Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гневник... на Вики (не много гневна)  (Прочетена 159904 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #240 -: 30-05-2010, 12:48:04 »

Държавният предстои, Томи. Наистина е рано, и според мен, но нарочно решиха да го направят по това време, че след цялата изпитна дандания няма да ни е много до празнуване, а и повечето колеги си отиват по родните места.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #241 -: 30-05-2010, 21:14:16 »

Държавният предстои, Томи. Наистина е рано, и според мен, но нарочно решиха да го направят по това време, че след цялата изпитна дандания няма да ни е много до празнуване, а и повечето колеги си отиват по родните места.
Липсва ви суеверност tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #242 -: 31-05-2010, 08:57:24 »

Пак съм аз... и пак съм гневна, пишеща 2-3-4 кур(с)ови работи наведнъж и псуваща на 3 гласа и 5 езика! (Надявам се, можете да си представите картинката  :Content_4 - emotloader:)
На всичкото отгоре ми се пие кафе  :(. Баща ми пък ме нервира като готви някакви екзотични картофи и се опитва да ме убеди да ги консумирам, а аз мъдря всякакви оправдания...
Баш сериозният изпит ми е вдругиден, а утре има една кръгла маса, на която - ща, не ща - трябва да присъствам и това доста ми разваля плановете. Стискайте палци да ми стигне времето да се справя с всичко... или пък да стане чудо и денонощието да порастне - на 48 часа по възможност  tooth.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #243 -: 31-05-2010, 20:46:54 »

Пак съм аз... и пак съм гневна
17-ти лунен ден е

А картофите са едно от нещата на които не мога да устоя
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #244 -: 31-05-2010, 22:03:00 »

Пак съм аз... и пак съм гневна
17-ти лунен ден е


Мерси, адаш - това обяснява всичко! ;D
Аз вече приключих за днес - 4 кур(с)ови написах (моята и на 3 други колежки), плюс четенето за вдругиден, плюс 2 часа гимнастика (само за толкова имах време)... така че май ще преустановя учебния процес, поне засега, и ще се хоризонтирам  :Dormir_13 - emotloader:.
Приятни сънища! :kisss:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #245 -: 02-06-2010, 18:38:51 »

Здравейте! Най-после ми мина изпитът днес, та и Гневните изблици понамаляха от моя страна  ;D.
Беше лесно, имах късмет с въпросите, писах, докато ми се изписа писалото и все нещо съм направила (то тепърва ще се види какво, де, ама не е 2 - гарантирано).
Отделно, днес съм доволна от факта, че взех хонорар  ;D (то пък един хонорар - докато почерпиш в негова чест, той взел, че свършил  >:().
Вчерашното официално събитие също мина и замина, ама беше голям зор, докато се приключи... Във всеки случай се радвам, че ми падна този товар!
Та така, `фъргам като магаре самарите, един по един от гърба си, мятам къчове и псувам, но си заслужава.
Остават ми 2 курсови за петък и един изпит за 21ви (онзи, който отложих). И държавния след това.

Гладуването обаче прекъснах вчера, защото ми беше адски напрегнато и почувствах, че няма да ми се отрази добре... Та не издържах и пих фреш от морков. Искаше ми се да го направя по-дълго, но се получи 10 дни. Еми, засега толкова явно, пак е добре. То няма и много смисъл да се гладува под силен стрес, защото доколкото знам ефектът е по-скоро отрицателен. Така че сега ще мина на пестелив, но все пак режим, поне докато мине малко лудницата. Вчера се захраних с фреша; днес - с малко черешки (4-5 сутринта, после още толкова на обяд, и сега пак). За утре ще му мисля утре. При всички случаи се чувствам добре, не ми пада кръвното (вчера даже го бях вдигнала, ама при тия нерви, нищо чудно) и не се чувствам уморена. Ще видим следващите дни как ще е. Колкото - толкова  ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #246 -: 02-06-2010, 19:41:16 »

 :Content_14: Браво Вики, незнам как се справяш с толкова задачи :love_026:
за гладуването на вода също супер, 10 дни да не е малко ;D
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #247 -: 04-06-2010, 16:53:09 »

Днес приключих с последната курсова и вече съм "бей гиби"  ;D.
Имам някой и друг ден да поотморя малко, след което трябва да уча за държавния... Някакви си 80 въпроса - нищо работа  :Content_4 - emotloader:.
Утре пак ще си вея дисагите на планината в Горна и този път ще съм там по-дълго - две седмици малко спокойствие (или поне относително повече, отколкото в Софията)  :). Отгоре на всичко се намери и кой да ме закара (заедно с цялата справочна литература, която се налага да ползвам  :Confus_34:). Така че сега се заемам да стягам багажа... Имам месец и половина да науча каквото и колкото трябва - да видим как ще се справя.
Захранването продължава лека-полека - ям плодове засега. От утре мисля да почна и салати. Това е в общи линии  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #248 -: 05-06-2010, 21:23:16 »

Днес си се прибрах в Горна. Всичко е наред, само дето вали в момента, та се не трае... Не за друго, но не смея да пусна лаптопа на батерия за дълго - тук токовите удари не са рядко явление  :surpris_23:.

