идеомоторен или любим орган и готово,какво се разправяш :surpris_23:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #228 -: 28-05-2010, 15:49:38 »

Вики, разтвори в 50мл. бадемово масло по 6-7 капки етерично масло от канела и евкалипт - прави чудеса!
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #229 -: 28-05-2010, 15:51:31 »

Светльо, прав си, но (може би глупаво) упражненията по системата се опитвам да ги правя вечер преди лягане и - кой знае защо  tooth - заспивам на средата  :-[. Иначе е добра идея да опитам през деня - тъкмо повод да прекъсна ученето  ::).
Делфинче, и на тебе мерси, непременно ще го пробвам  :flowers2:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #230 -: 28-05-2010, 15:58:37 »

Упражненията не бива да се правят поне 2 часа преди сън.Причината е,че ако се правят както трябва,са много енергизиращи и после аз поне 2-3 часа не мога за заспя!Когато вдигна настроението си на N-та степен трудно заспивам.А при теб...ти си просто изморена явно и за това заспиваш.Не бива да ги правиш когато си толкова уморена или поне направи някое от дихателните преди това,за да не заспиш.Аз когато съм МНОГО уморен не ми се получават.Иначе е добре да си лееееко уморен.Тогава съзнанието не му се занимава много и упражненията се получават прекрасно.Те за това ни карат преди това да правим гимнастика,да се поуморим.Иначе аналитичният ни ум,не ни позволява да се отпуснем хубаво.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #231 -: 28-05-2010, 21:11:08 »

Да, по принцип не препоръчват да ги правим преди лягане - поне повечето, има някои, за които даже по-добре става... Но аз понякога си ги правя преди лягане в леглото, всичко става ОК и пак си заспивам. А понякога пък, като ги правя през деня, просто заспивам  tooth. Хем сме ги обсъждали с преподавателите тези проблеми при самостоятелните занимания , казали са ни да правим упражненията изправени и уж така трудно ще заспим, ама аз и права заспивам  tooth , че даже падам  :Content_4 - emotloader:. Накрая (като чуха това последното) инструкторите се видяха в чудо и отсякоха "да пием две кафета преди упражненията и толкоз". А фактът, че откак отказах кафето, вече едно ми е все едно няколко, значително усложнява нещата  :laugh:
Светльо, ти при кой преподавател беше, все забравям? :-[
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #232 -: 28-05-2010, 21:15:15 »

Вики, има някакво "Румалая" на Хималая за ставни болки и травми. Пак има химия сигурно, но е по-малко от "Фастум"-а, от който и аз съм доволна. Против схващания на ръцете и раменете много помагат упражненията с гирички.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #233 -: 28-05-2010, 21:16:56 »

Румалаята е ок, но като патила от ставни и мускулни болки мога да кажа, че нищо не помага както сингапурския балсам и маслото, което написах по-горе.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #234 -: 28-05-2010, 21:22:29 »

Томи, аз май точно от много упражнения с гирички си прецаках ръката  tooth. Румалая-та не съм я пробвала, но за продуктите на "Хималая" знам (от сигурен източник), че нямат химии, гарант. Е, вече имам няколко налични решения - благодаря ви много! :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #235 -: 28-05-2010, 21:28:23 »

Румалаята е ок, но като патила от ставни и мускулни болки мога да кажа, че нищо не помага както сингапурския балсам и маслото, което написах по-горе.
Имаше едно "Тигрова мас" - в малки кутийки. Продава се по китайските магазини.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #236 -: 28-05-2010, 22:10:09 »

...
Напоследък лявата ръка ми се схваща и ме боли много неприятно - особено след седене на компютъра, може и да е от държането на мишката (левичарка съм)  :-\.
...

И аз понякога имам подобни грижи с ръката (при мен дясната), но се оправям по друг начин. Още 2001-та година се научих да държа мишката с лявата ръка. Една седмица (даже май доста по-малко време) си доста бавен, но после свикваш и ставаш почти като с другата. Е, сигурно няма да можеш да играеш игри с много стрелба и да се целиш толкова добре, но за ежедневна работа е достатъчно. Сега като ме заболи едната ръка просто сменям с другата.

Другото нещо,с което пожънах успехи е смяната на мишката с тракбол. Имам ей такъв и определено от него няма такава умора или болки. И да, иска 2-3 дни да му свикнеш, че хич не е същата работа като мишката.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #237 -: 28-05-2010, 22:31:37 »

Вики,първо ниво го изкарах при...ех,забравих вече :Confus_3:Второ ниво при Миша.Влизал съм и при Гузал и тя е прекрасна!Всички са много различни като стил.Нашата група тук се води от Коцето.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #238 -: 30-05-2010, 10:46:53 »

Снощи трябваше да ми е абсолвентският бал... Не исках да ходя още от преди доста време, но нашите нещо май се опитваха да ме кандърдисват, май щеше да им е кофти... Затова последвах примера на Томи от нейния абитуриентски и ето как процедирах: станах, гримирах се и се наконтих и излязох - уж на събитието. Разходих се известно време, след което, както си бях наконтена, се отбих у бест френд-а. Цяла вечер седях у тях, бърборихме си, гледахме филмче... и се напихме като св`ине - по-точно той пи де, аз нали трезвеник го раздавам, плюс това че гладувам  tooth. Всеки случай супер весело си изкарахме, та хич не ми дреме че съм пропуснала важното "събитие". Тръгнах си към 12, прибрах се пеш. Нашите не разбраха - ще видя кога ще ги изненадам приятно, като разкрия "тайната", ако въобще я разкрия  tooth  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #239 -: 30-05-2010, 11:32:17 »

Вики, много рано тоя абсолвентски. Минаха ли ви държавните изпити?
Мен ако питаш, хич и не казвай на вашите. Нека си мислят и се радват, че си постъпила като "нормално" момиче tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 23 запитвания.