Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гневник... на Вики (не много гневна)  (Прочетена 159903 пъти)

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #200 -: 21-05-2010, 22:16:27 »

Абе, надпревари, тоалети, глупости. Да се кефят, че завършват и да знаят какво следва.  :Confus_3: Ще цитирам един туит, който ме разсмя днес:

"Честито, скъпи абитуриенти, от днес вече имате нова социална мрежа - jobs.bg"
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #201 -: 21-05-2010, 23:01:07 »

Вики, по мое време не беше чак толкова извратено на бала. Имаше само много леки наченки. :)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #202 -: 22-05-2010, 08:55:14 »


"Честито, скъпи абитуриенти, от днес вече имате нова социална мрежа - jobs.bg"
Шшш, че това баш за мен се отнася в момента tooth

Вики, не приемам нито браковете, нито сватбите ;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #203 -: 22-05-2010, 09:35:24 »

Да се кефят, че завършват и да знаят какво следва.  :Confus_3: "

точно  :)

а може да ви е интересно за този стар студенстки ритуал в Падуа...новоизлюпените вишисти по каквато и да е дисциплина току що са минали пред комисията професори, това е финала  на тежкото следване. Задължителен. Предвижда дълга подготовка от страна на приятелите, гадни шеги и публично осмиване на щастливеца, пише се Папир в рима, който описва славния път на студента, всичките му издънки и смешни ситуации, лутания, успехи и цената им, разните истории свалки или опити за такива, изобщо биографски труд   :Content_14:има и рисунки и снимки, обезателно майтап, мръсни изрази и псевдолатински ...папирът се лепи на разни места около факултета, и при ритуала с "шегите"-изпитания този папир се чете бавно и на висок глас  ;D от щастливеца. В тово видео сме пред Университета с групата приятели и родители, които не само че не протестират за шегите а даже помагат в публичното линчуване на завършилия. За да изкара това от самото начало той или тя се налива с вино - част от шегите. приятелите пеят в хор студенсткия фолклор и от време на време правят тунел и го изритват докато минава...символично е изритан в света. Това е един дивашки обичай и няма униград с толкова жестоки традиции доколкото знам...но тук е обичаен този цирк и местните така са свикнали, че подминават с усмивка. Всеки си знае какво го чака и се радва даже да се подложи на шегите.


http://www.youtube.com/watch?v=R-4EQzjGnJ0&feature=related
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #204 -: 22-05-2010, 09:46:18 »

Абе,само аз ли си изкарах прекрасно на моя бал?Закараха ме с едно старо опелче,но това нямаше значение за мен.В ресторанта беше забавно,но по никакъв начин не може да се сравнява с купона който си спретнахме по-късно.Апропо,бяхме в Оазис :sorcerer - emotloader:...при Деската.Половината се изпонапиха и повърнаха преди 11ч tooth.Няколко от тези дето най се имахме се върнахме в Бургас и отидохме в една таверна срешу стадион черноморец.Такъв купон и до сега не съм си правил.Таверната почти празна....оркерстъра и ние.Счупихме абсолютно всички чинии които имаха  :pensif_29:Целият под стана бял,както и обувките ни.Експериментирахме с различни видове изстрелване на чиниите.Повече пари платихме за чинии от колкото за другото.Нямам снимки обаче.Дадох си батериите на едни съученик в ресторанта и после ги забравих.Само за това ме е яд и до сега.Но,спомените ми са така живи,сякаш всичко беше вчера.Незабравима вечер,много забавления и смях.
А за сватбата.....що така не ви харесва бе хора?Аз искам сватба.Само че.....проблем!Никак не си я представям с маси отрупяни с прасета,пилета,плата със съджуци,луканки,сирена и много пияни разгащени гости,с раздърпани вратовръзки,танцуващи - туйст.99% от сватбите са такива,а на мен ми се гади от тях.Как не могат да измислят нещо по-различно???
Бих желал да е с малко на брой,отбрани гости в стил колкейл парти(или нещо такова),ако може и времето позволява....в някоя красива градина,обградени от зеленина.Жена ми ще е със семпла,но много стилна рокля,а аз ще съм в тон с нея.Ястията разбира се,ще са от нашите.Все пак,този празник трябва да отразява,кои сме ние.Но си издирвам булка :police:Красива,нежна...може и да е графичен дизайнер,не ми пречи  :fluretaa::Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :peperudi:
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #205 -: 22-05-2010, 10:02:04 »

eто това са шегите, в горния пост обърках видеото  :Confus_3:

http://www.youtube.com/watch?v=ISgDaN3lvzM&feature=related
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #206 -: 22-05-2010, 10:05:15 »

Svetlio, мен ли търсиш  tooth
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #207 -: 22-05-2010, 10:13:42 »

Ами,може.То не се знае,знае ли се :Content_22:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #208 -: 22-05-2010, 10:37:24 »

май Ивчето си хареса Светльо  :Content_22:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #209 -: 22-05-2010, 11:10:27 »

Половината се изпонапиха и повърнаха преди 11ч tooth.
Значи са изтрезнели до 12 и после са гледали сеира на останалите  ;D.