Невероятно - последния път като си тръгвах оттук, си оставих в шкафа две ябълки, защото не можех да ги изям и не ми се мъкнеха. От онези - големите, зелени, леко кисели - любимите ми... Е, ако щете вярвайте - не са трепнали  :surpris_22:. За 11 дни!!! Като споделих по телефона с майка ми, тя разправя "Ами те ябълките са трайни". Трайни, трайни - колко да са трайни?  :o Трайност от този тип не ми говори за нищо добро  :surpris_23:. Поне си намерих хубави ягоди този път...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #249 -: 05-06-2010, 22:12:01 »

Ябълките на тъмно и хладно издържат и цяла зима. Хапвай ги спокойно  :essen:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #250 -: 06-06-2010, 09:18:01 »

На мен що ми се струва, че като се оставят няколко дена, почват да гният оттук-оттам? Независимо при какви условия...  :surpris_23:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #251 -: 06-06-2010, 09:22:44 »

Не гният, Вики. Делфинчето е права.
Ние също сме съхранявали по този начин ябълки цяла зима. Стига да не е наранена при брането и е хубаво да е откъсната с дръжката.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #252 -: 09-06-2010, 13:38:50 »

Дините и пъпешите тръгнаха... и за моя изненада не са много зле  :essen:.

Ох, нещо го зациклих с ученето  :-\. Вече се чудя дали да не си оставя държавния за септември и да отпраша директно към морето. Ще ми се да го махам по-рано, ама в момента нещо съм яко блокирала  :surpris_25:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #253 -: 09-06-2010, 15:32:29 »

Недей. Колкото по-рано мине, толкова по-добре.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #254 -: 09-06-2010, 16:10:10 »

Да, и аз така мисля. После почивката ще е още по-сладка  :peperudi:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #255 -: 10-06-2010, 21:43:45 »

Прави сте, по принцип и аз така мисля, но в момента май наистина ми дойде много  :-[.

Днес менюто беше: 7.00 фреш ананас (и друг път съм установявала, че на вкус е горе-долу като 100-овите "натурални сокове" - тоест, те нямат захар със сигурност, обаче е по-гъст, което означава, че вероятно ги разреждат с вода и със сигурност им добавят консерванти. Преди много ги обичах, сега пак си купувам чат-пат, но твърде рядко - трябва да съм много на зор  ::)) ; 8.00 - череши; 12.00 - 3 домата с половин шепа орехи; 16.00 - банан; 18.00 - салата зеле и моркови с кълнове от броколи. Вода - 3 л. Спорт - упражнения вкъщи 2 часа, плюс лицеви и коремни горе-долу на всеки 20 минути, само и само да си прекъсвам четенето  tooth. Поне ще направя релеф - сега ми е паднало  :weight_lift:. Не че се оплаквам, ама още искам - искам преса като на Петко  ;D. Ееех, защо не съм йога  :'(.
Не ми обръщайте внимание, мозъкът ми яко се е бастисал напоследък... Пък и съседите пак ме тормозят - днеска пък цял ден въртят песни на Соня Немска  :-X. Както мога се опитвам да я заглуша (с хард-рок или метъл), ама ония не се дават... Дано накрая все пак да се мине без полиция, ако така караме  :police:.
Хайде, лека нощ на всички!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #256 -: 13-06-2010, 01:48:11 »

Налага се известно време да изчезна от форума. Чао засега, обичам ви, скъпи приятели и дано се завърна възможно най-скоро... (Сигурно няма да ви липсвам, но не се безпокойте - пак ще досаждам ;)). Лека нощ!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #257 -: 13-06-2010, 13:51:46 »

Не е вярно, че няма да ни липсваш. Дано да отиваш на приятно място :fluretaa:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #258 -: 13-06-2010, 15:45:32 »

Успех в учението!
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #259 -: 13-06-2010, 15:56:14 »

  Форумът излиза в лятна ваканция  8)
Активен
Мисълта е там, където ни боли!
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 23 запитвания.