Аз още не съм ходил на абитуриентски бал.. а за сватба - още е далеко
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #210 -: 22-05-2010, 14:20:29 »

Като заговорихте за абитуриенски балове си давам сметка че моя беше точно преди 10 години. Колко бързо минават годините само. За мен са си пълен парад на суетата и се радвам че и тогава съм мислела по този начин. Половината курс се организирахме и заминахме на екскурзия до Охрид. Изкарахме си страхотно. Нямаше никакво суетене. В деня преди официалната вечер бяхме на разходка в Охрид целия ден и като се прибрахме в хотела имахме на разположение само 1 час за да се изкъпем и приготвим а бяхме 4 момичета в стаята. Бяхме семпло облечени и всичко беше токлкова непринудено. Беше невероятно весела вечер. Винаги си я спомням с усмивка и никога няма да я забравя. :)

Светльо в моя хотел тази година не се организира Абитуриенска вечер което само може да ме радва.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #211 -: 22-05-2010, 16:32:47 »

Днес стават 14 години от моя бал. И аз писах, че съм доволна, ама не бях с моя клас.  ;D

А сватба що не искам...ми аз и подпис не исках. Може би защото нашите са разведени и исках да покажа и докажа, че семейство не се гради с единия подпис и сватба. Сега вече като сме подписали сме си мислили някога след време да направи нещо като парти/коктейл. Да го направим като сватба, някъде на плаж. Може би на някой наш юблей и с всичките ни деца- 4 на брой.  ;)

Но си издирвам булка :police:Красива,нежна...може и да е графичен дизайнер,не ми пречи  :fluretaa::Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :peperudi:
Ах ах, Светльо.  :D Ще я намериш. Който търси, намира.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #212 -: 22-05-2010, 17:47:21 »

Светльо , правилен подход трябва :)) и ще имаш добър резултат.
А моя абитуриентски бал беше преди 21 години, в НДК ... децата на комунистическите помияри си показваха възможностите , а аз с моето тогавашно гадже след като се навечеряхме някак си се измъкнахме ( вратите на ресторанта се заключваха - страшна простотия ) и се отдадохме на чувствата  :heart_2:
Активен

aerphis

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #213 -: 22-05-2010, 18:58:10 »

Но си издирвам булка :police:Красива,нежна...може и да е графичен дизайнер,не ми пречи  :fluretaa::Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :peperudi:

Хихиххи ;D Съгласна съм с titan обаче - правилният подход е ключа от палатката ;)

По темата за баловете, моят беше преди 10 г., почти целият випуск с някои малки изключения решихме съчетаем бала с екскурзия в чужбинско. Самият бал ни беше в Будапеща, в лятната градина на едно много приятно хотелче. Времето беше невероятно, настроението на макс, танци, лудории както си трябва ;D На следващия ден се отправихме към Виена на sightseeing. Много хубави спомени имам оттогава :)

Активен
The higher the state of the body, the thinner the sheath hiding the Self.

http://aerphis.wordpress.com

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #214 -: 22-05-2010, 19:13:55 »

Е,явно подходът ми действа.Привлякох внимание.Сега да видим по натам....  :laugh::Confus_3:
А иначе,това не беше комплимент а повод за размисъл  :love_007:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #215 -: 22-05-2010, 19:18:55 »

Светльо , ами ако ти се яви конкуренция  tooth  tooth  tooth  ... нали знаеш , изпуснеш ли момента - губиш консумента :))))
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #216 -: 22-05-2010, 19:41:29 »

Светльо , ами ако ти се яви конкуренция  tooth  tooth  tooth  ... нали знаеш , изпуснеш ли момента - губиш консумента :))))
:laugh:Вярно!Но все пак си мисля,че ако е взаимно и емоцията е еднаква,конкуренцията отпада.Но..живот...варианти всякакви.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #217 -: 22-05-2010, 20:01:21 »

Ух, какви сте ми готини всички - много ви се радвам  :love_007: ;D
Деси, Светльа, не се и съмнявам, че сте изкарали готино! То една екскурзия си е все по-добре от киснене цяла вечер в едно заведение, ако ще "5 звезди" да е, ама иди го обясни това на лигавите пуберчета, дето най-важно им е всеки да си покаже колко е богат  >:(.

За сватбите - честно казано, аз искам... но в България ще ми е малко трудно  :surpris_25:. Томи, затова едно идеално компромисно решение е регистринаното съжителство - отдавна се отваря дума за такова нещо и у нас, от което да се възползват всички двойки на семейни начала (независимо от пола им), но на този етап идеята още се отхвърля...

Днес ми е първи ден гладуване (този път ми се иска да направя 20 дни, но да видим дали ще стане). Последните дни си бях на 100% суровоядскво - череши, салатки, чат-пат някакви зърнени, накиснати във вода. Затова не сметнах за необходимо да правя Пракшалана или клизми, пих сена и това е. Днешният ден практически не го усетих - най-вече щото го посветих на американската литература  :Dormir_13 - emotloader:. А, между другото, семестърът свърши - ура! tooth :thankyou:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #218 -: 23-05-2010, 09:47:49 »

Светльо , правилен подход трябва :)) и ще имаш добър резултат.
А моя абитуриентски бал беше преди 21 години, в НДК ... децата на комунистическите помияри си показваха възможностите , а аз с моето тогавашно гадже след като се навечеряхме някак си се измъкнахме ( вратите на ресторанта се заключваха - страшна простотия ) и се отдадохме на чувствата  :heart_2:

май ще се окажем набори с теб, и моят бал беше преди някъде 21 години...аз съм 70и
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гневник... на Вики (не много гневна)
« Отговор #219 -: 23-05-2010, 11:15:45 »

Светльо , правилен подход трябва :)) и ще имаш добър резултат.
А моя абитуриентски бал беше преди 21 години, в НДК ... децата на комунистическите помияри си показваха възможностите , а аз с моето тогавашно гадже след като се навечеряхме някак си се измъкнахме ( вратите на ресторанта се заключваха - страшна простотия ) и се отдадохме на чувствата  :heart_2:

май ще се окажем набори с теб, и моят бал беше преди някъде 21 години...аз съм 70и

Аз съм 71 :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 23 запитвания.